Przekraczając Rubikon

11:11 – JEŚLI CZĘSTO WIDZISZ TE LICZBY TO OZNACZA TYLKO 1EDNO.

11:11 – JEŚLI CZĘSTO WIDZISZ TE LICZBY TO OZNACZA TYLKO 1EDNO.

Czy widzisz często 11:11? … Czy 11:11 próbuje zwrócić Twoją uwagę? Ty lub ktoś bliski może widzieć 11:11 lub inne sekwencje liczb, które mogą zawierać liczbę 11 lub nie, na przykład 411, 222, 55, 1010 i tak dalej.

Widzenie liczby 11:11 staje się szalenie rozpowszechnionym zjawiskiem metafizycznym, które często przydarza się ludziom na całym świecie, zwłaszcza w ostatnich czasach.

Ludzie widzą tę liczbę lub inne ciągi liczb w sposób powtarzalny, do tego stopnia, że ​​czują się jak tajemnicze zjawisko wykraczające poza zwykły przypadek lub czysty przypadek . Do tego stopnia, że ​​czują, że nie mogą tego zignorować, wiedzą na pewnym poziomie, że dzieje się coś tajemniczego i że ma to głębsze znaczenie.

W ciągu ostatniej dekady stale widuję 11:11, kiedy przechodzę przez wzmożony okres rozwoju psychicznego i duchowego przebudzenia. Co dokładnie się dzieje? 11:11 dzieje się samoistnie, a nie wtedy, gdy tego szukasz.

11:11 to naprawdę magiczna chwila, a widok tego w pewnym sensie zatrzymuje cię na swoich torach. Najpierw się dziwisz, a potem się śmiejesz . Im więcej widzisz liczbę, tym bardziej się do niej przyzwyczajasz. I jak niebiański anioł stróż staje się twoim życzliwym i bardzo mile widzianym przyjacielem.

W tym samym momencie, gdy 11:11 enigmatycznie przykuwa Twoją uwagę, jest to tak, jakby coś zmusiło Cię do spojrzenia w górę lub w bok, lub skłoniło do sprawdzenia telefonu.

Z jakiegoś tajemniczego i nieznanego powodu możesz nagle wstać i przejść do innego pokoju, a robiąc to, „zdarza się” spojrzeć na zegar piekarnika i zobaczyć 11:11. Nie musisz nawet znać godziny, ale jesteś popychany lub ciągnięty, aby zobaczyć cyfrowy wyświetlacz, a tuż przed tobą promienie 11:11 jak kosmiczny, neonowy sygnał.

Wyższe znaczenie i energia 11:11

Nie możesz od tego uciec, należy jednak zauważyć, że chociaż zjawisko magnetyzuje, to nie nawiedza w żaden sposób. Co więcej, staje się nasz kosmiczny duchowym sprzymierzeńcem lub przewodnik, i przeżywa to jest zabawa, hipnotyzujące i nawet uspokajający.

Widzenie liczby 11 budzi twoją świadomość , odblokowując podświadomość . Zwraca twoją uwagę na synchroniczność i przypomina o twoim duchowym pochodzeniu i większej rzeczywistości kosmicznej poza „normą” tego świata. Wyciąga cię z tego przyziemnego, powtarzającego się „mugolskiego stanu” ziemskiego królestwa i przenosi w sfery nieziemskiego zaklęcia.

Synchroniczność, która jest znaczącym, współwystępującym ciągiem wydarzeń , sugeruje, że w grę wchodzi coś więcej, że nie jesteśmy sami i że istnieje coś więcej niż tylko fizyczny poziom człowieka i projektu życia. Bóg działa za kulisami w cudowny i tajemniczy sposób i rysuje znaczące powiązania, podobieństwa i przeplatanie się wzajemności .

Pokazuje nam, że większy wszechświat i kosmos jest świadomy, żyje, oddycha i słucha. Wszystko się łączy . Pomaga nam dostrzec, że istnieje coś bardziej znaczącego i głębszego poza zasłonami lub zwykłą percepcją i że wszyscy jesteśmy częścią bardzo złożonego , tajemniczego i mistycznego zjednoczonego pola, tego samego pola, o którym mówi fizyka kwantowa , gdzie każdy atom wewnątrz i dookoła jest ze sobą połączony i wpleciony w łono i Tkanina nieskończonego multiwersum.

