Otwórz oczy

CZY RZECZPOSPOLITA POLSKA TO FIRMA ”SŁUP” ZAREJESTROWANA W USA POD ZASTAW OBYWATELI ?

CZY RZECZPOSPOLITA POLSKA TO FIRMA ”SŁUP” ZAREJESTROWANA W USA POD ZASTAW OBYWATELI ?

Wydaje się że tajemnica numeru PESEL powstającego obecnie wraz z CERTYFIKATEM URODZENIA  polega na tym że jest to nowoczesne narzędzie służące rządom do sprzedaży swoich obywateli klanowi 13 rodzin bankierskich a bankierom CERYTFIKATY URODZEŃ służą do nowoczesengo handlu ludźmi (czytaj pracą tych ludzi) na światowych prywatnych? giełdach pieniężnych.

PREMIER RP Mateusz Morawiecki głosi:

Jesteśmy w sytuacji, w pewnym sensie nie do Odwrócenia. Ponieważ jesteśmy krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy.

Firma „Poland Republic of”

TO państwo – Rzeczpospolita POLSKA po niesławnym już 1989 roku , przekształcone zostało w spółkę z o.o. zarejestrowaną pod Nr 0 0 0 7 9 3 1 2 w Waszyngtonie, w centralnym rejestrze spółek i firm jako usługa.

Dokument z 2018 roku mówi o tym, że spółka ma prawo sprzedawać zadłużenie Polski do wysokości 400 miliardów dolarów.

  https://www.rpo.gov.pl/pl/content/polska-jako-firma-w-usa-rpo-pyta-msz

Ludzie stali się towarem za który bankierzy płacą rządom emisją pieniądza czytaj długiem który potem spłacają niewolnicy-obywatele w podatkach. Kilka lat temu roczne wpływy z podatków dochodowych obywateli w Polsce, stanowiły w przybliżeniu roczną kwotę odsetek jaką rząd płacił bankierom za emisję dłużną pieniądza,  pieniądza który NBP mógł wyemitować SAMODZIELNIE i BEZODSETKOWO! TO JEST KWINTESENCJA OSZUSTWA!

Pobrane przez Urząd Skarbowy nasze podatki dochodowe idą w formie odsetek do kieszeni bankierów którzy rozdysponowywują je pomiędzy sobą w wysokości najprawdopodobniej opartej na bazie wysokości tajnych udziałów w Narodowym Banku Polskim. 

Handel ludźmi poprzez nr PESEL

Chodzą głosy że Jaruzelski podobno w latach 1980 sprzedał Polaków Rotszyldowi za 12 tysięcy zł za osobę, potem w 2012 roku ówczesny Prezydent Polski znowu sprzedał kolejne pokolenie Polaków, każdego Polaka za  jakąś tam kwotę… Przed każdą sprzedażą najprawdopodobniej przeprowadzono w tym celu spis ludności w kraju….. W tym 2020 roku też miał być ale z powodu koronawrusa chyba się nie odbył…..

Ostatnimi czasy wydaje się że po wprowadzeniu tzw. cyfryzacji ta „sprzedaż” Polaków idzie automatycznie DZIĘKI NUMEROWI PESEL w trybie ciągłym wraz z urodzeniem się każdego nowego dziecka. Odbywa się to prawdopodobnie w następujący sposób: SZPITAL zgłasza obowiązkowo do URZĘDU STANU CYWILNEGO urodzenie się każdego dziecka.

URZĄD STANU CYWILNEGO rejestruje urodzenie, nadaje nr PESEL tworząc CERTYFIKAT URODZENIA  i wysyła informację do jednego z ministerstw (prawdopodobnie do ministerstwa Finansów i MSW). MINISTERSTWO przesyła CERTYFIKAT URODZENIA dalej czyli do tej zarejestrowanej w Ameryce pod nazwą „Poland Republic of” spółki, która deponuje te certyfikaty w formie elektronicznej w depozycie w Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych (SEC) przy FEDzie by Międzynarodowa Korporacja finansowa (ICF) mogła handlować ludźmi na giełdach używając ich CERTYFIKATÓW URODZENIA.

