Mistyczny 11/09/2001

11 WRZEŚNA 2001 – POUFNY LIST DO TRUMPA, NOWOJORSKA MAFIA I DLACZEGO WIEŻE MUSIAŁY RUNĄĆ ?

11 WRZEŚNA 2001 – POUFNY LIST DO TRUMPA, NOWOJORSKA MAFIA I DLACZEGO WIEŻE MUSIAŁY RUNĄĆ ?

Po otwarciu WTC w 1973 r. właścicielom – Zarządowi Portu Nowego Jorku i New Jersey (PANYNJ) – zajęło mniej niż dwadzieścia lat, aby uświadomić sobie, że ze względu na bezpieczeństwo wszystkich w okolicy, do 2007 r. WTC trzeba zdemontować. Decyzja o „prywatyzacji” WTC – tj. przeniesieniu tego kosztu i ryzyka na innych – została podjęta w 1998 roku.

Treść tego artykułu jest jednocześnie formą listu skierowaną do prezydenta Trumpam gdy tej jeszcze piastował swój urząd.

Jest wysoce nieprawdopodobne, aby jakikolwiek odpowiedzialny nabywca – a tym bardziej oryginalny budowniczy – Larry Silverstein – nie był świadomy faktu, że budynki były skazane na rozbiórkę. Nieco ponad sześć miesięcy przed 11 września oferta została przyznana Vornado, która wydaje się przelicytować o 600 milionów dolarów; ich warunkowa oferta z żądaniami została unieważniona, a WTC został sprzedany Larry’emu Silversteinowi w dniu 26 kwietnia 2001 roku.

Operacja 9/11

Operacja wielkości 11 września mogła nastąpić dopiero po latach planowania, dlatego prawdziwe śledztwo musi rozpocząć się na początku. WTC powstało w euforii boomu developerskiego, a negocjacje rozpoczęły się już w okresie administracji Kennedy’ego; czas wzrostu i optymizmu. Niemniej jednak projekt był zaciekle zwalczany przez lokalne firmy i mieszkańców. 

Międzynarodowe organizacje handlowe miały już dobrze ugruntowaną infrastrukturę, a handel międzynarodowy i tak stanowił tylko niewielki procent produktu krajowego brutto, co utrudniało przekonanie miasta Nowy Jork, że potrzebuje nowego World Trade Center, a walka prawna przeciągnęła się od lat.

W końcu, gdy wystarczająco dużo pieniędzy przelało się przez ręce łapówkarzy, Rockefellerowie i PANYNJ wygrali batalię sądową, wypierając wszystkie drobne firmy i mieszkańców w strefie budowlanej, jednak publiczne oburzenie kosztowało ich wiele lat opóźnienia. Kiedy w 1966 r. pierwsze młoty pneumatyczne zaczęły uderzać w chodniki. Nstały czasy wojny w Wietnamie, korupcji w Waszyngtonie i załamującej się gospodarki, nastroje narodowe również się popsuły. 

Od końca II wojny światowej Nowy Jork znajdował się w środku historycznego boomu budowlanego, więc powstanie WTC musiało wydawać się dobrym pomysłem jednak gdy projekt zbliżał się do końca, wskaźniki pustostanów w nieruchomościach komercyjnych osiągały niespotykane poziomy w dużej mierze spowodowane było to przesyceniem rynku developerskiego.

WTC i mafia

Korupcja to nazwa gry w branży budowlanej Nowego Jorku, tak jak w każdym dużym i małym mieście, dlatego każdy projekt budowlany podlega pracy kontrolowanej przez mafię, a WTC nie było wyjątkiem. Każdy most, budynek, tunel i lotnisko zostały zbudowane z dopłat mafijnych i ostatecznie opłaconymi przez społeczeństwo.

Odpowiednie śledztwo z 11 września obejmowałoby dokładne zbadanie PANYNJ i wykonawców zaangażowanych w budowę WTC, w szczególności wykonawcy betonu. piasek i kamień , z New Jersey. [4] [5]  był sprowadzony przez mafijną rodzinę Pope z New Jerseyi z mafią, mediami (The National Enquirer ) i CIA. Przypisuje im się wylanie 10 000 000 stóp kwadratowych betonu, podczas budowy WTC. [6] [7]

WTC było wszystkim ale „nowoczesnym cudem”, jak było tak reklamowane, Twin Towers to nic innego jak źle zbudowane, atrakcje dla na turystów, które dzięki sztuczkom marketingowym, zwabiały do siebie nowych najemców. [8] Kompleks od samego początku był mocno reklamowany jako imponujące osiągnięcia inżynieryjne, ale jak widać na ich rysunkach architektonicznych i nie wspominając o ich filmach z zawalenia widać, że był to kolos na glinianych nogach.

Sprawdzenie, czy wszystkie podłogi zostały zainstalowane i zabudowane (z instalacjami elektrycznymi, HVAC, hydrauliką itp.) w dniu 11 września, pomogłoby w uzyskaniu odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób zostały one wyburzone.

