Mistyczny 11/09/2001

11/09/2001 – DOWODY NA UŻYCIE BRONI ENERGETYCZNEJ D.E.W.

11/09/2001 – DOWODY NA UŻYCIE BRONI ENERGETYCZNEJ D.E.W.

Trzydzieści lat temu wizja broni ukierunkowanej, wykorzystującej lasery o dużej mocy (HEL) i mikrofale o dużej mocy (HPM), została po raz pierwszy poważnie zaangażowana przez wojsko. W ciągu dziesięciu lat udowodniono, że ta broń ma zdolność niszczenia lub unieszkodliwiania celów i od tego czasu przeprowadzono liczne demonstracje śmiercionośnych efektów broni na różnego rodzaju celach.

Czy nieznana dotąd energetyczna broń została użyta 11 września?

Broń z energią kierowaną, DEW, to szerokie uogólnienie, zawierające w sobie technologię lasera kosmicznego Gwiezdnych Wojen oraz promienia śmierci Tesli, które są powiązane z orbitującym uzbrojeniem kosmicznym. Przemysł wojskowy zaplanował swoją przyszłość wokół uzbrojenia górnych warstw atmosfery Ziemia wydarzenia z 11 września dostarczyły doskonałej wymówki, aby zapomnieć o brakujących 2,3 trylionów dolarów z Pentagonu (wideo powyżej „Defence Sec. Rumsfeld Missing Trillions”) … i rzucić je na projekt nowej broni DEW.

Stal obraca się w pył, rozpad ”iglicy” z WTC 1.

Eksplozje wskazujące na kontrolowane wyburzenia zostały zgłoszone przez dziesiątki strażaków i dziennikarzy telewizyjnych. Jednak , jak głosi teoria, te eksplozje nie wystarczyły, aby zamienić dwa 110-piętrowe wieże i wszystko w nich – w pył, drobne cząstki rozproszone jak z wulkanu … nie wspominając o stosunkowo niewielkiej kupie gruzu. zamiast pełnego ciężaru stali konstrukcyjnej, metalowych mebli, betonu i części komputerowych, które powinny zniszczyć tunele kolejowe poniżej, rozłupując „wannę” fundamentu i zalewając Nowy Jork – ale tak się nie stało. „Dustify” to popularny termin zwolenników DEW .Więc jeśli nie ciężarówki starannie umieszczonego „termitu”, to co ?!

Wiązki cząstek? Lasery wysokoenergetyczne, lasery chemiczne, egzotyczne zjawiska elektromagnetyczne, takie jak „efekt Hutchisona”, lustra na satelitach, „ Reagan’s Strategic Defense Initiative (SDI)”, uzbrojenie kosmiczne przez US Space, HAARP…? Już w 1989 roku pojawiły się doniesienia o broni laserowej – po tym, jak wojsko Busha Seniora przetestowało eksperymentalną broń na cywilach w Panamie . DARPA, Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych Obrony i Lockheed Martin, posiadają o wiele bardziej zaawansowaną technologię niż nam się wydaje

Najbardziej otwartą zwolenniczką hipotezy DEW jest kobieta imieniem Judy Wood .  Zarówno dr Morgan Reynolds, jak i Judy Wood złożyli dokumenty prawne, powołując się na swoje badania przedstawiające użycie egzotycznej broni 11 września 2001 roku. Witryna przyjaciela Judy, Andrew Johnsona, gdzie sugeruje zaangażowanie byłego sekretarza transportu Normana Minet w tuszowanie użycia broni ze sterowaną energią (DEW).

Finansowanie przyszłości: terroryzm sponsorowany przez państwo

W neokonserwatywnym dokumencie think tanku Rebuilding America’s Defenses z 2000 roku. Planiści tacy jak Dick Cheney, Jeb Bush, liczni członkowie „kompleksu wojskowo-przemysłowego”, Paul Wolfowitz (podsekretarz obrony, adwokat Banku Światowego), Donald Rumsfeld na stronie 51 jednogłośnie stwierdzają:

Co więcej, proces transformacji, nawet jeśli przynosi rewolucyjną zmianę, prawdopodobnie będzie długi, bez jakiegoś katastrofalnego i katalizującego wydarzenia, takiego jak nowy Pearl Harbor.

W dokumencie wspomniano o Iraku 25 razy, natomiast „rewolucja w sprawach wojskowych” pojawia się 19 razy. Na tej samej stronie, co cytat z Pearl Harbor, nieprzypadkowo wspomina o przestrzeni powietrznej i „komponentach kosmicznych”.

