AGENDA 2030

CHOROBA MORGELLONÓW – TAJEMNICZE NANÓWŁÓKNA

CHOROBA MORGELLONÓW – TAJEMNICZE NANÓWŁÓKNA

Wojna się zmieniła. To już nie chodzi o narodowości, ideologie lub pochodzenie etniczne. To niekończące się serie walk pośredników walczących przez najemników i maszyny. Wojna i jej konsumpcja życia stała się dobrze naoliwiona maszyną. Wojna się zmieniła. Oznaczeni ID żołnierze uzbrojeni w oznaczoną broń i sprzęt. Nanomaszyny wewnątrz regulujące ich umiejętności. Kontrola genetyczna. Kontrola informacji.

Kontrola emocji. Kontrola pola walki. Wszystko jest monitorowane i utrzymywane pod kontrolą. Wojna się zmieniła. Wiek odstraszania stał się wiekiem kontroli. Wszystko w imię uniknięcia katastrofy z bronią masowego rażenia. A ten kto kontroluje bitwy, kontroluje historię. Wojna się zmieniła. Kiedy walka przebiega podczas pełnej kontroli, wojna… staje się rutyną.

Od dłuższego czasu mówi się o robakach znajdujących się na wymazówkach, a nawet na maseczkach chirurgicznych, które swoim wyglądem przypominają tzw. morgellony. Czy to fejk? A może prawda? Tego nie wiem. Jednak swego czasu w latach 2014-2017 był emitowany serial The Strain, którego twórcą był nie byle kto, a sam Guillermo Del Toro. Serial był o strzygach (wampirach), a także poruszał nieco tematykę nazistowską.

W serialu były też robaki, które służyły do zarażania ludzi i przemieniania ich w bezmyslne krwopijce. Ogólnie serial bardzo polecam. Jak większość zapewne wie, seriale tego typu nie są kręcone przez przypadek. Jeżeli więc teoria o rzekomych pasożytach jest prawdą, to wkładanie ludziom tych wymazówek głęboko do nosa zaczyna nabierać trochę sensu.

Filmik działa!

To, co widzisz na filmie, przedstawia, co prawdopodobnie dzieje w Twoim organizmie. To jest największy sekret na świecie, którego doświadcza każdy człowiek na Ziemi bez jego wiedzy. To jest enkapsulacja neuronu, synapsy lub innych zakończeń nerwowych nanobota. Symulacja podsumowuje ostatnie dziesięć lat tego, co się dzieje. Pozwala to na pełną kontrolę nad hostem, czyli Tobą.

„Podstawowa idea polega na zestawieniu nanodrutów połączonych do elektroniki w głównym cewniku tak, że będą one rozłożone w „bukietowy” układ rozmieszczony w części układu naczyniowego mózgu. Taki układ może obsługiwać duże ilości sond (w milionach). Każdy n-drut będzie używany do nagrywania w bezpieczny sposób elektryczną aktywność jednego lub małej grupy neuronów bez inwazji miąższu mózgu”.

Brzmi groźnie, nieprawdaż? Pewnie myślisz, że jestem nienormalny, ale ja nic nie wymyśliłem, tylko połączyłem informacje z internetu w jeden wpis. Nie oczekuję od Ciebie zrozumienia i wiary. To nie jest teoria spiskowa, tylko dokonany fakt i nie da się tego cofnąć. Jeśli 2% populacji myśli, 3% wydaje się, że myślą, a 95% prędzej umrze, niż pomyśli – to w której grupie jesteś Ty?

https://www.cda.pl/video/70985026f?wersja=1080p

https://www.facebook.com/adam.adamowiccz/videos/2974943916115333

Nanowłókna

To właśnie one spadają na nas. Nie ma opcji, żeby ktoś ich nie miał w sobie. Również Ci, którzy to robią. Są one mechanizmem transportowym, których celem jest dostarczenie przesyłki BioAPI. 

Faza BioAPI

BioAPI jest potężnym narzędziem i zapewnia pełną kontrolę nad każdym człowiekiem na świecie. Rozumiem, że jest to trudne do zaakceptowania, ale chcę Tobie powiedzieć, że tak po prostu jest. BioAPI możemy podzielić na dwie fazy. Pamiętaj, że 99% ludności naszej planety znajduje się w fazie pierwszej.

