Alternatywna historia świata

JAK WYGLĄDAŁ ŚWIAT PRZED NUKLEARNYM RESETEM XIX WIEKU.

JAK WYGLĄDAŁ ŚWIAT PRZED NUKLEARNYM RESETEM XIX WIEKU.

Stopniowo zaczęły się wyłaniać ramy czasowe wojny jądrowej z przeszłości. Szczyt, której miał miejsce 1780-1816 roku. W roku 1816 zaczęła się zima jądrowa.

Rok bez lata

Przez trzy lata z rzędu na półkuli północnej odnotowywano mrozy, nawet latem. Chcę pokazać w tym artykule na przykładzie szkoły inżynieryjno-architektonicznej, która była jednolita na całej planecie, że świat w tamtym czasie był już globalny. W tej chwili, można przyjąć z całą pewnością dwa fakty:

Przed wojną 1780-1816 większość miast na planecie zbudowano w tym samym antycznym stylu.

Mam na myśli zamieszkane nieruchomości. Budynki, które są obecnie określane jako budynki świątyń i budynki nieznanego przeznaczenia, takie jak piramidy w Gizie, piramidy Majów itd. W Europie Zachodniej, zabytkowej architektury zachowały się najlepiej.

W pozostałych częściach świata duża część miast została niszczona w całości. Niektóre ucierpiały częściowo stąd antyczne budynki dotrwały do naszych czasów i są prezentowane pod pozorem „kolonialnej” architektury. To jest oczywiście nonsens. Ci, którym przeformatowano świat, nie byliby wstanie zbudować budynków według wspaniałych projektów w czasie regularnych powstawań i działań bojowych.

Wszystkie antyczne miasta na świecie zostały okrążone ogromnymi, cyklopowymi urządzeniami w kształcie gwiazd, które teraz nazywane są fortyfikacjami bastionowymi.

Objętość budowlana jednej z takich gwiazd wokół dużego miasta często dorównywała objętości samego miasta. Miliony metrów sześciennych ziemi i kamienia budowlanego. Przy czym kamienia, filigranowego obrobionego maszynami w sposób przemysłowy. Fortyfikacyjne funkcje gwiazd można poddać w wątpliwość, dlatego że jest wiele dowodów, które poddają w wątpliwość te funkcje. Ale o tym później.

Korzystając z Google Maps i Google obrazów, można przekonać się o prawdziwości dwóch wyżej przedstawionych faktów, a także poznać kto realizuje zasadę – „dziel i rządź” obecnych sterników, którzy wygrali tę wojnę, i już od dwustu lat gorliwie ścierają z powierzchni ziemi miasta w stylu antycznym, a zwłaszcza w formie gwiazdy. Dzieje się to w celu rozerwania jednolitego architektonicznie pola planety, ażeby współcześni ludzie nie domyślili się, że świat już wcześniej był globalny.

Sprawdzamy fakt numer jeden – Widać tu „budynek” Anglo-francuski z oddziałami wojska w pałacu w stylu kolonialnym w Chinach.

02-gsd

Podpis pod fotografią pod linkiem –
Looting of the Old Summer Palace by Anglo-French forces in 1860 during the Second Opium War. (Grabież Starego Pałacu Letniego przez wojska angielsko-francuskie w 1860 roku podczas II wojny opiumowej.)

Oto były pałac w Chinach – Yuanmingyuan.

03-gsd

Po wizycie wojsk angielsko-francuskich pozostał taki.

04-gsd

Anglia w połowie i pod koniec 19 wieku, przeprowadziła ponad 200 wojen. Jeśli nie uczestniczyła w wojnie bezpośrednio, to jej zainteresowanie było zawsze pośrednie. I wszędzie wygrywała stając się imperium nad którym nigdy nie zachodziło Słońce.

Wszystkie te wojny w większości przypominały represyjne oczyszczanie resztek uzbrojonych sił na zniszczonych wojną jądrową terytoriach ze stworzeniem tam okupacyjnych administracji. Jest oczywiste, że bez całkowitej przewagi wojskowo-technicznej realizacja takiego przedsięwzięcia byłaby niemożliwa.

