extra-terrestrial

ZIEMIA TO MIĘDZYPLANETARNE WIĘZIENIE – KTO TAK NAPRAWDĘ JEST OBCY NA TEJ PLANECIE ?

ZIEMIA TO MIĘDZYPLANETARNE WIĘZIENIE – KTO TAK NAPRAWDĘ JEST OBCY NA TEJ PLANECIE ?

Przy kilku okazjach badaliśmy różne poglądy na teorię starożytnych astronautów, oraz dowody na istnienie zaawansowanych cywilizacji na Ziemi na długo zanim sugeruje to zapisana historia. Na przykład cywilizacje, które istniały przed potopem, o których spekuluje wielu badaczy, zawierają więcej prawdy, nawet jeśli istniały tylko w lokalnych wydarzeniach, niż tylko w legendach biblijnych.

Kto jest Obcym ?

Rzeczywiście, jakby się przyjrzeć to ewolucja wydaje się po prostu sprzeczna z historią ludzkości i nie dostarcza wielu dowodów na nasz szybki rozwój. A jeśli wyłączymy kreacjonizm (z pewnością ślepą, dogmatyczną wersję oferowaną przez „religię”), pozwoli nam to spojrzeć na sprawy z innej strony. Co więcej, biorąc pod uwagę, że wiele starożytnych tekstów, tradycji i legend również sugeruje takie zewnętrzne wpływy, w połączeniu z rosnącą liczbą badaczy dochodzących do podobnych wniosków, choć czasami z wahaniem, ignorowanie tego z pewnością byłoby szkodliwe dla ludzkości. J

Jakie jest prawdziwe pochodzenie rasy ludzkiej na Ziemi? Dlaczego zrobiliśmy postępy tak szybko, jak żadne inne zwierzę na tej planecie? Ostatecznie, czy ludzie zostali sprowadzeni na Ziemię setki tysięcy lat temu? A jeśli tak, to dlaczego i skąd?

Umiejętność udzielenia odpowiedzi na te pytania może okazać się tak samo korzystna dla naszego intelektu i zrozumienia, jak dla ogólnej zbiorowej psychiki ludzkiej. Nie wspominając o przybliżeniu nas do uwolnienia i uświadomienia sobie prawdziwego potencjału każdego z nas.

Być może jednym z wiodących głosów w przekonaniu, że istoty ludzkie nie tylko nie są wytworem ewolucji (przynajmniej tak, jak to rozumiemy), a zamiast tego podlegają pewnego rodzaju krzyżowaniu się (być może nawet geoinżynierii), jest dr Ellis Silver. W rzeczywistości Silver twierdzi nawet, że istoty ludzkie lub coś bliskiego prawdopodobnie zostały przywiezione lub przybyły na Ziemię z innej planety, ostatecznie krzyżując się z neandertalczykami, w wyniku czego powstała rasa ludzka, którą znamy dzisiaj. Co więcej, dr Silver podaje kilka intrygujących i naukowo udokumentowanych powodów, dla których może to być prawdą.

Jego główny punkt skupia się wokół faktu, że chociaż Ziemia z pewnością spełnia wszystkie wymagania, aby ludzie mogli przetrwać, a nawet prosperować, to nie jest dla nas „idealnym” domem, a już na pewno nie tak idealnym jak by nam się wydawało.

Silver porównuje kondycję człowieka z innymi gatunkami zwierząt rodzimych na Ziemi. Przytacza na przykład, że ogólna przewlekła choroba ludzi, a konkretnie przewlekły ból pleców, na który cierpią miliony ludzi na całym świecie, jest świadectwem chaotycznego związku ludzi z planetą. Silver twierdzi, że może to wskazywać na to, że grawitacja na naszej „prawdziwej” rodzimej planecie była znacznie niższa niż na Ziemi. Ta wyższa grawitacja jest przyczyną bólu pleców ze względu na względną wysokość ludzi, co powoduje obciążenie pleców, ponieważ podtrzymują one ciało. Ostatecznie prowadzi to do przewlekłego bólu pleców.

Nawet fakt, że stoimy prosto, podczas gdy większość innych stworzeń ma nisko położony środek ciężkości, ma płaskie stopy, ale ręce z przeciwstawnymi kciukami i brak włosów na ciele/futra (pomimo potrzeby ubrania dla ciepła), wszystko to stoi w sprzeczności z tym, jak powinno wyglądać nasze środowisko.

Brak synchronizacji z ziemią?

Silver przygląda się także ludzkiemu potomstwu. A konkretnie poród, który powoduje u kobiet wielki ból i niepokój, po części z powodu zbyt dużej głowy dziecka. Przed erą nowoczesnej medycyny, know-how i sprzętu wiele kobiet i ich dzieci umierało przy porodzie. Silver stwierdza, że ​​„żaden inny prawdziwie rodzimy gatunek na tej planecie nie ma tego problemu”.

