Świat jest inny

ANTYKOŚCIÓŁ ANTYCHRYSTA – HERETYK BERGOLIO I OSTATECZNY UPADEK KATOLICYZMU.

ANTYKOŚCIÓŁ ANTYCHRYSTA – HERETYK BERGOLIO I OSTATECZNY UPADEK KATOLICYZMU.

Istnieją biblijne przepowiednie dotyczące przyszłości rodzaju ludzkiego, nie mają w tej kwestii żadnych wątpliwości znawcy Pisma. W tym artykule skupimy się na wspaniałym proroctwie dotyczącym Kościoła Katolickiego, które jak się okazuje dotyczy roku 2021 ! Rzadko zdarza się by można uchwycić dokładną datę określonej przepowiedni jednak tym razem jesteśmy przekonani o słuszności interpretacji jaką państwu tu zaprezentujemy, a ma ona związek z „papieżem Frańciszkiem”.

Kościół Katolicki to najbogatsza instytucja religijno filozoficzna na tej planecie ! Oczywiście nie mówimy tu o „bogactwie pieniędzy”, czy pochodzącym od jakichś drogocennych kruszców, ale o duchowych skarbach ! Duchowe i filozoficzne bogactwo Kocioła chrześcijan jest gigantyczne, swoje źródło bierze od Jezusa Chrystusa.

Jednak pewna ilość kapłanów chce roztrwonić ten majątek i iść paść się razem z demonami, mającymi w Biblii tajemnicze połączenie ze „świniami”, przykładowo z Ewangelii Łukasza 15:15 „Poszedł i przystał do jednego z obywateli owej krainy, a ten posłał go na swoje pola żeby pasł świnie„. Istoty innowymiarowe-anielskie istnieją i mają ogromny wpływ na całą ludzkość, mówi o tym przepowiednia, do której za chwilkę dojdziemy. Wydaje się, że określone istoty duchowe, wzmiankowane w proroctwie z roku 1820, zaczynają przejmować władzę na Watykanie, zwłaszcza za rządów rewolucjonisty Frańciszka.

Od początku podejrzanego pontifikatu „pastora” Bergolio, bo tak o nim mówi wielu katolików, jesteśmy szokowani przeróżnymi dziwnymi (antykatolickimi) wydarzeniami jakie podejmuje wspomniany „pastor wywrotowiec”. Oprócz jego częstych heretyckich wypowiedzi, i teologicznie dziwacznych dokumentów jakie wypuszcza, pastor Bergolio jest przez wybitnych speców od doktryny i kapłanów Kościoła Katolickiego, znawców Świętej Nauki, uznawany za schizmatyka ! Tzw. „papież Frańciszek” od samego początku (nie)swojego pontyfikatu, usilnie stara się zapoczątkować „Nowy Kościół Katolicki”, coś na wzór „Nowego Porządku Światowego”.

W planach jakie prześwitują z jego, albo nie jego wypowiedzi, (najwyraźniej steruje nim i dyktuje mu „Grupa Sankt Gallen„), wyziera stanowczy kurs ku utworzeniu globalnie całkiem nowego konstruktu, czegoś co tylko będzie miało nazwę „katolicki”, a co będzie post-katolicką hybrydą, wszystko to sprytnie następuje małymi kroczkami i jest w zgodzie z bergoliańskim namaszczeniem, albo inaczej masońskim „braterstwem” – Fratelli Tutti.

To nie tylko jest w zgodzie z postanowieniami tajnego bractwa komunistycznego, znanego jako: „Komitetu centralnego galaktycznej wszechreligii pod patronatem Watykanu„, ale jest zgodne z przepowiednią Maryi Dziewicy z La Salette ! To z niej dowiadujemy się, że Watykan ma stać się siedzibą Antychrysta ! Nastąpi to prawdopodobnie, jeśli nie będzie ingerencji z Nieba Boga, w roku 2033, który jest niezwykle cenną liczbą Tajnych Bractw bestii, czymś arcyważnym dla okultystycznej sekty Ordo ab Chao…

Gdyby jednak Kościół Chrześcijan – katolicki, przetrwał pontyfikat południowo-amerykańskiego rewolucjonisty, kolejną symboliczną datą będzie rok 2333 ! Ta konkretnie liczba jest jeszcze bardziej okultystyczna, i naszym zdaniem, to ta data może być kluczowa dla ludzkości, zwłaszcza cywilizacji iluminackiej !

