Świat jest inny

TŁUMIONE TECHNOLOGIE – SAMOCHÓD NA WODĘ ZA KTÓRY JEGO WYNALAZCA ZAPŁACIŁ ŻYCIEM.

TŁUMIONE TECHNOLOGIE – SAMOCHÓD NA WODĘ ZA KTÓRY JEGO WYNALAZCA ZAPŁACIŁ ŻYCIEM.

Każdego dnia świat staje się świadomy technologii, które mogą powstrzymać niepotrzebne szkody, które nadal wyrządzamy za pomocą paliw kopalnych. Rozmawiamy o tym od lat, zmieniając nasz sposób życia, aby był bardziej harmonijny z planetą i jej naturalnymi systemami. Nie mówię o energii słonecznej czy wiatrowej (choć świetnej), mówię o czystej i zielonej technologii, która sprawia, że ​​technologie spalania paliw kopalnych są gorsze i przestarzałe.

Podczas jednej z delegacji naukowych byliśmy świadkiem pracy Stana… i wróciliśmy mówiąc, że ta technologia to jeden z najważniejszych wynalazków stulecia”. – Leonard Holihan, wówczas z Advanced Energy Research Institute ( źródło )

Jedną z tych „nowych” technologii jest samochód napędzany wodą, pojazd, który czerpie energię bezpośrednio z samej wody. Nietrudno zrozumieć, dlaczego nie jest dostępny dla mas. Silnik napędzany wodą zlikwidowałby znaczną część przemysłu paliw kopalnych i zmieniłby sposób, w jaki te firmy prowadzą wspólną działalność. Korporacje naftowo-gazowe łączą się, przynosząc biliony dolarów każdego roku. Takie wynalazki są bezpośrednim zagrożeniem dla branży.

JAPOŃSKA FIRMA UJAWNIA SAMOCHÓD NA WODĘ

Japońska firma Genepax zaprezentowała swój samochód napędzany wodą w 2008 roku w Osace w Japonii. Nie ma znaczenia, czy jest to woda z kranu, butelkowana czy z jeziora, każdy rodzaj wody może sprawić, że ten samochód będzie działał. Generator energii rozdziela cząsteczki wody na wodór, który jest używany do napędzania samochodu. Wykorzystują zespół elektrod membranowych (MEA) do oddzielenia wodoru od tlenu w wyniku reakcji chemicznej. Ogniwo potrzebuje tylko wody i powietrza.

To nie jest spisek! Rzeczywistość tego urządzenia została zweryfikowana przez urzędy patentowe na całym świecie. Aby odkryć japoński patent, musisz przejść przez Bibliotekę Cyfrową Własności Przemysłowej (IPDL). Ta organizacja udostępnia patenty działowi własności intelektualnej w japońskim urzędzie patentowym. IDPL zawiera ponad 60 milionów dokumentów i odpowiednich informacji, które zostały opublikowane od końca XIX wieku. Fakt, że są one nawet publikowane do opatentowania, wiele mówi.

Około rok po ujawnieniu swojego urządzenia firma Genepax została zamknięta. Przestali wyświetlać swoje urządzenie, a także je promować. Jedynym wyjaśnieniem był brak środków.

WODNA KOMÓRKA PALIWOWA

Genepax nie jest jedyną grupą, która wystąpiła, pokazując, że możemy zamienić wodę w paliwo wodorowe i używać jej do napędzania samochodów. Stanely Allen Meyer to kolejny człowiek ,który wynalazł samochód napędzany wodą i poświęcono mu bardzo mało uwagi, jeśli chodzi o udostępnianie wiadomości masom. Dziś jest to dość dobrze znana historia. Wynalazek Stana został bardzo dziwnie przejęty przez lokalną stację informacyjną w Ohio. Jego patent można obejrzeć  TUTAJ.

Oto kolejny krótki fragment przedstawiający Stana, który demonstruje swoją technologię. Jak wiemy, woda zawiera dużo wodoru, który jest bardzo wydajnym paliwem. Zamiana wody w wodór jest w 100% czysta!

Więc co się stało ze Stanleyem Meyerem? Został pozwany przez potencjalnych inwestorów, ustalono, że jego urządzenie nie jest niczym rewolucyjnym i po prostu wykorzystuje proces elektrolizy. Jego twierdzenia uznano za oszukańcze, a jego technologia była badana przez wielu inwestorów, Departament Energii i Departament Obrony Stanów Zjednoczonych. W trakcie procesu patentowego, nagle Stan Meyer zmarł nagle w 1998 roku po posiłku w restauracji. Wielu jego bliskich, w tym jego brat bliźniak, uważa, że ​​Stan został celowo otruty, Sam twierdził, że tuż przed śmiercią na parkingu restauracji został otruty.