Co więcej, w przeciwieństwie do ogromnej większości innych gatunków na naszej planecie, ludzkie potomstwo jest przez lata całkowicie bezradne. I nawet podążając za podstawowym rozwojem siły i wyuczonymi umiejętnościami, dzieli nas wiele lat do pełnej dojrzałości. To prawie tak, jakby ludzki okres ciąży był znacznie krótszy niż powinien. Chyba że nastąpiła jakaś zmiana genetyczna z zupełnie inną rasą hominidów.

Nawet reakcja ludzi na światło słoneczne, jedyną rzeczą, której potrzebujemy do podtrzymania życia, nie jest zsynchronizowana z większością innych zwierząt na naszej planecie. Na przykład wiele osób może przebywać na słońcu przez cały dzień, codziennie przez długi czas. W przypadku ludzi tak nie jest. Nie tylko spalimy się na słońcu w ciągu kilku godzin, ale długotrwałe narażenie często powoduje raka skóry. Co więcej, ponownie mrużymy oczy w słońcu, co wydaje się być unikalne dla ludzi.

Silver uważa, że ​​źródłem wielu z tych problemów jest to, że nasz zegar biologiczny (co udowodnili badacze snu) jest naturalnie zaprojektowany do pracy na zegarze 25-godzinnym. To w przeciwieństwie do 24-godzinnego cyklu oferowanego na Ziemi. Znowu jest to sprzeczne z tym, jak powinny reagować nasze ciała, gdybyśmy byli prawdziwym wytworem naszego środowiska.

Na (nie)swojej planecie.

Nie ma wątpliwości, że ludzie są daleko zaawansowani w stosunku do innych zwierząt na Ziemi. Być może wynika to z „dodatkowych 223” genów w składzie genetycznym człowieka w porównaniu z innymi stworzeniami na Ziemi. I pamiętaj, duży procent ludzkiego DNA wciąż pozostaje dla naukowców absolutną tajemnicą. Co to za dodatkowe geny i „śmieciowe DNA”? Skąd oni pochodzą? A dlaczego je mamy? Dlaczego tak bardzo różnimy się od wszystkich żywych istot?

I dlaczego, na przykład, nie widzimy, jak psy organizują się politycznie? Dlaczego niedźwiedzie, słonie lub jakiekolwiek inne zwierzę, które chcesz wybrać, nie chodzi na dwóch kończynach? Chociaż wszystkie te pytania mogą brzmieć banalnie, a nawet śmiesznie, faktem jest, że jeśli ewolucja byłaby całkowicie odpowiedzialna za ludzkość i jej rozwój, tak jak to miało miejsce w przypadku innych żywych istot na Ziemi, można by się spodziewać, że przynajmniej jedno inne zwierzę „wyewoluowało” w podobny sposób jak my. Jednak tak się nie stało. Zwierzęta żyją dzisiaj, bez ingerencji człowieka, prawie tak, jak tysiące, jeśli nie miliony lat temu. W przypadku ludzi wcale tak nie jest.

Nawet fakt, że gotujemy nasze jedzenie (kto nam to pokazał?) I fakt, że ogólnie rzecz biorąc, istnieje niechęć do surowej, naturalnie uprawianej żywności, oddziela nas bardziej od innych zwierząt. Wracając na chwilę do naszego braku włosów na ciele lub sierści, gdyby ewolucja była odpowiedzialna za nasz rozwój, to nadal mielibyśmy owłosienie na całym ciele. Jednak gdy tylko straciliśmy wspomniane owłosienie na ciele, zaczęliśmy nosić odzież, aby zapewnić sobie ciepło.

Coś jest po prostu nie tak!

Chociaż być może trudniej jest udowodnić naukowo, jeśli w ogóle, istnieje również rosnące „poczucie” wśród wielu ludzi, którzy zdają sobie sprawę, że „coś jest po prostu nie tak”. Że „nie pasują” tutaj. Podczas gdy duża część populacji jest bardziej niż szczęśliwa, mogąc utopić swoje umysły w telewizji lub popaść w otępienie wywołane pornografią, lub po prostu zatracić się w wściekłości hedonizmu służącego samemu sobie, w dużej mierze kosztem fizycznym i emocjonalnym innych.

Wydaje się, że ci ”inni” zaczynają odczuwać swego rodzaju przebudzenie. Uświadomienie sobie, że czegoś brakuje. Że nasza zbiorowa przeszłość, teraźniejszość i przyszłość to coś o wiele więcej. Coś, czego sama nauka nie może rozwiązać. I coś, co religie i rządy poprzez „akceptowaną” naukę, z różnych powodów, chcą stłumić.

Czy możemy pochodzić z innego miejsca we wszechświecie?

Chociaż jest to czysta spekulacja, czy na przykład Pas Asteroid może być pozostałością planety zniszczonej dawno temu? Który być może miał 25-godzinny cykl dobowy i mniejszą grawitację? Czy niektórzy uciekli z tej planety przed ostateczną katastrofą i osiedlili się na Ziemi?

