extra-terrestrial

WYWIAD Z JASZCZYRZYCĄ LACCERTĄ – TAJNY PAKT Z ELITAMI, RASY OBCYCH NA ZIEMI, PODZIEMNY ŚWIAT.

WYWIAD Z JASZCZYRZYCĄ LACCERTĄ –  TAJNY PAKT Z ELITAMI, RASY OBCYCH NA ZIEMI, PODZIEMNY ŚWIAT.

Przedstawiamy kompilację dwóch wywiadów Olego K. ze Szwecji z przedstawicielem rasy gadów. Autor oczywiście twierdzi, że są autentyczne, ale nie da się ich zweryfikować. Zalecam zachowanie ostrożności przed ferowaniem opinii. Przepraszam za bardzo słabą jakość polskiego tłumaczenia pochodzącego z… czeskiej strony i namiastkę korekty (poprawiłem ile się dało, ale za dużo do ogarnięcia i jest mnóstwo niedoróbek). Materiał przedstawiam ze względu na jego niezwykłość.

OD AUTORA WYWIADU

Potwierdzam, że poniższy tekst jest prawdą absolutną i nie jest fikcją. Są to fragmenty z transkrypcji wywiadu, który zrobiłem z gadzim stworzeniem w grudniu 1999 roku. Ta istota była w kontakcie z moim przyjacielem,którego imię w tekście podaję tylko ze skrótem EF od kilku miesięcy.

Pozwólcie, że stwierdzę, że przez całe życie byłam sceptykiem, jeśli chodzi o UFO, kosmitów i inne dziwne rzeczy. Myślałam, że EF tylko opowiadał mi swoje sny lub fikcyjne historie, kiedy opowiadał mi o swoich pierwszych kontaktach z niehumanoidalną istotą. Nadal byłem sceptykiem, mimo że ją spotkałem.

To był 16 grudnia ubiegłego roku. Spotkaliśmy się w małym, ciepłym pokoju, w domu mojego starego przyjaciela, niedaleko miasteczka na południu Szwecji. Mimo jej uprzedzeń widziałem ją na własne oczy i wiedziałem, że nie jest człowiekiem. Podczas tego spotkania powiedziała i pokazała mi tak wiele niesamowitych rzeczy, że nie mogę dłużej zaprzeczać faktowi i prawdziwości jej słów. To nie jest kolejny zły film dokumentalny o UFO i kosmitach, którzy twierdzą, że mówią prawdę, ale w rzeczywistości są po prostu fikcją.

Uważam, że ta płyta zawiera wyjątkową prawdę, więc powinieneś ją przeczytać. Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij go do wszystkich swoich znajomych e-mailem lub skopiuj wpis. Potwierdzam też, że różne „nadprzyrodzone” zdolności tego rodzaju, takie jak telepatia i telekineza, zostały zademonstrowane w ciągu 3 godzin i 6 minut działania, i jestem absolutnie pewien, że nie były to żadne sztuczki.

Oczywiście poniższy tekst jest trudny do zrozumienia i uwierzenia komuś, kto nie doświadczył tego osobiście, ale naprawdę miałem kontakt z jej umysłem i jestem teraz absolutnie pewien, że wszystko, co powiedziała podczas naszej rozmowy, jest absolutną prawdą o naszym świecie. Nie mogę oczekiwać, że uwierzysz, gdy zobaczysz, że podaję moje proste słowa bez dowodów, ale nie mogę dać ci żadnych dowodów. Przeczytaj transkrypcję wywiadu i pomyśl o tym, możesz znaleźć prawdę w tych słowach.

TRANSKRYPCJA DWÓCH CZĘŚCI SKRÓCONEGO WYWIADU

– Po pierwsze, kim jesteś i kim jesteś? Czy jesteś obcym gatunkiem, czy twoje pochodzenie może być przeszukiwane na tej planecie?

– Jak widać na własne oczy, nie jestem takim człowiekiem jak ty, ale szczerze mówiąc, nie jestem nawet ssakiem, pomimo moich częściowo podobnych cech ciała, które są wynikiem ewolucji. Jestem żeńskim gadzim stworzeniem należącym do bardzo starej rasy pełzającej. Urodziliśmy się na Ziemi i żyjemy na tej planecie od milionów lat. Jesteśmy opisani w twoich pismach religijnych, tak jak twoja chrześcijańska „Biblia”, a wiele starożytnych ludzkich plemion było świadomych naszej obecności i czciło nas jako bogów, na przykład Egipcjan, Inków i wiele innych starożytnych plemion. Wasza chrześcijańska religia źle interpretuje naszą rolę w waszym stworzeniu, gdy mówi o nas jako o zły wąż w waszych pismach.

To źle. Twoja rasa została stworzona przez inżynierię genetyczną kosmitów i byliśmy mniej lub bardziej pasywnymi uczestnikami tego przyspieszonego procesu rozwoju. Musisz wiedzieć, niektórzy z twoich naukowców już wiedzą, że twój gatunek wyewoluował w nienaturalny, całkowicie niemożliwy sposób, w ciągu zaledwie 2-3 przez miliony lat. Jest to absolutnie niemożliwe, ponieważ ewolucja jest procesem znacznie wolniejszym, jeśli jest ona naturalna, ale już to zrozumieliście.

Stworzenie twojego rodzaju było sztuczne i przeprowadzone przy pomocy inżynierii genetycznej, nie przez nas, ale przez rasę pozaziemską. Jeśli zapytasz mnie, czy jestem kosmitą, muszę odpowiedzieć na to pytanie. Jesteśmy właścicielami. Mieliśmy także kilka kolonii w Układzie Słonecznym, ale opierały się one na tej planecie. W rzeczywistości Ziemia jest naszą planetą, a nie twoją – twoja nigdy nie była.

– Czy możesz mi podać swoje imię?

– Jest to trudne, ponieważ ludzka krtań nie jest w stanie poprawnie wymówić naszego języka, który jest bardzo odmienny od twojego, ale nazywam się – spróbuję je wymówić, ponieważ nieprawidłowa wymowa naszych imion jest bardzo obraźliwa dla niektórych moich rodzajów – ponieważ mówię, że lepiej będzie pisać, to coś w stylu „Sssshiaassshakkkasskkhhhshhh” z bardzo, bardzo silnym naciskiem na wymowę dźwięków „sz” i „k”. Nie mamy takich nazw chrzcielnych jak ty, ale tylko jedno, jednoznaczne imię, które wyróżnia się wymowną wymową wymowy, którą podaje się dorosłym i nie jest przeznaczone dla dzieci, które mają własne dzieci.

Otrzymujemy nasze imię podczas specjalnej ceremonii w wieku młodzieńczym, w czasach religijnego lub intelektualnego oświecenia lub świadomości, jak można to nazwać. Byłbym wdzięczny, gdybyś nie próbował wymówić mojego prawdziwego imienia do swojego ludzkiego języka. Zadzwoń do mnie, proszę Lacerta, to jest nazwa, której zwykle używam, gdy jestem wśród ludzi i rozmawiam z nimi.

– Ile masz lat?

– Nie obliczamy czasu tak jak ty, w astronomicznych latach, zgodnie z obiegiem Ziemi wokół Słońca, ponieważ zwykle żyjemy pod powierzchnią planety. Nasza metoda pomiaru zależy od okresowych powtarzalnych cykli ziemskiego pola magnetycznego i zgodnie z tym, według twoich liczb, jestem dzisiaj cyklami 57 653. Osiągnąłem pełną dojrzałość i świadomość przed cyklami 16 337 – jest to dla nas bardzo ważna data. Zgodnie z waszą ludzką skalą czasu, mam około 28 lat.

