Świat jest inny

WILHELM REICH – UCZEŃ TESLI, KTÓRY LECZYŁ RAKA I WSZYSTKIE CHOROBY JUŻ W 1930 ROKU.

WILHELM REICH – UCZEŃ TESLI, KTÓRY LECZYŁ RAKA I WSZYSTKIE CHOROBY JUŻ W 1930 ROKU.

W 1929 lekarz, dr. Wilhelm Reich, Austriak urodzony we Lwowie zaobserwował energię, którą kilkadziesiąt lat wcześniej odkrył Nikolay Tesla. Początkowo znalazł dla niej zastosowanie wyłącznie medyczne, używając jej do poprawy potencjału życiowego swoich pacjentów. Reich nazwał tę energię – Orgonem. Energia ta została zauważona jako fale bioelektryczne wewnątrz ciała ludzkiego, szczególnie gdy występują silne stany emocjonalne.

W 1930r. w celu potwierdzenia swoich obserwacji użył bardzo wrażliwych czujników podłączając je do ciała jednego ze swoich pacjentów, dokonując pierwszego bio-elektrycznego zapisu. Potwierdził, że ciało ludzkie jest generatorem energii, która emanuje na zewnątrz tworząc specyficzne elektromagnetyczne pole potocznie zwane aurą. Reich twierdził, że głównym źródłem tej energii jest promieniowanie atmosferyczne, a sam Orgon pobieramy z powietrza poprzez płuca, z promieni słonecznych poprzez skórę oraz z pożywienia poprzez układ trawienny. Te źródła energii są dla nas paliwem biologicznym.

Zgodnie z teorią napięć mięśniowych Reicha wszystkie problemy psychiczne, zdrowotne czy społeczne wynikają z „uczuciowej plagi”, czyli zablokowania przepływu energii w organizmie.

Co wspólnego mają ze sobą depresja, rak, impotencja i przemoc? 

Zgodnie z teorią napięć mięśniowych Reicha wszystkie problemy psychiczne, zdrowotne czy społeczne wynikają z „uczuciowej plagi”, czyli zablokowania przepływu energii w organizmie. W wyniku tego staje się on sztywny i nie akceptuje żadnych zmian. Reich uważał, że w chwili orgazmu uwolniona zostaje potężna energia, która jest w stanie te napięcia zniszczyć. Pod warunkiem, że zostanie dobrze pokierowana. 

W czasie swojego pobytu w Norwegii Reich odkrył, że w momencie podniecenia seksualnego w narządach płciowych rośnie potencjał bioelektryczny. Badając żywe organizmy, stwierdził, że energia ta znajduje się w naszej atmosferze a cała materia jest nią przesiąknięta. Swoje odkrycie nazwał energią orgonalną. Głosił, że można ją wyprodukować z sadzy i sterylizowanego węgla. Podobnie jak wcześniejsze teorie Reicha ta również nie zyskała uznania wśród kolegów po fachu.

Mimo dezaprobaty w świecie naukowym Reich nie miał zamiaru się poddać. Będąc w Ameryce, prowadził dalsze badania. Wierzył, że energia orgonalna może pomóc w leczeniu wielu chorób. Był przekonany, że można pobierać ją z atmosfery za pomocą akumulatora. I taki akumulator stworzył. Działał on jak jednokierunkowa sieć wychwytująca orgon podobnie jak szklarnia, gdzie promieniowanie wnika do wnętrza. Większa część promieniowania zostaje wewnątrz, co powoduje wzrost jego koncentracji. Reich wyjaśniał, że ciepło wytwarzane w jego akumulatorze to nic innego jak przepływający przez nie orgon, który jest w nim zatrzymywany. 

Orgon jest wszechobecny i wchodzi w skład wszystkich procesów życia na ziemi. Badania Reicha i innych naukowców wskazały, że niskie emocje blokują tę energię. W późniejszych latach zauważono także, że duża ilość szeroko pojętej elektryki znajdującej się w naszym otoczeniu jak przewody elektryczne, nadajniki GSM, WiFi, elektronika powodują fale elektromagnetyczne, które są silnymi źródłami DOR (Death Orgon Radiation), co bardzo niekorzystnie wpływa na organizmy żywe, w dłuższym czasie osłabiając witalność, regeneracje i nastrój.

Jeśli człowiek przez długi okres znajduje się pod wpływem tego typu fal, błony komórek ciała kurczą się utrudniając przepływ wody, co w długim okresie skutkuje niedoborem składników odżywczych oraz pogorszonym wydalaniem toksyn, a to w konsekwencji powoduje pojawianie się różnych chorób w tym nowotworowych.

Jeśli dodatkowo nie ćwiczymy, nie pijemy codziennie 2-3 litrów wody mineralnej, mamy nałogi, miewamy niskie stany emocjonalne jak stres, złość, smutek itp i rzadko przeżywamy wysokie stany emocjonalne jak szczęście, miłość czy wdzięczność, w dodatku dostarczamy naszemu organizmowi wysoko przetworzone pożywienie wysoko zasadowe / o niskiej alkaliczności – sami prosimy się o problemy zdrowotne.