W związku z posunięciami „głębokiego kościoła” (ang. „Deep Church” – jak sugeruje mówić o Sankt Gallen arcybiskup Viganò), w piątek 16 lipca 2021 r. ukazało się wstrząsające motu proprio watykańskiego pastora, i chyba należało by o nim raczej powiedzieć: czarno-białego-szachownicowego Franciszka. Wspomniany czarno-biały członek „kosmicznego komitetu” wypuścił dokument o nazwie „Traditionis custodes o użyciu rzymskiej liturgii wcześniejszej od reformy 1970”.

Papież wprowadza w nim ograniczenia w odprawianiu Mszy według rytu sprzed reformy liturgicznej i tym sposobem ostatecznie rozwiązuje „kwestię katolicką”,  trwającą już prawie 20 wieków ! Jak się przeanalizuje całą historię pana Bergolio, to wszystko to, tego typu „kroczki” mają sens i są ze sobą powiązane !

Jeśli ktoś z państwa uważa pastora Bergolio za prawdziwego papieża, dbającego o „baranki Boże”, to żyje w innym świecie=wirtualnym, w krainie (świń Ewangelii Łukasza 15:15) medialnych manipulacji i niedopowiedzeń oraz Nauk Demonów z 1 Listu do Tymoteusza 4:1. Od początku dziwnego przejęcia „Tronu Piotrowego” iluminata Frańciszek wypowiada się naprzemiennie „dobrze i źle”, tzn. raz „na biało”, czyli w zgodzie z naukami Zbawiciela, a raz na „czarno”, w zgodzie z „Nowym Porządkiem anty Katolickim”.

Zwłaszcza po 16 lipca 2021 KK już nie będzie taki sam, nie jest taki sam ! Na na całym świecie, pojawiły się głosy „podziału”, jedni nie będą pozwalać/nie pozwalają na Mszę Trydencką, inni biskupi, ci wierni Chrystusowi, przeciwni „Nowemu Kościołowie post katolickiemu NWO pastora iluminata”, będą kontynuować odwieczny prawdziwy Kościół Katolicki, czyli staną się tymi którzy naprawiają to co burzy „bestia tajemnej pieczary – loży specjalnego znaku na czołach pomocników Wielkiej Nierządnicy” ! Swoja drogą ciekawe jak to będzie wyglądało w Polsce, wśród polskich biskupów ?!

Chcemy zwrócić państwa uwagę na oceny „bergoliańskiego motu proprio” – wielkiego kroku, milowego wręcz, jakie wystosowali znawcy świętego Kościoła Katolickiego oraz Świętej Nauki. Pamiętajmy, że w historii Kościoła nie było czegoś tak skandalicznego i przełomowego, jak zakaz odprawiania Mszy ! Otóż specjaliści od Watykanu, duchowni oraz teolodzy katoliccy, ci uczciwi, nie będący pod wpływem ducha „bestii chowającej się w pieczerze”, opisywanej przez Emmerich, stawiają sprawę jasno: „Frańciszek dokonał ataku, i to bezczelnego, a nawet brutalnego, czy wręcz nienawistnego, na wszystkich wiernych świętej tradycji trydenckiej, będącej prawdziwą i jedyną podstawą katolicyzmu, jaki znaliśmy od 20 wieków” !

Naszym zdaniem, a powołamy się na papieży wcześniejszych, analizując to co robi „pastor Bergolio”, można wysunąć stanowczą „tezę”, że jest on, tzw. „papież Frańciszek” – antypapieżem ! Będąc w zmowie z „grupą Sankt Gallen” są dokładnie tymi z przepowiedni, a są to: „zwolennicy sekt w wielkiej liczbie, a z nimi – odstępcy” ! Mechanizm jakim mogą się kierować wspomniani przez Katarzynę burzyciele, to „zasada małych kroczków”, choć może chodzić o jakąś jeszcze inną, dodatkową, obmyśloną w tajemnych „pieczarach”, rozsianych po całym świecie, zwłaszcza w „pieczarze Bilderberg” !

