Alternatywna historia świata

PRZEPISYWANIE HISTORII – CHRONOLAGIA PRAWDZIWYCH WYDARZEŃ ŚWIATA – TARTARIA

PRZEPISYWANIE HISTORII – CHRONOLAGIA PRAWDZIWYCH WYDARZEŃ ŚWIATA – TARTARIA

”Niemiecko-Nordycki Instytut” sfałszował całą historię dodając 1712 nieistniejących lat od czasu narodzin Aleksandra Wielkiego. Wszystkie książki historyczne, które istnieją w systemie edukacji, zostały napisane w XIX wieku w Instytucie Niemiecko-Nordyckim, więc wszystko od 1900 r. do teraz jest fałszerstwem, nie ma ani jednego oryginalnego dokumentu, rękopisu ani książki. Dodali 1712 nieistniejących lat do osi czasu, począwszy od daty narodzin Aleksandra Wielkiego, czyli 21 lipca 1356 r., 665 lat temu.

Instytut Niemiecko-Nordycki był finansowany i założony przez dzisiejszych rządzących pasożytów 300 lat temu, a jedynym celem było fałszowanie całej historii i wszystkich innych przedmiotów, których uczymy się w szkołach. W 2012 roku został zamknięty po tym, jak wykonał swoją pracę.


Do historii dodano 297 nieistniejących lat

Według niemieckiego historyka Heriberta Illiga, kalendarz gregoriański jest kłamstwem, a fragment 297 lat średniowiecza został całkowicie wymyślony. W 1991 roku Heribert Illig twierdzi, że w czasie istniał spisek trzech władców świata, którzy zebrali się i zmienili kalendarz, dodając do niego 297 nieistniejących lat.

Heribert Illig twierdzi ponadto, że zmieniono istniejące dokumenty i stworzono oszukańcze wydarzenia historyczne i ludzi, aby się wesprzeć. Twierdzi, że fałszywy święty rzymski cesarz Karol Wielki nie był w rzeczywistości prawdziwym władcą, ale po prostu legendą w stylu króla Artura. Wyjaśnia, że ​​dzięki wszystkim tym fałszerstwom do historii dodano dodatkowe 297 lat.

Heribert Illig twierdzi, że winny jest nieodpowiedni system datowania średniowiecznych artefaktów, a także nadmierne poleganie na historii pisanej. Według jego badań lata między 614 a 911 rokiem po Chr. Nie do końca się sumują. Lata przed 614 rokiem były pełne historycznie ważnych wydarzeń, podobnie jak lata po 911 roku, jednak twierdzi, że te pomiędzy nimi były niezwykle nudne.

Niemitz opublikował w 1995 roku artykuł zatytułowany „Czy wczesne średniowiecze naprawdę istniało?” Dr Hans-Ulrich Niemitz doszedł do wniosku, że wczesne średniowiecze nigdy nie istniało, ale jest to fikcyjna fabrykacja wydarzeń i ludzi, aby wypełnić ten okres nieistniejących 297 lat. Do historii dodano 263 nieistniejące lata, między 1152 rokiem a 1500 rokiem.

Pomiędzy 1152 rokiem a renesansem 1500 rokiem historycy uważają, że w swojej chronologii jest o około 263 lata za dużo.

Natomiast inny badacz Alternatywnej historii Anatolij Fomenko odkrył, że do historii dodano kolejne 1152 nieistniejące lata.

Osoba imieniem Joseph Scaliger, który był francuskim mnichem jezuickim stworzył to co znamy jako ”Zero AD – narodziny Chrystusa”, a 33 lata później Chrystus został ukrzyżowany. I to wyznacza linię czasu, którą podążamy do dziś. Fomenko, naukowiec i matematyk z Rosji napisał o tym 7 tomów i spędził 27 lat studiując ten problem związany historią. Fomenko udowodnił przy pomocy astronomii i astronomicznej medycyny, że Jezus Chrystus urodził się 1152 lata później. Według gwiazdy betlejemskiej, która wtedy znajdowała się na niebie. Mógłby przeprowadzić inżynierię wsteczną za pomocą algorytmu i oprogramowania, które opracował, aby faktycznie przyjrzeć się zaćmieniom Księżyca, Słońca i wszystkim tym, co zostało zapisane.

Dziś wiemy dokładnie, kiedy wydarzenia z związane z księżycem będą miały miejsce z dużą dokładnością, a Fomenko użył tej samej wiedzy, co dzisiaj, aby faktycznie ustalić datę wsteczną i obliczyć, że w momencie, ”Zero AD”, był w rzeczywistości rok 1152. Było to w 1152 roku, kiedy Gwiazda Betlejemska znajdowała się w określonym miejscu na niebie, kiedy narodził się Jezus. 1712 nieistniejących lat dodano do historii od narodzin Aleksandra Wielkiego 21 lipca 1356 r., Czyli 665 lat temu.