Ciekawe wydarzenia na świecie z datą / godziną 11 lub 11:11

  • W Australii (i myślę, Nowa Zelandia też) obchodzi „Dzień Pamięci” (znany również jako Dzień ANZAC) który upamiętnia dokładnie o 11:00, 1 minutą pamięć żołnierzy, którzy zginęli w czasie I wojny światowej. To dlatego, że 11 listopada, (11 miesiąca), a więc 11/11 1918 r., po ponad 4 latach nieustannej wojny złożono broń i wojna oficjalnie zakończyła się o godzinie 11:00.
  • Mur berliński upadł 11/11, (11 listopada 1989). W dniu 11 sierpnia 1999 r. (Którego liczby dodają się do 11), o godzinie 11:11 , nastąpiło całkowite zaćmienie Słońca . W rzeczywistości był to czas głębokiego objawienia, przebudzenia i zmiany.
  • Ponadto, dokładnie o godzinie 11:11 w przesilenie dnia 21 grudnia 2012 r. (Co można odczytać jako 12.21.2012 – spójrz na magię i symfonię tych powtarzających się i lustrzanych liczb! Można je podzielić na 3.3.5, a następnie dodać. aby uzyskać liczbę 11, patrząc numerologicznie) To było wtedy, gdy nastąpiło galaktyczne wyrównanie między Ziemią, Słońcem i Drogą Mleczną.
  • Warto zauważyć, że godzina 23:11 to dokładny czas przesilenia zimowego.
  • Cykle słoneczne, inaczej znane jako cykle plam słonecznych, zdarzają się co 11 lat. Plamy słoneczne to obszary na słońcu, w których słoneczne pole magnetyczne jest wyjątkowo silne.

Znaczenie 11:11

11:11 to znak czasu, całkiem DOSŁOWNIE. Jest to znak, że wkraczamy nową rzeczywistość na ziemi. Wszystko jest energią, a ziemia to świadoma, czująca istota , podobnie jak my.

Ziemia się przesuwa , wkraczamy w nową rzeczywistość, wyższy stan świadomości i wielu ludzi jest tego świadomych na pewnym poziomie. O to właśnie chodzi w „Wielkim Przebudzeniu”. Czas przyspiesza, a my przyspieszamy do wyższego stanu świadomości.

11:11 jest znacznikiem, sygnałem , że rodzimy się nowa ziemia, zwłaszcza od czasu wielkich zmian energetycznych , których doświadczamy, jak przepowiedziano w odniesieniu do świętej daty 21 grudnia 2012 roku . Jednym z głównych powodów, że widzimy 11:11 oznacza, że twoje anioły i przewodnicy duchowi starają się z tobą komunikować. 11:11 jest przypomnieniem, że słyszą i twoje modlitwy, i że czuwają nad tobą.

11:11 dotyczy ewolucji osobistej i kosmicznej. To drogowskaz, że żyjemy w bezprecedensowej epoce wyższej ewolucji. Jeśli widzisz 11:11 od dłuższego czasu, zastanów się, jak bardzo ewoluowałeś, odkąd pierwszy raz to zobaczyłeś. Ewolucja jest często wewnętrzna i będzie mówić sama za siebie. 11:11 wyzwala nas. Badacze zjawisk paranormalnych, mistycy i osoby świadome duchowo, podobnie teoretyzują, że 11:11 jest rodzajem kodu aktywacyjnego lub sygnału, jeśli wolisz. Uważa się, że jest to niebiański przycisk, który aktywuje coś w tobie.

Kiedy widzisz 11:11 i jesteś w pełni w tej chwili, możesz dosłownie poczuć jego wyższą wibrację . Dla osoby wrażliwej energetycznie lub otwartej może się to wydawać zawieszeniem w pouczającej chwili. Intuicyjni ludzie wyczują, że istnieje podwyższone poczucie świadomości lub coś większego jest pokazywane lub aktywowane. Faktycznie przy wielu okazjach przyszło mi do głowy, że 11:11 jest kodem osadzonym w umowach naszego życia duchowego.

11:11 dotyczy częstotliwości. Jego wibracja katapultuje cię do przebudzenia. Dla jednych jest to proces wolniejszy, dla innych niezwykle szybki, jeśli nie wstrząsający. Zanim się zorientujesz, poczujesz się jakbyś był w innym wymiarze .

