Świat jest inny

NAJWIĘKSZE TAJEMNICE IV RP – ROCKEFELLER, CIA, W JAKIM CELU POWSTAŁA JEDNOSTKA G.R.O.M

NAJWIĘKSZE TAJEMNICE IV RP – ROCKEFELLER, CIA, W JAKIM CELU POWSTAŁA JEDNOSTKA G.R.O.M

GROM powstał na potrzeby akcji, opartej o żydowskie ’Prawo Powrotu’ – czyli ściągnięciu Żydów z różnych zakątków planety do Izraela. GROM czyli „Grupa Realizacji Operacji Most” – to pomiot Mossadu. ”Operacja Most” była częścią tej akcji. I niestety, ale to Polacy w całości zapłacili za żydowską ”Operację Most”! Dlaczego?

Ponieważ syjonista Tadeusz Mazowiecki (pełniący w latach ’90 funkcję premiera RP) oraz pozostali Żydzi udający Polaków (pełniący wraz z nim kluczowe polityczne funkcje w Polsce: Geremek, Kuroń, Michnik, etc.) wykonywali rozkazy wydawane bezpośrednio ze swojej centrali, czyli od Mossadu.

OPERATORZY GROM

Operatorzy GROM wysługiwali się żydom Niestety! To wstydliwe! I nie jest ważne, czy większość z żołnierzy jednostki GROM zdaje sobie z tego sprawę… czy też nie! Liczą się fakty! Czy w jednostce GROM są żołnierze i oficerowie patrioci, honorowi Polacy? Bez wątpienia! Ale nie wszyscy… zwłaszcza generałowie w dowództwie – u styku z polityką!

Jednak artykuł nie jest o tym! Artykuł dotyczy innych kwestii:

 • założycielskich GROM
 • rejon działania GROM
 • w czyim intersie działa GROM
 • z kąd płynęły i obecnie płyną polecenia dla GROM (a płyną z Izraela)  

By lepiej zrozumieć zagadnienie warto wiedzieć kto to jest Goj, kto to jest Szabes-Goj

O CO CHODZI?

Regularnie co jakiś czas w prasie i telewizji pojawiają się ’zajawki’ – dotyczące rozpraw sądowych przeciwko Skarbowi Państwa; autorzy pozwów to dawni rzeźnicy z PRL-u, którzy dostawali pensje za kapowanie obywateli… oraz ich gnębienie! Tak! To dawni agenci SB, WSI, Wywiadu i Kontrwywiadu PRL-u.

Byli SB-cy domagają się obecnie od państwa Polskiego pokaźnych apanaży! Stosunkowo niedawno ustawą Sejmu i Senatu RP pozbawiono ich pokaźnych dochodów. Przedtem komunistyczne renty wynosiły od 12tys. zł. do 16 tys. zł. MIESIĘCZNIE!

I to już w rzekomo w „wolnej” III RP! Od chwili Okrągłego Stołu – przez 27 lat – ofiary komuny (czytaj: zwykli Polacy) fundowały tym rzeźnikom z PRL-u 'super luksusy’ w postaci ogromnych rent socjalnych!

To niebywałe!

Teraz te wredne komuchy publicznie i bez wstydu domagają się z powrotem swoich ogromnych rent (łącznie z wypłatą zaległych, które ucięła ustawa)!
 

Komuniści żądają od swoich byłych ofiar oraz reszty Polaków haraczu (niczym zwykła mafia) – żądają wysokich rent od państwa Polskiego, które jest zadłużone bez precedensu w swojej historii. Te komuchy chcą aby zwykli Polacy ich sponsorowali!

To właśnie oni poskarżyły się w telewizji publicznej (kilka dni temu), że pomogli przecież uratować wielu Żydów w czasie ”Operacji Most”… Że ryzykowali… A teraz – według nich – państwo Polskie ograbiło ’biednych komuchów’ z luksusów, które przecież im się należą (sic!) zwłaszcza za żydowską „Operację Most”!

 • Problem polega na tym, że skoro przeprowadzili ”Operację Most” – to bezpośrednim beneficjentem tej operacji było tylko i wyłącznie państwo Izrael.
 • Skoro komunistyczne mendy PRL-owskie pracowały dla Izraela – to niech Izrael im za to zapłaci! Dlaczego oczekują, że zapłacą im Polacy!