Tokio

06-gsd

Yokohama

08-gsd

Fotografie z Japonii stąd

Arita, Japonia

09-gsd

Buenos Aires, Argentyna

10-gsd

Santiago, Chile

13-gsd


Chicago 19 wiek. Czy można uwierzyć, że taki kompleks z marmuru mogli zaprojektować i postawić potomkowie konkwistadorów, którzy cierpiąc na szkorbut na drewnianych łodziach 6 miesięcy płynęli do Ameryki?

Chicago

15-gsd

Gorąco polecam ten artykuł, w którym autor analizuje szczegóły fasad budynków w stylu antycznym.
http://mishawalk.blogspot.com/2014/12/2.html

21-gsd

Perm, Rosja

22-gsd

Kercz, Rosja

23-gsd

Władywostok, Rosja. Amerykańscy żołnierze we Władywostoku w 1922

24-gsd

Symferopol, Rosja

26-gsd

Saratow, Rosja

27-gsd

Kijów, Ukraina

28-gsd

Kijów, Ukraina

29-gsd

Odessa, Ukraina

31-gsd

Teheran, Iran

32-gsd

Hanoi, Wietnam

33-gsd

Sajgon, Wietnam

34-gsd

Padang, Indonezja

35-gsd

Bogota, Kolumbia

36-gsd

Manila, Filipiny

37-gsd

Karachi, Pakistan

38-gsd

Karachi, Pakistan

39-gsd

Szanghaj, Chiny

41-gsd

Managua, Nikaragua

42-gsd

Kalkuta, Indie. Książę Wali wyszedł do wojska. Pałac w „kolonialnym” stylu już stoi

43-gsd

1813 Kalkuta, Indie

45-gsd

Cape Town, Republika Południowej Afryki

46-gsd

Seul, Korea

48-gsd

Melbourne, Australia

50-gsd

Oaxaca, Meksyk

52-gsd

Toronto, Kanada

55-gsd

Do tej listy trzeba także dodać wszystkie zniszczone miasta, którym manipulant nadał status starogreckich i starorzymskich. To wszystko bzdura. Zniszczono je 200-300 lat temu. Po prostu z powodu zapustynienia terytorium życie na częściach takich miast, w zasadzie nie zostało wznowione.

58-gsd
59-gsd

Porównaj – Liban, Baalbek:

60-gsd

I Sewastopol. Rozmiary tylko inne. Projekt i przeznaczenie identyczne.

61-gsd

Można kontynuować w nieskończoność. Czytelnik sam się może o tym przekonać, w tym celu wystarczy w Google nazwę dowolnego mniej lub bardziej dużego miasta na Inglish oraz słów kluczowych old buildings lum miasta + old photos albo miasto + 19 century photos i nacisnąć „pokazać zdjęcia”. Zamieszkane nieruchomości będą bardzo podobne. Te same łuki, pilastry, kolumny, wieże, balustrady. Na przykład, spójrz na następujące słowa kluczowe zdjęć.

Na co należy zwrócić uwagę. Oficjalna historia kłamie, że wszystkie te budynki były zbudowane w połowie i pod koniec 19 wieku. W tym czasie używano już aparatów fotograficznych. Tak więc, nigdzie nie znajdziecie fotografii budowanych mniej lub bardziej ważnych obiektów, chociaż budowano masowo w tych czasach. Był wtedy prawdziwy budowlany boom.

Cały świat w 19 wieku walczył (lista wojen w 19 wieku) jednocześnie akurat świat masowo budował antyczne budowle, z których wiele nawet teraz nie można zbudować. Teatrów i oper w czasie wojennych niepokojów się nie buduje. Prawie na wszystkich fotografiach 19 wieku brodaci ludzie w zniszczonych ubraniach, w bezkształtnych starych butach prowadzą prace ziemne, wożą na taczkach ziemię, wykorzystają prymitywne dźwigi do podnoszenia bali, czasem maszyn parowych do prac ziemnych.