– Jakie jest twoje zadanie? Czy pracujesz tak jak my?

– Powiem w moich słowach: jestem ciekawym studentem zachowań społecznych twojego rodzaju. Dlatego jestem tutaj z tobą rozmawiać, to dlaczego mam ujawniając swoją prawdziwą naturę EF i teraz do was, i dlatego dałem ci te wszystkie tajemnice, i postaram się odpowiedzieć szczerze na wszystkie pytania napisane na wielu blokach w twoim bloku. Zobaczę, jak zareagujesz i jak zareagują inni.

Istnieje wielu głupców i kłamców Twojego rodzaju na tej planecie, którzy twierdzą, że znają prawdę o nas, o UFO, o obcych i tak dalej, i niektórzy z was wierzy w te kłamstwa. Zastanawiam się, jak zareaguje twój gatunek, jeśli prawda, którą teraz wam powie, mówi publiczności. Jestem pewien, że wszyscy chcą uwierzyć moje słowa, ale mam nadzieję, że się mylę, bo trzeba zrozumieć wszystko, jeśli chcesz przetrwać w nadchodzących latach.

– Przeczytałem twoje pełne oświadczenie, które dałeś EF, ale możesz tylko krótko odpowiedzieć: Czy UFO latające obiekty pilotowane przez kosmitów lub należące do twojego gatunku?

– Niektóre obserwacje UFO – lub jak nazywasz je latającymi tablicami – należą do nas, ale większość nie. Większość z nich tajemniczy Obiekty latające na niebie nie jest sprzęt technologia, ale większość błędnych interpretacji zjawisk fizycznych wasi naukowcy rozumieją (spontaniczny wybuch wysokiego plazmy w atmosferze).

Jednak niektóre UFO są prawdziwe statki należące zarówno do własnych gatunków, głównie żołnierzy, lub obcych gatunków inwazyjnych odpowiednich dla nas, ale tylko niewielka część obserwowanego rzemiosła należy naprawdę do nas, ponieważ jesteśmy ogólnie bardzo ostrożny z naszych manewrów w atmosferze i mamy specjalny sposób ukryj nasze statki.

Jeśli przeczytasz raport z obserwacji metalowego, jasnoszarego statku w kształcie cygara, podobnego do cylindrycznego obiektu o różnej długości – różne typy statków różnią się rozmiarem, mogę powiedzieć, że jest to od 20 do 260 twoich metrów – i jeśli ten obiekt emituje bardzo głębokie brzęczenie dźwięk i jest 5 świecących czerwonych światełek na powierzchni cygara (jedno u góry, dwa pośrodku po bokach i dwa na końcach), to jest prawdopodobne, że jeden z was widział jeden z naszych statków, co oznacza, że ​​którykolwiek ze statków miał usterkę kamuflaż, albo że jeden z nas nie był wystarczająco ostrożny.

Mamy również bardzo małą flotę statków w kształcie dysków, ale takie UFO zwykle należą do obcych gatunków. Trójkątne UFO zwykle należą do twojej armii, używają obcej technologii do ich budowy. Jeśli naprawdę chcesz zobaczyć jeden z naszych statków, powinieneś spojrzeć na niebo nad Arktyką, Antarktydą i Azją Wewnętrzną, szczególnie nad tamtymi górami.

– Nie wolno mi robić zdjęć ciebie. Byłoby bardzo użyteczne, by udowodnić swoją prawdziwą istnienia i prawdy o tej historii, przynajmniej można szczegółowo opisać siebie?

– Wiem, że warto byłoby udowodnić autentyczność tej rozmowy, gdybyś mógł zrobić mi kilka zdjęć. W tym przypadku ludzie są bardzo sceptyczni, to jest dobre dla nas i innych kosmitów, którzy pracują potajemnie na tej planecie, więc nawet gdybyś miał takie zdjęcia, wielu z twoich gatunków powiedziałoby, że to oszustwo, że jestem tylko zamaskowanym człowiekiem kobieta czy coś, co byłoby dla mnie bardzo obraźliwe.

Musisz zrozumieć, że nie mogę wyrazić zgody na robienie zdjęć mnie lub mojego sprzętu. Jest wiele powodów, które chcę wam wyjaśnić, jednym z powodów jest nieujawnianie tajemnicy naszego istnienia, inny powód jest mniej lub bardziej religijny.

Mimo to masz upoważnienie do narysowania mojego wyglądu i mogę pokazać ci mój sprzęt później. Spróbuję też opisać siebie, ale wątpię, czy inni ludzie z waszego gatunku będą w stanie wyobrazić sobie mój prawdziwy wygląd tylko zwykłymi słowami, ponieważ automatycznie zaprzeczacie istnieniu gatunków gadów i ogólnie innych inteligentnych gatunków niż wasz własny.

To część programowania twojego umysłu. Cóż, spróbuję. Wyobraź sobie, że masz ciało podobne do normalnej ludzkiej kobiety i masz pierwszy dobry pomysł na moje ciało. Podobnie jak ty, mam głowę, dwie ręce, dwie stopy, a proporcje mojego ciała są takie same jak twoje.

Ponieważ jestem kobietą, mam również dwa piersi, ponieważ nasz gadzi gatunek zaczął pielęgnować nasze dzieci podczas procesu rozwoju. Stało się to przed 30 przez miliony lat, ponieważ był to najlepszy sposób na utrzymanie dzieci przy życiu. Ewolucja zrobiła to dla gadów już w czasach dinozaurów, a później dla naszego gatunku. Ale to nie znaczy, że jesteśmy teraz prawdziwymi ssakami, nasze piersi nie są tak duże jak ludzkie kobiety, a ich rozmiar jest na ogół taki sam dla wszystkich kobiet naszego gatunku.

Zewnętrzne narządy rozrodcze mają obie płci mniejsze niż ludzie, ale są widoczne i mają taką samą funkcję jak twoje – kolejny dar rozwoju naszego gatunku. Moja skóra jest głównie zielony i beżowy, jasnozielony i raczej mieć brązową skórę nieregularne plamy, każdy o wielkości 1-2 cm, zwłaszcza na naszej twarzy i dolnej części ciała. Wzory są różne dla obu płci, kobiety mają więcej, szczególnie w dolnej części ciała i na twarzy. W moim przypadku widać je jako dwie linie nad brwiami, przechodzące w czoło, policzek i podbródek.

Moje oczy są trochę większe niż człowiek, z tego powodu widzimy lepiej w ciemności i zwykle zdominowany przez duży czarny uczeń, który jest otoczony przez małe jasnozielonych tęczówek, mężczyźni mają ciemnozielone. Jabłko pionowe i można zmieniać jego rozmiar od małej czarnej linii do szerokiej spalony w kształcie owalnym, ponieważ źrenicy jest bardzo wrażliwa na światło i jabłko należy ją regulować.

Mamy owalne płaty ucha, ale są one mniejsze i nie są tak zakrzywione jak ty, ale lepiej słyszymy, ponieważ nasze uszy są bardziej wrażliwe na dźwięk i słyszymy szerszy zakres tonów. Nad uszami mamy mięsień przypominający „przykrywkę”, która może całkowicie je zamknąć np. pod wodą.