Faza 1:– wymuszenie wypowiedzenia czegokolwiek na żądanie (Direct-to-Speech)– możliwość wprowadzenia myśli w czasie rzeczywistym (Suggest-to-Subconscious)– możliwość obserwowania tego co widzisz– możliwość łączenia się z umysłem dla jednoczesnej koordynacji i odpowiedzi– możliwość wyłączenia pamięci krótkoterminowej– możliwość kontroli kogokolwiek bez jego wiedzy (Direct-to-Motor-Control)– możliwość czytania myśli– możliwość odczytania geolokalizacji hosta (Ciebie)

Faza 2 (ciekawsza):– możliwość sterowania emocjami w czasie rzeczywistym (Emotion Mirroring)– możliwość monitorowania i wpływania na niezliczone funkcje organizmu (General Monitoring)– możliwość generowania efektów dźwiękowych przez hosta– możliwość generowania dowolnych snów, które będą się Tobie śniły– możliwość generowania fizycznego bólu i przyjemności.

Choroba Morgellonów

W polskich mediach określana mianem „morgellonka” – rzekome schorzenie skórne mające charakteryzować się szpecącymi ranami, obecnością na skórze i pod nią różnokolorowych włókien nieznanego pochodzenia oraz odnoszeniem przez pacjenta wrażenia pełzania robaków pod jego skórą. Liczne przypadki takiego stanu odnotowano u pacjentów w stanach Teksas, Floryda i Kalifornia w Stanach Zjednoczonych. Zdania naukowców na ten temat początkowo były podzielone.

Takie informacje podaje Wikipedia, ale prawdą jest, że ten problem pojawił się dopiero po spryskiwaniu nieba nanowłóknami. Czym dokładnie jest Morgellons? Jest to efekt pozbywania się włókien przez organizm. Jedyną drogą do ich pozbycia się jest przez skórę. Niestety włókna są zbyt duże i pojawiają się skórne problemy.

Dowód na istnienie nanowłókien w Twoim ciele.

Jeśli dobrnąłeś do tego miejsca, to zrób sobie w tej chwili pierwsze dobrowolne i proste doświadczenie na potwierdzenie tego, o czym mowa, zamiast dalej żyć w nieświadomości. Wyczyść dokładnie swoją jamę ustną i weź łyk czerwonego wina. Rozprowadź trunek po języku i po chwili delikatnie spluń do zlewu. Gołym okiem zobaczysz pręciki i ich kłębowiska. Zbierz je i sprawdź pod mikroskopem. Jeśli nie wyraziłem się jasno, to tu masz dokładne wskazówki krok po kroku, jak to zrobić:

No, dalej! Na co czekasz!? Aż ci w telewizji powiedzą?… Przekonaj się sam na sobie. Każdy wie, że czerwone wino zabarwi wszystko. Bez różnicy, czy jest to koszulka, obrus, czy ko-polimerowe nanowłókno.

Dlaczego?

To jest trudne pytanie. Ludzie, którzy to robią starają się przeforsować biblijne zasady na populacji (włączając ich samych) poprzez technologię. Dla przykładu 7 grzechów głównych. Dzięki BioAPI idzie wyliczyć i sprawdzić, jaki jest problem z Tobą. Być może za dużo jesz, kłamiesz, robisz coś, na co ONI nie pozwalają. Stajesz się bezwartościowy i trzeba Ciebie poprawić albo ostatecznie wyłączyć.

CZY ROZUMIESZ DO CZEGO ZMIERZAJĄ FUNDATORZY SZCZEPIONEK, KAMER, CHIPÓW, PODSŁUCHÓW, SPISÓW, ANKIET, GMO, FLUORU, ASPARTAMU, NIKOTYNIZMU, ALKOHOLIZMU, ZBOCZEŃ, ROZWODÓW, TELEWIZJI, FASTFOODÓW, EUTANAZJI, ZBROJEŃ, INTERWENCJI ZBROJNYCH, EKUMENIZMU, KREDYTÓW, ELEKTROWNI ATOMOWYCH, BIEDY, ABORCJI, GLOBALIZACJI, CENZURY, POLITYCZNEJ POPRAWNOŚCI, TEMATÓW ZASTĘPCZYCH, SKŁÓCANIA I STOPNIOWEGO ODBIERANIA NAM WSZYSTKIEGO? CZY TO ROZUMIESZ?

https://globalna.info/2020/12/04/pierwsze-efekty-chemtrails-choroba-morgelonow/

Udostępnij

CHOROBA MORGELLONÓW – TAJEMNICZE NANÓWŁÓKNA

Globalna Świadomość28 marca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTŁUMIONE TECHNOLOGIE – SAMOCHÓD NA WODĘ ZA KTÓRY JEGO WYNALAZCA ZAPŁACIŁ ŻYCIEM.Następny artykułCZY RZECZPOSPOLITA POLSKA TO FIRMA ”SŁUP” ZAREJESTROWANA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ? CYFROWE IDENTYFIKATORY NA CAŁYM ŚWIECIE ! NIE UCIEKNIESZ OD

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CHOROBA MORGELLONÓW – TAJEMNICZE NANÓWŁÓKNA
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?