Ale zdjęcia na którym wyraźnie byłoby widać do połowy wykonany budynek typu Opera Wiedeńska – nie ma. Wpiszcie w Google i spojrzyjcie na fotografie i obrazki:

19 century construction,
19 century town building,
19 century opera building,
19 century museum building

Przekonacie się, że te antyczne budynki nie powstały w 19 wieku.

Miasta-gwiazdy.

Istnieją one na wszystkich kontynentach z wyjątkiem Australii. W Australii zostały niszczone całkowicie. Co jest zaskakujące niewielu ludzi o nich wie. Do dziś odnaleziono ich około tysiąca. W tej grupie możecie znaleźć zdjęcia satelitarne kilkuset takich obiektów, a także plany miast zrobione w 17-18 wieku.
http://vk.com/albums-55242135

Trzeba przejrzeć satelitarne zdjęcia i stare plany miast aby rozumieć skalę kamiennego budownictwa w przeszłości i pojąć jednolitość standardów inżynieryjno-architektonicznych tamtych czasów. Nie mogę umieścić tutaj 500 zdjęć i przeciążać artykułu.

Na tej stronie możesz pobrać pliki KMZ z zaznaczonymi gwiazdami dla Google Earth
http://peshkints.livejournal.com/7944.html
Najbardziej znanym obiektem w kształcie gwiazdy w Rosji jest Twierdza Pietropawłowska:

62-gsd

Została tylko jedna zachowana w tak dobrym stanie. Setki, a może i tysiące zostały niszczone w ciągu ostatnich 200 lat. Bardzo często zewnętrzne zbocze takiej gwiazdy wyłożone jest wysokiej jakości kamieniem. Waga bloków może osiągać tonę i więcej. Czasem są ziemne zbocza.

Brama wjazdowa w gwiezdnej fortecy często wykonana była z kamienia z bardzo wysokiej jakości frezarską obróbką. Prawie wszystkie łuki triumfalne w świecie – to bramy wjazdowe przez ścianę w byłej gwieździe. Wewnątrz i na zewnątrz znajduje się kamienna infrastruktura podobna do tej w Twierdzy Pietropawłoskiej.

W Europie nieduże miasta-gwiazdy zachowały się doskonale, wyglądają tak:
Neuf-Brisach fortress

63-gsd

Palmanova fortress

64-gsd

A na terytorium byłego ZSRR tak:
Twierdza Brzeska

65-gsd

Średnica tej gwiazdy wynosi 2 km. Wewnątrz, zbudowano takie same domy jak te dwa zdjęcia powyżej, ale teraz wszystko jest starte na pył. To jest ogólna tendencja prawie wszystkich miast na ziemi. Gwiazdy wraz z infrastrukturą mieszkalną najlepiej zachowały się w Zachodniej i w mniejszym stopniu w Europie Wschodniej.

Przeglądając współczesne miasta przez Google Earth, uderza patologiczna żądza manipulatora niszczenia tych gwiezdnych systemów. W Europie demontowano to ostrożnie, zachowując otaczającą infrastrukturę. Pokażę trzy przykładowe europejskie miasta, Turyn, Strasbourg i Antwerpię. Zasada ta działa w każdym mieście.

Plan Turynu z 1799 roku

66-gsd

Turyn w 1682 roku
Kliknij na obrazek:

67-gsd

Turyn obecnie

68-gsd

Śladów tej ogromnej ściany w formie gwiazdy i kanału nie znajdziecie. Wykonano ogromną pracę w celu jej demontażu aby ukryć sam typ takich konstrukcji.

Plan Strasburga

69-gsd

Strasbourg w 1644

70-gsd

Strasbourg obecnie. Bazylika ze iglicą na miejscu, kanały na miejscu, ścian z bastionami nie ma.

71-gsd

Strasbourg z satelity. Ściana z bastionami starannie zdemontowana.

72-gsd

Antwerpia.
Plan z 1642 roku, pochylony pod kątem 90 stopni.
Długość poziomego odcinka z lewego brzegu gwiezdnej ściany do prawego – 5.7 km. Obiekt ogromny!