Nasz nos jest spiczasty, a między otworami znajduje się zagłębienie w kształcie litery V, które pozwoliło naszym przodkom „poczuć” temperaturę. Straciliśmy teraz większość tej zdolności, ale nadal możemy lepiej postrzegać temperaturę przez ten narząd. Nasze usta mają kształt podobny do twoich, nieco większy u kobiet niż mężczyzn, ale mają jasnobrązowy kolor, nasze zęby są jaskrawo białe i mocne, trochę dłuższe i ostrzejsze, jak zęby twoich drapieżników. Nie mamy różnych kolorów włosów jak ty, ale mamy tradycję farbowania włosów w zależności od wieku. Oryginalny kolor włosów jest brązowy i zielonkawy.

Nasze włosy są silniejsze od ciebie i rosną bardzo powoli. Poza tym głowa jest jedyną częścią naszego ciała, w której mamy pewien wzrost. Nasze ciało, ręce i nogi są podobne pod względem kształtu i wielkości do Ciebie, ale kolor jest inny – zielono-beżowy, jak na twarzy – i są w regularnych plam na górnej części nogi (powyżej kolana) i ramiona (łokieć). Nasze pięć palców są nieco dłuższe i cieńsze niż ludzkie palce, dłonie naszej skóry jest gładka, więc nie mamy grzbiety, jak twoje, ale znowu mamy połączenie struktury łuszcząca się skóra i brązowe kropki.

Obie płcie mają kropki na dłoniach, ale nie mamy odcisków palców takich jak ty. Jeśli dotkniesz mojej skóry, poczujesz, że jest gładsza niż Twoja owłosiona skóra. W górnej części stawów środkowego palca znajdują się ostre punkty. Twoje paznokcie są szare i generalnie dłuższe niż twoje. Widać, że moje paznokcie nie są tak długie i okrągłe z profilu. To dlatego, że jestem kobietą. Mężczyźni mają ostre, spiczaste paznokcie, czasami o długości 5 lub 6 cali. Następujące funkcje są bardzo różni się od rodzaju, ponieważ pochodzenie gadzi: Jeśli dotkniesz moje plecy, na górnej części mojego ciała, czujesz w moich ubraniach ciężko kościsty dachowych.

To nie jest mój kręgosłup, ale jest bardzo sztywna struktura uformowana zewnętrzna składa się z skóry i tkanki wzdłuż naszego kręgosłupa od głowy do bioder. Zawiera ona bardzo dużą liczbę nerwów i dużych naczyń krwionośnych, płytki są o dwa do trzech centymetrów wielkości, i bardzo wrażliwe na dotyk – dlatego zawsze mieliśmy problemy siedzi na krzesłach z oparciami jak ten.

Głównym zadaniem tych małych płyt, oprócz roli w naszej seksualności, jest po prostu regulacja naszym temperatury ciała, gdy siadamy do naturalnego lub sztucznego światła słonecznego, płyty te spełniają naczynia krwionośne w nich są rozszerzające i słońce jest w stanie rozgrzać nasze gadów krew. który krąży w ciele przez te płytki, o wiele stopni, i to sprawia, że ​​jesteśmy bardzo zadowoleni.

Co jeszcze różni się od twojego rodzaju? Nie mamy pępka, ponieważ urodziliśmy się inaczej niż urodziliście się u ssaków. Inne zewnętrzne różnice twojego rodzaju są mniejsze i myślę, że nie muszę teraz wspominać o nich wszystkich, ponieważ większość z nich nie jest widoczna, jeśli noszę ubrania. Mam nadzieję, że opis mojego ciała był wystarczająco szczegółowy. Chcę doradzić, aby zrobić kilka rysunków, w zależności od tego, co widzisz.

– Czy możesz powiedzieć mi coś o historii i rozwoju swojego gatunku? Ile lat ma twój gatunek? Czy rozwinąłeś się z prymitywnych gadów, jak ludzkość rozwinęła się z małp? (Zauważ, że autor wciąż wierzy w teorię Darwina – przypis tłum.)

– Och, to bardzo długa i skomplikowana historia, która zabrzmi dla ciebie niewiarygodnie, ale to prawda. Spróbuję to krótko wyjaśnić. Około 65 milionów lat temu wielu naszych przodków dinozaurów zginęło w wielkiej globalnej katastrofie. Przyczyną tego wyginięcia nie była klęska żywiołowa spowodowana uderzeniem asteroidy, jak sądzą naukowcy, ale wojna między dwoma wrogimi grupami obcych, która miała miejsce głównie na orbicie i wysoko w atmosferze naszej planety.

Według naszej ograniczonej wiedzy o początkach tej globalnej wojny, była to pierwsza obca wojna na Ziemi, ale z pewnością nie była to ostatnia, a wojna się zbliża, podczas gdy tak zwane „zimne wojny”, jak je nazywacie, wciąż trwają między waszymi grupami kosmitów na waszej planecie, w ciągu ostatnich 73 lat. Przeciwnikami w tej trwającej 65 milionów lat wojnie były dwie zaawansowane rasy kosmitów, których imiona znów są nie do wypowiedzenia dla twojego języka.

Mogę powiedzieć, że bolą cię uszy, gdy powiem ci imiona w ich oryginalnym brzmieniu. Jedna rasa była równie humanoidalna jak wasz gatunek, ale znacznie starsza, i pochodziła z tego wszechświata, z układu słonecznego gwiazdy w konstelacji, którą na mapach gwiazd nazywacie „Procionem”. Niewiele wiemy o innych, byli pochodzenia gadów, ale nie mają one nic wspólnego z naszym własnym gatunkiem, ponieważ wyewoluowaliśmy z lokalnych jaszczurek, bez wpływu z zewnątrz, z wyjątkiem naszej udanej manipulacji naszymi genami.

Ta zaawansowana rasa gadów nie pochodzi z tego wszechświata, ale z innej bańki wszechświata. Możesz nazwać to innym wymiarem. Wasi naukowcy tak naprawdę nie zrozumieli prawdziwej natury wszechświata, ponieważ wasz nielogiczny umysł nie jest w stanie zrozumieć najprostszych rzeczy i opiera się na wątpliwej matematyce i liczbach.

To część programowania genetycznego waszego gatunku, o czym opowiem później. Powiem ci, że jesteś prawie tak daleki od zrozumienia wszechświata, jak byłeś 500 lat temu. Aby zrozumieć użyte terminy, konieczne będzie zrozumienie, że obcy gatunek nie pochodził z tego wszechświata, ale z innej „bańki” w pianie multiwszechświata. Można go nazwać innym wymiarem, ale nie jest to właściwe słowo, aby to opisać. Nawiasem mówiąc, termin „wymiar” jest ogólnie nadużywany, gdy go rozumiesz.

Faktem jest, że powinieneś zdać sobie sprawę z tego, że zaawansowane gatunki są w stanie przejść przez bąbelki wszechświata, używając – jak byś je nazwał – technologii kwantowych, czasami w specjalny sposób, używając tylko swojego umysłu. Moje własne gatunki również ewoluowała zdolności umysłowych w stosunku do swojej naturze, ale nie jesteśmy w stanie przekroczyć granicę między wszechświatami bąbelkowych bez pomocy technologii, ale inne gatunki istniejące na tej planecie, są w stanie i można poczuć się jak macha różdżką, ponieważ nazywają to twoimi przodkami.

