Mistyczny 11/09/2001

9/11 – DYNASTIA BUSHÓW, RODZINA BIN LADEN, CIA, KIM JEST TIM OSMAN ?

9/11 – DYNASTIA BUSHÓW, RODZINA BIN LADEN, CIA, KIM JEST TIM OSMAN ?

Amerykańska pogoń za Osamą bin Ladenem zakończyła się 2 maja 2011 r. w pakistańskim mieście Abbottabad. Odtrąbiono hucznie sukces operacji „Trójząb Neptuna”, a nagłówki gazet zbombardowały nas zdjęciami domniemanego autora ataków z 11 września z dopiskiem ”got him!”, ale jak była prawda ?

Tego dnia też panujący w tedy prezydent USA Barack Obama ogłosił światu :

Dzisiaj, z mojego polecenia, Stany Zjednoczone rozpoczęły ukierunkowaną operację… zabili Osamę bin Ladena i przejęli jego zwłoki.

Chcę wam udowodnić, że Barack Obama kłamie, a Osama bin Laden nie żyje od 2001 roku. Zanim jednak przejdę dalej, pozwólcie, że przedstawię wam prawdziwego Osamę bin Ladena i jego powiązania z CIA i rodziną Bushów.

Istnieją bezpośrednie historyczne powiązania między interesami biznesowymi Osamy bin Ladena i rodziny Bushów. Pisał o tym w swoich pracach profesor John Metzger z Michigan State University:

„Powinniśmy powrócić do historii BCCI, banku używanego przez legendarnego terrorystę znanego jako Abu Nidal. BCCI był ściśle powiązany z wywiadem amerykańskim i pakistańskim. Jej klientami byli afgańscy rebelianci i brat Osamy bin Ladena, Salem.

„Salem bin Laden mianował brokera inwestycyjnego Houston Jamesa R. Batha na swojego przedstawiciela biznesowego w Teksasie, zaraz po tym, jak ojciec George’a W. Busha został dyrektorem CIA w 1976 roku. Do 1977 roku Bath zainwestował 50 000 dolarów w pierwszy biznes juniora, Arbusto Energy, a Osama bin Laden wkrótce stał się agentem CIA. Dyrektor FBI George’a W. Busha, Robert Mueller, uczestniczył w wątpliwym dochodzeniu Departamentu Sprawiedliwości w sprawie BCCI. (O BCCI, bin Ladensie i krzakach, patrz książki, The Outlaw Bank, A Full Service Bank i Fortunate Son). ”

Dalsze szczegóły relacji biznesowych i finansowych między rodziną Busha i bin Ladena można znaleźć w książce Petera Brewtona z 1992 roku The Mafia, CIA and George Bush. Nawiasem mówiąc, BCCI została założona przez Pakistańczyka.

Profesor ekonomii Michel Chossudovsky z Uniwersytetu w Ottawie właśnie ukończył szczegółową historię kariery bin Ladena, szczegółowo opisując jego tajne fundusze i wsparcie logistyczne dla organizacji terrorystycznych, poczynając od jego wczesnych korzeni wspieranych przez CIA w latach 80. jako „bojownika o wolność” do chwili obecnej. dzień.

Kim jest Tim Osman?

Tim Osman (Ossman) stał się lepiej znany jako Osama Bin Laden. „Tim Osman” to imię nadane mu przez CIA w związku z podróżą po amerykańskich i amerykańskich bazach wojskowych w poszukiwaniu wsparcia politycznego i uzbrojenia. […] Istnieją dowody na to, że Tim Osman… odwiedził Biały Dom. Istnieje pewność, że Tim Osman zwiedził niektóre bazy wojskowe USA, otrzymując nawet specjalne pokazy najnowszego sprzętu. Dlaczego nie zostało to zgłoszone w głównych mediach?

Kilka godzin po atakach terrorystycznych na World Trade Center i Pentagon, administracja Busha doszła do wniosku, bez popierających dowodów, że „Osama bin Laden i jego organizacja Al-Kaida byli głównymi podejrzanymi”. Dyrektor CIA George Tenet stwierdził, że bin Laden był w stanie zaplanować te ataki bez ostrzeżenia.

Sekretarz stanu Colin Powell nazwał ataki „aktem wojny”, a prezydent Bush potwierdził w wieczornym wystąpieniu telewizyjnym skierowanym do Narodu, że „nie będzie różnicy między terrorystami, którzy popełnili te czyny, a tymi, którzy ich ukrywają”.

W międzyczasie, papugując oficjalne oświadczenia, mantra zachodnich mediów zatwierdziła rozpoczęcie „działań karnych” skierowanych przeciwko cywilnym celom na Bliskim Wschodzie.

