Przekraczając Rubikon

OKULTYSTYCZNA OFIARA AMY WINEHOUSE I KLUB 27.

OKULTYSTYCZNA OFIARA AMY WINEHOUSE I KLUB 27.

Przedwczesna śmierć Amy Winehouse była smutnym wydarzeniem, ale wielu wywołała uczucie deja-vu. Jest rzeczywiście jedną z kilku artystów, którzy zmarli w wieku 27 lat i jedną z wielu celebrytów, którzy stracili życie w dziwnych okolicznościach. Czy w tych zgonach jest coś więcej niż na pierwszy rzut oka?

Znana ze swojego charakterystycznego głosu i uduchowionego stylu oraz z kontrowersji i nadużywania substancji psychoaktywnych, Amy Winehouse ucieleśnia klasyczną dychotomię gwiazdy rocka: artystyczną błyskotliwość połączoną z tendencją do autodestrukcji. Jej przedwczesna śmierć w wieku 27 lat dostarczyła jej ostatniego składnika niezbędnego do zostania niezapomnianą gwiazdą rocka: wiecznej młodości. Wychodząc poza swoją muzykę, Winehouse zostanie teraz zapamiętana jako jedna z tych, którzy „żyli szybko i umarli młodo” i na zawsze będą mieli tę mistyczną aurę, która otacza tych, którzy odeszli w kwiecie wieku. 

Umierając w wieku 27 lat, Amy Winehouse na zawsze zostanie zapamiętana jako ognista diwa, która inspirowała, zszokowała, przyciągał i odpychał ludzi jednocześnie. Co najważniejsze, umierając w wieku 27 lat, Amy Winehouse została kolejnym członkiem klubu 27.

27 Club

Klub 27 (lub Forever 27) to nazwa nadana grupie bardzo wpływowych gwiazd, które zmarły w młodym wieku 27 lat. Chociaż w klubie 27 jest kilkudziesięciu artystów, najbardziej znani to Jimi Hendrix, Janis Joplin, Jim Morrison i Kurt Cobain. Większość członków tego klubu prowadziła niespokojne życie, a przyczyny ich śmierci były otoczone całunem tajemnicy. 

Rzeczywiście, badanie okoliczności związanych ze śmiercią Jima Morrisona, Jimiego Hendrixa i Kurta Cobaina szybko prowadzi do pytań bez odpowiedzi i dziwnych nieprawidłowości. Brak sekcji zwłok, brak ostatecznych przyczyn śmierci i niejasne raporty policyjne wydają się być normą w tych głośnych sprawach. Krótko mówiąc, w tych przedwczesnych zgonach możemy znaleźć wszystko, co jest potrzebne do stworzenia „alternatywnych teorii” dotyczących okultystycznego morderstwa.

Niestety Amy Winehouse wydaje się idealnie pasować do klubu. Chociaż można by argumentować, że nie była ikoniczną i rewolucyjną artystką Hendrix, a inni byli, miała do nich wiele podobieństw: wyjątkowy styl, duża liczba zwolenników, intensywne używanie narkotyków i alkoholu, skłonność do depresji i innych problemów psychicznych, historia o złych związkach i wreszcie (i co najważniejsze) garść pytań bez odpowiedzi dotyczących jej śmierci.

Mega-Rytuały

Zjawisko umierania gwiazd w młodym wieku w dziwnych okolicznościach wykracza poza szeroko nagłośniony Klub 27. Chociaż ten klub jest „zarezerwowany” dla śpiewaków umierających dokładnie w wieku 27 lat, wielu innych typów artystów zmarło w tajemniczych okolicznościach w wieku około 30 lat. Śmierć Heatha Ledgera i Brittany Murphy postępowały według tego samego schematu, co te opisane powyżej. Co dziwne, często wydaje się, że media gromadzą się wokół tych postaci przed ich śmiercią, dokumentując ich dziwne zachowanie lub problemy osobiste. Czy te zgony były zaplanowane z premedytacją i były częścią jakiegoś chorego rytuału prowadzonego przez okultystyczną elitę na czele przemysłu? 

