Przekraczając Rubikon

CZEMU DZISIEJSZY ŚWIAT TAK WYGLĄDA ? JAK PASOŻYTY KONTROLUJĄ NASZĄ RZECZYWIATOŚĆ

CZEMU DZISIEJSZY ŚWIAT TAK WYGLĄDA ? JAK PASOŻYTY KONTROLUJĄ NASZĄ RZECZYWIATOŚĆ

Temat Archontów jest bardzo kontrowersyjny i zbiera zarówno wielu zwolenników jak i przeciwników. Warto jednak rozważyć go poza powszechną i uznawaną za jedyną – chrześcijańską interpretacją tekstów gnostyckich, ponieważ jak powiedział Arthur Schopenhauer: „Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą.” W swoim artykule nie twierdzę, że to co przedstawiam jest niepodważalną prawdą i nie namawiam do przyjęcia niczego, co opisuję za fakt oczywisty.

Twierdzę jednak, że aby wyjść poza matrix trzeba wychodzić poza utarte schematy i sięgać głębiej, szczególnie tam gdzie pojawia się najwięcej kontrowersji, represji oraz negatywnych głosów, aby samemu ocenić czy coś rezonuje nie tylko z naszym umysłem ale i wewnętrznym czuciem. W tekście tym pokrótce przedstawię również metody przeciwdziałania pasożytom mentalno-duchowym.

Natura Archontów i sposoby działania

Zdaniem mitologa Johna Lasha, Archonci zrobili wszystko aby ludzkość uwierzyła, że zawładnęli jej DNA, podczas gdy jedyne czym zawładnęli to ludzkie umysły, zachowania oraz reakcje. Telestai przestrzegają nas, że naszym największym zagrożeniem nie są sami Archonci, ale ludzie opętani tymi pasożytami, czyli ich posłuszne marionetki. Jak już pisałam, natura pasożytów umysłu diametralnie różni się od naszej, jednak aby zrozumieć jakie cele przyświecają Archontom oraz jak możemy wyrwać się spod ich niszczącego wpływu musimy zagłębić się w ich cechy i sposoby oddziaływania na umysł.

Z tajemniczych nagrań wynika, że miejscem w którym osiedlają się pasożytnicze formy mentalne jest przednia część mózgu, a zasiedlająca je forma pasożyta mentalnego tworzy coś w rodzaju gniazda w którym zamieszkuje. Jest to jednak pasożyt mentalny, zamieszkujący świadomość, czyli uchwycenie go przez powszechnie dostępne nam aparatury naukowe jest niemożliwe.

Na jednym z filmów przedstawianych przez tajemniczego naukowca widoczna jest żywa forma pasożyta zamieszkująca mózg 28 letniego mordercy, który posłużył jako obiekt badań naukowców. Wg. autora obrazy na filmie mogły zostać zarejestrowane tylko za pomocą technologii słynnego Tesli, która umożliwiła uchwycenie wzoru myślowego w którym zamieszkuje pasożyt. Co najciekawsze istota ta przypomina jedną z form Archontów, którą przedstawiają teksty Telestai – czyli nierozwinięty płód zwany powszechnie „szarakiem”. Tajemniczy „naukowiec” również nazywa przedstawianą istotę „szarym obcym”.

Opisuje, że obcy zamieszkujący umysły ludzi (szczególnie seryjnych morderców, gwałcicieli itp.) wytwarzają w świadomości ofiary energię strachu za pomocą której kontrolują ludzką świadomość. Ich pokarmem jest zatem strach i agresja ofiary. Autor podaje również, że bez energii strachu rządy oraz istoty te nie miały by po co istnieć.Tajemniczy były pracownik NASA twierdzi, że ma świadomość, iż informacje, które przedstawił w owych nagraniach mogą wzbudzić szok i przerażenie wśród ludzi, jednak postanowił, że je wyjawi i poprosił o ich zamieszczenie dopiero po swojej śmierci.

Materiały te nadal dostępne są na youtube, jest ich razem 16 i wszystkie zawierają wiele innych ciekawych informacji, które trudno wytłumaczyć w sposób racjonalny. Kanał nazywa się Nasa Jim 108. Czy jest to prawda, czy tylko kilka sprytnie skonstruowanych fałszywych filmików oddziałujących na wyobraźnię? Polecam obejrzeć i ocenić samemu.