Idąc przez historię, kompleksu odkryjesz, że Minoru Yamasaki , architekt WTC, miał głębokie powiązania z przemysłem obronnym i CIA, nie wspominając o rodzinie bin Ladena w Arabii Saudyjskiej. [9] [10] Badania powinny również uwzględniać możliwość, że wieże zostały zbudowane w celu zniszczenia. Od początku było wiadomo, że stanowią one niebezpieczne zagrożenie pożarowe, a pod koniec lat 80 wyciekło, że Bliźniacze Wieże to niewypały na rynku nieruchomości.

”Białe słonie”

”Białe Słonie”, których aluminiowa okładzina była zagrożona odpadnięciem z powodu korozji galwanicznej.  [11] [12] Plotki głosiły, że EPA nie pozwoli na jego rozbiórkę dzięki azbestowi, który pokrywał 60% stali w Wieży Północnej. Poza tym były one po prostu za duże do tradycyjnej rozbiórki. 

Obawiano się, że Bliźniacze Wieże były gigantycznymi bombami azbestowymi; dlatego nie mogły zostać zburzone; musiałyby zostać zdemontowane po wyższych kosztach niż ich budowa. Gdybym miał do dyspozycji pełną władzę FBI, kazałbym im zwracać szczególną uwagę na wykonawców, którzy budowali wieże i jakie plany szykowano w latach 80. i wczesnych 90., aby je wyburzyć.

Jeśli faktycznie podjęto decyzję o wyburzeniu w latach 80., właściciele budynków musieliby rozpocząć usuwanie najemców, choćby tylko po to, by uzyskać dostęp do elementów konstrukcyjnych budynków. Notatki międzybiurowe FBI z tego okresu z pewnością zawierają kilka interesujących dyskusji, które mogą rzucić światło na wyburzenie WTC i na to, jak USA mogą skorzystać na tym wydarzeniu. Służby wywiadowcze są ekspertami w podpieraniu partnerów do tajnych operacji.

Kiedy Sowieci najechali Afganistan w 1979 roku, CIA natychmiast zaczęło zbroić każdego, kto chciał z nimi walczyć. Po wyparciu Sowietów, którzy pozostawili u władzy dobrze wówczas uzbrojonych ekstremistów, co prowadzi nas do Osamy bin Ladena. [13] W 1979 r. CIA pozwoliła na obalenie ich marionetkowego rządu Iranu, tracąc kontrolę na regionem. [14] W tym samym roku wybuchły wojny w Salwadorze i Nikaragui. [15] [16]  

Niedługo potem skandal Iran-Contra zaszokował naród, ujawniając CIA jako globalny gang przemycający narkotyki/handlujący bronią, który importował kokainę do Arkansas przeznaczoną na rynek amerykański w zamian za nieoznaczoną broń przeznaczony dla Contras w Nikaragui. 

[17] George HW Bush, były dyrektor CIA, był wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych, a Bill Clinton był w tym okresie gubernatorem Arkansas. Badanie czarnych funduszy, które napędzają Bushów, Clintonów i CIA, jest kluczowym krokiem w tym śledztwie, a skandal Contra z narkotykami za broń jest tylko jednym z przykładów.

W 1987 roku deweloper Larry Silverstein zbudował oryginalny WTC 7. Jeśli w 1989 roku PANYNJ pracował nad problemem, jak pozbyć się bliźniaczych wież WTC, to Silverstein był tego zdecydowanie świadomy, zanim zbudował swój budynek. 11 września jest jak powieść Franka Herberta, z „intrygami wątków w wątkach”. [19]  

Nagrania wideo dotyczące zawalenia się WTC7 przedstawiają klasyczną implozję, dlatego należy uznać, że każdy legalny najemca posiada wiedzę o podłożeniu ładunków wyburzeniowych.

Zamach z 1993 ruku

Lata osiemdziesiąte zakończyły się prezydenturą George’a HW Busha, a jego stanowisko zajął Clinton… HW sprawował władzę jako wiceprezydent przez 12 lat, a z Clintonem na urzędzie kontynuował swoją władzę za tronem. Wydaje się, że w latach dziewięćdziesiątych planowano 11 września, a atak bombowy z 1993 r. na WTC był pierwszą próbą ataku fałszywej flagi, kiedy PANYNJ zebrało wtedy dziesiątki miliardów z funduszy odszkodowań dla ofiar 9/11.  [20]

To bombardowanie przygotowało również grunt dla WTC jako celu dla muzułmańskich ekstremistów, dając pretekst do obwiniania konkretnie Bin Ladena i ogólnie muzułmanów za 11 września. 

Pełne śledztwo w sprawie zamachu z 1993 r. i związane z nim prace naprawcze mają kluczowe znaczenie dla zrozumienia, co wydarzyło się 11 września. Po tym powinny nastąpić wyczerpujące śledztwa dotyczące najemców, którzy zapełnili wieże po tym zamachu i bezpośrednio po podniesieniu czynszów przez Larry’ego Silversteina o 40%.