HISTORIA ”OPERACJI MOST”

”Operacja Most” trwała od roku 1988. Żydzi z dawnego ZSRR zostali wysłani do Izraela; było ich wiele tysięcy. Z początku Żydów radzieckich wysyłano z Moskwy do Izraela przez Rumunię i Węgry, ale państwa te szybko zrezygnowały w obawie przed groźbą zamachów terrorystycznych na ich konsulaty oraz przedstawicielstwa na zachodzie.

Wywiady rumuńskie oraz węgierskie dostały ostrzeżenia od grup terrorystycznych z Libanu i Palestyny, że jeśli będą kontynuować ’proceder żydowski’ – to zostaną zaatakowani.

Państwa Bliskiego Wschodu nie ukrywały swojego niezadowolenia z powodu przybycia takiej dużej ilości Żydów do Izraela…. Izrael był przez nich postrzegany jako ”zjawisko przypadkowe i krótko-trwałe”.

Zwłaszcza Syria, Jordania i Egipt czyniły wiele, aby liczba Żydów w Izraelu stale się zwiększała – a nie zmniejszała.

Tak więc wkrótce, Izrael został pozbawiony ”mostu” rumuńskiego i węgierskiego. Żydzi utknęli w Moskwie niczym ’dupa w drzwiach’.

Wtedy żydowski agent Mazowiecki – z polecenia sowieckiego agenta Jaruzelskiego – udał się natychmiast do Nowego Jorku, aby spotkać się z Kongresem Żydów w USA i przedstawić autorski plan ewakuacji radzieckich Żydów przez Polskę.

Należy pamiętać, że pięć lat wcześniej (w roku 1985) gen. Jaruzelski udał się osobiście do Nowego Jorku (oficjalnie z okazji rocznicy ONZ), aby spotkać się z paskudną mendą o nazwisku Rockefeller.

Otóż syjonista Rockefeller wraz ze zdradliwą komunistyczną łajzą Jaruzelskim dobili targu co do przyszłości Polski… a dokładniej co do przyszłości Polin – bo według ich umowy PRL powinna zamienić się w żydowskie Polin… Co zresztą się stało przy tzw. Okrągłym Stole. W taki właśnie sposób sowieckie PRL przepoczwarzono w żydowski Polin. Po Okrągłym Stole nigdy nie było czegoś takiego jak III RP czy Polska.

Mazowiecki obiecał żydom w USA, że spełni oczekiwania Izraela – co wynikało wprost z wcześniejszej umowy Jaruzelski – Rockefeller.

Od tej pory to Warszawa stała się ogniwem łączącym Moskwę z Tel-Avivem. Sowieccy Żydzi mieli obowiązkową przesiadkę w Warszawie – ponieważ samoloty izraelskich linii lotniczych El-Al nie miały prawa wstępu do ZSRR.

Wielu komunistycznych rzeźników PRL-u zwietrzyło w ”Operacji Most” swoją szansę na zweryfikowanie się przed polskim społeczeństwem i NSZZ Solidarnością. Wiedzieli, że muszą przejść ’lustrację’ aby dalej mogli egzystować jako szpicle (czyli: agenci) i nie stracić swoich pensyjek i przywileji. Żadna uczciwa praca ich nie interesowała!

Szczególną rolę odegrali tu Czempiński i Petelicki (mniejszą rolę odegrał Dziewulski – szkolony w Izraelu), którzy za nic nie chcieli odłączyć swoich komunistycznych ryjów od ’państwowego zasobnego koryta’.

Petelicki i Czempiński zaprojektowali plan budowy w Polsce pierwszej specjalnej jednostki anty-terrorystycznej, która zapewni ochronę Żydom w czasie trwania ”Operacji Most”.

Obaj komunistyczni generałowie okazali swój autorski projekt do MSWiA. Po półtorej miesiąca zadekretowano powstanie nowej jednostki – czyli Grupy Realizacji Operacji Most – w skrócie GROM (litery pierwsze od każdego wyrazu).

 • Dla naiwnego ludu ogłoszono, że GROM będzie odbijać Polaków od terrorystów (sic!) – ale przecież wtedy Polska nie miała żadnych konfliktów na Bliskim Wschodzie!