Główny podejrzany o ataki terrorystyczne w Nowym Jorku i Waszyngtonie, okrzyknięty przez FBI „międzynarodowym terrorystą” za rolę w zamachu bombowym na ambasadę w Afryce, urodzony w Arabii Saudyjskiej Osama bin Laden został zwerbowany podczas wojny radziecko-afgańskiej „pod auspicjami CIA do walki z sowieckimi najeźdźcami ”.

Dzięki aktywnej zachęcie CIA i pakistańskiego ISI [Inter Services Intelligence], które chciały zamienić Afgańczyków w globalną wojnę prowadzoną przez wszystkie państwa muzułmańskie przeciwko Związkowi Radzieckiemu, około 35 000 muzułmańskich radykałów z 40 krajów islamskich dołączyło do walki w Afganistanie między 1982 a 1992. Dziesiątki tysięcy innych przybyło na studia do medres w Pakistanie. Ostatecznie Afgańczyk miał bezpośredni wpływ na ponad 100 000 zagranicznych radykałów muzułmańskich.

Był też wspierany przez Stany Zjednoczone i Arabię ​​Saudyjską, a znaczna część finansowania pochodziła z handlu narkotykami.

W marcu 1985 r. Prezydent Reagan podpisał dyrektywę nr 166 w sprawie bezpieczeństwa narodowego,… [która] upoważnia do wzmożonej tajnej pomocy wojskowej dla mudżahedinów, i wyjaśnił, że tajna wojna w Afganistanie miała nowy cel: pokonanie wojsk radzieckich w Afganistan poprzez tajne działania i zachęcanie do wycofania się Sowietów.

Nowa tajna pomoc Stanów Zjednoczonych rozpoczęła się od dramatycznego wzrostu dostaw broni – stałego wzrostu do 65 000 ton rocznie do 1987 r.… Oraz „nieustannego napływu” specjalistów CIA i Pentagonu, którzy podróżowali głównie do tajnej siedziby pakistańskiego ISI. droga w pobliżu Rawalpindi w Pakistanie. Tam specjaliści CIA spotkali się z oficerami wywiadu pakistańskiego, aby pomóc w planowaniu operacji dla rebeliantów afgańskich.

Centralna Agencja Wywiadowcza (CIA) korzystająca z pakistańskich wojskowych służb wywiadowczych (ISI) odegrała kluczową rolę w szkoleniu Mudżahedinów. Z kolei szkolenie partyzanckie sponsorowane przez CIA zostało zintegrowane z naukami islamu:

Dominującym wątkiem było to, że islam był kompletną ideologią społeczno-polityczną, że święty islam był gwałcony przez ateistyczne wojska radzieckie, a ludność islamska w Afganistanie powinna odzyskać swoją niezależność poprzez obalenie lewicowego reżimu afgańskiego wspieranego przez Moskwę.

Al-Kaida nigdy nie istniała… Została wymyślona przez CIA

Film dokumentalny BBC zatytułowany „The Power of Nightmares”: Najwyżsi urzędnicy CIA otwarcie przyznają, że Al-Kaida to totalna i kompletna fabrykacja, która nigdy nie istniała.

Administracja Busha potrzebowała powodu, który byłby zgodny z Prawami, aby mogli ścigać „wybranego przez siebie złego faceta”, a mianowicie prawa, które zostały wprowadzone w celu ochrony nas przed tłumami i „organizacjami przestępczymi”, takimi jak mafia. Zapłacili Jamalowi al Fadlowi setki tysięcy dolarów na poparcie historii rządu USA o Al-Kaidzie, „grupie” lub organizacji przestępczej, do której mogliby „legalnie” walczyć.

A oto dowód, że Osama bin Laden zmarł / został zabity w 2001 roku. W wywiadzie z Davidem Frostem z 2 listopada 2007 r. niejaka Benazir Bhutto, pakistańska polityk została zapytana o poprzednią próbę zamachu na nią w październiku. Jej odpowiedź jest warta ponownego wysłuchania po jej śmierci. Wygląda na to, że pani Bhutto podejrzewała udział pakistańskich służb bezpieczeństwa i powiedziała o tym prezydentowi Muszarrafowi.

Po otrzymaniu listu od pana Musharrafa ostrzegającego ją o różnych organizacjach terrorystycznych, które planowały ją zabić, odpisała, że ​​„… chociaż te [terrorystyczne] grupy mogą być wykorzystane, pomyślałem, że to jest ważniejsze podążać za ludźmi, którzy ich wspierali, którzy ich organizowali, którzy mogliby być finansistami… dla tych grup ”.

Jej najbardziej interesująca uwaga dotyczyła jednego agenta ochrony, którego podejrzewała o udział w zamachach bombowych, który, jak powiedziała, miał do czynienia z Omarem Sheikhem, człowiekiem, który zamordował Osamę bin Ladena.