Czy charyzmatyczne gwiazdy zyskują sławę, aby później je poświęcić, tworząc światowy mega-rytuał? Czy fala szoku i żalu otaczająca te wydarzenia jest w jakiś sposób wykorzystywana przez potężnych okultystów? Koncepcje te mogą wydawać się absurdalne dla przeciętnego człowieka, ale dla okultystycznych wtajemniczonych magiczna moc ludzkich ofiar została rozpoznana i udokumentowana przez rytuały wielu starożytnych cywilizacji. WSecret Societies and Psychological Warfare , autor Michael A.Hoffman II pisze:

Kwestia kontrolowania ludzkości za pomocą ezoterycznych słów i symboli zakodowanych w sztuce, spektaklu medialnym lub rytuale jest jedną z najtrudniejszych do zrozumienia dla ludzi. Dlatego większość ludzi jest postrzegana z pełną pogardą jako ”goje” przez wtajemniczonych z tajnych stowarzyszeń.

O mega-rytuałach pisze Hoffman:

„[Niektóre morderstwa] to morderstwa rytualne z udziałem kultu chronionego przez rząd USA i korporacyjne media, silnie powiązanego z policją. Takie zabójstwa są w rzeczywistości ceremoniami o skomplikowanej choreografii; wykonywane najpierw na bardzo intymną i tajną skalę, wśród samych wtajemniczonych w celu ich zaprogramowania, potem na wielką skalę, wzmocnioną nieobliczalnie przez media.

Ostatecznie to, co mamy, to wysoce symboliczne, rytualne działanie transmitowane do milionów ludzi, satanistyczna inwersja; Czarna msza, podczas której ludzkość jest brutalizowana i poniżana w tej fazie alchemicznego procesu „Nigredo”.

– Michael A. Hoffman II, Tajne stowarzyszenia i wojna psychologiczna

W latach czterdziestych francuski poeta i reżyser teatralny Antonin Artaud przewidział pojawienie się okultystycznych mega-rytuałów w mediach. Artaud był adeptem kilku form okultyzmu i doskonale zdawał sobie sprawę z transformacyjnych mocy teatralnych rytuałów: stworzył niesławny „Theatre of Cruelty”, który miał na celu głęboką zmianę publiczności. Jeśli chodzi o przetwarzanie Umysłu Grupowego, Artaud napisał:

Oprócz błahych czarów wiejskich czarowników, istnieją sztuczki globalnego hoodoo, w których okresowo uczestniczą wszystkie zaalarmowane świadomości.

W Hollywood tematy tych rytuałów są często manipulowane i kontrolowane, a ich śmierć ”ofiar” jest często „ogłaszana” w taki czy inny sposób poprzez dzieła symboliczne. W Imaginarium of Doctor Parnassus , ostatnim filmie, w którym pojawił się Heath Ledger, temat poświęcenia jest niezwykle ważny. W jednej ważnej scenie widzimy trójkę celebrytów, którzy zmarli młodo: Rudolpha Valentino, Jamesa Deana i księżnej Diany. Widząc te zdjęcia, kobieta mówi do Johnny’ego Deppa – który był jednym z zastępców Ledgera w filmie – „Ci ludzie… oni wszyscy nie żyją”. Odpowiedzi Deppa:

– Tak… ale mimo wszystko zostali nieśmiertelni. Nie zestarzeją się ani nie przytyją. Nie będą chorzy ani osłabieni. Nie mają strachu, ponieważ są… wiecznie młodzi. Są bogami… i możesz do nich dołączyć ”.

Następnie dodaje:

„Twoja ofiara musi być czysta”.

Te wersety miał wypowiedzieć Heath Ledger.

Obraz namalowany przez Vincenta Fantauzzo, przyjaciela Ledgera, przedstawiający szepczące mu do ucha alter ego. Obraz został ukończony na krótko przed jego śmiercią.

Brittany Murphy pojawiła się na kilku dziwnych sesjach zdjęciowych przed jej przedwczesną śmiercią. Niektóre z nich nawiązywały do ​​kontroli umysłu Monarch i okultystycznych rytuałów.

ScreenHunter 27 grudnia 21 16.25 Amy Winehouse i 27 Club

Brittany Murphy otoczona przez zamaskowane osoby w okultystycznym rytualnym otoczeniu zrobionym na krótko przed jej śmiercią.

Przypadek Amy Winehouse

Dokładna przyczyna śmierci Winehouse podobnie jak w przypadku większości dziwnych zgonów celebrytów to wyjaśnienie dotyczące narkotyków lub alkoholu, jednak pojawią się dziwne fakty, zaprzeczające „oficjalnej” wersji przyczyny śmierci, powodujące plotki, spekulacje i alternatywne wersje zdarzeń.

