Przekraczając Rubikon

KLONY I AVATARY – JESTEŚ PEWNY ŻE NIE JESTEŚ JEDNYM Z NICH ?

KLONY I AVATARY – JESTEŚ PEWNY ŻE NIE JESTEŚ JEDNYM Z NICH ?

Tematyka sobowtórów, klonów i biorobotów jest badana od dawna. Na przykład istnieją teorie zastępowania najwyższych urzędników państw istotami bardzo podobnymi do nich, ale wciąż nieco innymi. Istnieją również spekulacje, że w Chinach połowa populacji to bioroboty. Co więcej, ani jedno, ani drugie nie jest możliwe do udowodnienia.

Jak sprawdzić? Jaka jest różnica między klonem produkcji masowej a Homo sapiens, nosicielem Boskiej cząstki? Jak sprawdzić kto jest prawdziwy ?

A co najważniejsze, czy w ogóle istnieją takie technologie? Czy to jest możliwe? A gdzie są „produkowane” te dopelgangery? A co z duszą? Czy klony ją mają? A jeśli nie, to kto lub co z nich zamieszkuje?

Istnieje pewien pogląd, że klony jakoś się od nas różnią, nie wyrażają emocji, mówią monotonnie, patrzą zimnymi szklanymi oczami, są bez serca i generalnie w jakiś sposób przejawiają bezduszność, podczas komunikacji dostrzegane jest poczucie mechanicznej, androidowej interakcji z nimi. 

A co z tym, że klon może zachowywać się po ludzku i adekwatnie, kochać, być smutnym, mieć poczucie humoru, myśleć samodzielnie, być zdolnym do kreatywności? A co, jeśli istnieje technologia umożliwiająca przeniesienie całego kompleksu ludzkiej duszy z całą pamięcią, uczuciami i emocjami do pewnego sztucznie wyhodowanego „skafandra kosmicznego” wykonanego z mięsa i kości? W nowe ciało? Jak przeładowałbyś „twardy dysk” osoby na nowy nośnik? A gdzie więc jest linia moralna, kogo uważa się za biorobota, który jest osobą pełnoprawną?

Przede wszystkim takie technologie istnieją i działają! Nasze podejrzenia co do zastępowania prezydentów są najprawdopodobniej słuszne. 100% unikalnej osobowości można łatwo przepisać, jednocześnie wprowadzając możliwości kontroli biorobotów. Ktoś naciska przyciski i otwierają usta, mówiąc w przenośni. Jednak sami mogą nie być tego świadomi.

https://globalna.info/2021/03/16/karty-illuminati-ujawniaja-impostor-czy-joe-biden-to-klon-sobowtor/

Ale nie tylko głowy państw, możesz zastąpić każdą znaczącą osobę, artystę, muzyka, naukowca, popularnego blogera – kogoś, kto ma wpływ na duże grupy ludzi, prowadzi. W pewnym momencie narracja idola nagle się zmienia, chociaż facet wydaje się być taki sam.

W tym celu nie trzeba go już zastraszać, „prowadzić rozmowy”, namawiać do współpracy. Ktoś zasnął, a rano wstał już inny. Nawet nasi przyjaciele i krewni mogą być klonami. A najgorsze jest to, że my sami możemy być! Gdzie jest gwarancja? Faktem jest, że produkcja „lalek biologicznych” od dawna jest masowa, a zatem tania. 

Wystarczy wlać biomateriał, zupę aminokwasową do drukarki 3D. Istnieje technologia hodowania ciał w kąpieli solnej w ciągu kilku godziń.

Te ciała, które teraz rosną w akwariach w podziemnych bazach w Australii (lub na Marsie), mogą być ciałami, które są już zamieszkane i będą aktywne w przyszłości! Szalona technologia!

Jedną z niesamowitych „wskazówek” jest wyznanie jednego z uczestników Tajnego Programu Kosmicznego,  Randy’ego Kramera, że ​​on sam został sklonowany! Kiedy jego ciało zostało ponownie zniekształcone w bitwie, jego osobowość została ponownie załadowana do innego, zupełnie nowego, tego samego ciała, a on sam zobaczył, jak jego poprzedni skafander został wysłany do krematorium.

Wyobraź sobie co się stanie gdy cała ta sztuczka zostanie zalegalizowana i ujawniona ? Pojawią się dysertacje, książki, nagrody Nobla, artykuły objaśniające i filmy. Otworzą się nieskończone możliwości. Rozwija się nowy rodzaj działalności. Stanie się możliwe, aby stworzyć sobie wolne ciała i bez końca przenosić duszę do innej skorupy. Tyle o nieśmiertelności! Wyobraź sobie, że będzie można przechylić ciało zmarłego krewnego lub ukochanej osoby i przenieść tam twardy dysk jego duszy! 

Każda znacząca osoba historyczna może zostać wskrzeszona, w tym celu będziesz potrzebować cyfrowej kopii jej osobowości. Bez problemów! Zanurz się w przeszłości i voila, zdigitalizuj i sklonuj Tutenchamona A teraz pośród nas Marilyn Monroe, Mozart, Aleksander Wielki, Lenin, Stalin, Juliusz Cezar, Leonardo da Vinci, oraz każdego religijnego mesjasza…

Co za horror! Tu zaczyna się prawdziwy „satanizm” i cała masa związanych z nim problemów moralnych, etycznych i prawnych. Jakie prawa będą miały klony? Powiedzmy, że ty sam, ale w nowym ciele? A jeśli 20 kopii zostanie wydrukowanych i powielonych przez jedną osobę? Weźmy na przykład przypadek Penny Bradley. Jej klony są żywe, używane, funkcjonują i nadal są z nią energetycznie połączone, przez co bardzo cierpi.

Oto takie spokojne, naukowe i szczegółowe wyjaśnienie, w jaki sposób można skopiować duszę i osobowość, wydaje się być rodzajem materializmu kwantowego. Ale co z Boską iskrą? Czy możesz ją nosić w tę iz powrotem jak walizkę? 

A co z karmą? Czy chciałbyś żyć w takim świecie, w którym wszystko jest możliwe i nic nie jest święte, nie ma granic i barier?

Intuicyjnie czujemy, że istnieją obecnie programy ukierunkowane na zmianę w naszym DNA, a zbieranie biomateriału pod pozorem niekończących się masowych testów jest w jakiś sposób związane z całym tym zagadnieniem.

Udostępnij

KLONY I AVATARY – JESTEŚ PEWNY ŻE NIE JESTEŚ JEDNYM Z NICH ?

Globalna Świadomość9 maja 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZEMU DZISIEJSZY ŚWIAT TAK WYGLĄDA ? JAK PASOŻYTY KONTROLUJĄ NASZĄ RZECZYWIATOŚĆNastępny artykułNAJWIĘKSZA TAJEMNICA WATYKANU – KAŻDY KATOLIK TO WYZNAWCA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

PRÓBA ROZBICIA FIRMAMENTU – TAJEMNICA MASOŃSKIEGO PROJEKTU ”ARTEMIS” ELONA MUSKA ŚWIĘTY GRZYB I KRZYŻ – JAK NAPRAWDĘ POWSTAŁO CHRZEŚCIJAŃSTWO ?

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KLONY I AVATARY – JESTEŚ PEWNY ŻE NIE JESTEŚ JEDNYM Z NICH ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?