Nie bój się

Pierwszą i bardzo ważną wskazówką obchodzenia się z Archontami jest nie dać się opanować emocji strachu. Strach jest ich pokarmem oraz podstawowym narzędziem kontroli ludzkiego umysłu zatem nie oddawajmy mu władzy. Najważniejsza jest świadomość tego oraz ćwiczenie poczucia własnej mocy i siły, szczególnie w momentach próby. Sama również przeżyłam obchodzenie się ze strachem w stosunku do obcych i niewyjaśnionych form inteligencji z którymi miałam do czynienia osobiście. Dzięki temu mogę stwierdzić, że opanowanie strachu i przetransformowanie go np. w zwykłą ciekawość działa i sprawia, że istoty te odchodzą nie mając czym się nakarmić.

Zajmijmy się teraz kolejnymi sposobami oddziaływania Archontów. Pasożyty duchowo-mentalne manipulują ludzkością m.in. poprzez telepatię oraz sugestię. Wiele myśli pojawiających się w naszej głowie nie należy tak na prawdę do nas i nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. To potwierdzałyby także wyżej opisane nagrania. Aby się o tym przekonać można wykonać proste ćwiczenie, które pokaże co przedostaje się do naszych myśli jako pierwsze, gdy tylko świadomie się na to pozwoli. Wystarczy zamknąć się samemu w pokoju, wyłączyć wszystko co może rozpraszać naszą uwagę i wyrazić intencję, że powie się wszystko, co tylko nasunie się nam na myśl; każde słowo i zdanie. Można to sobie nagrać.

Nie bądźcie zdziwieni jaki „śmietnik” pojawi się w waszej głowie m.in. za pomocą mentalnych „podgryzaczy”. Na końcu podziękujcie im za lekcję i wyraźcie intencje aby odeszły. Pamiętajcie, że to wy i tylko wy jesteście tymi, którzy na coś zezwalają albo nie i należy zawsze egzekwować swoją suwerenność z pełną świadomością i mocą swojego wewnętrznego światła. Z kolei energia wdzięczności neutralizuje wszelkie negatywne wpływy i pozwala wyjść z roli tzw. ofiary. To proste ćwiczenie pokazuje tylko jak łatwy dostęp mają pasożyty do naszych umysłów kiedy im na to pozwolimy.

Nienawiść, ból i agresja

Archonci to istoty, które żerują przede wszystkim na wywoływaniu wojen i walk z których czerpią największe ilości pokarmu jakim jest strach, agresja i nienawiść. Lubują się w zadawaniu bólu i poniżaniu niewinnych ofiar, ponieważ w wyniku tego typu działań wyzwalana jest największa ilość negatywnej energii, którą się karmią. Doprowadzają także do zwyczajnych kłótni i sporów, szczególnie między ludźmi darzącymi się miłością albo sympatią, choć oczywiście nie tylko.

Co innego mała kłótnia partnerów lub przyjaciół, która kończy się wyjaśnieniami oraz wzajemnymi przeprosinami, a na końcu pojednaniem, a co innego spory, które kończą się wzajemną nienawiścią i obrzucaniem się obelgami najgorszego rodzaju. W takich sytuacjach prym wiodą pasożyty umysłu. Dostając się do naszych myśli prowokują nas do tego typu zachowań manipulując naszym ego i karmiąc się wyzwoloną przez nas energią.

Obecnie nasza świadomość jest zamknięta w tym, co wydaje się być “fizycznym” ciałem; jednak to “fizyczne” ciało jest czymś, co jest manifestowane i dekodowane do bytu z innego ciała, czasami nazywanego ciałem eterycznym lub ciałem energetycznym. To, co nazywamy ciałem fizycznym, biomechaniczną konstrukcją z procesami i programami genetycznymi, jest bardziej jak skafander kosmiczny. Jest to pojazd do eksploracji i ekspresji świadomości.