Wracając do naszej własnej historii: pierwsza rasa (humanoidy) dotarła na Ziemię około 150 lat przed gadami i utworzyła kilka kolonii na byłych kontynentach. Na kontynencie, który teraz nazywacie „Antarktydą”, istniała duża kolonia, a druga na kontynencie, który nazywacie teraz „Azją”. Ci ludzie żyli na planecie bez żadnych problemów, razem ze zwierzętami, które nazywasz dinozaurami. Kiedy do systemu przybyły zaawansowane gatunki gadów, kolonizatorzy Procjona próbowali porozumieć się z humanoidami, ale nie udało im się to i w ciągu kilku miesięcy rozpoczęła się globalna wojna.

Musisz zrozumieć, że obie rasy były zainteresowane tą młodą planetą nie ze względu na jej naturę i nierozwinięte gatunki, ale tylko z jednego powodu – minerałów, zwłaszcza miedzi. Aby zrozumieć tę przyczynę, trzeba wiedzieć, że miedź jest bardzo ważnym materiałem dla niektórych zaawansowanych wyścigu dzisiaj, ponieważ jest razem z niektórych niestabilnych elementów mogących produkować nowe elementy stabilne, jeśli działają silne pole elektromagnetyczne w określonym kątem do silnego oddziaływania jądrowego stworzyć ostateczny pole poprzez mieszanie wibracji tych pól.

Następnie następuje połączenie miedzi z innymi pierwiastkami w takim polu magnetycznym, które może stworzyć specjalne pole siłowe, które jest bardzo użyteczne dla różnych celów technologicznych. Obie rasy chciały zdobyć miedź na Ziemi iz tego powodu walczyły w kosmosie, na orbicie, a nie na długiej wojnie.

Gatunki humanoidalne wydawały się początkowo odnosić sukcesy w czasie wojny, ale w ostatniej bitwie gady zdecydowały się użyć potężnej broni eksperymentalnej – specjalnego rodzaju bomby termojądrowej do zniszczenia wszystkich form życia na planecie, ale nie kosztem cennych surowców, zwłaszcza miedzi. Bomba została zdetonowana z kosmosu i eksplodowała w miejscu waszej planety, które teraz nazywacie „Ameryką Środkową”.

Ponieważ eksplodował w oceanie, wytworzył nieprzewidywalne fuzje z wodorem z wody, więc efekt był znacznie silniejszy niż oczekiwały gady. Skutkiem eksplozji było śmiertelne promieniowanie, tworzenie się radioaktywnego tlenu, opadanie różnych cząstek i nuklearne zimno przez prawie 200 lat. Większość humanoidów została zabita, a gady straciły zainteresowanie planetą na kilka lat, z nieznanych powodów – być może z powodu promieniowania. Planeta Ziemia została ponownie opuszczona, a zwierzęta na powierzchni wymarły.

Nawiasem mówiąc, jedną z konsekwencji użycia bomby termojądrowej było zniszczenie niektórych pierwiastków i powstanie innych pierwiastków powstałych w procesie fuzji, a jednym z tych pierwiastków był Iridium. Dzisiaj wasi naukowcy postrzegają stężenie Iridium w glebie jako dowód uderzenia asteroidy, która zabiła dinozaury. To nieprawda, ale skąd inaczej możesz to wiedzieć?

Większość dinozaurów zginęła. Nie wszystko podczas eksplozji, ale z powodu złych warunków, które wystąpiły po wojnie, zwłaszcza nuklearnego zimna i zmian klimatycznych. Prawie wszystkie dinozaury i gady wymarły w ciągu następnych 20 lat. Jednak niektóre z nich, zwłaszcza te żyjące w oceanach, były w stanie przetrwać kolejne 200 do 300 lat w tym zmienionym świecie, ale nawet te gatunki wymarły z powodu klimatu.

Zimy nuklearne skończyły się po 200 latach, ale klimat Ziemi pozostał chłodniejszy niż wcześniej. Pomimo tego kataklizmu niektóre gatunki były w stanie przetrwać, takie jak ryby podobne do obecnych rekinów, ptaki, małe ssaki, przypuszczalnie wasi przodkowie, różne gady, takie jak krokodyle, a także przeżyły specjalny gatunek małych, ale ewoluujących dinozaurów wraz z ostatnim dużym gatunkiem gadów, takim jak ten, który nazywasz tyranozaurem.

Te nowe gady chodziły na dwóch nogach i wyglądały, dla twojej wyobraźni, jak iguanodon, pochodzi z tego samego gatunku, ale były mniejsze, około 1,50 m wysokości, z niektórymi cechami humanoidalnymi, zmienioną strukturą kości, miały większą czaszkę i mózg , ręka z kciukiem, która była w stanie chwytać przedmioty, inny metabolizm i trawienie, dobre oczy umieszczone pośrodku głowy, podobnie jak oczy i co najważniejsze… miały nową, lepszą strukturę mózgu. To był nasz bezpośredni przodek.

Istnieje teoria, że ​​promieniowanie bomby było zaangażowane w mutację tego nowego gatunku, ale nie zostało to udowodnione. Jednak ten mały dinozaur z ludzkimi postaciami ewoluował przez następne 30 milionów lat, jak powiedziałem wcześniej, niektóre gatunki generalnie potrzebują więcej czasu na ewolucję, niż myślisz, chyba że ewolucja ta jest sztucznie wywołana, jak to miało miejsce w przypadku ciebie, od zwierzęcia do mniej lub bardziej niezależnej istoty myślącej.

Istoty te były wystarczająco rozwinięte, aby stać się inteligentnymi w ciągu następnych milionów lat, kiedy nauczyły się zmieniać swoje zachowanie. Mieszkali w jaskiniach, zamiast zimnej wody, nauczyli się używać kamieni i gałęzi jako pierwszych narzędzi, a szczególnie używać ognia jako środka do ogrzewania krwi, co było bardzo ważne dla przetrwania naszego gatunku. W ciągu następnych 20 milionów lat gatunek ten w naturalny sposób podzielił się na 27 podgatunków, niestety dawne gatunki gadów były mniej lub bardziej nielogicznie podatne na podziały podgatunków w procesie ewolucyjnym.

Jest tutaj jasne, że we wcześniejszych czasach występowała niepotrzebnie duża liczba gatunków dinozaurów, i było wiele walk między tymi podgatunkami, głównie o dominację. Natura nie była dla nas zbyt przyjazna, o ile wiemy, z 27 podgatunków 24 z nich zniknęło w bezsensownych bitwach i podczas ewolucji, ponieważ ich organizm i umysł nie były wystarczająco rozwinięte, aby przetrwać i, co jest głównym powodem, nie mogły odpowiednio zmienić temperatury krwi, jeśli nastąpiła zmiana klimatu.

50 milionów lat po wyginięciu dinozaurów na tej planecie pozostały tylko trzy, obecnie również zaawansowane technologicznie gatunki gadów, wraz ze wszystkimi innymi niższymi zwierzętami. Poprzez naturalne i sztuczne krzyżowanie te trzy gatunki zjednoczyły się w jeden gatunek gadów, a po odkryciu manipulacji genetycznej byliśmy w stanie wyeliminować nieodpowiednie geny w naszej strukturze genetycznej, powodując tendencję do redystrybucji gatunku.