Upił łyk soku żurawinowego. Potem złapał się za szyję, wypadł za drzwi, upadł na kolana i gwałtownie zwymiotował

Według jego brata Stephena:

„Wybiegłem na zewnątrz i zapytałem go: 'Co się stało?’ – wspomina jego brat Stephen Meyer. „Powiedział:„ Otruli mnie ”. To była jego deklaracja śmierci ”. ( źródło )

UŻYWANIE WODY JAKO PALIWA

Woda jest idealnym źródłem paliwa. Składa się z dwóch atomów wodoru i jednego atomu tlenu. Kiedy cząsteczka wody zostanie podzielona na atomy składowe i utleniona jako paliwo, wynik jest równoważny z produkcją energii, która jest dwa i pół razy większa niż w przypadku benzyny. Produktem ubocznym spalania jest para wodna, całkowicie wolna od zanieczyszczeń, zwracająca wodę z powrotem do atmosfery. Zastosowany proces znany jest jako elektroliza, czyli metoda rozdzielania elementów poprzez przepychanie prądu elektrycznego przez związek. Różne techniki rozszczepiania wody zostały opublikowane w patentach na rozbijanie wody na całym świecie. 

Nie tak dawno naukowcy z Virginia Tech wydobywali energię wodoru z wody. Odkryli, że energia zmagazynowana w ksylozie również rozszczepia cząsteczki wody, dając wodór o wysokiej czystości. Więcej na ten temat przeczytasz  tutaj . Istnieje wiele przykładów tworzenia wodoru przez rozszczepienie cząsteczki wody.

Inną istniejącą technologią, która może zastąpić całą branżę, jest urządzenie produkujące darmową energię . Samo wdrożenie tych dwóch technologii spowodowałoby jedną z największych zmian technologicznych w historii ludzkości. 

Ta sama grupa ludzi, którzy są właścicielami dużych firm naftowych, jest również właścicielami głównych mediów, więc nie jest zaskakujące, że nie słyszymy o tych technologiach. Zamordowano naukowców, spalono laboratoria i skradziono prototypy projektów.

Istnieje wiele historii z bardzo podobnymi zakończeniami dla stron, które wystąpiły z tą przełomową technologią. Dlaczego nadal mówimy o zmianie, skoro mamy już technologie do wprowadzenia zmian? Jednym z powodów jest to, że znaczna większość ludzi nie zdała sobie jeszcze sprawy z tych alternatywnych technologii. Nie są reklamowane, publikowane ani nie poświęca się im zbytniej uwagi. 

Może być trudno zaakceptować fakt, że na planecie są ludzie faktycznie zaangażowani w tłumienie takich informacji, ale niestety to jest rzeczywistość. W niektórych przypadkach ujawnienie tych technologii może kosztować życie. Kiedy nowa technologia staje się zagrożeniem dla systemu, konsekwencje są daleko idące i mogą zagrozić wielu interesom korporacyjnym.

Źródła:

http://www.reuters.com/video/2008/06/13/water-fuel-car-unveiled-in-japan?videoId=84561

http://worldwide.espacenet.com/publicationDetails/originalDocument?CC=JP&NR=2006244714&KC=&FT=E

http://www19.ipdl.inpit.go.jp/PA1/cgi-bin/PA1DETAIL

http://www.sciencedaily.com/releases/2013/04/130403104104.htm

http://patft.uspto.gov/netacgi/nph-Parser?Sect1=PTO2&Sect2=HITOFF&u=%2Fnetahtml%2FPTO%2Fsearch-adv.htm&r=0&p=1&f=S&l=50&Query=ttl%2F%22water+ dzielenie% 22% 0D% 0A id = PTXT

http://www.waterfuelcell.org

Udostępnij

TŁUMIONE TECHNOLOGIE – SAMOCHÓD NA WODĘ ZA KTÓRY JEGO WYNALAZCA ZAPŁACIŁ ŻYCIEM.

Globalna Świadomość27 marca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPODZIEMNE PRZEDRESETOWE WAROWNIE W POLSCE – CZEMU ZAMKI W POLSCE BYŁY BUDOWANE W JEDNEJ LINI ?Następny artykułCHOROBA MORGELLONÓW –

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TŁUMIONE TECHNOLOGIE – SAMOCHÓD NA WODĘ ZA KTÓRY JEGO WYNALAZCA ZAPŁACIŁ ŻYCIEM.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?