Mało znanym faktem dotyczącym Bliźniaczych Wież było to, że zbudowano je z centralnie sterowanym systemem oświetlenia; coś, co denerwowało najemców, ponieważ w czasach, gdy kraj próbował oszczędzać energię, wyłączając niepotrzebne światła, musieli dopłacać, aby zainstalować włączniki światła, które by im to umożliwiły. [21] 

W 1995 roku Ogden Entertainment pokonał 11 innych konkurentów w kontraktach dla WTC i szybko zainwestował miliony w zaktualizowanie projektu oświetlenia. Ogden jest jednak czymś więcej niż tylko firmą rozrywkową, dogodnie zajmuje się również sprzątaniem niebezpiecznych odpadów dla Departamentu Obrony. [22]  Jeśli ktokolwiek mógłby rzucić trochę światła na przygotowania do 11 września, to byliby to ludzie, którzy pracowali dla Ogdena w ostatnich latach zeszłego milenium.

W 2000 roku Clinton przekazał pochodnię Bushowi II, a reszta to już historia. Inni badacze skupili się na zawaleniach, ścieżce pieniężnej, doniesieniach o braku złota w WTC, ale często niedocenianą linią śledztwa są dowody na miejscu zbrodni; dziury w WTC.

Słowo do Trumpa

Dochodzenie w sprawie 11 września to gigantyczne zadanie, ale już dawno spóźnione. Niezależni badacze, którzy nie mają dostępu do tajnych informacji, prowadzą własne badania dowodów dostępnych w domenie publicznej i chociaż wszyscy mamy inne wnioski dotyczące tego, co się stało, wszyscy w zasadzie zgadzamy się, że oficjalna historia jest nędznym kłamstwem.

Moim zdaniem, wskazówki, o których mowa powyżej, wskazują na to, że 11 września pochodzi nie tylko ze szczytu władzy w USA i jest pełnoprawną operacją fałszywej flagi. Z pewnością przywódcy Chin, Rosji, Iraku, Korei Północnej i Iranu, umysły wojskowe i krytyczni myśliciele wiedzą, że oficjalna historia 11 września nie może być prawdziwa i rzekomo mają wszelkie powody, by ją ujawnić. 

Jednak tego nie robią. Nie jest to dowód na to, że oficjalna historia jest prawdziwa, ale jest to dowód zmowy na poziomie, do którego opinia publiczna nie jest wtajemniczona. Mogę tylko przypuszczać, że dzieje się tak dlatego, że Rosjanie potrzebują wroga.

Jeśli, jak wskazują dowody, najbardziej prawdopodobnymi podejrzanymi są ludzie, którzy kontrolują światowe media, wojsko, rządy i środowisko akademickie, to jest zrozumiałe, że aby zapobiec ich ujawnieniu, użyliby tych narzędzi do wysuszenia studni informacji.

Kontrolowanie zatuszowania jest co najmniej tak samo ważne jak samo wydarzenie. Przeanalizowanie wszystkich błędnych wskazówek i jawnych kłamstw było wyzwaniem, ale jeśli prywatni obywatele mogą osiągnąć tak wiele na własną rękę, rząd może zrobić o wiele więcej.

11 września ma wpływ na całe nasze życie przez cały czas, ale nigdy nie został uczciwie zbadany. Jeśli zlecisz nowe śledztwo, nalegam, aby było ono całkowicie otwarte i dostępne dla opinii publicznej – w rzeczywistości może się okazać, że My, ludzie, wspieramy cię – zrobiliśmy więcej, aby ujawnić ukrywanie 11 września niż wszystkie twoje oficjalne agencje federalne razem wzięte, z których wszystkie były współwinne tuszowania 11 września, bez wyjątku.

Z szacunkiem,

Steve De’ak

Udostępnij

11 WRZEŚNA 2001 – POUFNY LIST DO TRUMPA, NOWOJORSKA MAFIA I DLACZEGO WIEŻE MUSIAŁY RUNĄĆ ?

Globalna Świadomość30 czerwca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułWATYKAN – TAJEMNICE ANTYCZNYCH, KSIĄG I BUDOWA PODZIEMNEGO ŚWIATA.Następny artykułTAJEMNICE IV RZESZY, TOM 3 – OKULTYSTYCZNA WIEDZA STAROŻYTNYCH, NAZIŚCI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA GROUND ZERO – JAK ZBURZONO DWIE WIEŻE W NOWYM JORKU ? 20 LAT PO 11 WRZEŚNIA – KTO STAŁ

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • 11 WRZEŚNA 2001 – POUFNY LIST DO TRUMPA, NOWOJORSKA MAFIA I DLACZEGO WIEŻE MUSIAŁY RUNĄĆ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?