Czarna Szlachta

ROCKEFELLER I ROTHSCHILD TO PŁOTKI, POZNAJ RODZINĘ SCHIFF – NAJBOGATSZA, ELITARNA DYNASTIA O KTÓREJ NIGDY NIE SŁYSZAŁEŚ

ROCKEFELLER I ROTHSCHILD TO PŁOTKI, POZNAJ RODZINĘ SCHIFF – NAJBOGATSZA, ELITARNA DYNASTIA O KTÓREJ NIGDY NIE SŁYSZAŁEŚ

Oto najnowszy film z ReallyGraceful, który jest naprawdę utalentowany i naprawdę odważny. Po ponad dziesięciu latach bycia odnoszącą sukcesy youtuberką, odważyła się zmierzyć się z Fedem i Babilońską Magią Pieniędzy i opowiedzieć historię naszego systemu finansowego.

„Czy jest lepszy czas na omówienie rodziny, która jest blisko związana z dolarem? Ta rodzina jest tak samo bogata – jeśli nie bogatsza – niż Rockefellerowie, ale nie są oni powszechnie znane.

Mowa o rodzinie Schiff

Co dziwne, aby mówić o jednej z najbogatszych rodzin w Ameryce, o której mało kto wie, musimy cofnąć się do średniowiecza do żydowskiego getta, gdzie rodzina Schiffów i najbardziej znana rodzina bankowa, Rotszyldowie rodzina mieszkała pod jednym dachem i trwała przez wieki, mieszając się i zasadniczo działając jako jedna rodzina, gdzie spotykamy Jacoba Schiffa, który urodził się we Frankfurcie w Niemczech w 1847 roku.

W wieku 18 lat popłynął do Nowego Jorku, gdzie szybko nawiązał kontakty i awansował w szeregach amerykańskiego sektora bankowego. Obecnie amerykański kuzyn Rotszyldów doskonalił swoje umiejętności finansowe i został członkiem dynastii Kuhn-Loeb – europejskiej żydowskiej firmy inwestycyjnej, która wyłoniła się jako jedna z najbardziej wpływowych firm ery przemysłowej, finansując największych potentatów branżowych, w tym Johna D. Rockefellera. w jego ekspansji Standard Oil.

Jacob Schiff ożenił się z Kuhn-Loebem, zostając szefem firmy, ale nigdy nie zmienił nazwiska, a ponadto Schiff został dyrektorem National City Bank of New York, Wells Fargo i Union Pacific Railroad.

W 1907 założył biuro informacji o żydowskich imigrantach, aby zachęcić europejskich Żydów do imigracji do Stanów Zjednoczonych i pomyślnie opracował Plan ”Galveston”, w którym organizacje europejskie rekrutowały Żydów i transportowały je do Teksasu, podczas gdy Schiffowi udało się zmienić przepisy imigracyjne dla jednej grupy, on aktywnie tłumili imigrantów innych grup etnicznych i narodowości.

Również w swoim CV Schiff był jednym z głównych finansistów rewolucji bolszewickiej, która zmasakrowała miliony chrześcijan w całej Rosji. Kiedyś stał się tytanem finansowym, ten kuzyn Rothschildów szybko wdrożył formułę rodziny: Jacob Schiff, wraz ze swoim szwagrem, Paulem Warburgiem, prowadził nieustanną kampanię na rzecz amerykańskiego banku centralnego.

Ta krucjata bankowa obejmowała wygłaszanie przemówień przed nowojorską Izbą Handlową, opowiadając się za reformą walutową, z Jacobem Schiffem, który wygłosił wiele z tych przemówień, jasno pokazując swoje zamiary. 

Konkurencyjni milionerzy, tacy jak John Jacob Astor, Isidor Straus i Benjamin Guggenheim, zatonęli wraz z Titanicem w 1912 roku. JP Morgan miał być na pokładzie, ale odwołany w ostatniej chwili. Co za zbieg okoliczności, prawda?

Kiedy Kongres chciał wziąć urlop na święta Bożego Narodzenia, 23 grudnia uchwalił Ustawę o Rezerwie Federalnej z 1913 roku, która wzywała do utworzenia Banku Rezerwy Federalnej, banku centralnego Stanów Zjednoczonych, który miałby nadzorować krajową politykę monetarną. haczyk polegał na tym, że Rezerwa Federalna nie była nawet częścią rządu federalnego, ale zagranicznym systemem bankowym, który nawet nie drukuje banknotów dolarowych.

W 1933 roku Amerykanie musieli dostarczyć swoje złoto agentowi Rezerwy Federalnej pod groźbą sankcji karnych. W międzyczasie rodzina Schiff utrzymała swój status tytanów bankowości, ale ostatecznie rozgałęziła się, aby zbudować imperium medialne.

Układanka układów

Wnuczka Jacoba Schiffa, Dorothy Schiff, była właścicielką i wydawcą New York Post przez prawie 40 lat. Warto również zauważyć, że prezes Rezerwy Federalnej Eugene Meyer kupił Washington Post .