Są już świadkowie, którzy opisali dziwne wydarzenia na krótko przed jej śmiercią, sąsiadka Winehouse twierdziła, że ​​w noc, w której zmarła, z jej domu dobiegały „wrzaski, wycie i jakieś bicie w bębny”.

Śmierć Amy Winehouse: Sąsiad w Camden usłyszał „wrzaski i wycie”

Jeden z jej sąsiadów powiedział, że jest przekonany, że zmarła we wczesnych godzinach rannych w piątek, ponieważ usłyszał krzyki. „Myślę, że coś się wydarzyło tamtej nocy. Brzmiało to jak jakaś dziwna gra seksualna. Krzyki i wycie ”.„To brzmiało naprawdę dziwnie, a mój syn powiedział, że słyszał jakieś bicie bębna”.

Właściciel lokalnej restauracji Ze Silva, lat 56, powiedział, że Winehouse będzie przychodzić regularnie, nawet dwa razy w tygodniu. Widziała się z nią w ostatni wtorek i powiedziała, że ​​przestała pić. „Nie miała nic do picia. Powiedziała do mnie „Kochanie, nie dawaj mi alkoholu, już nie piję”. „Była normalna. Rozmawiała ze wszystkimi, robiła zdjęcia z dziećmi, dawała dzieciom autografy. „To była dobra dziewczyna”.

To prowadzi nas do najważniejszego pytania: czy śmierć Amy Winehouse była morderstwem, czy może rytualną ofiarą? Czy była pod kontrolą umysłu i została odrzucona przez swoich opiekunów? Czy jej śmierć jest po prostu wynikiem kontaktu z upodloną branżą?

Wyrzucona z ”pociągu wolności”

Amy jako dziecko.

Prorocza rzeźba Amy Winehouse z 2008 roku zatytułowana „Jedyną dobrą gwiazdą rocka jest gwiazda martwego rocka”. Przedstawia Amy postrzeloną w głowę i leżącą na podłodze bez życia. Obok niej znajduje się przerażająca maska ​​Myszki Minnie, która może reprezentować kontrolę umysłu Iluminatów.

We wzorze Illuminati na stworzenie niewolnika kontroli umysłu Fritza Springmeiera o niewolnikach kontroli umysłu powiedziano, że:

„Programiści / mistrzowie programują ich z oczekiwaniem, że zostaną„ wyrzuceni z pociągu wolności ”, gdy osiągną wiek 30 lat. (Pociąg Wolności to słowo kodowe dla kontroli umysłu opartej na traumie Monarch. Do wyrzucenia z Freedom Pociąg znaczy zostać zabity.) ”

Ofiary kontroli umysłu często umierają w młodym wieku z kilku powodów. Po pierwsze, według ekspertów od kontroli umysłu opartej na traumie, udręki, tortury i kontrola, którymi poddawane są ofiary, nie mogą trwać w nieskończoność w okresie dorosłości. W pewnym momencie, często w wieku około 30 lat, program zanika, powodując, że ofiary odzyskują przytomność. 

Ten kontakt z rzeczywistością jest często traumatyczny, powodując u ofiar poważną depresję, objawy zaburzeń psychicznych, takich jak MPD (zaburzenia osobowości mnogiej) oraz zażywanie twardych narkotyków i alkoholu. Kiedy niewolnicy (szczególnie ci, którzy są wpływowi) przestają reagować na programowanie i zaczynają wykazywać błędne i nieprzewidywalne zachowanie, często są „wyrzucani z pociągu wolności”.

Niektórym ofiarom o wyjątkowo silnej woli i charakterze udaje się uwolnić (do pewnego stopnia) z więzów kontroli umysłu. Aby uniemożliwić im „wypowiedzenie się”, często są również znajdowani i „wyrzucani z pociągu wolności”.

Czy Winehouse była pod kontrolą umysłu i czy została „wyrzucona z pociągu wolności”? Trudno powiedzieć. Wyraźnie przejawiała typowe objawy „ofiary przemysłu”, a niektóre jej osobiste relacje (zwłaszcza Blake Fielder-Civil) wydawały się odgrywać rolę „przewodnika” (podobnie jak Mariah Carey z Tommy Mottolą i zmarłą Anną-Nicole Smith relacja z Howardem K. Sternem). 