Zgodnie z naszą historią i przekonaniem, był to moment, w którym nasza ostateczna rasa gadów, jak widzisz mnie dzisiaj, ujrzała światło dzienne dzięki inżynierii genetycznej. To było około 10 milionów lat temu i w tym momencie nasz rozwój prawie się zatrzymał. Właściwie pozostało kilka drobnych zmian w naszym wyglądzie kierunku większych humanoidów i ssaków, ale znowu nie podzielił się podgatunków. J

ak widać, jesteśmy bardzo stara rasa w stosunku do rodzaju, który kiedyś tańczył jak małpa w koronach drzewa, gdy już wynalazł technikę kolonizacji innych planet tego systemu i zbudowane na tej planecie wielkości miast, które w ciągu wieków zniknął bez śladu, i manipulowanie własnych genów, podczas gdy nadal masz swoje zwierzę. Dziesięć milionów lat temu małe małpy zaczęły rosnąć i schodzić z drzew na ziemię, ponownie z powodu zmian klimatycznych, szczególnie na kontynencie afrykańskim.

Ale ewoluowały bardzo powoli, jak to jest normalne u ssaków, i gdyby nic nadzwyczajnego nie wydarzyło się u waszego gatunku, nie moglibyśmy siedzieć tutaj i dyskutować w twoim własnym wygodnym, nowoczesnym domu, ale musielibyśmy chować się w jaskiniach, ubrać w futra i próbować Odkryj sekrety ognia lub możesz siedzieć w jednym z naszych ogrodów zoologicznych.

Ale sprawy ewoluowały inaczej, a ty jesteś teraz „szczytem stworzenia”, możesz usiąść w nowoczesnym domu, a my musimy się ukrywać i żyć pod ziemią, w odległych obszarach planety. Około 1,5 miliona lat temu na Ziemię przybyły inne obce gatunki. Zaskoczyli pierwszy gatunek ponad 60 milionów lat temu. Byłoby zaskakujące, gdybyś wiedział, ile jest dziś różnych gatunków obcych.

Zainteresowanie tych humanoidalnych gatunków, które teraz nazywacie “Illojim” (Elohim), nie dotyczyło surowców i miedzi, ale ku naszemu zdziwieniu, przejęły je małpy – nierozwinięte rasy humanoidów. Pomimo naszej obecności na tej planecie, obcy postanowili pomóc małpom w szybszym rozwoju, aby mogły służyć jako rodzaj rasy niewolników i żołnierzy w nadchodzących wojnach.

Los waszego gatunku nie był dla nas tak naprawdę ważny, ale nie podobała nam się obecność “Illojimów” na naszej planecie, a oni nie lubili naszej obecności w ich nowym “galaktycznym zoo”, więc wasze szóste i siódme modyfikacje stworzenia były powodem wojny między nami. i oni. O tej wojnie możesz przeczytać na przykład w książce „Biblia”, w bardzo specjalnym opisie. Jednak cała prawda to bardzo długa i złożona historia.

– Czy masz wiedzę na bardzo długi okres czasu. Twierdzisz, że prymitywni przodkowie żyli razem z dinozaurami przeżył, jak to nazwał, sztuczny kataklizm i ewoluowała następnie ponad 40 milionów lat i rozwój został zakończony przed 10 milionów lat. To mnie brzmi bardzo niewiarygodne. Możesz mi powiedzieć o tym coś więcej?

– Rozumiem, że to musi wydawać się absolutnie niewiarygodne, ponieważ jesteś młodym i zmodyfikowanym genetycznie gatunkiem. Twój historyczny horyzont kończy się za kilka tysięcy lat i myślisz, że to prawda. Ale nie jest. To jest niemożliwe. Twój zaprogramowany umysł najwyraźniej nie jest w stanie obsłużyć tak dużych skal czasowych. Nasz czas rozwoju może wydawać się niewiarygodny, tęskni za tobą, ale w rzeczywistości jest to normalny naturalny sposób. Pamiętaj, że twoi pradawni przodkowie ssaków ewoluowali wraz z dinozaurami, a także przetrwali bombę, tak jak my. W ciągu następnych kilku milionów lat rozwinęliśmy się powoli i podzieliliśmy się na różne gatunki, z których niektóre były większe, a inne mniejsze. To jest ewolucja organizmów.

Ale co z ich intelektem i inteligencją? To były po prostu zwierzęta. Ssaki opracowały ostatnie 150 przez miliony lat, ale tylko w ostatnich 2-3 od milionów lat mogły stać się inteligentne i myślące. W tym krótkim okresie stworzono takie stworzenia jak ty. Naturalny rozwój? Po milionach lat 148 w rozwoju zwierząt, takich jak ssaki i zaledwie 2 od milionów lat, aby rozwinąć, mniej lub bardziej, inteligentne istoty, takie jak ty? Zadaj sobie pytanie – czy naprawdę sądzisz, że ta przyspieszona ewolucja jest naturalna? Wtedy twój gatunek jest bardziej ograniczony, niż myślałem. Nie rozwinęliśmy się źle, ale zrobiłeś!

– Rozumiem, ale mam inne pytanie. Wspominałeś wiele faktów na temat starożytnej wojny między obcokrajowcami 65 milionów lat temu. Stało się to na długo zanim twój gatunek stał się naprawdę inteligentny, jeśli cię zrozumiałem. Dlaczego tyle wiesz o sprawach „pierwszej wojny” i ewolucji twojego gatunku?

– To dobre pytanie, znacznie lepsze niż poprzednie, i jeszcze nie wyjaśniłem ci go w pełni. Nasza wiedza o pierwszej wojnie pochodzi ze starożytnego artefaktu sprzed ok. 16 000 lat znalezionego 47 lat temu przez naszych archeologów na kontynencie zwanym obecnie Ameryką Północną. Znaleźli okrągły talerz o średnicy około 65 cali.

Płytka została wykonana z nieznanego nam materiału magnetycznego, a wewnątrz niej znajdowała się inna, mniejsza płytka kryształu, która zawierała ogromną ilość informacji zakodowanych w strukturze molekularnej kryształu. Ten „dysk pamięci” został wykonany przez ostatnią ludzką rasę „Procyon”, który przeżył bombę XNUMX milionów lat temu, a kiedy go znaleźliśmy, był całkowicie nienaruszony.

Nasi naukowcy byli w stanie rozszyfrować zawarte w nim wiadomości i dane, dlatego po raz pierwszy dowiedzieliśmy się o wydarzeniach, które miały miejsce w odległej przeszłości i które doprowadziły do ​​wyginięcia dinozaurów. Dysk zawierał szczegółowy opis zarówno inteligentnych gatunków, ale więcej o humanoidach, a także wydarzeń i broni, w tym bomby termojądrowej. Zawierał również opis zwierząt i jaszczurek na Ziemi, w tym przodków naszego gatunku. Reszta naszej wiedzy o naszej ewolucji pochodzi ze szkieletów i dekodowania naszego DNA. Wiesz, prawdziwą prawdę o naszych korzeniach znamy od 16 XNUMX lat. Wcześniej była to głównie religijna idea naszego stworzenia.

– Co stało się z dwoma obcymi gatunkami?

– Nie wiemy dokładnie. Humainody na Ziemi oczywiście umarły po bombie, i gady nie wróciły na Ziemię. Jeśli chodzi o gadzich obcych, istnieje możliwość, że jest to technicznie niemożliwe, aby wrócić, ponieważ wszechświaty-bańki są czasami w szybkim tempie. Obecna teoria mówi, że oba gatunki przestały istnieć od milionów lat.

