Przekraczając Rubikon

WATYKAN – TAJEMNICE ANTYCZNYCH, KSIĄG I BUDOWA PODZIEMNEGO ŚWIATA.

WATYKAN – TAJEMNICE ANTYCZNYCH,  KSIĄG I BUDOWA PODZIEMNEGO ŚWIATA.

Krótkie słowo na niedzielę co by dolać oliwy do ognia związanego z rozpoczętym przez watykan śledztwem w sprawie księży pedofili w Polsce (czyt. fikcyjne działania zorganizowane przez głowy organizacji która krzywdzi dzieci mające na celu wyciszyć parafian po ujawnieniu kolejnych pedofili w habitach).

Masa źródeł historycznych wskazuje na ścisłe powiązanie pomiędzy kościołem, a wojskiem które ciągnie się od samego początku istnienia Polski. Od kiedy ogniem i mieczem armie watykańskie narzuciły na tych terenach swoja religię i podziały na państwa przeprowadzając co jakiś czas kolejną krucjatę z IIWŚ włącznie.

I tak, żeby sprostować dlaczego nakreślam problem jakim jest watykan, to robię to tylko dlatego, że jestem Polakiem i to wpływy tej korporacji w postaci programu o nazwie chrześcijaństwo zostały narzucone na tą część Świata która z jakiegoś powodu stała się schronieniem Rasy Aryjskiej.

Niemożliwym jest zrozumienie tego zagadnienia bez poznania genezy religii. Pomijam wskazywanie dat ponieważ jesteśmy z nimi okłamywani co do kilka wieków temu, a co dopiero kilkanaście stuleci wstecz.

Najważniejsze jest to, że chrześcijaństwo, judaizm i islam powstały w podobnym okresie w wyniku rozbicia wiary abrahamowej której korzenie sięgają Zaratusztry pochodzącego z Arianem Waedżo, perskiego proroka i rzekomo mitycznej krainy z której wywodzi się Rasa Aryjska-trochę to dziwne, że postać prawdziwa, a pochodzi z miejsca które wg wiki jest tylko mitem.

I trafiamy w tym miejscu do jednego z najważniejszych przekazów Awesty (czyt. święte teksty z Persji które przerobiono, nadpisano, podocinano i odpowiednio podzielono i w ten sposób powstała Biblia, Koran i Tora) czyli do przekazów o WARach będących podziemnym schronieniem jakie AhuRA nakazuje wybudować Jimie.

Nazywanego w sanskrycie również Jama, co zachowało się Naszym języku jako jama czyli podziemna kryjówka lub nora) właśnie tam skąd pochodził Zaratusztra czyli w Arianem Waedżo, co bezpośrednio wskazuje na to, że WARy były stworzone w ARii i dla ARiów).

Wiedząc o takim „micie” i o tym, że na podstawie ksiąg w których jest on zawarty została napisana Biblia w której Noe na polecenie Yahwe buduje ARkę to uważam, że za bardzo to się ktoś nie wysilił. I dalej idąc tym tropem to czy aby „ludzie” którzy posłużyli się perskimi księgami w których opisane są podziemne WARy do napisania pism będących ” pismem źródłowym” obecnie funkcjonujących religii nie mogli tak tego poprzemieniać aby ludzie nie poznali sekretu w postaci podziemnych struktur dających schronienie?

Dziwnym zbiegiem okoliczności rasy czarnogłowe dostały Koran który ukierunkowany jest na zabijanie innowierców (czyt. Nas) oraz Torę która Rasę Białą sprowadza do roli zwierząt, a tylko My z bajką napisaną dla Nas mamy „kochać bliźniego” i „nastawiać drugi policzek”.

Mając wiedzę o podziemiach które z założenia miały zapewniać schronienie przed kataklizmami pogodowymi i zatajając to przed wyznawcami danej religii to trochę perfidnym działaniem byłoby trzymanie takich struktur dla siebie, wystawiając tym samym na pewną śmierć ludzi którzy rzucali na tacę przez te wszystkie lata i oddawali życie „w imię ich boga”.