Bycie w ciele możemy nazwać “ludzkim doświadczeniem”. Te ludzkie doświadczenia, które mamy, mają zwykle przypisaną etykietę w postaci naszych imion.

Jestem przekonany, że to ciało energetyczne ze zintegrowaną świadomością jest pierwszym poziomem kodowania i dekodowania, który ostatecznie prowadzi do doświadczenia “fizycznego” świata. To jest moje obecne spojrzenie na organizację tych energii kwantowych i powiązany z nimi system czakr. Niezależnie od tego, to właśnie w tych obszarach żerują na nas Archonci.

Każda czakra ma z sobą powiązane zestawy stanów emocjonalnych. W sferze energii, przepływ następuje z dołu do góry, do wewnątrz i na zewnątrz każdej z siedmiu czakr. Ten przepływ energii może być zablokowany przez negatywne stany emocjonalne, takie jak zablokowanie czakry sakralnej przez strach i/lub strach przed śmiercią. Kiedy ten przepływ energii jest zablokowany i zakłócony i nie ma dokąd płynąć, energia zaczyna przeciekać do pola elektromagnetycznego ciała energetycznego. Tutaj do gry wkraczają Archonci.

Archonci wysysają tę przeciekającą energię jako rodzaj siły życiowej i wykorzystują ją dla siebie. Jednak aby to zrobić, musi istnieć coś, co zakłóca i blokuje przepływ energii. Archonci będą manipulować nami w sposób, który powoduje te blokady energetyczne, np. wabiąc nas w warunki, które promowałyby strach, a następnie wysysać energię, która wycieka.

Energia siły życiowej jest im niezbędna do przetrwania, ponieważ ich częstotliwość jest tak niska, że są w zasadzie odcięci od energii o wyższej wibracji. Ta wyciekająca energia może być dla nich uważana za pożywienie. Z tego powodu są oni jak elektromagnetyczne pasożyty. Pozytywne emocje i zachowania, takie jak przejawy bezwarunkowej miłości, szacunku i współczucia, niosą ze sobą harmonijne wibracje boskości. Tego rodzaju ustalone wzorce ekspresji odzwierciedlają niezakłócony przepływ energii we wszystkich ścieżkach energii. Dlatego właśnie utrzymywanie pozytywnego stanu umysłu, skutkujące naturalnym przepływem pozytywnej ekspresji, jest ostatecznie najpotężniejszym sposobem egzystencji

Archonci nie mogą bezpośrednio ingerować lub manipulować tymi, którzy znajdują się w stanie wysokiej częstotliwości; jednak nadal będą próbować atakować i tłumić te energie, atakując poprzez inne wcielone istoty, które znajdują się w stanie niskiej częstotliwości i świadomości.

Zasadniczo, starają się utrzymać wszystkich w stanie niskiej wibracji z towarzyszącymi jej negatywnymi warunkami emocjonalnymi, które są utrwalane przez systemy sprzężenia zwrotnego. Muszą zaaranżować chaos, w przeciwnym razie nie będą w stanie przetrwać energetycznie.

Wpływ na dzisiejszy świat

Świat, którego obecnie doświadczamy jest “fizyczną” manifestacją tych negatywnych chaotycznych energii. W tej iluzorycznej sferze fizycznej jesteśmy codziennie torturowani energiami szaleństwa, śmierci, chaosu, zniszczenia, walki, choroby itd. To jest programowanie, które otrzymujemy od urodzenia, które jest utrwalane przez historie, wiadomości, filmy i programy telewizyjne, które widzimy, słyszymy i czytamy codziennie.

Ponieważ nasza przyszłość istnieje jako seria prawdopodobieństw, Archonci mogą popychać nas wzdłuż ścieżki podejmowania decyzji, która sprzyja katalizatorom promującym negatywne stany emocjonalne oraz potencjalne blokady i wycieki energii. Starają się oni stworzyć negatywny stan emocjonalny, który umożliwi im dalsze wykorzystywanie tego stanu.

Na przykład, Archonci mogą manipulować technologią, aby wywołać frustrację, a energie frustracji stworzą most, który pozwoli im elektromagnetycznie zjednoczyć się i zacząć wzniecać mentalny chaos. Ludzie zaczną “słyszeć głosy” w wielu z tych stanów.