Wydział Finansowy Korporacji (Division of Corporation Finance)  podlegający ICF i SECowi koresponduje bezpośrednio z polskim Ministerstwem Finansów  oraz z SEC.

Wszystkie dokumenty które przechodzą pomiędzy Konsulatem RP w USA, Ministerstwem Finansów w Polsce a SEC w Waszyngtonie muszą być też wysłane do Londynu… (White case tlp?).

Czasy się zmieniły ale mentalnośc pewnych cywilizacji kupieckich nie zmieni się nigdy. Tak jak ich przodkowie przed tysiącem lat handlowali niewolnikami europejskimi w tym polskimi tak i teraz dalej nimi handlują… tylko w bardziej nowoczesnej i niewidzialnej formie.

Wtedy 1000 lat temu antydotum na przerwanie tego handlu ludźmi pojmywanymi z terenów polskich i uwolnieniem się z tego systemu niewolniczego, było przyjęcie przez Mieszka I-szego wiary katolickiej i wdrożanie jej pryncypiów i zasad cywilizacji łacińskiej w polskim życiu społeczno-polityczno-gospodarczym. Odstępstwa od tych zasad były srogo karane. Tym sposobem zastopowano na terenach polskich niewolnictwo i handel ludźmi.

Zatem jeśli chcemy wyjść i tym razem z tego stanu niewolnictwa i handlu Polakami na światowych giełdach, trzeba skorzystać ze sprawdzonego sposobu uwolnienia się, tj. wrócić do zasad cywilizacji łacińskiej opartych o etykę katolicką i o Prawo Naturalne w polskim prawie oraz w  polskim życiu społeczno-polityczno-gospodarczym.  Następnie wszelkie odstępstwa od tych norm i nadużycia należy srogo karać.

Likwidując nr PESEL (czyli automatyczny łącznik pomiędzy żywym człowiekiem a handlarzami ludźmi) oraz uznając Prawo Naturalne za obowiązujące w polskim prawodastwie, automatycznie wylogowywujemy się z bankierskeigo niewolniczego systemu światowego handlu ludźmi.

Obywatele zwrócili się do Rzecznika Praw Obywatelskich o zajęcie się sprawą rejestru firm prowadzonym przez Amerykańską Komisję Papierów Wartościowych (U.S. Securities and Exchange Commission, strona sec.gov) (rejestr EDGAR).

Znajduje się w nim bowiem podmiot o nazwie: „POLAND REPUBLIC OF”, którego logo jest tożsame z godłem Polski. Jak napisał skarżący, opis i dalsze informacje wskazują, że Ministerstwo Finansów zarejestrowało Polskę jako korporację (firmę).

Obywatele podkreślają, że art. 1 Konstytucji głosi, iż Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli. 

Z uwagi na zakres skargi RPO przekazał ją ministrowi spraw zagranicznych  Jackowi Czaputowiczowi, z prośbą o jej rozpatrzenie i udzielenie odpowiedzi skarżącemu oraz samemu Rzecznikowi.

Powyższy artykuł jest moją hipotezą i opinią. Jeśli ktoś ma rzetelniejsze ode mnie informacje dotyczące tego tematu, proszę o upublicznienie ich.

Autor: Teresa Garland, Klub Solidarystów, https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

Udostępnij

CZY RZECZPOSPOLITA POLSKA TO FIRMA ”SŁUP” ZAREJESTROWANA W USA POD ZASTAW OBYWATELI ?

Globalna Świadomość30 marca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCHOROBA MORGELLONÓW – TAJEMNICZE NANÓWŁÓKNANastępny artykułKENNEDY ZGINĄŁ ZA CHĘĆ UJAWNIENA ŚWIATU PRAWDY O DZIAŁALNOŚCI OBCYCH NA ZIEMI.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY RZECZPOSPOLITA POLSKA TO FIRMA ”SŁUP” ZAREJESTROWANA W USA POD ZASTAW OBYWATELI ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?