Kumulacja Orgonu

Reich odkrył metodę kumulacji orgonu co wykorzystał do budowy akumulatora orgonu, w którym umiejscawiał swoich pacjentów. Systematyczne terapie powodowały wzrost witalności pacjentów i niejednokrotnie samoleczenie się ich organizmów.Na bazie odkryć W. Reicha i zasad budowy jego akumulatora orgonu, powstało urządzenie – orgonit, które nie kumuluje wewnątrz Orgonu tylko wokół siebie przetwarza Orgon ujemny DOR na Orgon dodatni POR. Orgonit harmonizuje, uspokaja i witalizuje organizm, poprawia regenerację, nastrój i łagodzi atmosferę w miejscu gdzie się znajduje.

Orgonity mogą być wykorzystywane przez osoby nie posiadające fachowej wiedzy z dziedziny radiestezji. Nie wymagają zasilania nie rozładowują się, działają zarówno w otwartej przestrzeni jak i w budynkach. Orgonity nie wymagają zasilania i nie muszą być ustawiane względem stron świata (poza piramidą orgonitową), nie rozładowują się, działają zarówno w otwartej przestrzeni jak i w budynkach, nawet po włożeniu do szuflady. Warto postawić jeden orgonit przy łóżku i jeden nosić w kurtce lub torbie/torebce, żeby jak najczęściej znajdować się w jego zasięgu.

Powszechnie przypisywane jest orgonitom następujące działanie:+ wzmacniają organizmy żywe dodając witalności, poprawiając sen i przyspieszając regeneracje + ułatwiają usunięcie psychicznych i fizycznych bóli i stresów (nieoceniona pomoc dla osób w depresji)+ energetyzują wodę i pożywienie oraz przedłużają trwałość (warto mieć orgonit w lodówce lub stawiać wodę na podstawce orgonitowej)+ tworzą bardziej harmonijne środowisko pracy i życia+ czyszczą energetyczne i emocjonalne blokady+ neutralizuje i transformuje smog elektromagnetyczny tj. promieniowanie elektromagnetyczne z naszego szerszego otoczenia.

Orgon kontra smog elektroniczny

Najbardziej zanieczyszczają smogiem elektromagnetycznym nasze środowisko naturalne : systemy radarowe , radary wojskowe i lotniskowe, nadajniki GSM, telewizyjne i radiowe, nadajniki Wi-Fi, instalacje wojskowe, elektrownie, linie energetyczne, szpitale. Smog elektromagnetyczny powstaje również w każdym gospodarstwie domowym. Jego źródłem jest elektronika użytkowa (radia, telewizory, lodówki, mikrofalówki itp.), telefony, żarówki, kineskopy, urządzenia klimatyzacyjne, WiFi , bluetooth itd+ neutralizuje strefy geopatyczne, które powstają w wyniku zakłóceń integralności skał powstałych w sposób naturalny – uskoki tektoniczne, cieki wodne, lub sztuczny jak sieci inżynieryjne, a mające niepożądane oddziaływanie na samopoczucie i zdrowie człowieka.

Długotrwałe przebywanie w takiej strefie może powodować bezsenność, zawroty głowy, zaburzenia rytmu serca, powstawanie nowotworów i innych chorób, co zostało naukowo udowodnione+ neutralizuje i przekształca strefy psychosomatyczne, czyli negatywną energię płynącą z niskich myśli i emocji takich jak stres, lęk, napięcie, nienawiść, zazdrość, gniew.

Energię tą szczególnie silnie odczuwają niemowlęta i dzieci, ale również niektórzy dorośli,+ poprzez działanie kamieni szlachetnych i półszlachetnych i ich wibracji, pomaga rozwijać pożądane psychiczne i osobowościowe cechy i umiejętności człowieka+ ma silne działanie ochronne i lecznicze – przyspieszają procesy leczenia,+ pomagają w rzuceniu nałogów. Zasięg takiego orgonitu zależy od wielkości, dla kieszonkowych orgonitów oddziaływanie wynosi ok 2-3m.

Udostępnij

WILHELM REICH – UCZEŃ TESLI, KTÓRY LECZYŁ RAKA I WSZYSTKIE CHOROBY JUŻ W 1930 ROKU.

Globalna Świadomość25 kwietnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICE PODZIEMNEGO ŚLĄSKA – LOTNISKA WIDMO, TAJNE WAROWNIE I BUNKRY ARMII NAZISTOWSKIEJ I RADZIECKIEJ.Następny artykułFAŁSZERSTWA HISTORII POLSKI – ZAGATOKOWE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WILHELM REICH – UCZEŃ TESLI, KTÓRY LECZYŁ RAKA I WSZYSTKIE CHOROBY JUŻ W 1930 ROKU.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?