Po latach ci Petelicki, Czempiński i Dziewulski w swoich książkach oraz licznych wywiadach prasowych nieudolnie kłamali i chwalili się, że to dzięki właśnie nim (czytaj: ”Operacji Most”) umorzono Polsce 16 mld. dolarów długu(sic!). Natomiast za tajną operację wyprowadzenia agentów CIA, którą przeprowadził Polski Wywiad Wojskowy – Polska weszła do NATO.

CZEMPIŃSKI I PETELICKI

Ci komunistyczni generałowie ratując samych siebie sprowadzili zagrożenie dla niewinnych i nieświadomych Polaków. Wkurzone organizacje terrorystyczne z Libanu i Palestyny oficjalnie zagroziły Polsce! Bliski Wschód kategorycznie nie życzył sobie przyjazdu nowych Żydów do ich terytoriów. Nastąpił impas.

W tym czasie wiele polskich przedsiębiorstw realizowało rozpoczęte budowy i zawarte umowy w Syrii, Egipcie, Iraku. Tysiące polskich pracowników przebywało tam na kontrakcie – stając się potencjalnym celem ataków terrorystycznych.

Warto wspomnieć tu o groźnym incydencie w Libanie, kiedy w kilka dni po oficjalnym ogłoszeniu przez Mazowieckiego planu pomocy Żydom w ”Operacji Most” – rozwścieczeni terroryści libańscy zaatakowali konsula RP – z kałasznikowów postrzelili konsula wraz z jego żoną. Szkoda tylko, że Czempiński i Petelicki jakoś tego zagrożenia dla Polaków nie dostrzegli! Polacy ich w ogóle nie interesowali! Interesowali ich wyłącznie Żydzi – ponieważ tylko Żydzi mogli zapewnić im niezbędny immunitet!

 • Tylko organizacje żydowskie w USA zadowolone z finału ”Operacji Most” zapewniły rekomendację Petelickiemu, Czempińskiemu i reszcie zdradliwych komuszków – rekomendację do Kongresu i Senatu USA.

I właśnie z taką rekomendacją prosto z USA – Czempiński i Petelicki – cieszyli się nietykalnością polityczną lub karną w Polin! Tfu… to znaczy w III RP.

WDZIĘCZNOŚĆ

Żydzi zdawali sobie sprawę z ogromnych kosztów ”Operacji Most”.

 • Opłacić rosyjskie samoloty Aerofłotu i pociągi wiozące Żydów
 • Zapłacić za bilety lotnicze lub kolejowe z Moskwy do Warszawy
 • Opłacić miejsca noclegowe w Warszawie dla Żydów
 • Zapłacić za transport Żydów z Warszawy do Tel-Avivu
 • Zapłacić Wojsku Polskiemu i Policji za ochronę Żydów.

Żydzi uważali, że to Polska powinna wszystko zapewnić co niezbędne do realizacji ”Operacji Most” – finansowanie, ochronę i resztę! Izrael ani myślał o dorzuceniu się finansowo do całej akcji – według żydowskiej, kilkuset-letniej tradycji:

 • W tym celu izraelski Mossad wysłał do Polski 1 milion dolarów.
 • Mossad wytypował dwóch Żydów do wielokrotnego pomnożenia tych pieniędzy
 • Wytypowani Żydzi to Bagsik i Gąsiorowski – posiadający polskie paszporty
 • Bagsik i Gąsiorowski zakładają przestępczą finansową spółkę Art-B
 • Bagsik i Gąsiorowski ’wrzucają’ izraelski 1 mln. dolarów w polski system bankowy
 • Bagsik i Gąsiorowski drenują polski system bankowy używając tzw. ”oscylatora”
 • Oscylator” pozwala 1 milionowi dolarów (przywiezionego z Izraela) przechodzić wielokrotnie przez różne banki w Polsce generując w krótkim czasie ogromne zyski.

Po trzech miesiącach działalności spółka Art-B wyłudza z polskiego systemu bankowego kilka-set milionów dolarów. Oczywiście taki duży proceder przestępczy nie był możliwy do ukrycia. Proceder był doskonale widoczny dla Nadzoru Bankowego oraz NBP czy Ministerstwa Finansów… gdzie niemal wszyscy urzędnicy byli etnicznymi Żydami (ale oficjalnie Polakami)… ponieważ Żydom zapewniły to ’negocjacje’ przy Okrągłym Stole.