73-gsd

Widać na dole i z prawej strony znajduje się 8 fortów, oznaczonych rombami? Teraz spojrzymy na fotografię satelitarną. Widać na niej, że ze ściany został tylko kanał. Z fortów zostały jedynie nasypy, 8 sztuk, podkreślone na czerwono. Szerokość każdego fortu 600 metrów.
Kliknij na obrazek

75-gsd

A jak sprawy się mają na terytorium Rosji, Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu itd.? Gorzej. Dużo gorzej. Wszystko zrównano z ziemią. Prawdziwych antycznych budowli prawie nic nie zostało.

Wszystkie te stalinki, chruszczowki – to szybkozmontowane baraki, w rzeczywistości są szybko zbudowane według typowych projektów, żeby populacja ludności mogła się odnowić i utrzymać potrzebną ilość siły roboczej.

Moskwa, 17 wiek. Myślę, że wewnątrz pierścieni w tym czasie architektura Turynu i Paryża była znacznie większa.

76-gsd

Kijów

77-gsd

Kijów, zachowany fragment. Domki – już dość ubogie.

78-gsd

Orenburg

79-gsd

Plan Orenburg nałożony na zdjęcie satelitarne

80-gsd

Oczaków. Pamiętacie „Czasy Oczakowa i podbój Krymu” Gribojedowa?

81-gsd

Oczaków. Nałożony plan na zdjęcie

82-gsd

Izmaił

83-gsd

Izmaił z satelity

84-gsd

Izmaił. Nałożony plan na obraz

85-gsd

Chersoń

86-gsd

Chersoń, satelita. Manipulatorzy lubią ustawiać stadiony w miejscu gwiezdnych cytadeli. W Odessie również.

87-gsd

Chersoń. Nałożony plan na zdjęcie

88-gsd

Ukraina. Na miejscu antycznego miasta z gwiazdą leżą dacze. Brzeg Morza Azowskiego pod Bierdiańskiem.

89-gsd

Rosja. Pod Rostowem.

90-gsd

Miasto pod Rostowem z gwiazdą na 6 bastionów. Dla porównania takie same w Chorwacji na 6 bastionów. Miasto nazywa się Karlovac.
Plan

91-gsd

Dzisiejszy Karlovac.

92-gsd

Porównaliśmy? Teraz oceńmy cynizm zachodnich mediów zarzucający Słowianom i pozostałym narodom, że nie wiedzą jak budować. A przecież wykonały to ich ręce. Ale o tym później.

A oto mówiąca sama za siebie gwiazda na północny Kazachstanu, ze zniszczoną trzema wybuchami jądrowymi okoliczną infrastrukturą. Później na zgliszczach powstała wioska Stanowoje. Kliknij żeby powiększyć.

93-gsd

Szablon poszukiwania starych planów miast jest prosty. W różnych językach wpiszcie frazę –

„stary plan miasta”
„stara mapa miasta”
„antyczna mapa miasta”.

Spróbujcie w języku łacińskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim. I naciśnijcie pokaż zdjęcie. Jeżeli plan został utworzony do końca 18 wieku, to miasto będzie miało gwiezdne ściany.

Udostępnij

JAK WYGLĄDAŁ ŚWIAT PRZED NUKLEARNYM RESETEM XIX WIEKU.

Globalna Świadomość12 lipca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJANET OSSEBAARD POWRACA Z FILMEM -”UPADEK KABAŁY 2”Następny artykułNIC NIE WIEMY O NASZEJ RZECZYWISTOŚCI – STWÓRCY CZŁOWIEKA, PÓŁ-BOGOWIE, RESETY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICE TARTARII – JAK WYGLĄDAŁ ŚWIAT PO ŚREDNIOWIECZNYM POTOPIE ? PRZED RESETOWE WOJNY NUKLEARNE – KTO ZNISZCZYŁ ATLANDYDĘ ? PRZEDRESETOWY

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JAK WYGLĄDAŁ ŚWIAT PRZED NUKLEARNYM RESETEM XIX WIEKU.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?