Tak więc te 1712 nieistniejących lat zostało dodanych do historii w 3 fazach:

 • 297 nieistniejących lat zostało dodanych do historii przez 3 władców świata.
 • do historii dodano 263 nieistniejące lata „Między 1152 a 1500 rokiem przypadającym na okres renesansu.
 • Aleksander Wielki urodził się 21 lipca 1356 r., Czyli 665 lat temu, licząc od dzisiejszego 2021 r.
 • Wcześniej była to cywilizacja Atlantydy, która spotkała podobny los jak Tartaria, zniszczona przez wielkie tsunami o wysokości 600 m.
 • Nowa linia czasu rozpoczęła się wraz z Filipem II, ojcem Aleksandra w 1300 roku. Starożytny Egipt, Grecja i Rzym nigdy nie istniały. Imperium Osmańskie nie zostało założone w 1299 roku, ale pod koniec XIX wieku, które trwało tylko około 60-80 lat i nigdy nie zapewniło pełnej kontroli nad całym Półwyspem Macedońskim, znanym dziś jako Półwysep Bałkański.
 • Prawdziwa chronologia historii na osi czasu rozpoczęła się, gdy Aleksander urodził się 21 lipca 1356 roku.
 • 297 nieistniejących lat zostało dodanych do tej prawdziwej chronologii historii na osi czasu, cofając ją do roku 1059 ne.
 • 1152 nieistniejące lata zostały dodane do prawdziwej chronologii historii na osi czasu, cofając ją do 356 rpne, który jest sfabrykowanym rokiem urodzin Aleksandra w oficjalnych księgach historycznych.

Wyobraź sobie, ile twórczego pisarstwa i kłamstw trzeba było fantazjować i wymyślać, aby wypełnić historią te 1712 nieistniejących lat !!! Tyle kłamstw, fabrykacji, oszustw, fikcyjnych mitów, wyimaginowanych legend itp. Musiało zostać wymyślonych przez oszustów z niemiecko-nordyckiego instytutu, co nic dziwnego, że ukończenie ich zajęło 300 lat.

Zepsuli historię i jej chronologię do tego stopnia, że ​​nawet dzisiaj urzędnicy religijni potwierdzają, że nie ma ani jednego oryginalnego dokumentu historycznego, który jest starszy niż 200 lat,. Warto tutaj wspomnieć, że przed utworzeniem tradycyjnej chronologii istniało ponad 200 dat, które chciały dostosować historię do koncepcji biblijnej. Wyrwa w czasie była naprawdę imponująca. Okres od ”stworzenia świata” do Jezusa Chrystusa mieścił się w przedziale od 3 483 do 6 984 lat. Ponad 3500 lat różnicy.

W tym brakującym okresie zostało założone Imperium tatarsko-macedońskie przez Filipa II na ruinach Atlantydy, które zostały zniszczone przez wielką powódź. W tym czasie, kiedy urodził się Filip-ll, na świecie był tylko jeden naród, a to były dzieci światła, nie było jeszcze Greków, ponieważ starożytna Grecja nigdy nie istniała ale o tym przeczytasz w kolejnych materiałach.

Oto zwięzły harmonogram niektórych ważnych wydarzeń, które miały miejsce w ciągu ostatnich 700 lat:

 • Około 750 lat temu Atlantyda została zniszczona przez wielkie tsunami o wysokości 600 m.
 • 700 lat temu rozpoczęła się Nowa Linia Czasu, Kalendarium Tartarii – Macedonii.
 • Filip-ll Macedoński, który założył tatarsko-macedońskie imperium światowe, urodził się w 1318 r. W Białym mieście Heraklion Lyncestis w Macedonii.
 • 1365 r. Aleksander Wielki urodził się w Heraklionie Lyncestis.
 • 1600 r. Aleksander zakończył budowę Wielkiego Muru Chińskiego.
 • 1706 ne. pierwszy cios spadł na imperium tatarskie, kiedy naturalna bariera w Cieśninie Gibraltarskiej została przerwana, a Ocean Atlantycki zalał depresje Morza Śródziemnego, Adriatyku, Morza Jońskiego, Morza Egejskiego i Czarnego, które były silnie zaludnione przed powodzią.
 • Na tym obszarze przed powodzią znajdowało się tylko kilka słodkowodnych jezior i był to bastion imperium tatarsko-macedońskiego. Pozostałościami po nim są Pałac Kleopatry i Heraklion w Canopus pod Morzem Śródziemnym. Zatopione miasto Baia we Włoszech i wiele innych w tych regionach. Przed powodzią mieszkały tam miliardy ludzi.
 • 1712 AD Jezus Chrystus urodził się w Heraklionie Lyncestis w Macedonii, znanym dziś jako Bitola, i został ochrzczony w Jeziorze Ochrydzkim.
 • Gdy imperium doznało tej wielkiej katastrofy, gdy bariera Gibraltaru została przełamana w wyniku tej wielkiej katastrofy, ono zostało rozbite na 3 królestwa.
 • Niedługo po tym wydarzeniu 3 królestwa tatarsko-macedońskie wyszły ze sobą na wojnę. Ta wojna w książkach historycznych jest znana jako „Wojna Troi”. Wojna o Troję miała na celu przejęcie Białego miasta ILION, założonego przez Boga IL (SE, ENLIL) na początku czasów.
 • Miasto ILION zostało zniszczone przez wielką powódź Atlantydy, a po wielkiej powodzi Filip II odbudował je jako własną stolicę. Wojna Trojańska nie miała nic wspólnego z Grekami. Wojna o Troję toczyła się między macedońskimi gigantami o wysokości 5 m, którzy posiadali zaawansowaną broń i latające samoloty bojowe.
 • Po zakończeniu wojny w Troi na kontynencie europejskim powstało imperium macedońskie, które wkrótce przekształciło się w imperium chrześcijańskie. To macedońskie imperium zostało przemianowane na Cesarstwo Bizantyjskie przez instytucję niemiecko-nordycką.
 • 14 października 1802 r. O godzinie 14:00 nastąpiła wielka powódź zapoczątkowana 600-metrowym tsunami, które spowodowało wielkie zniszczenia w chrześcijańskim królestwie Macedonii. To jest czas, kiedy do akcji wkroczyły pasożyty, które sfinansowały i założyły imperium osmańskie pod koniec XIX wieku, mając jedyny cel; przejąć chrześcijańskie królestwo Macedonii. Od tego czasu, przez około 60-80 lat, Osmanowie rozmontowywali macedońskie królestwo, ale nigdy nie uzyskali nad nim pełnej kontroli.
 • 1914 – 18 I wojna światowa.
 • 1922 Imperium Osmańskie zostało rozwiązane.
 • 1939 – 45 II wojna światowa.

Wszystko, co wiemy o starożytnej Grecji, starożytnym Rzymie, starożytnym Egipcie zostało napisane przez opłaconych pisarzy zaledwie 200 lat temu w finansowanym przez Żydów Niemiecko-Nordyckim Instytucie w Niemczech.
Zaczerpnęli imiona i wydarzenia z prawdziwej tatarsko-macedońskiej historii i wymyślili wiele fikcyjnych historii, które nigdy nie istniały, aby stworzyć fałszywą narrację wydarzeń i nazwisk w książkach historycznych, które są używane do nauczania mas w ośrodkach indoktrynacji zwanych szkołami.

Tak więc nie ma dzisiaj ani jednej książki starszej niż 200 lat, poza prywatnymi kolekcjonerami, a każda istniejąca książka publiczna jest fikcyjną historią napisaną w Instytucie Niemiecko-Nordyckim, który po 300 latach swojego życia został zamknięty w 2012 r., po sfabrykowaniu każdego przedmiotu, którego uczymy się w szkołach i na uniwersytetach na całym świecie.

Wyobraź sobie, ilu profesorów ze stopniem magistra i doktora historii przeszło żmudny proces edukacyjny, czytając tysiące wymyślonych fałszywych książek pełnych kłamstw. Ale niewielka liczba tych pisarzy historii fikcji miała ukrytą agendę, kiedy tworzyli historię.

Ukryli prawdziwą historię w zakodowanych wzorach w napisanych przez siebie książkach, więc kiedy czytają te książki dzisiaj, mogą zapoznać się z zakodowanymi wytycznymi, które opowiedzą im prawdziwą historię świata, natomiast przeciętny czytelnik nie ma zakodowanych wytycznych, aby to poprawnie zrozumieć, będzie miał fałszywą narrację i inne zrozumienie. Chodzi o tu gry słowami.

Tak więc prawdziwa historia jest ukryta w książkach tuż przed tobą, ale musisz wiedzieć, jak ją rozszyfrować, aby móc ją poprawnie zrozumieć.

Udostępnij

PRZEPISYWANIE HISTORII – CHRONOLAGIA PRAWDZIWYCH WYDARZEŃ ŚWIATA – TARTARIA

Globalna Świadomość24 maja 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKRYPTOZOOLOGIA – NIEZNANE ISTOTY ODNALEZIONE W WIKTORIAŃSKIM DOMU W LONDYNIE.Następny artykuł11:11 – JEŚLI CZĘSTO WIDZISZ TE LICZBY TO OZNACZA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ MASONERIĘ ! SKRADZIONY ETER – JAK ELITY UKRYŁY PRAWDĘ O CYWILIZACJI TARTARII ?

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • PRZEPISYWANIE HISTORII – CHRONOLAGIA PRAWDZIWYCH WYDARZEŃ ŚWIATA – TARTARIA
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?