Niecałe dwa miesiące po tym wywiadzie, 27 grudnia 2007 roku, Bhutto została zamordowana, opuszczając wiec wyborczy PPP w Liaquat National Bagh, gdzie wygłosiła porywające przemówienie do zwolenników partii w okresie poprzedzającym wybory parlamentarne w styczniu 2008 roku….

Po wejściu do kuloodpornego pojazdu Bhutto machała do tłumów. W tym momencie padły strzały, a następnie w pobliżu pojazdu zostały zdetonowane materiały wybuchowe, zabijając około 20 osób. Bhutto została ciężko ranna i przewieziony do Szpitala Ogólnego Rawalpindi. Została zabrana na operację o 17:35 czasu lokalnego i stwierdzono zgon o 18:16.

Osama bin Laden zmarł z powodu niewydolności nerek 13 grudnia 2001 roku

W swojej książce „Osama Bin Laden: Dead or Alive?”, Analityk polityczny i filozof profesor David Ray Griffin, były emerytowany profesor w kalifornijskiej Claremont School of Theology, prowokuje falę wstrząsową – ponieważ zawiera dużo więcej szczegółów na temat jego rzekomego śmierć i sugeruje, że Zachód coś ukrywa.

Książka twierdzi, że Bin Laden zmarł z powodu niewydolności nerek lub związanej z nią dolegliwości 13 grudnia 2001 r., Mieszkając w afgańskich górach Tora Bora w pobliżu granicy z Waziristanem. Jego pochówek odbył się w ciągu 24 godzin, zgodnie z zasadami religijnymi, w nieoznakowanym grobie, co jest zwyczajem wahabitów.

Aby zrozumieć tezę Griffina, musimy przypomnieć sobie reakcję Zachodu na 11 września, ten fatalny, słoneczny dzień września 2001 roku. W ciągu miesiąca, w niedzielę 7 października, Stany Zjednoczone i Wielka Brytania przeprowadziły masowe naloty odwetowe w regionie Tora Bora, gdzie powiedział, że „główny podejrzany” Bin Laden mieszkał „jako gość w Afganistanie”.

Ta ofensywa wojskowa zignorowała fakt, że bin Laden już czterokrotnie nalegał w oficjalnych oświadczeniach Al-Kaidy skierowanych do arabskiej prasy, że nie odegrał żadnej roli w 11 września.

Rzeczywiście, przy czwartej okazji, 28 września i dwa tygodnie po zbrodni, oświadczył dobitnie:

Już powiedziałem, że nie jestem zamieszany. Staram się nie kłamać. Nie miałem żadnej wiedzy… ani też nie uważam zabijania niewinnych kobiet, dzieci i innych ludzi za akt znaczący akt.

W ciągu kilku godzin od ataku USA na Tora Bora z 7 października, Bin Laden po raz pierwszy pojawił się na taśmie wideo. Ubrany w mundur wojskowy i nakrycie głowy, trzymał karabin szturmowy oparty za sobą w szeroko oświetlonej górskiej kryjówce. Co znamienne, był blady i wychudzony.

Chociaż nazwał prezydenta George’a W. Busha „głową niewiernych” i wyszydzał pogardę dla Stanów Zjednoczonych, po raz kolejny odrzucając swoją odpowiedzialność za 11 września.

Potem nadeszła druga taśma wideo 3 listopada 2001 r. Po raz kolejny schorowany bin Laden zaatakował Stany Zjednoczone. Wezwał prawdziwych muzułmanów do świętowania ataków, ale nigdy nie przyznał, że był zamieszany w to okrucieństwo.

A potem panowała cisza do 13 grudnia 2001 r. – kiedy Griffin twierdzi, że bin Laden zmarł. Tego samego dnia rząd Stanów Zjednoczonych opublikował nowe wideo przedstawiające szefa terroru. Na tej taśmie Bin Laden zaprzeczył wszystkim swoim wcześniejszym twierdzeniom i nagle przyznał się do udziału w atakach z 11 września.

Taśma została podobno znaleziona przez wojska amerykańskie w prywatnym domu w Dżalalabadzie w Afganistanie, po przejęciu miasta przez siły antytalibskie. Przyklejona do niego etykieta głosiła, że ​​został wykonany 9 listopada 2001 roku.

W tym nagraniu bin Laden jest ciężkim mężczyzną z czarną brodą, a nie siwą. Jego blada skóra nagle pociemniała i miał inny kształt nosa. Jego artystyczne dłonie ze smukłymi palcami zmieniły się w dłonie bojownika. Wyglądał na wyjątkowo dobrego zdrowia.