Potwierdzając istnienie tego typu struktur to tzw. Kanał watykański którym władze kościoła pomagały najbardziej zasłużonym oprawcom niemieckim uciec np. z Polski do Rzymu, nabrałby o wiele głębszego, a wręcz dosłownego znaczenia.

I oczywiście nie należy obwiniać Arabów czy Żydów (jedni i drudzy należą do ludów semickich), że mają do Nas takie podejście jak również nie należy obwiniać katolickich fanatyków w Polsce, że tak zaciekle bronią kościoła, jego zwierzchników i ich dokonań.

Oni wszyscy są ofiarami wieloletnich oraz wielopokoleniowych programów wgrywanych przez zwierzchników poszczególnych religii wywodzących się z wiary abrahamowej która została rozbita tylko po to aby kontrolować niewolników na podbitych ziemiach oraz po to aby móc przeprowadzać ataki na Naszą Rasę.

Zdaję sobie sprawę, że rozmowa z takimi ludźmi to „walka z wiatrakami” ale podnosząc swoją Świadomość wpływasz również na Świadomość fanatyków religijnych którzy po zrozumieniu problemu będą bardzo przydatni.

Na koniec wracając do pedofilii w kościele to chciałbym poruszyć temat tzw. łowców pedofili którzy promują się w ostatnim czasie w mediach społecznościowych jak to złapali jakiegoś „upośledzonego” gościa któremu wcześniej podstawiono podstępem nieletnią osobę.

Każdy musi mieć tego świadomość, że są to działania koordynowane przez brudne służby finansowane przez kościół tylko po to aby odwrócić uwagę od nagłośnionej kilkoma rzetelnymi materiałami pedofilii wśród księży.

To nie są żadni Patrioci którzy martwią się o Polskie Dzieci tylko śmierdzący zdrajcy którzy pomagają okupantowi z watykanu krzywdzić i tuszować krzywdy popełnione na Polskich Dzieciach przez księży.

Zanim ktoś napisze komentarz broniacy takich pseudołowców to pogadajcie najpierw z przedstawicielami takiej grupy i zapytajcie się dlaczego nie łapią pedofilów wśród księży, celebrytów czy polityków lub dlaczego chociażby nie nagłaśniają pedofilii w kościele ujawnionej przez prawdziwych łowców?

Przecież jest ich tam cała siatka zwyrodnialców to szybko nabiliby sobie punktów wśród Narodu. Oczywiście, że się tym nie zajmą i nie będą nagłaśniać bo nie do tego zostali powałani i mogliby skończyć jak Ewa ŻARska.

Zapraszamy do polubienia i udostępniania https://www.facebook.com/WAR-to-jest-Czyli-co-ka%C5%BCdy-Polak-wiedzie%C4%87-powinien-107217374741296

Udostępnij

WATYKAN – TAJEMNICE ANTYCZNYCH, KSIĄG I BUDOWA PODZIEMNEGO ŚWIATA.

Globalna Świadomość29 czerwca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułSEDNO WSZYSTKICH TWOICH DOLEGLIWOŚCI ? WCZESNODZIECIĘCE POCZUCIE MATCZYNEGO ODRZUCENIA.Następny artykuł11 WRZEŚNA 2001 – POUFNY LIST DO TRUMPA, NOWOJORSKA MAFIA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

25 LAT MATRIXA – UKRYWANA PRAWDA O POWSTANIU FILMU ! CZY 'PLANDEMIA’ BYŁA OKULRYSTYCZNYM RYTUAŁEM O PODŁOŻU SATANISTYCZNYM ? CZY

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WATYKAN – TAJEMNICE ANTYCZNYCH, KSIĄG I BUDOWA PODZIEMNEGO ŚWIATA.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?