Do tego momentu nie wspomnieliśmy tu o całym szeregu wstrząsających antykatolickich wypowiedzi „pastora Bergolio”, czy niszczących wiarę wybrykach typu „paczamama”, lub tajnych listach jakie już teraz burzyciele Watykanu, twórcy  „Nowego katolicyzmu NWO” – odstępcy, wysyłają do biskupów na całym świecie, w których surowo zabraniają Świętego Obrządku, wspomina o tym w dołączonym tu filmie ks. Natanek.

Widzimy, że diabeł się spieszy, chce stworzyć „nową religię”, podmienić Kościół Katolicki, w to miejsce zainstalować coś co zwiedzie miliardy dusz ! O tym przepowiada Apokalipsa św. Jana 12:9 „I został strącony wielki Smok, Wąż starodawny, który się zwie diabeł i szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię, został strącony na ziemię, a z nim strąceni zostali jego aniołowie”.

Musimy jeszcze napisać kilka słów o sekcie „burzycieli”. Jak sama nazwa wskazuje zajmują się niszczeniem, chociaż uznawani są za kogoś kto „buduje”. Masoneria owszem buduje, ale „Wielki Babilon”, duchowo okultystyczną konstrukcję, która już teraz próbuje spacyfikować całe społeczeństwa, a zwłaszcza chrześcijan ! Co ciekawe „burzenie-niszczenie” ma powiązanie z istotą, która ma nad nimi kontrolę, a jest nią „Niszczyciel” – „…anioł Przepaści. Imię jego po hebrajsku brzmi Abaddon, a w greckim języku ma imię Apollyon.”

Abaddon to z jęz. hebr. ‏אֲבַדּוֹן – awadon‎ – niszczyciel, a z greckiego to Apollyon – anioł zagłady opisany w powyższym cytacie z Apokalipsie św. Jana (9,11), który jako anioł przepaści wyłania się z otchłani i niesie cierpienie tym, którzy nie mają pieczęci Boga na czołach. Jest to istota nadzorująca tych, którzy mają pieczęć tajemnicy na swoich czołach, a są to asymilanci z loży Wielkiej Nierządnicy, czyli ci którzy tak jak Bergolio uprawiają kontakty z innowiercami, tworząc zręby „paczamamańskiej nowej religii”. 

W Objawieniu 20:1-3 anioł posiadający „klucz od otchłani” zstępuje z nieba jako przedstawiciel Boga. Nie popiera Szatana – wiąże go i wtrąca do otchłani. W Apokalipsie 1:18 Chrystus oznajmia: „Żyję na wieki wieków i mam klucze śmierci i Hadesu”. O jego władzy nad otchłanią świadczy werset z Łukasza 8:31. A w Liście do Hebrajczyków 2:14 wskazano na jego moc niszczycielską; Jezus użyje jej m.in. wobec Szatana, gdyż jak powiedziano, miał udział we krwi i ciele po to, aby „przez swą śmierć unicestwić tego, który ma środki do powodowania śmierci, to jest Diabła”.

Udostępnij

ANTYKOŚCIÓŁ ANTYCHRYSTA – HERETYK BERGOLIO I OSTATECZNY UPADEK KATOLICYZMU.

Globalna Świadomość2 sierpnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”PIEKIELNA STUDNIA” W JEMENIE WEJŚCIE DO PODZIEMNEGO ŚWIATANastępny artykułLUKASZENKA WZYWA POLAKÓW – ”OCKNIJCIE SIĘ PÓKI NIE JEST ZA PÓŹNO”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ANTYKOŚCIÓŁ ANTYCHRYSTA – HERETYK BERGOLIO I OSTATECZNY UPADEK KATOLICYZMU.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?