Mistyczny 11/09/2001

ZAPOMNIANY HURAGAN ERIN I MODYFIKACJA POGODY 11 WRZEŚNIA 2001

ZAPOMNIANY HURAGAN ERIN I MODYFIKACJA POGODY 11 WRZEŚNIA 2001

W 2012 roku kupiłem książkę, ”Gdzie się podziały wieże”? Opracowaną przez materiałoznawcę i byłego adiunkta inżynierii mechanicznej, dr Judy Wood, zapoznając się z materiałem dowiedziałem się o mało znanym fakcie, tuż przed samymi atakami z 11 września w kierunku wybrzeży Nowego Jorku zbliżał się wielki huragan. Był to huragan Erin o którym świat praktycznie nie słyszał.

  • Rankiem 11 września 2001 r. daleko na wschodnim wybrzeżu przeszedł huragan.
  • Można tylko spekulować, jak zmieniłaby się historia, gdyby huragan uderzył we wschodnie wybrzeże.

11 września 2001 r. gdy w Nowym Jorku i Pentagonie miały miejsce ataki terrorystyczne, nad północno-wschodnim wybrzeżem zawisł huragan 4 kategorii.

Na jednym z najbardziej przerażających zdjęć pogodowych, jakie kiedykolwiek zrobiono, zarówno huragan Erin , około 500 mil na wschód-południowy wschód od Nowego Jorku, jak i pióropusz dymu z World Trade Center Twin Towers. Obraz został przechwycony przez NASA zdjęcie satelitarne.

Poprzedniego ranka przez wschodnie wybrzeże przetoczył się zimny front z deszczem i burzami. Krystalicznie czysta, chłodna pogoda nastała we wtorek 11 września rano, w towarzystwie lekkich północno-zachodnich wiatrów.

Huragan Erin nigdy nie stanowił zagrożenia gdyż niespodziewanie zatrzymał się i zmienił swój kierunek na wschód, a następnie północny wschód…..Warto dodać, że huragany nie zachowują się w ten sposób naturalnie…

Warto też zaznaczyć że 10 września pogoda w Nowym Jorku była taka…

Poprzedniego ranka przez wschodnie wybrzeże przetoczył się zimny front z deszczem i burzami. Krystalicznie czysta, chłodna pogoda nastąpiła we wtorek 11 września rano, w towarzystwie lekkich północno-zachodnich wiatrów.

Huragan Erin nigdy nie stanowił zagrożenia dla wschodniego wybrzeża, ponieważ zimny front i wzmożone zachodnie wiatry w górze dały Erin ostateczny wschód, a następnie północny wschód. Erin generowała duże fale, które w końcu dotarły do ​​Wschodniego Wybrzeża.

TruthStreamMedia ujawnia, że ​​huragan Erin był przedmiotem eksperymentów pogodowych prowadzonych przez NASA, które zrzucały w oko burzy różne instrumenty i sondy 10 września tuż przed osłabieniem i radykalną zmianą kursu huraganu. na morze…

Z przedstawionych tu raportów pogodowych i komentarzy Geraldo Rivery, relacje o Erin były bardzo rzadkie, biorąc pod uwagę, że był on na drodze do uderzenia na bardzo zaludniony obszar. Niektóre pokazane tutaj sekwencje przypominają wspaniałą kompilację, która pokazuje scentralizowane skrypty lokalnych wiadomości, aż do najbardziej przyziemnych szczegółów.

Dr Woods jest najbardziej znana ze swojej kontrowersyjnej teorii, która mówi, że wieże WTC zostały zniszczone przez broń Directed Energy Weapons (DEW). W 2008 roku Woods zbadała związek między 11 września, efektem Hutchisona, efektami pola i danymi o huraganach i modyfikacjach pogody oraz możliwym istnieniu technologii pozwalającej wykorzystać energię z dużych systemów burzowych. 

Woods znalazła fascynujące dane z zestawu magnetometrów na Uniwersytecie Alaski, które wykazały znaczne odchylenia od normalnych odczytów w okresie, w którym rozwijały się wydarzenia z 11 września.

Często zastanawiam się, co by było, gdyby tego dnia pogoda była inna? Co by było, gdyby zamiast błękitnego nieba nad północnym wschodem była burzowa pogoda? Czy ”organizatorzy” ataków, że byliby w stanie skutecznie dokonać ataków, cokolwiek nie uderzyło w WTC, gdyby nie mieli wyraźnego widoku na swoje cele z wielu mil?

Niestety nigdy nie dowiemy się, co by się stało. Zamiast tego pozostajemy z trudną rzeczywistością tego, co się wydarzyło. 

Udostępnij

ZAPOMNIANY HURAGAN ERIN I MODYFIKACJA POGODY 11 WRZEŚNIA 2001

Globalna Świadomość17 lipca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNASA OSTRZEGA PRZED DESTRUKCYJNYM DZIAŁANIEM KSIĘŻYCA PO SYMBOLICZNYM 2030 ROKU.Następny artykułTAJEMNICA POŻARÓW W KALIFORNII – ”SMART FIRE” – LASERY,

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA GROUND ZERO – JAK ZBURZONO DWIE WIEŻE W NOWYM JORKU ? 20 LAT PO 11 WRZEŚNIA – KTO STAŁ

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ZAPOMNIANY HURAGAN ERIN I MODYFIKACJA POGODY 11 WRZEŚNIA 2001
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?