Istnieje kilka poziomów kontroli umysłu i Winehouse być może nie przeszła całego procesu programowania Monarch. Jednak samo umieszczenie osoby już bezbronnej w toksycznym środowisku przemysłu muzycznego i wprawienie w ruch maszyny celebrytów, wraz z ciągłym nękaniem mediów, jest wystarczającą traumą, aby wywołać niestabilność, która otwiera drogę do kontroli umysłu.

Pomimo swojego sukcesu, Winehouse nigdy nie była „pionkiem w branży”, jak inne akty omawiane na tej stronie. Jej niechęć (lub niezdolność) do „dopasowania się do formy” mogła być przyczyną jej śmierci. Kolejna gwiazda Chrześniaczka i protegowana Winehouse, Dionne Bromfield, wydaje się idealnie pasować do tej formy.

Ostatnie ujęcie teledysku Bromfielda „Foolin '”, wydanego dwa miesiące przed śmiercią Winehouse. Pokazuje znak „pionków przemysłu Illuminati”.

Chociaż trudno jest poznać dokładną przyczynę śmierci Amy Winehouse, jej przypadek z pewnością nie jest wyjątkowy. W rzeczywistości istnieje schemat, który wydaje się powtarzać, gdy patrzy się na przedwczesną śmierć młodych celebrytów. Gdyby porównać życie i okoliczności, które doprowadziły do ​​śmierci tych gwiazd, można by zauważyć istotne podobieństwa, a następnie zdać sobie sprawę, że w oficjalnych opowieściach często brakuje ważnych „elementów układanki”. Gwiazdy te od skromnych początków nagle cieszą się ogromną popularnością. Jednak w pewnym momencie dzieje się coś strasznie nie tak i prawie nieuchronnie następuje pełen odurzenia, upokarzający upadek. 

Jeśli ci artyści nie są bezpośrednim wynikiem kontroli umysłów Monarch, to mimo wszystko w ich otoczeniu istnieje postać „przewodnika”, manipulowanie nimi i wpływanie na nie w kierunku autodestrukcyjnego zachowania. Media często potęgują i potęgują problemy gwiazdy, przedstawiając ich jako narkomanów i alkoholików. Kiedy ogłasza się ich śmierć, świat jest zszokowany, ale nie aż tak zaskoczony. Narkotyki i alkohol są jak zawsze idealnymi kozłami ofiarnymi. Jak mówią ludzie… „sprawa zamknięta”.

Dlaczego nasza popkultura ma obsesję na punkcie seksu i śmierci, gdzie wschodzące gwiazdy, które zdobywają miłość milionów nagle gasną? Czy w branży przesiąkniętej okultystyczną symboliką, prowadzonej przez ludzi i organizacje wierzące w okultystyczne moce, są przeprowadzane rzeczywiste okultystyczne rytuały? Czy zbiorowy szok spowodowany ogłoszeniem śmierci celebryty jest używany jako rytualna psychodrama, która ma na celu odcisk w zbiorowej świadomości? 

Oczywiście nie wszystkie zgony celebrytów są wynikiem rytuałów, a wiele z nich ma miejsce, ponieważ, wiesz, coś się dzieje. Jedno jednak pozostaje niezmienne: śmierć jest symptomem mrocznej rzeczywistości show-biznesu, która jest toksyczna na wielu poziomach. Być złapanym w tym królestwie i próbować go opuścić świetnie opisuje piosenka Amy pt.:Some Unholy War .

Udostępnij

OKULTYSTYCZNA OFIARA AMY WINEHOUSE I KLUB 27.

Globalna Świadomość17 maja 20216 sierpnia 2023

Wyrzucona z ”pociągu wolności”

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułEGZOSZKIELETY – AUTOMATYCZNE ZBROJE DA VINCI I TAJEMNICA ”JEŹDZICA BEZ GŁOWY”Następny artykuł9/11 – DYNASTIA BUSHÓW, RODZINA BIN LADEN, CIA,

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

25 LAT MATRIXA – UKRYWANA PRAWDA O POWSTANIU FILMU ! CZY 'PLANDEMIA’ BYŁA OKULRYSTYCZNYM RYTUAŁEM O PODŁOŻU SATANISTYCZNYM ? CZY

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • OKULTYSTYCZNA OFIARA AMY WINEHOUSE I KLUB 27.
  • Wyrzucona z ”pociągu wolności”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?