Ataki terrorystyczne z 11 września 2001 r. Spowodowały, że wydatki na obronę w USA wyniosły 318 MILIARDÓW dolarów – z czego większość poszła na „ tajne projekty ”, o których nawet prezydent George W. Bush nie wiedział… A 318 miliardów to za mało. Szacuje, że koszty rozwoju głównych systemów uzbrojenia dla armii amerykańskiej podwoiły się od 11 września 2001 r., A wydatki na nowe samoloty, statki i pociski, które miałyby niewielką bezpośrednią rolę w walce przeciwko rebeliantom w Afganistanie i Iraku wzrosły o bilion dolarów.


9-11, nowy Pearl Harbor. Posłuchaj, co mówi George W. Bush:

Niedawne badania poparły wykorzystanie systemów laserowych transmitujących wiązki z kosmosu w przestrzeń ziemską, aby umożliwić ”wsparcie” żołnierzom sił pokojowych. Takie systemy mogą również umożliwiać precyzyjne starcia w dowolnym miejscu i czasie, wspierając naszą dominację w pełnym spektrum.

– LASSOS , Amerykański Instytut Aeronautyki i Astronautyki, 1999

Tutaj pojawia się określenie „Space Pearl Harbor” w tekście Griffina, str. 96 w zaktualizowanej wersji. „Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że centralnym punktem ”rewolucji w sprawach wojskowych” jest program uzbrojenia, a tym samym zdominowania przestrzeni kosmicznej. Program ten będzie wymagał znacznej części ogromnego wzrostu funduszy na obronę.Dokument z 1998 r. Zatytułowany „Wizja na rok 2020” mówi w dużej mierze o dowództwie kosmicznym Stanów Zjednoczonych, choć graniczy ze złowieszczym stwierdzeniem, że globalizacja światowej gospodarki a wydane miliardy dolarów bez wzmianki w mediach w żadnym wypadku nie służą obronie lub dobrobytowi obywateli.

Najwyraźniej globalna dominacja nie kończy się na świecie. Jasne, broń z „Gwiezdnych Wojen” pomaga, jak w Iraku z 2003 roku w operacji „Shock and Awe”. Na krótko przed objęciem stanowiska Sekretarza Obrony w styczniu 2001 roku Donald Rumsfeld zakończył pracę jako przewodniczący Komisji ds. Oceny Zarządzania i Organizacji Przestrzeni Kosmicznej Bezpieczeństwa Narodowego USA. Ta„ Komisja Rumsfelda ”, jak nieoficjalnie nazywano, opublikowała swój raport, który mówi:

Historia pełna jest przypadków, w których znaki ostrzegawcze były ignorowane, a zmiany były powstrzymywane, dopóki zewnętrzne, „nieprawdopodobne” wydarzenie nie zmusiło opornych do podjęcia działań. Pytanie brzmi, czy Stany Zjednoczone będą na tyle mądre, aby działać odpowiedzialnie i wystarczająco szybko, czy też, jak w przeszłości, atak powodujący osłabienie kraju i jego mieszkańców – „ kosmiczny Pearl Harbor ” – będzie jedynym wydarzeniem, które pobudzi naród i zmusi rząd Stanów Zjednoczonych do podjęcia działań.

Czy 11 września to naprawdę „Kosmiczny Pearl Harbor”?

A może ten cytat z wypowiedzi Ronalda Reagana miałby więcej znaczenia?: „Nie mogłem się powstrzymać od powiedzenia panu Gorbaczowowi tylko pomyśleć, jak łatwe może być jego i moje zadanie na tych spotkaniach, które odbyliśmy, gdyby nagle pojawiło się kosmiczne zagrożenie dla tego świata i naszej planety.” Reagan używał zimnej wojny, aby sfinansować projekt ”Gwiezdnych Wojen”.

Udostępnij

11/09/2001 – DOWODY NA UŻYCIE BRONI ENERGETYCZNEJ D.E.W.

Globalna Świadomość30 maja 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPRZEDRESETOWE WAROWNIE W POLSCE – TAJEMNCA broWARU I bulWARU.Następny artykułTAJEMNICE TYBETU I III RZESZA – AGHARTA, THULE, VRILL, BLACK

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA GROUND ZERO – JAK ZBURZONO DWIE WIEŻE W NOWYM JORKU ? 20 LAT PO 11 WRZEŚNIA – KTO STAŁ

Ostatnie wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • 11/09/2001 – DOWODY NA UŻYCIE BRONI ENERGETYCZNEJ D.E.W.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?