Świat jest inny

TAJEMNICA POŻARÓW W KALIFORNII – ”SMART FIRE” – LASERY, MASERY I BROŃ ENERGII KIEROWANEJ.

TAJEMNICA POŻARÓW W KALIFORNII – ”SMART FIRE” – LASERY, MASERY I BROŃ ENERGII KIEROWANEJ.

Pogorzeliska domów, które wyglądają jak by wyparowały, otoczonych stosunkowo nietkniętymi drzewami są znakiem rozpoznawczym niszczycielskich pożarów z północnej Kalifornii, które widzieliśmy w 2017, 2018 i w 2019 roku.

Widzimy te same upiorne obrazy tej anomalii, gdzie ekskluzywne podmiejskie domy są zamieniane w popiół, niezliczone samochody są „pieczone” (wymagają temperatury przekraczającej 1400ºC), ale pobliskie drzewa zaledwie kilka centymetrów dalej pozostają nienaruszone.

Przeciętny pożar ma temp 593 st, co wystarczy dla zniszczenia metali i sztucznych substancji.

Szkło topi się w temp 1426 stopni Celsjusza.
Pozostały niespalone części samochodów i niespalone drzewa.

Jedną z teorii spiskowych jest także HAARP, a właściwie nie tyle jego nazwa gdyż taki program istnieje naprawdę, ale jego tajne przeznaczenie, którym miałoby być sterowanie pogodą. Poniżej rzekome wykorzystanie HAARP:

 • broń elektromagnetyczna, która potrafi skumulować energię elektromagnetyczną w niewielkim obszarze, znane wyłączenie prądu w Nowym Jorku było następstwem testów tej broni (oparta na pracach dotyczących bezprzewodowego przesyłu energii Nikoli Tesli).
 • broń geofizyczna, która może powodować: trzęsienia ziemi, cyklony, tsunami itp.
 • urządzenie potrafiące sterować myślami ludzi (tzn. zmiana nastrojów, wywołanie zdenerwowania).
 • urządzenie mające wyżej wymienione cechy oraz dodatkowo posiadające możliwość: zniszczenia wszystkich satelitów na orbicie i międzykontynentalnych pocisków balistycznych, podziemnej tomografii, łączności z okrętami podwodnymi, sprowadzania na wybrany dowolny cel fali promieniowania o sile 20 megaton

Tutaj jednak mamy wiele poważnych poszlak jak przedstawiono to na filmie.

Dodam jednak coś od siebie. Amerykańskie wojsko jak dowiedzieliśmy się z filmu stosuje Laser Atena.

Atena poza mądrością , którą jej przypisywano była również uznawana za boginię wojny i co ciekawe Zeus pozwalał jej na użycie …. piorunów…

Niepokojące jest relacjonowanie doniesień od ludzi w regionie, którzy stracili wszystko i którzy są przekonani, że skierowana broń energetyczna jest wykorzystywana przeciwko ich społecznościom. Jedna plotka krążąca z postów Q twierdzi, że sprawcą jest stan Kalifornia. 

Chronicznie niewypłacalne państwo, które sprzeciwiło się rządowi federalnemu z jego ustawami Sanctuary City, które chronią nielegalnych imigrantów, jest obwiniane o podpalenie regionu Redding-Shasta, aby państwo mogło uzyskać dostęp do funduszy FEMA.

Po 11 września, dekadach wojen opartych na kłamstwach, ogromnej liczbie masowych strzelanin i tuszowania faktów … trzeba by być idiotą, żeby zaufać władzom.

W zeszłym roku YouTuber, APlainTruth.Info opublikował 3 przypadki dużych wiązek laserowych uchwyconych przez kamery telefonów komórkowych wokół pożarów, a INTruthbyGrace opublikował wideo z artykułami naukowymi na temat wykorzystania pól elektrycznych do syntezy spalania w metalach, czyli „Technologia Smartfire”. 

Ten ostatni wyjaśnia, w jaki sposób te pożary były wzniecane przez masery, co jest skrótem od „wzmocnienie mikrofal przez stymulowaną emisję promieniowania”. Kiedy spójne promieniowanie maserów wiązek atomowych zostanie zastosowane do metali, uwolnione tlenki działają jako przyspieszacze do tworzenia pożarów. 

Można to zrobić ze wszystkimi rodzajami metali, ze względu na charakterystykę ich budowy atomowej (dlatego nie należy wkładać metali do kuchenki mikrofalowej). Masery pomogłyby wyjaśnić upieczone samochody…

Na przełomie września i października 2017 roku doszło wg władz Stanu Kalifornii do największych pożarów lasów, ale i mienia w historii tego regionu. Największe spustoszenie pożary dokonały w hrabstwach Napa i Sonoma.

Materiał, który chciałbym Wam zaprezentować skupia się na mieście Santa Rosa z października 2017 r., którego analiza pokazuje więcej znaków zapytania niż odpowiedzi – co tak właściwie się stało. Wnioski zaprezentowane w powyższym materiale są tym bardziej niewiarygodne. Ale czy na pewno pozostające to tylko w strefie teorii i hipotez?

Większość domów w Kalifornii ma dachówki z terakoty, zwykle wykonane z gliny, której czerwony kolor uzyskuje się z tlenku żelaza. Kiedy mikrofale są stosowane do terakoty, tlenek żelaza uwalnia tlen, który podsyca ogień. Co ważne, tego samego nie można zrobić z drzewami, ponieważ w drzewach nie ma metalu, który mógłby wytworzyć utleniacz, który wznieciłby ogień.

Udostępnij

TAJEMNICA POŻARÓW W KALIFORNII – ”SMART FIRE” – LASERY, MASERY I BROŃ ENERGII KIEROWANEJ.

Globalna Świadomość18 lipca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułZAPOMNIANY HURAGAN ERIN I MODYFIKACJA POGODY 11 WRZEŚNIA 2001Następny artykułNAJWIĘKSZE TAJEMNICE IV RP – ROCKEFELLER, CIA, W JAKIM CELU

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA UJAWNIAJĄ MROCZNY PROCEDER CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • TAJEMNICA POŻARÓW W KALIFORNII – ”SMART FIRE” – LASERY, MASERY I BROŃ ENERGII KIEROWANEJ.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?