Ponadto można zobaczyć Bin Ladena piszącego notatkę prawą ręką, chociaż jest leworęczny. Co dziwne, wypowiada też oświadczenia na temat 11 września, o których Griffin twierdzi, że nigdy nie wyszłyby z ust prawdziwego bin Ladena – człowieka z dyplomem inżynierii lądowej, który dorobił się fortuny (przed przejściem do terroryzmu) na budownictwie w Bliski Wschód.

Na przykład przywódca Al-Kaidy trąbi, że w 11 września zginęło znacznie więcej ludzi, niż się spodziewał. Kontynuuje: „Ze względu na moje doświadczenie w tej dziedzinie sądziłem, że eksplozje samolotów stopią żelazną konstrukcję budynku i zawali obszar, w który uderzył samolot. To wszystko, na co liczyliśmy….

Czy prawdziwy Osama wiedziałby również, że stal i żelazo nie zaczynają się topić, dopóki nie osiągną 2800 stopni F. Jednak pożar budynku zasilany paliwem odrzutowym jest pożarem węglowodorowym i nie mógł osiągnąć ponad 1800 stopni F.

Griffin w swojej książce mówi, że ta taśma jest fałszywa, i idzie dalej.

Powodem, by podejrzewać, że wszystkie taśmy Bin Ladena po 2001 roku są sfabrykowane, jest to, że często pojawiały się one czasami, które wzmacniały prezydencję Busha lub wspierały roszczenia jego głównego sojusznika„ wojny z terroryzmem, brytyjskiego premiera Tony’ego Blaira.

Taśma z zeznaniem przyszła dokładnie wtedy, gdy Bushowi i Blairowi nie udało się udowodnić odpowiedzialności bin Ladena za 11 września i obaj mężczyźni próbowali zdobyć międzynarodowe poparcie społeczne, szczególnie w świecie islamskim, dla kampanii antyterrorystycznej.

Jeśli chodzi o to, co się z nim stało, wskazówki dotyczące niewydolności nerek Bin Ladena lub tego, że mógł być martwy, pojawiły się po raz pierwszy 19 stycznia 2002 r., Cztery miesiące po 11 września.

Wtedy to prezydent Pakistanu Pervez Musharraf powiedział amerykańskiemu programowi CNN: „Szczerze mówiąc, myślę, że on nie żyje z powodu choroby nerek”.

W swojej książce profesor Griffin również popiera tę teorię. Mówi, że Bin Laden był leczony z powodu infekcji dróg moczowych, często związanej z chorobą nerek, w American Hospital w Dubaju w lipcu 2001 roku, dwa miesiące przed 11 września. W tym samym czasie zlecił dostarczenie mobilnej maszyny do dializy do Afganistanu.

W jaki sposób Bin Laden, uciekając w zaśnieżonych górskich jaskiniach, mógł użyć maszyny, która według wielu była niezbędna do utrzymania go przy życiu? Lekarze, których Griffin cytuje na ten temat, uważają, że byłoby to niemożliwe.

Musiałby pozostać w jednym miejscu z zespołem lekarzy, warunkami higienicznymi i regularnym programem konserwacji samej stacji dializ.

A co z wymowną, małą wiadomością, która pojawiła się 26 grudnia 2001 roku w egipskiej gazecie Al-Wafd informująca, że prominentny urzędnik afgańskich talibów ogłosił, że Osama bin Laden został pochowany 13 grudnia ?

Cierpiał na poważne komplikacje i zmarł śmiercią naturalną . Został pochowany w Tora Bora, pogrzebie z udziałem 30 bojowników Al-Kaidy, bliskich członków jego rodziny i przyjaciół z talibów. Zgodnie z tradycją wahabitów na grobie nie został żaden ślad.

Urzędnik talibów, którego nie wymieniono, powiedział triumfalnie, że widział twarz bin Ladena na swoim całunie. – Był blady, ale spokojny, zrelaksowany i pewny siebie.

Od tamtego momentu taśmy Bin Ladena pojawiały się regularnie jak w zegarku, ponieważ wydano miliardy i przelano dużo krwi na polowanie na niego.

źródło: http://whatsupic.com/news-politics-usa/1455643257.html

Udostępnij

9/11 – DYNASTIA BUSHÓW, RODZINA BIN LADEN, CIA, KIM JEST TIM OSMAN ?

Globalna Świadomość18 maja 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułOKULTYSTYCZNA OFIARA AMY WINEHOUSE I KLUB 27.Następny artykułTABOO DUCHOWOŚCI – CZAKRY, ”PUŚCI” LUDZIE I LUDZIE ”BEZ DUSZY”.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA GROUND ZERO – JAK ZBURZONO DWIE WIEŻE W NOWYM JORKU ? 20 LAT PO 11 WRZEŚNIA – KTO STAŁ

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • 9/11 – DYNASTIA BUSHÓW, RODZINA BIN LADEN, CIA, KIM JEST TIM OSMAN ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?