Otwórz oczy

ATAK ”FAŁSZYWEJ FLAGI” NA SANEPID I PUNKTY 💉 W POLSCE ?

Nie wydaje Wam się dziwne, że tuż przed kolejnym lockdownem i kolejnymi wprowadzanymi przepisami, które mają na celu zmuszanie de facto ludzi do 💉 dochodzi do ataków codziennie na punkty 💉, sanepidy, mobilne punkty 💉 itd?

Wczoraj w Gdyni zaatakowano mobilny punkt 💉, dziś poinformowano o podpaleniu Sanepidu i punktu 💉 w Zamościu. Premier Morawiecki na konferencji nazwał to “bandyckim aktem”, a Minister Zdrowia Niedzielski uwaga “aktem terroryzmu” !

Ja to widzę tak: TO TEATR DLA MAS, SHOW. Kolejna faza, którą trzeba przeprowadzić. To po to abyś Ty zanim zaczniesz się buntować i atakować wiedział jak szybko i sprawnie działa Państwo. Porównywanie do terroryzmu ma tylko jeden finalny cel, stworzyć podświadomie w głowach słuchającej to masie obraz przeciwnika lockdownu czy 💉 debila, foliarza, bandyty i bezmózga terrorysty.

Ma też zniechęcić potencjalnych przyszłych buntowników do działań. Pamiętacie jak podczas Marszu Niepodległości podpalono budkę pod rosyjską ambasadą? Podpaliły ją służby, tajniaki co wyszło po fakcie na nagraniach w restauracji Pana Sowy tylko po to aby zdyskredytować Marsz Niepodległości i stworzyć w głowach ludzi zły obraz związany z Marszem Niepodległości.

W ostatnich dniach, zgodnie z oficjalnymi komunikatami, doszło do dwóch ataków na punkty 💉 – w Gdyni oraz Zamościu. Media mają nie lada pożywkę. Artur Dziambor, poseł Konfederacji uważa, że komuś bardzo zależy, aby taki obraz wykreować.

W Polsce trwa kampania 💉 , na którą wydano już ponad miliard złotych, a rząd zapowiada kolejne programy promocyjne opiewające na ponad 500 milionów złotych.

Jednocześnie tworzy się nowego wroga – tzw. antyszczepionkowców. Do tej grupy wrzuca się wszystkich – od wyznających teorie spiskowe, że szczepienia są zaplanowaną formą depopulacji, po osoby, które jedynie sprzeciwiają się obowiązkowi 💉 i wprowadzanej w związku z tym segregacji sanitarnej.

Sobotni „atak” tzw. antyszczepionkowców na szczepionkobus w Gdyni polegał na wykrzykiwaniu haseł. Grupa kilkunastu osób zebrała się przy autobusie i krzyczała: „Jesteście zabójcami” oraz „Jesteście dziećmi doktora Mengele”.

Medycy w szczepionkobusie poczuli się zagrożeni i wezwali policję.

💉 od dziewięciu miesięcy i pierwszy raz spotkaliśmy się z taką sytuacją. W szczepionkobusie były prawie same kobiety i nie czuły się bezpiecznie. Dziewczyny wezwały policję, która przyjechała na miejsce i asystowała podczas naszej pracy. Normalnie mamy otwarte drzwi w szczepionkobusie, a tego dnia musiały być zamknięte, by nie było jakiegoś zagrożenia dla medyków i osób chętnych do 💉.

– powiedziała Małgorzata Pisarewicz, rzeczniczka Szpitali Pomorskich.

Policja poinformowała, że skierowała do sądu 15 wniosków o ukaranie osób, które brały udział w nielegalnym zgromadzeniu przed szczepionkobusem.

Podpalenie punktu szczepień w Zamościu

Z kolei w poniedziałek premier Mateusz Morawiecki podczas briefingu prasowego poinformował, że w Zamościu doszło do podpalenia stacji epidemiologicznej i punktu 💉.

Prowokacja? Szaleniec? Zemsta? Policja opublikowała nagranie z podpalenia punktu 💉 w Zamościu (Lubelskie). Widać na nim zamaskowanego sprawcę przestępstwa, do którego doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy rozpoznają podpalacza lub posiadają informacje na temat tego zdarzenia.

Co ciekawe, z obu zajść nie wypłynęły od razu zdjęcia czy filmy. W dzisiejszych czasach, przy większości kontrowersyjnych zdarzeń, podobne materiały wypływają do internetu właściwie od razu – udostępniane są chociażby przez postronnych świadków, materiały na swoich stronach pokazuje także policja, a sama informacja rozprzestrzenia się z prędkością światła.

Tymczasem o wydarzeniach w Gdyni i Zamościu poinformowano kilkanaście godzin po zajściach. O ile w przypadku Zamościa, gdzie do sytuacji według oficjalnych informacji miało dość ok. 1 w nocy można to zrozumieć, o tyle w przypadku Gdyni jest to co najmniej zastanawiające. Z Gdyni wciąż nie ma żadnych materiałów dokumentujących zajście, z Zamościa pojawiły się fotografie dokumentujące efekt po podpaleniu. Policja zapewnia, że analizuje monitoring.

W zamojskiej historii ciekawy jest też fakt, że nie poinformowały o tym lokalne media, tylko informacja wyszła od premiera – tuż przed godziną 10. A tuż po 10 pojawił się komunikat ministerstwa zdrowia, w którym poinformowano, że Adam Niedzielski pędzi do Zamościa, by stamtąd wypowiedzieć się na konferencji prasowej.

Wydarzenia z ostatnich dni skomentował polityk Konfederacji Artur Dziambor.

Nie wierzę, że jakikolwiek atak, napad, podpalenie punktu 💉, zostało przeprowadzone przez prawdziwych tzw. antyszczepionkowców. Nikt nie jest aż tak głupi. Komuś bardzo zależy aby taki obraz wykreować. Ciekawe za ile lat się o tym dowiemy i czy nie będzie już za późno.

Ostatnie wpisy

ATAK 鈥滷A艁SZYWEJ FLAGI鈥 NA SANEPID I PUNKTY 馃拤 W POLSCE ?

4 sierpnia 2021 / Mo偶liwo艣膰 komentowania ATAK 鈥滷A艁SZYWEJ FLAGI鈥 NA SANEPID I PUNKTY 馃拤 W POLSCE ? zosta艂a wy艂膮czona

Podpalenie punktu szczepie艅 w Zamo艣ciu

Z kolei w poniedzia艂ek premier Mateusz Morawiecki podczas briefingu prasowego poinformowa艂, 偶e w Zamo艣ciu dosz艂o do podpalenia stacji epidemiologicznej i

Mo偶e Ci si臋 spodoba膰

OSTATECZNA WALKA O WOLNO艢膯 WE FRANCJI 鈥 BEZ 馃拤 NIE ZROBISZ ZAKUP脫W I NIE ZJESZ PO ZA DOMEM ! 16

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • ATAK 鈥滷A艁SZYWEJ FLAGI鈥 NA SANEPID I PUNKTY 馃拤 W POLSCE ?
  • Podpalenie punktu szczepie艅 w Zamo艣ciu
  • Mo偶e Ci si臋 spodoba膰