11:11 przypomina , że wielkie przebudzenie jest aktywowane na tej planecie. Liczba 11 stanowi bramę jak rodzaj portalu inter-wymiarowej pozwalającej nam błyskawicznie rozwinąć do wyższej świadomości.

Działa jako rodzaj ponadczasowej chwili i kosmicznego katalizatora, który iskrzy i zapala w nas wyższą moc , która jest połączona z szerszym polem rzeczywistości energetycznej. Duch wplata znaczenie w liczby w tkankę twojego życia, jako wizualne ramy odniesienia dla ciebie. To jest tak dobry dowód, jaki kiedykolwiek zdobędziesz, że w życiu jest coś więcej niż to, co moglibyśmy założyć naszym trójwymiarowym fizycznym okiem, i że tak naprawdę istnieje wyższy powód naszego istnienia.

11:11 łączy wyższe sfery z ziemią, a twoje niższe ludzkie ja z twoim wyższym ja . Łączy cię z wyższą uniwersalną energią, Boską, Bogiem, krystaliczną lub Chrystusową świadomością, jakkolwiek zechcesz to nazwać, jest
w istocie wyższym inteligentnym umysłem Wszystkich. Jest to Boskie przypomnienie, że rzeczywiście pośród całej ciemności jest światło.

Najprawdopodobniej wielokrotnie widzisz 11, ponieważ budzisz się, gdy twoja dusza kurczy się jako lightworker , Najprawdopodobniej masz ciepłe, hojne serce i troskliwą naturę. Widok 11:11 to znak, że stajesz się bardziej otwarty i doświadczasz rosnącej wrażliwości na energię . Albo po prostu się budzisz.

Ty i ja przybyliśmy na ziemię z określoną misją . Niektórym mamy pomóc obudzić lub w jakiś sposób pomóc innym w tym okresie masowej transformacji na Ziemi. Nie potrzebujesz wyszukanego tytułu, duchowego terminu ani specjalnej tożsamości, aby doświadczyć tego numeru. Wszyscy bowiem mamy pochodzenie duszy i unikalny, Boski cel, który jest częścią naszego indywidualnego planu.

11:11 zwykle przychodzi w czasie zmiany . Chodzi o ewolucję . Jest to trójwymiarowy znak naszych zmieniających się czasów, a to sygnalizuje, że również są w jedności z tej zmiany, a część całej tej zmiany.

Coś w tobie lub wokół ciebie się zmienia . Jest to fala energii przepływająca przez każde włókno i cząsteczkę twojej istoty, która pojawia się w okresie metamorfozy w twoim życiu. To może nie być teraz, ale raczej nadchodząca zmiana coś w rodzaju lub propozycja z ducha, aby zmienić twoją perspektywę.

Może jesteś w fazie podniesienia, inspiracji i oświecenia ; a może jest to cykl bólu, oczyszczenia i wstrząsu, w którym 11:11 przypomina ci, że następuje zmiana, czy ci się to podoba, czy nie, i że nie jesteś sam. Wyższe zrozumienie może przyjść później.

Niezależnie od tego, przez jaki proces przechodzisz, wiedz, że wszechświat mówi do ciebie i wspiera cię z wyższego poziomu.

Wiele osób wierzy, że 11:11 to Boski moment, w którym wszechświat otwiera swoje bramy i pozwala ci zamanifestować swoje pragnienia. Jest to również związane ze wspomnianą powyżej interpretacją liczby aniołów, aby obserwować swoje myśli, gdy szybko się manifestują.

Za każdym razem, gdy zobaczysz liczbę 11:11, wiedz, że jesteś zsynchronizowany z prawem przyciągania .
Uzyskaj aktualizacje energii kosmicznej High Vibe, aby poczuć się wyrównanym, połączonym i przygotowanym – Zarejestruj się Ze wszystkimi numerami 1 w połączeniu, jak to jest moment, mocny i podwoiła się brama otwierana na krótką chwilę czasu, aby zamanifestować swoje pragnienia szybko.

Kiedy zobaczysz 11:11, zastanów się, czego ostatnio pragnąłeś lub o czym myślisz / modlisz się, ponieważ może to być twój znak, że wszechświat naprawdę słucha i że twój duchowy zespół jest tam za kulisami, słuchając i odbieranie twojego wezwania.