– Wspomniałeś o swoich szkieletach. Jak to możliwe, że nasi naukowcy nie znaleźli śladu po tobie i twoich przodkach, skoro naprawdę mieszkasz na tej planecie tak długo? Znaleźliśmy wiele szkieletów prymitywnych dinozaurów, ale żadnego zaawansowanego, pełzającego stworzenia z większą czaszką i mózgiem oraz rękami z kciukiem, jak to opisałeś wcześniej.

– Ale tak, masz je! Wasi „wielcy” naukowcy nie byli w stanie całkowicie zrekonstruować naszych szkieletów, ponieważ chcieli zrekonstruować gady, a nie inteligentne istoty. Śmiałbyś się, gdybyś wiedział, ile, szczególnie małych, szkieletów jaszczurek w twoim muzeum to absolutnie złe rekonstrukcje nieistniejących stworzeń, ponieważ użyłeś wielu kości, które tak naprawdę nie pasowały do ​​siebie, a czasami sztucznie wykonałeś inne kości, jeśli w ogóle brakowało go, gdy trzeba było złożyć cały szkielet jaszczurki. Wielu waszych naukowców zdaje sobie sprawę z tego problemu, ale nigdy go nie opublikują, ponieważ nie mogą go wyjaśnić i twierdzą, że po prostu brakowało właściwych kości, a ich rekonstrukcja jest prawidłowa.

Wiele naszych kości zostało wykorzystanych do rekonstrukcji iguanodonów, na przykład ręka z widocznym kciukiem. Spójrz na iguanodona w muzeum, a zobaczysz, że mam rację. Naukowcy z kraju, który nazywacie Stanami Zjednoczonymi, zbudowali kilka lat temu prawie poprawny nasz szkielet, ale samorząd, bo częściowo potwierdził nasze istnienie, skonfiskował odbudowę. Ponieważ żyjemy dzisiaj i przez tysiące lat prawie całkowicie pod ziemią, nie znajdziesz naszych martwych ciał ani naszych szkieletów.

– Czy mówisz kiedyś o podziemnych miastach i sztucznym świetle słonecznym? Masz na myśli coś w rodzaju „pustej ziemi”? Czy w naszej planecie jest drugie słońce?

– Nie, Ziemia nie jest pusta i nie ma drugiego słońca. Ta historia jest absurdalna i fizycznie niemożliwa. Nawet twój gatunek powinien być wystarczająco inteligentny, aby w to nie uwierzyć. Czy wiesz, ile materii potrzebuje słońce do produkcji energii i światła na dłuższy okres syntezy jądrowej? Czy naprawdę myślisz, że na naszej planecie może być małe aktywne słońce? Kiedy mówię o naszym podziemnym domu, mówię o dużych systemach jaskiń. Jaskinie, które odkryłeś blisko powierzchni, są małe w porównaniu z naszymi jaskiniami i ogromnymi przestrzeniami głębszymi w ziemi, na głębokości od 2000 do 8000 metrów, które są połączone wieloma ukrytymi tunelami na powierzchnię lub do jaskiń powierzchniowych i mieszkamy tam w dużych, doskonałych miasta i kolonie.

Nasze stolice znajdują się poniżej Arktyki, Antarktydy, Azji Wewnętrznej, Ameryki Północnej i Australii. Kiedy mówię o sztucznym świetle słonecznym w naszych miastach, nie mam na myśli prawdziwego słońca, ale różne sztuczne źródła światła, które oświetlają jaskinie i tunele. Istnieją specjalne przestrzenie jaskiniowe i tunele w każdym mieście z silnym promieniowaniem UV, a my używamy tych miejsc do ogrzewania naszej krwi. Poza tym, mamy również pewne nasłonecznienie powierzchni w odległych obszarach, szczególnie w Ameryce i Australii.

– Gdzie możemy znaleźć takie miejsce na powierzchni w pobliżu wejścia do twojego świata?

– Czy naprawdę sądzisz, że powiem ci ich dokładną lokalizację? Jeśli chcesz znaleźć takie miejsce, będziesz musiał sam szukać, ale powiedziałbym ci, żebyś tego nie robił. Kiedy wyszedłem na powierzchnię cztery dni temu, użyłem wyjścia 300 z twoich mil na północ stąd, blisko dużego jeziora, ale wątpię, czy mógłbyś to znaleźć. W tej części świata jest niewiele zapisów, znacznie więcej na północy i wschodzie.

Tylko mała rada: jeśli jesteś w wąskiej jaskini lub tunelu, lub nawet w czymś, co wydaje się być sztucznym szybem, i jeśli idziesz głębiej i masz gładszą powierzchnię ściany, i jeśli czujesz niezwykle ciepły przepływ powietrza z głębin lub jeśli słyszysz ryk powietrza , jak w szybie wentylacyjnym czy windowym, poszukaj wtedy ścian sztucznych i gładkich, a gdzieś w jaskini znajdziesz drzwi z szarego metalu. Gdybyś był w stanie je otworzyć, ale wątpię, byś mógł, znalazłbyś się w okrągłym pomieszczeniu technicznym z systemami wentylacyjnymi i głębokimi windami. To rzekome wejście do naszego świata.

Jeśli dojedziesz w to miejsce, powinieneś wiedzieć, że na pewno jesteśmy świadomi Twojej obecności. Masz kłopoty, jeśli wszedłeś do tego okrągłego pokoju, powinieneś szybko spojrzeć na ściany, jeśli jest jeden z dwóch gadów symboli. Jeśli nie ma tu symboli ani innych symboli, możesz mieć więcej kłopotów, niż myślisz, ponieważ nie każdy obiekt podziemny należy do naszego gatunku. Niektóre nowe systemy tunelowe są obsługiwane przez inne rasy pozaziemskie, w tym te, które są ujemne. Moja ogólna rada jest taka, że ​​jeśli znajdziesz się w dziwnym podziemnym obiekcie, biegnij tak szybko, jak możesz.

– Wspomniałeś wcześniej, że używasz imienia „Lacerta”, kiedy jesteś wśród ludzi i że kochasz prawdziwe słońce na powierzchni Ziemi. Ale jak możesz być wśród ludzi? Nie wyglądasz jak my, więc każdy zobaczy, że należysz do innego gatunku. Dlaczego nikt cię nie widział i nie opisał bytu takiego jak ty, skoro twój gatunek mieszkał z nami na tej samej planecie od czasu naszego „stworzenia”. Czy możesz mi to wyjaśnić?

– Po pierwsze, mój gatunek był wielokrotnie widziany, opisywany i czczony wiele razy w twojej starożytnej przeszłości, na przykład w twoich pismach religijnych, takich jak twoja chrześcijańska Biblia. Opisy, a nawet nasze proste rysunki można znaleźć w południowej części kontynentu amerykańskiego, w różnych świątyniach. Tak zwani mędrcy z Indii i gór azjatyckich również wielokrotnie opisywali nasz gatunek w swoich pismach, podobnie jak inni szamani z kontynentu afrykańskiego. Myślę, że jesteśmy najczęściej wymienianym gatunkiem niehumanoidalnym w twojej historii, być może obok „Illojim – Elohim”.