A może pochodzą z Marsa z podobnych powodów? Chociaż jest to coś, co można potraktować z przymrużeniem oka, odtajniony dokument CIA dotyczący eksperymentu zdalnego oglądania Marsa jest interesujący. Najwyraźniej ujawniłoby to „wysoką rasę ludzi”. Mieszkali w piramidach z powodu umierającej atmosfery planety. Niektórym udało się opuścić dotkniętą planetę na ogromnych statkach. I najwyraźniej wylądował na Ziemi prawie milion lat przed naszą erą.

A może „my” przybyliśmy z dużo większej odległości? A może ich powodem nie była ucieczka z umierającej planety, ale raczej ucieczka od przestępczego elementu ich własnego kosmicznego społeczeństwa?

Ziemia – kosmiczna kolonia więzienna?

Chociaż z pewnością nie ma dowodów na poparcie tej sugestii, pogląd, że Ziemia była kiedyś „planetą więzienną”, jest jednak intrygujący. A przecież w różnych okresach historii ludzkości więźniowie byli wypędzani lub wywożeni. Przesyłaj na wyspy lub regiony z dala od reszty populacji. Jest to spekulacja, którą wyrazili dr Silver i inni badacze.

Spójrz na przykład na naszą historię. Tysiące lat pełnych wojny, konfliktów, przemocy i niepotrzebnej śmierci. Stwierdzenie, że jesteśmy gatunkiem gwałtownym, reakcyjnym, a jednocześnie ultra-manipulacyjnym, nie byłoby niedopowiedzeniem.

I nawet w czasach pokoju to, jak wielu z nas traktuje się nawzajem, wraz z wieloma krótkowzrocznymi, wypaczonymi i samozadowalającymi działaniami polegającymi na „pozostaniu ze stadem”, jest naprawdę przerażające.

Czy to możliwe, że te cechy są pozostałością po naszych kosmicznych przodkach? Przodkowie, którzy byli zasadniczo kryminalistami, brutalnymi i ogólnie złośliwymi skądinąd zaawansowanym społeczeństwem? To z pewnością interesująca teoria. Ale jedno, zakładając przez chwilę, że jest w tym trochę prawdy, otwiera cały szereg pytań.

Na przykład, czy ten element przestępczy został po prostu pozostawiony tutaj, aby sam sobie radził? Czy też pozostawiono „nadzorców”? Czy ci nadzorcy mogli być „bogami” wielu starożytnych pism? Czy ten przestępczy element może w końcu opanować i przejąć kontrolę nad planetą? A jak dawno to wszystko mogło się wydarzyć?

Zaawansowana interwencja w starożytności ?

A co ze wszystkimi obserwacjami UFO, które nadal mają miejsce dzisiaj? Kto sprowadził na ziemię naszych przodków w odległej przeszłości? Czy oni z kolei są naszymi praojcami? Jeśli tak, i biorąc typowy opis szarego kosmity, dlaczego nie wyglądają tak, jak my? Czy może to być spowodowane pozornym krzyżowaniem się ich przodków z neandertalczykami? Obaj ostatecznie byliby naszymi przodkami.

Czy jesteśmy częścią jakiegoś długotrwałego i oportunistycznego eksperymentu obserwacyjnego? Czy może to częściowo wyjaśniać zjawisko uprowadzeń przez kosmitów i pozorną potrzebę „oznakowania” tych, których uprowadzają, implantami? A jeśli tak, to dlaczego tylko niektórzy ludzie?

Niezależnie od okoliczności i powodów, wydawałoby się, że jakaś interwencja miała miejsce gdzieś w starożytności. Interwencja, która jest nie tylko odpowiedzialna za ludzkość i jej wyniesienie wśród innych żywych stworzeń na Ziemi, ale taka, która została zmanipulowana, wypaczona i ukryta przez kilka wybranych organizacji i wpływowych rodzin na przestrzeni wieków w celu utrzymania kontroli nad pospólstwem.

Teraz jednak świat jest znacznie mniejszym miejscem ze względu na zwiększone możliwości podróżowania i, co najważniejsze, Internet, który daje nam dostęp do informacji i pomysłów, a także możliwość szybkiego i szerokiego dzielenia się tymi informacjami, ponieważ ludzie stają się zarówno intelektualnie i duchowo świadomi, że kontrola ta być może zaczyna słabnąć.

Udostępnij

ZIEMIA TO MIĘDZYPLANETARNE WIĘZIENIE – KTO TAK NAPRAWDĘ JEST OBCY NA TEJ PLANECIE ?

Globalna Świadomość1 kwietnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKENNEDY ZGINĄŁ ZA CHĘĆ UJAWNIENA ŚWIATU PRAWDY O DZIAŁALNOŚCI OBCYCH NA ZIEMI.Następny artykułTAJEMNICE ŚWIĘTA WIELKIEJNOCY – ILUZJA ZMARTWYCHWSTANIA, JEZUS,

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ZIEMIA TO MIĘDZYPLANETARNE WIĘZIENIE – KTO TAK NAPRAWDĘ JEST OBCY NA TEJ PLANECIE ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?