Kiedy wreszcie przestępczy proceder ’z oscylatorem’ odkryli niezależni dziennikarze – to Bagsik i Gąsiorowski wyjęli izraelskie paszporty – i już jako Żydzi uciekli z Polski do Izraela… Z całą ukradzioną w Polsce kasą!

Nikt ich nie zatrzymał na granicy lub lotnisku… chociaż każdy strażnik graniczny znał dokładnie twarze tych dwóch Żydów z gazet i telewizji… oraz było powszechnie wiadomo, że jest na nich nakaz prokuratora.

Czyżby to znowu sam Petelicki i Czempiński zapewnili ochronę żydowskim złodziejom? Wszystkie tropy prowadzą właśnie do nich! Tysiące Ruskich Żydów uciekało ze Związku Radzieckiego do Izraela – czyli biznes zrobili Rosjanie i Żydzi.

 • dlaczego więc Ruskie nie sfinansowały tej żydowskiej ucieczki?!
 • dlaczego więc Izrael nie sfinansował tej żydowskiej ucieczki?!
 • Dlaczego więc Polacy sfinansowali tę ucieczkę?! Przecież Polacy nie mieli w tym żadnego biznesu!

Odpowiedź jest stale identyczna: ponieważ Polska (a właściwie Polin) jest uważany niczym kolonia żydowska lub izraelska… a kolonie się drenuje! Tak właśnie syjoniści traktują Polaków – i obecnie wyciąga swoje cuchnące łapska po resztę kasy Polaków; tym razem używając Ustawy 447.

KOLEJCE PO IMMUNITET

Po co Petelicki i Czempiński mieliby ochraniać żydowskich złodziei: Bagsika i Gąsiorowskiego? A oto odpowiedzi:

 • Petelicki i Czempiński ochraniali całą tajną akcję izraelskiego Mossadu, którego agentami byli Bagsik i Gąsiorowski!
 • Petelicki i Czempiński musieli zapewnić Izraelowi środki finansowe, aby ”Operacja Most” doszła w ogóle do skutku!
 • Dopiero kiedy zakończyła się ”Operacja Most” – Petelicki i Czempiński (oraz reszta ukrytych rzeźników PRL-u) mogła liczyć na rekomendację Kongresu Żydów w USA (w tym Rockefeller’a) i otrzymać ’immunitet’ chroniący skutecznie od lustracji i wyroków sądowych w nowej III RP.

Jeszcze warto wspomnieć o wstydliwym dla Petelickiego i Czempińskiego incydencie: Bagsik i Gąsiorowski wywieźli całą skradzioną kasę do Izraela – a według planu powinni zostawić ją w Polsce jako zapłata za ”Operację Most”.

Izrael długo się ociągał z oddaniem tej skradzionej polskiej kasy z powrotem do Polski – a nawet zasugerował, aby przekręt z ’oscylatorem’ powtórzyć w Polsce jeszcze raz! Petelicki i Czempiński silnie się wkurzyli na Żydów, ponieważ cała polska mówiła o tym. Po długich negocjacjach strona izraelska odesłała do Polski tylko 60% kwoty, tłumacząc nieprzewidzianymi wydatkami !

Petelicki i Czempiński wyluzowali kiedy zobaczyli forsę i kontynuowali ”Operację Most”. Co stało się z resztą skradzionej forsy? Bagsik i Gąsiorowski za-sponsorowali (zdalnie z Izraela) wszystkie istniejące wtedy w Polsce partie polityczne – łącznie z Telegrafem (partią Kaczyńskich).

NOWE TROPY

Najnowsze tropy prowadzą do tezy, że Petelicki i Czempiński projektowali:

 • projektowali szczegóły żydowskiej ”Operacji Most”
 • projektowali wyłudzenia setek milionów dolarów z polskich banków poprzez spółkę Art-B na sfinansowanie w całości żydowską ”Operację Most”

Petelicki, Czempiński oraz Jaruzelski doskonale zdawali sobie sprawę, że uzyskają nietykalność oraz ochronę Żydów przed zemstą Polskiego Społeczeństwa za lata PRL-u tylko wtedy, jeśli żydowska ”Operacja Most” zakończy się sukcesem. Żydzi przycisnęli ich (korzystając z okazji), aby Polacy sfinansowali wszystko. Komuchy ratując się zdecydowali okraść – dla żydostwa – budżet państwa Polskiego.