Jeśli mi nie wierzysz, spójrz na swoją historię i przekonaj się, że mam rację. Wasi „wielcy” naukowcy nazywają nas wiarą w przesądy i religie, a dzisiejsi inteligentni ludzie zapomnieli o naszej starożytnej obecności na powierzchni. Ponadto nasz gatunek jest czasami widziany dziś przez ludzkich świadków w naszej pierwotnej postaci, na ziemi lub w pobliżu naszych wejść na powierzchnię i systemów tuneli, ale na szczęście ty i twoje media nie przyjmiecie relacji z takiego szaleństwa jak rzeczywistość. To dobrze dla nas i dlatego jestem tutaj, aby pokazać ludziom, kim naprawdę jesteśmy.

Niektóre z moich gatunków są również w bezpośrednim kontakcie z waszymi naukowcami i politykami na powierzchni, ale jest to ściśle tajne, jak byście to nazwali, i nikt publicznie nic o tym nie wie. Kwestie tych spotkań dotyczą na ogół zbliżającej się wojny z kosmitami i naszej pomocy w tej wojnie. Ale istnieje inne wytłumaczenie, dlaczego możemy chodzić między wami i dlaczego nie potraficie nas rozpoznać: to naśladownictwo. Może to znowu zabrzmieć niewiarygodnie, a nawet jest dla ciebie szokujące, ale kiedy zapytasz, wyjaśnię. Powiedziałem, że mamy bardziej rozwinięte zdolności umysłowe niż wasz gatunek i jesteśmy „bardziej zaawansowani”.

Myślę, że jesteśmy w stanie używać telepatii i telekinezy od urodzenia, w rzeczywistości matka i noworodek komunikują się telepatycznie w pierwszych miesiącach ciąży bez specjalnego szkolenia potrzebnego do aktywacji tych uśpionych części mózgu. Struktura naszego mózgu jest trochę inna niż Twoja, a przysadka mózgowa jest większa i bardziej aktywna niż Twoja, zwłaszcza gdy jesteśmy na słońcu. Nasze zdolności umysłowe są bardzo silne w porównaniu z tobą, ale słabe w porównaniu z niektórymi innymi gatunkami obcymi na tej planecie, które również potrafią manipulować bańkami kosmicznymi.

Nigdy nie byłem dobry w myśleniu, że tworzymy rzeczy za pomocą umysłu, ale wszyscy mamy te podstawowe umiejętności i można ich użyć, na przykład, do ochrony, a nawet do ataku. Kiedy jesteśmy na powierzchni i spotykamy ludzi, nawet dużą grupę, nie ma różnicy, ponieważ wszystkie twoje umysły są jak jeden, jesteśmy w stanie skontaktować się z twoim umysłem i uczynić cię telepatycznym, aby zobaczyć nas jako jedynych w swoim rodzaju i słaby ludzki umysł przyjmie to polecenie, aby zobaczyć nas pomimo naszego gadziego wyglądu, jak normalni ludzie. Robiłem to wiele razy, a wy, słabi ludzie, wszyscy postrzegacie mnie jako atrakcyjną brunetkę, ponieważ stworzyłem tę specjalną mimikę, jak obraz wiele lat temu w mojej głowie, i mogę sobie bez problemu przypomnieć sobie o tym.

Najpierw potrzebowałem trochę czasu, aby nauczyć się, jak prawidłowo używać mimiki, ale potem zadziałało to prawie automatycznie, a nawet byłem w grupie ludzi i nikt nie wiedział, kim jestem. Jest prosty przełącznik, aby zobaczyć nas takimi, jakimi naprawdę jesteśmy lub jak chcemy, abyś zobaczył nas w swojej świadomości, co zostało nam dane przez „Illojim”, kiedy stworzyli twój gatunek, i możemy użyć tego przełącznika, aby przekonać cię, że widzisz tylko ludzi. kiedy na nas patrzysz. Inni obcy też używają tego przełącznika.

To łatwiejsze niż myślisz. Kiedy twój gatunek spotyka się z kosmitami, którzy wydają się wyglądać dokładnie tak jak ty, prawdopodobnie używali tego przełącznika, a niektóre spotkania z kosmitami wyglądającymi jak ludzie można również wyjaśnić spotkaniami z moim gatunkiem. Kiedy pierwszy raz spotkałem EF, widział mnie jako normalną ludzką kobietę i pamiętam, że byłem bardzo przestraszony i zszokowany, kiedy ujawniłem mu swój prawdziwy wygląd.

– Czy powiedziałeś, że możesz ukryć swoje UFO? Czy używasz do tego tych samych umiejętności?

– Tak, ale z technicznego punktu widzenia. Wewnątrz każdego statku znajduje się wydajne urządzenie, które może wysyłać sztuczne sygnały do ​​twojego umysłu, aby przekonać cię, że nic nie widziałeś lub tylko niebo, lub że widzisz zwykły samolot jako przedmiot zamiast naszego statku. Ale nie jest to używane zbyt często, ponieważ unikamy publiczności, gdy poruszamy się w atmosferze. Jeśli jesteś w stanie zobaczyć nasz statek, oznacza to, że urządzenie jest albo usterką, albo z jakiegoś powodu zostaje dezaktywowane.

Efekt kamuflażu nie działa na zdjęciach, odpowiedziałem już na to pytanie, ale dlaczego ktoś miałby robić zdjęcia nieba, gdyby nie zobaczył czegoś niezwykłego. Nawiasem mówiąc, większość obszarów na powierzchni w pobliżu punktów wejścia do naszych tuneli jest również zamaskowana takim sprzętem, a twój typ zwykle będzie widział tylko zwykłe ściany jaskiń zamiast drzwi. To jeden z powodów, dla których powiedziałem, że wątpię, czy kiedykolwiek uda ci się znaleźć takie sekretne drzwi do naszego świata. Zdarzyło się to kilka razy w przeszłości.

– Ile obcych gatunków jest obecnie aktywnych na Ziemi?

– O ile wiem, istnieje 14 gatunków, z których 11 pochodzi z tego wszechświata, 2 z innej kosmicznej bańki, a jeden jest bardzo zaawansowany, z innej płaszczyzny istnienia. Nie pytaj mnie o imiona, ponieważ prawie wszystkie z nich nie są wymówione dla Ciebie, osiem z nich jest niewypowiedzianych również dla nas.

Większość gatunków, zwłaszcza te bardziej zaawansowane, bada ciebie tylko tak, jak ty badasz zwierzęta, i nie są one zbyt niebezpieczne dla ciebie ani dla nas. Pracujemy z niektórymi z nich, ale te trzy gatunki są wrogie, w tym jeden, który jest w kontakcie z niektórymi z waszych rządów i wymienił ich technologię na miedź i inne ważne rzeczy, które was zwodziły.

Od 73 lat między dwoma wrogimi gatunkami trwa i nadal trwa „zimna wojna”. Wydaje się, że trzeci gatunek odniósł korzyści z tej bezsensownej walki. W najbliższej przyszłości spodziewamy się więcej gorących starć między nimi a wami, powiedziałbym w ciągu najbliższych 10 czy 20 lat i obawiamy się tego rozwoju. Ostatnio pojawiają się plotki o nowym, piętnastym gatunku, który przybył na Ziemię zaledwie 3 lub 4 lata temu, ale nic nie wiemy o jego zamiarach i do dziś nie mieliśmy z nimi kontaktu. Może plotki nie są prawdziwe.

– Jakie są przyczyny „porwania”?