Dzisiaj rodzina Schiffów jest tak bogata jak zawsze i nadal ma wysokie koneksje, wżeniając się w politykę USA np.: potomek Schiffa został mężem, córki Ala Gore’a (tego co zarobił miliardy na przekrętach związanych za globalnym ociepleniem). I chociaż od tego czasu się rozwiedli, można zobaczyć, jak inni członkowie rodziny mieszają się między polityką a Hollywoodem. Taki wzór działań pozwolił im czerpać z tego korzyści finansowe, czyniąc z nich jednego z najbogatsze rodziny w Ameryce.

W 1913 kartel kryminalny przejął kontrolę nad systemem monetarnym narodu. Poszczególne rodziny tego kartelu kupowały i budowały media, a także kupowały polityków, aby popchnąć USA do I wojny światowej.

W latach dwudziestych gdy wojna się skończyła i wszyscy ludzie z odrobiną dodatkowej gotówki wrócili na rynek finansowy. Potem banki ponownie załamały rynek, co spowodowało Wielki Kryzys lat 30., w którym kartele bankowe kupowały wszystko za grosze. Aby ustabilizować gospodarkę – problem, który sami stworzyli – mieli już gotowe rozwiązanie i wprowadzili awaryjną ustawę bankową z 1933 r.

Potem nadeszła II wojna światowa, która była promowana wśród każdego Amerykanina za pośrednictwem kanałów medialnych, które kartel bankowy posiadał i prowadził teraz ”kopiuj, wklej” tę samą formułę dla wojny koreańskiej, w Wietnamie, wojnie w Zatoce Perskiej, Afganistanie, interwencjach w Iraku i Syrii, Jemenie i Libii.

Wszystkie te wojny to wojny bankierów, sprzedawane amerykańskiej opinii publicznej za pośrednictwem mediów pod fałszywymi pretekstami.

Mistyczny Babilon

Teraz mogę już przewidzieć niektóre reakcje, które mogę otrzymać w wyniku wskazania czyjejś przynależności religijnej, niezależnie od tego, czy są to chrześcijanie, mormoni, muzułmanie, wahabici, cokolwiek nikt nigdy nie ma z tym problemu, dopóki nie wspomnimy o Judaizmie talmudycznym, który jest nauczany przez tekst rabiniczny zwany Talmudem Babilońskim a powstał w roku 500 A.D

Talmud mówi kilka całkiem interesujących rzeczy na temat traktowania gojów, ale talmudyczni rabini obalają jego obserwację mówiąc, że antysemici wyrywają z kontekstu te bezpośrednie cytaty o gojach, a nawet talmudyczny pogląd na Chrystusa. Od Betlejem do Babilonu lub współczesnego Iraku jest ponad 600 mil. Dość daleko od korzeni judaizmu.

Ludzie, którzy postrzegają siebie jako jedno plemię, które rządzi wszystkimi innymi. Ludzie, którzy twierdzą, że mają tę tożsamość religijną, ale są wyraźnie pochodzenia wschodnioeuropejskiego lub aszkenazyjskiego, o których uważa się, że nawrócili się na judaizm pod panowaniem Królestwa Chazarskiego, mniej więcej w tym samym czasie, kiedy kompilowano Talmud Babiloński. I wielu z tych ludzi wylądowało w Polsce, a potem w Niemczech.

Nazwę Babilon można przetłumaczyć na „bramy bogów”. Nie Bóg z dużym „G”, ale bogowie z małym „G”, których niektórzy mogliby nazwać upadłymi aniołami. Biblia dużo mówi o Babilonie, nazywając go „miejscem zamieszkania demonów”, miejscem śmierci, niewolnictwa i krwawych rytuałów.

Zainteresowanie złożone to dosłownie matematyka babilońska. Jest zapisany na starożytnych tabliczkach. Lichwa to Babilon. Innymi słowy, w starożytnym Babilonie chodziło o pożyczenie ci 50 dolarów, jeśli spłaciłeś 75 dolarów.

Praktyki te doprowadziły do ​​powstania społeczeństwa, w którym 80% do 90% populacji nie miało nic, niewielki ułamek populacji miał coś, a 0,0001% ludzi miało wszystko. Większość populacji składała się z ludzi, którzy pracowali tylko po to, by ledwo utrzymać się finansowo, w zasadzie tylko po to, by móc sobie pozwolić na życie. To jest niewolnictwo długów. Czy możemy tu narysować jakieś paralele do współczesnego społeczeństwa?

A tak przy okazji, czy powiedziałem, że w Palestynie lub Egipcie chodziło o pożyczenie 50 dolarów, o ile spłaciłeś 75 dolarów? Nie, nie zrobiłem. Proszę więc oszczędzić mi oskarżeń o antysemityzm.

Ameryka nigdy nie miała być domem dla tego systemu niewolnictwa zadłużeniowego. Założyciele amerykańscy dużo o tym mówili. Ameryka miała być równym polem gry, w której każdy mógł odnieść sukces, a nie stracić swoich domów z powodu zmiennych stóp procentowych w czasie kryzysu kredytów hipotecznych.