Jest to przykład zwrotu “diabeł kazał mi to zrobić”. To byłoby bardziej właściwie sformułowane jako “moje negatywne stany emocjonalne i zachowania, czy to z wyboru, czy zaprogramowane, przyciągnęły do mnie Archontów, którzy manipulują mną w stany chaosu, za którymi ślepo podążam, ponieważ mam bardzo ograniczoną świadomość rzeczywistości mojego prawdziwego stanu”.

Jeśli ktoś, jednakże, ma świadomość, że być może jest manipulowany i zdaje sobie sprawę, że nie ma powodu, aby działać pod wpływem impulsu, to powstrzyma Archona przed działaniem, ponieważ szanse zaczynają spadać na ich niekorzyść: jednostka atakowana ma teraz świadomość, aby wybrać bardziej racjonalną odpowiedź na katalizator.

Gra jest skończona, że się tak wyrażę. Pod tym względem świadomość jest, jak się wydaje, kluczem do wszystkiego. To jest dokładnie powód, dla którego jesteśmy utrzymywani w wiecznym stanie duchowego odłączenia poprzez zaaranżowany chaos. Poznanie prawdy o tym miejscu i o tym, dlaczego tu jesteśmy, jest najważniejsze dla zrozumienia powodów, dla których nasz świat jest taki, jaki jest.

Interesujące jest to, że jeśli chodzi o naszą własną ewolucję duchową, warunki tego miejsca stworzyły rodzaj matrycy przyspieszonego wzrostu, gdzie duch może się wcielić i szybko ewoluować z powodu chaosu. Można też jednak szybko zejść na dno i wpaść w pułapkę.

Przypomnijcie sobie świat jaki został ukazany w Matrixie – zimny, szary, ponury, pełen destrukcji i brzydoty świat maszyn… Dlatego tak sukcesywnie niszczona jest wszelka przyroda i więź z naszą planetą – Matką Ziemią. Archonci nienawidzą wszystkiego co przedstawia sobą jakieś naturalne piękno i nie spoczną dopóki nie zniszczą go doszczętnie naszymi własnymi rękami. Przykładowo nigdy nie rozumiałam ludzi zachwycających się obecną architekturą, która jest zimna, prosta i ponura, a dominujące w niej kolory to szarości i czernie. Wg. mnie drogie apartamenty, biura oraz ekskluzywne wieżowce pokazywane szczególnie w amerykańskich produkcjach filmowych to idealne przedstawienie archonckiego rozumienia „piękna”.

Ponadto jest nam wmawiane, że „piękno” to jest najwartościowsze i najbardziej pożądane – przedstawiane jako modne i świadczące o tzw. postępie i wysokiej pozycji człowieka w stosunku do tworów natury. Dla mnie to nic innego jak ziejąca pustką i smutkiem wizja chorych ludzkich umysłów zainfekowanych pasożytem nie znoszącym naturalnego piękna, kolorów i kreatywności. Musimy jednak rozumieć, że istotom tym nic innego nie jest znane, ponieważ jak mówi David Icke – Archonci to istoty podobne do znanych nam komputerów lub cyborgów. Nie możemy więc wymagać od nich tego, co jest w stanie wymyślić kreatywny i wolny umysł ludzki.

Jak twierdzi David Icke – Archonci nie mogąc zamieszkać w naszej rzeczywistości na stałe (wymagałoby to od nich potężnej ilości energii) z racji innych częstotliwości wibracji.

Udostępnij

CZEMU DZISIEJSZY ŚWIAT TAK WYGLĄDA ? JAK PASOŻYTY KONTROLUJĄ NASZĄ RZECZYWIATOŚĆ

Globalna Świadomość8 maja 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICA ZAMKU W ŁAPALICACH – POLSKI ”HOGWART” I WEJŚCIE DO AGARTHY.Następny artykułKLONY I AVATARY – JESTEŚ PEWNY ŻE NIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZEMU DZISIEJSZY ŚWIAT TAK WYGLĄDA ? JAK PASOŻYTY KONTROLUJĄ NASZĄ RZECZYWIATOŚĆ
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?