– Częściowo dlatego, że obcy pobierają twoje komórki jajowe i nasienie jako próbki. Czasami porywacze należą do innej, bardziej zaawansowanej rasy i chcą po prostu studiować twoje ciało i umysł, co jest dla niektórych o wiele bardziej interesujące niż twoje materialne ciało. Jakbyś studiował prymitywne zwierzę. Jak powiedziałem, trzy obce gatunki są wrogie, co oznacza, że ​​nie obchodzi ich twój los ani życie, a ludzie, którzy zostali przez nie „porwani”, bardzo rzadko wracają żywi.

Jeśli ktoś jest w stanie zgłosić porwanie, oznacza to moim zdaniem, że nie został uprowadzony przez żaden z agresywnych gatunków lub że jest bardzo, bardzo szczęśliwym człowiekiem, jeśli przeżył. Dojrzałe i „przyjazne” rasy również czasami pobierają próbki jaj i nasienia, ale z różnych powodów.

– Powiedziałeś, że na Ziemi są tylko aktywne gatunki 14. Ale dlaczego ludzie, którzy widzieli istoty pozaziemskie, opisują tak wiele różnych i dziwacznych typów istot?

– Myślę, że już odpowiedziałem na to pytanie. Jak powiedziałem, większość obcych ras ma znacznie bardziej zaawansowane zdolności umysłowe niż ty czy nawet my. Jest tylko jedna rasa obcych, całkowicie pozbawiona tych zdolności. Potrafią pojawiać się w twoim umyśle i pamięci tak, jak chcą, a wywołane w ten sposób obrazy nie mają nic wspólnego z ich prawdziwym wyglądem. Pamiętasz ich jako normalnych ludzi lub szare karły, a nawet wyjątkowo dziwne zwierzęta, bo chcą, żebyś je w ten sposób zapamiętał, a czasem zupełnie zapomniał o ich spotkaniu.

Inny przykład: na przykład możesz pamiętać, że byłeś w normalnym ziemskim szpitalu i że niektórzy lekarze cię badali i nie myślisz o niczym innym, co ci się przydarzyło, chyba że dowiesz się, że nie ma szpitala na ulicy, na której byłeś, w rzeczywistości zostałeś przez nich zbadany w jednym z ich laboratoriów. W takim przypadku nie możesz polegać na pamięci.

Obcy pojawiają się przed tobą w różnych formach, aby zmylić cię, a tak zwani świadkowie uprowadzeń, którzy są w stanie pamiętać wydarzenia lub którzy uważają, że są w stanie je zapamiętać, są publicznie wyśmiewani, o ile wiemy, im to udaje. Uwierz mi, na tej planecie jest tylko 14 gatunków obcych, a tylko osiem z nich porywa ludzi. Poza tym nie każdy z twoich „porywaczy” został porwany przez niektórych kosmitów, a ich przesłania są tak naprawdę tylko ich wyobrażeniami lub zmyśleniami.

– Jak możemy chronić przed tym wpływem na nasze umysły?

– Nie wiem. Wątpię, żeby było to możliwe, ponieważ twój umysł jest jak otwarta książka, prawie każdy gatunek, który znam, może w niej czytać i pisać. Częściowo jest to wina samych „Illoji”, ponieważ stworzyli, a raczej „zespolili”, częściowo celowo, twój umysł i twoją świadomość, bez mechanizmu prawdziwej ochrony. Jeśli zdajesz sobie sprawę, że ktoś próbuje manipulować Twoim umysłem, możesz skupić się tylko na tym podejrzeniu i spróbować przeanalizować wszystkie swoje myśli i wspomnienia.

Bardzo ważne jest, aby nie zamykać oczu – prowadziłoby to do innej formy fal mózgowych, która jest łatwiej dostępna – nie siedzieć ani nie odpoczywać. Musisz czuwać przez pierwsze minuty i możesz spróbować odfiltrować myśli i fale innych ludzi z mózgu, induktor zrezygnuje po kilku minutach, jeśli to się nie powiedzie, ponieważ jego głowa zaczyna boleć. Jest to bardzo trudne i na pewno bolesne i może cię zranić, więc lepiej nie próbuj się bronić, ale to jedyna opcja, jaką masz. Jednak możesz spróbować tylko z słabszymi gatunkami, a nie z silnymi.

– Co się stanie, gdy rozpocznie się wojna?

– Trudno to przewidzieć. To zależy od rasy wroga i jego taktyki. Wojna nie zawsze jest tak prymitywną sprawą, że ludzie mają na myśli to słowo, wojna może być prowadzona na różnych poziomach. Jedną z możliwości jest to, że chcą zniszczyć twój system społeczny, wpływając na przywódców politycznych, inną jest użycie nowoczesnych systemów broni, które mogą powodować trzęsienia ziemi, erupcje wulkanów lub inne katastrofy, w tym klęski żywiołowe, które mogą wydawać się naturalne.

Pola specjalne tworzone przez stopy miedzi, o których już wspomniałem, mogą wpływać na globalną pogodę. Nie sądzę, że zaatakują planetę bezpośrednio, cywilizacja ludzka nie jest słaba, bo ty też masz możliwość korzystania ze swoich statków, ale jest ich niewiele. Powiem, że nie jesteśmy do końca pewni, czy w najbliższych latach będzie taka prawdziwa „gorąca” wojna. Nie chcę już o tym rozmawiać.

– Czy to koniec wywiadu? Czy chcesz powiedzieć ostatnie zdanie lub wiadomość?

– Otwórz oczy i patrz! Nie wierz w swoją złą historię, ani w twoich naukowców, ani twoich polityków. Niektórzy znają prawdę o różnych rzeczach, ale nie mogą informować opinii publicznej, aby uniknąć zamieszania i paniki. Myślę, że wasz gatunek nie jest tak zły, jak niektórzy z mojego rodzaju myślą, a szkoda byłoby śledzić wasz koniec. To wszystko, co mogę powiedzieć. Spójrz na swój świat z otwartymi oczami, a zobaczysz to – a może nie. Jesteś ignorantem.

– Czy myślisz, że ktokolwiek uwierzy, że ta rozmowa jest prawdziwa?

– Nie, ale jest to ciekawy eksperyment dla moich badań socjologicznych. Spotkamy się ponownie za miesiąc i powiesz mi, co się stało po publikacji mojej wiadomości. Być może twój gatunek ma trochę nadziei.

https://www.youtube.com/watch?v=StAaWK6axl8&ab_channel=Marek

Z reptilianinem rozmawiał Ole K. ze Szwecji
Tłumaczenie: Jan Pavlík
Źródło oryginalne: Galactic.no
Źródło polskojęzyczne: pl.Suenee.cz

Udostępnij

WYWIAD Z JASZCZYRZYCĄ LACCERTĄ – TAJNY PAKT Z ELITAMI, RASY OBCYCH NA ZIEMI, PODZIEMNY ŚWIAT.

Globalna Świadomość12 kwietnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułATAK ANONYMOUS NA WATYKAN I WIELKĄ BIBLIOTEKĘ APOSTOLSKĄ.Następny artykułJAKI LOS CZEKA POLSKĘ I EUROPĘ W ŚWIETLE BIBLIJNYCH CZASÓW OSTATECZNYCH

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA – CZYM BĘDZIE ”WIELKIE UJAWNIENIE” ? RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA I PŁASKA ZIEMIA, CO

Ostatnie wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WYWIAD Z JASZCZYRZYCĄ LACCERTĄ – TAJNY PAKT Z ELITAMI, RASY OBCYCH NA ZIEMI, PODZIEMNY ŚWIAT.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?