Podobnie jak podwójne trzpienie trzonków soli i pieprzu, numer 11, z dwoma stojącymi obok siebie, wygląda wizualnie jako dwa kolosalne filary lub surowe, odważne słupki, które szczerze zaznaczają ich stoicką obecność. Promienne filary sugerują wrażenie zarówno oznakowania, jak i strzeżenia „wejścia” . Jest to przejście, zaproszenie, aby włączyć do wewnątrz. 11:11 jest kod jedności . Można go również postrzegać jako dwa filary światła o wysokiej wibracji, które tworzą pomost między światami i łączą w ten sposób niebo z ziemią: –

W ten sposób także dwa bieguny 11 może być postrzegane jest symbolem zarówno dualizmu i oświecenia, separacji, a zarazem wspólnoty: jak światło i ciemności, jest przypomnieniem nadrzędnym tajemnicy, że od potężnego yin i yang życia.

Mogę również dodać, że w odniesieniu do dualizmu te dwa filary są reprezentatywne dla dwóch polaryzujących aspektów lub sił, które po opanowaniu prowadzą do mentalnej transmutacji znanej jako święta alchemia lub boska magia. I tutaj właśnie stajemy się głęboko ezoteryczni. Pojęcie bliźniaczych filarów, podobnie jak ikonograficzne bliźniacze wieże z 11 września , o których wszyscy wiemy, można zobaczyć na kartach tarota, szczególnie w drugiej wielkiej arkanowej karcie tarota (pamiętajmy, że dwie to również 11 (1 + 1 ), czyli Arcykapłanka.

Zwróć uwagę na dwa filary po obu stronach kapłanki, czarny i biały słup z literami B i J, które są biblijnymi odniesieniami do Boaza i Jachima, dwóch filarów, które stały z przodu ganek mistycznej świątyni króla Solomana , która była pierwszą świętą świątynią w Jerozolimie.

Filary świątyni Solomana znajdowały się po obu stronach frontowych schodów prowadzących do wejścia.Aby więc narysować połączenie z 11 lub 11:11, ta sekwencja liczb działa jak znacznik preludium, w którym znajdują się stopnie do świętej świątyni , jak 7 świętych stopni do nieba drabiny Jakuba. W wejściu w drzwiach, siedzącego przy bramie 11, siada żeńską jasnowidza. – Jej obecność reprezentujących mądrość i boskość, w środku serca jej ciała, ona niesie symbol krzyża, który siedzi po prostu jako prostopadłe, stoicka i opanowana jak ona sama.

Kiedy się nad tym zastanowić, krzyż jest jak dwie jedynki przecinające się wzajemnie w poziomie i w pionie, zmienione 11. Krzyż wskazuje na cztery święte kierunki, reprezentujące także cztery żywioły. W ten sposób 11 działa jak cztery jedynki, a więc: 11:11. Krzyż jako święty symbol ma również połączenie, które łączy niebo i ziemię , jak we wspomnianym porzekadle: „Jak na górze, tak na dole”.

Reprezentuje jedność poziomej ziemi z duchem wertykalnym. Istnieje również pojęcie ”axis mundi” , gdzie punkt środkowy jest świętym punktem środkowej równowagi, być może można by to nazwać punktem zerowym, w którym znajduje się rdzeń bardzo pojedynczego mikrokosmosu. Więc być może 11:11 zakotwiczyłeś mistycznie w centrum bramy, a więc w tym samym świecie, jaki znamy, czy też umieszcza nas w środku większego tajemniczego kosmosu, jak święte drzewo życia.

Niektórzy mogą powiedzieć, że 11:11 to kod komputerowy, który pasowałby do poglądu fizyki, że żyjemy w holograficznym, symulowanym komputerowo wszechświecie, w którym wszystko jest tylko kodem binarnym (jedynek i zer).

Numer 1 mówi się być jak „włączony” przełącznika, przy czym 0 jest „wyłączony”. Ustawienie czterech jedynek razem jest jak sygnał alarmowy emitowany jak radiolatarnia sonarowa. Jeśli zastosujesz założenie, że 1 to włącznik, 11:11 powinno być bardzo wysokim napięciem.