Czy słyszysz, jak absurdalnie to brzmi? Pieniądze zawsze miały być zabezpieczone czymś namacalnym, takim jak złoto lub srebro, ale zamiast tego mamy magiczne papierowe pieniądze, nie poparte niczym poza zaufaniem do wymiany ich na towary i usługi.

A cały nasz system finansowy jest kontrolowany przez ludzi, którzy nie są nam lojalni. Używają sztuczek oprocentowania składanego z fałszywymi pieniędzmi, które nie mają żadnego pokrycia. Mogą wydrukować tyle, ile chcą i zasypać nasze rynki dolarami pod pozorem ratowania mas.

Wyspa Jekyll

Więc, aby spojrzeć na to z innej perspektywy, kuzyn Rotszylda przybył do Ameryki i dokonał szybkiej pracy nad obaleniem amerykańskiego systemu monetarnego. W 1910 roku, w całkowitej i całkowitej tajemnicy, Schiff i jego kumple udali się na wyspę u wybrzeży Georgii, zwaną wyspą Jekyll, gdzie Rockefellerowie mieli już rezydencję. I tak się złożyło, że na ich podwórku znajdował się ogromny cmentarz rdzennych Amerykanów.

Było plemię rdzennych Amerykanów, które kiedyś zamieszkiwało wyspy G, a historycy zauważyli, że starożytny ołtarz kananejski istniał kiedyś na wyspie Jekyll i był miejscem składania rytualnych ofiar, ciekawostka, która służy do wyjaśnienia, dlaczego pierwotni członkowie Fed wybrali wyspę Jekyll, ze wszystkich miejsc do planowania polityki pieniężnej kraju.

W rzeczywistości w 1892 roku Konstytucja Atlanty poinformowała, że ​​znaleźli kopiec w tym obszarze, który zawierał jedną ramę 9-metrowego człowieka, który musiał być bardzo bliskim krewnym starego Goliata, co jest bezpośrednim cytatem. Goliat w Biblii jest opisany jako olbrzym o wysokości 9 stóp, a bibliści uważają Goliata za potomka Nefilim z Kanaanu.

Wystarczy spojrzeć na ikonografię na dolarówce, po prostu wyciągnij portfel i spójrz na dolarowy banknot. Na górze i pod spodem mamy piramidę z okiem,  Novus Ordo Seclorum , co oznacza „nowy porządek świecki” lub „nowy porządek na wieki.

Te wizualne metafory odnoszą się do tego samego rodzaju niewolnictwa za długi, lichwy i odsetek składanych, których Ameryka nigdy nie miała mieć. I historycznie, ten kartel bankowy uciszył każdego, kto kwestionował ich kontrolę, jak Napoleon ze swoim Bankiem Francji, Lincoln ze swoim Greenbackiem czy nawet JFK. A Kaddafi próbował wprowadzić złotego dinara. Zobacz, co się stało z tymi ludźmi.

Trump jakoś radził sobie z nimi i były momenty podczas jego prezydentury, kiedy był niesamowicie krytyczny wobec Fedu, który sam przyznał, że wyprodukował obecny kryzys gospodarczy w okresie „plannedemii”.

I żeby to wszystko zamknąć tutaj, Tajemniczy Babilon nie jest taką tajemnicą, prawda? Rezerwa Federalna stworzyła niewyobrażalne prywatne bogactwo, takie jak rodzinne bogactwo rodziny Schiffów. Cóż, jak powiedziałem wcześniej, chodzi o kontrolę, a kontrola jest bezpośrednio sprzeczna z wolnością, jedną z najbardziej cenionych wartości dla Świata.

Są to rodziny, które siedzą na szczycie wszystkiego i nie chcą być zauważone, ale nie ma rodzin, korporacji ani rządów wyższych od nich, ponieważ rządy i korporacje są całkowicie na ich łasce.

Udostępnij

ROCKEFELLER I ROTHSCHILD TO PŁOTKI, POZNAJ RODZINĘ SCHIFF – NAJBOGATSZA, ELITARNA DYNASTIA O KTÓREJ NIGDY NIE SŁYSZAŁEŚ

Globalna Świadomość19 lipca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNAJWIĘKSZE TAJEMNICE IV RP – ROCKEFELLER, CIA, W JAKIM CELU POWSTAŁA JEDNOSTKA G.R.O.MNastępny artykułPRAWDZIWA ”MAGIJA” – JACK PARSONS I

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? BESTIE CZASÓW KOŃCA – DYNASTIA ZAKONU ROTHSCHILD JAK POWSTAŁY OBECNE ELITY

Ostatnie wpisy

CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W USA ! CO PRZEWIDZIAŁ DLA NAS NA PRZYSZŁY ROK MAGAZYN ROTHSCHILDÓW ”THE

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ROCKEFELLER I ROTHSCHILD TO PŁOTKI, POZNAJ RODZINĘ SCHIFF – NAJBOGATSZA, ELITARNA DYNASTIA O KTÓREJ NIGDY NIE SŁYSZAŁEŚ
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?