 • Komuniści z byłego PRL-u wpuściły do polskich banków Bagsika i Gąsiorowskiego i pozwolili im aby wydoili polski system bankowy! 
 • Komuniści użyły do tego celu swoje koneksje. Kiedy ’oscylator’ wygenerował odpowiednią kasę – komuchy zapewniły tym dwóm Żydom bezpieczną ewakuację do Izraela.

G.R.O.M

Czyli Grupa Realizacji Operacji Most to pomiot Mossadu.

 • Śmiać się chce, kiedy w telewizji ci żołnierze GROM-u stroją poważne i groźne miny – pitoląc coś o honorze….
 • Jeszcze więcej śmiechu, kiedy ci żołnierze GROM-u wydają swoje książki o wojsku!

Może faktycznie ci operatorzy GROM-U nie są świadomi, że zaciągnęli się do izraelskiej komórki wojskowej oddelegowanej do Polski.

 • GROM został poczęty w towarzystwie nie-zbyt arystokratycznym (w zaułku semickiego getta)
 • GROM to po-części syjonistyczny pomiot dla syjonistycznych interesów.

GROM powstał dla realizacji izraelskich akcji w rejonie Bliskiego Wschodu. stnieje zapis ustawowy, że GROM nie może prowadzić akcji wojennych w Polsce. Naiwni tłumaczą to w taki sposób, że GROM powinien odbijać Polaków (zakładników). Tylko ilu zakładników Polaków odbił GROM – w całej swojej historii? Dlaczego aż 90% działań wojennych GROM realizuje w sąsiedztwie Izraela?

 • gdzie walczy GROM?
 • W czyim interesie walczy GROM?

Odpowiedzi zawsze będą takie same:

 • GROM walczy na Bliskim Wschodzie (90% wszystkich akcji wojennych)
 • GROM walczy w interesie Izraela (nawet jeśli oficjalnie jest częścią kontyngentu wojsk USA)

A za wyszkolenie GROM-u i za jego wyposażenie – płacą jak zwykle Polacy!

Odnosi się wrażenie, że młodsi oficerowie i operatorzy jednostki GROM faktycznie wierzą, że walczą na Bliskim Wschodzie w ramach misji NATO. Chyba nawet są przekonani, że uczestniczą w akcjach razem z wojskiem USA.

To fikcja! Są tam i całkiem innego powodu! Tylko starsi oficerowie znają prawdziwy powód obecności GROM-u w okolicy Izraela – ale młodszym kolegom nie mówią prawdy.

A szkoda… ponieważ operatorzy GROM-u znając prawdziwy powód swojego zaangażowanie w sąsiedztwie Izraela – nie czuliby już takiej dumy!

KONKLUZJA

Za przerzut 140 tys. Żydów z Moskwy do Warszawy, a potem do Tel-Avivu zapłacili w 100% Polacy – polski budżet, oszukani (przez Art-B) polscy klienci banków! Petelicki, Czempiński i Dziewulski w swojej żałosnej egzystencji uczynili wiele szkód Polakom i Polsce, za komuny gnębili, sprzedawali i okradali Polaków dla ruskich komunistów a w tzw. „wolnej Polsce” sprzedawali i okradali Polaków dla pospolitych Żydów.

Udostępnij

NAJWIĘKSZE TAJEMNICE IV RP – ROCKEFELLER, CIA, W JAKIM CELU POWSTAŁA JEDNOSTKA G.R.O.M

Globalna Świadomość18 lipca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICA POŻARÓW W KALIFORNII – ”SMART FIRE” – LASERY, MASERY I BROŃ ENERGII KIEROWANEJ.Następny artykułROCKEFELLER I ROTHSCHILD TO PŁOTKI,

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

SEN BILLA GATESA O ZASŁONIĘCIU SŁOŃCA SPEŁNIA SIĘ ! BASTION OKULTYSTYCZNEJ KABAŁY – TE 13 DYNASTII WŁADA ŚWIATEM OD STULECI

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • NAJWIĘKSZE TAJEMNICE IV RP – ROCKEFELLER, CIA, W JAKIM CELU POWSTAŁA JEDNOSTKA G.R.O.M
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?