Na pewnym poziomie nasze mózgi mogą odbierać, przetwarzać i interpretować zaszyfrowane dane, język elektroniczny lub wysoce inteligentne kody, które są do nas wysyłane.

W ten sposób, 11:11 przypomina nam o ogromnej mocy i możliwościach ukrytych głębin naszych mózgów na stałe, o których eksperci od neurologii mówią, że używamy ich tylko w niewielkim procencie – więc może wszystkie inne niezbadane części naszego mózgu pracują w nadgodzinach, odbieranie sygnałów i łączenie wszystkiego w całość.
Niektórzy mówią, że jest to zaprogramowany kod zza kulis, a nawet coś, co zostało wprowadzone, zanim się urodziliśmy. Dopiero teraz kody są aktywowane, więc zaczynamy mieć wyostrzone doświadczenia z synchronizacją liczb.

Działa to na zasadzie wspomnień osadzonych w pamięci komórkowej swoje DNA , na przykład podczas wystąpienia w chwilach psychicznych miga lub Dejavu.

11:11 można spojrzeć na numerologię, która jest ezoteryczną nauką matematyczną, która stwierdza, że ​​każda liczba ma swoją unikalną wibrację i znaczenie. Zacznijmy od podstawowej, powtórzonej liczby, która tworzy bloki budulcowe 11:11 – a jest to liczba 1.

1 dotyczy Jaźni i obecności JESTEM. Przypomina nam Najwyższego Stwórcę i inspiruje do przebudzenia swoich indywidualnych darów i talentów oraz zostania niezależnym liderem. To także akcja , myślenie nad materią i nowe początki.
1 polega na byciu niezależnym przywódcą , mistrzem i manifestantem, korzystającym z uniwersalnych praw i własnej Boskiej woli. Aktywuje siebie jako istotę Stwórcy. Więc wysyła wiadomość do twojej podświadomości, aby zastosować swoją wolę.

1 prosi cię o ustanowienie mocnych i trwałych intencji, które są zgodne z twoją Wyższą Jaźnią, która cię wzywa. Dla twojej duszy jest podłączony do wyższej mądrości świadomości jedności, której wszyscy jesteśmy częścią.
Numer 11 na ścianie. Spójrzmy teraz na liczbę 11.11 jest znana jako potężna liczba główna. Jest wysoce duchowy i intuicyjny oraz bardzo połączony z podświadomym umysłem.

11:11 może być prośbą o otwarcie się, nauczenie się wszystkiego i dostosowanie się do wyższego celu życiowego. Wyjdź i naucz innych tego, co wiesz.

Jeśli pomnożymy samą liczbę 1111 ( 1111 x 1111 ), dojdziemy do liczby 1234321, która jest bardzo interesująca. piramida.

Ponadto, jeśli przekonwertujesz 11 na kod binarny , otrzymasz 3, a 3 reprezentuje trójcę, która jest również symbolizowana w świętej geometrii jako trójkąt – więc znowu masz kształt piramidy . Więc to ponownie przedstawia 11 jako świętą liczbę.

11 x 3 = 33 , co jest liczbą główną (jak numer 11) Oznacza to, że wszystko, o czym myślisz, ma duże prawdopodobieństwo, że się wydarzy, dzięki sile Prawa Przyciągania, które przyciąga do nas rzeczy jak magnes poprzez skupienie naszego umysłu.

Nie mogę ci powiedzieć, ile razy do tej pory widziałem 11:11.

Udostępnij

11:11 – JEŚLI CZĘSTO WIDZISZ TE LICZBY TO OZNACZA TYLKO 1EDNO.

Globalna Świadomość24 maja 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPRZEPISYWANIE HISTORII – CHRONOLAGIA PRAWDZIWYCH WYDARZEŃ ŚWIATA – TARTARIANastępny artykułSUPERKOMPUTER KOMPLEKSU ”CERN” – OKULTYZM, TUNEL GOTARDA, PODWODNE BAZY,”GWIAZDA ŚMIERCI”,CIA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY PRÓBA ROZBICIA FIRMAMENTU – TAJEMNICA MASOŃSKIEGO PROJEKTU ”ARTEMIS”

Ostatnie wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG”

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • 11:11 – JEŚLI CZĘSTO WIDZISZ TE LICZBY TO OZNACZA TYLKO 1EDNO.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?