Przekraczając Rubikon

UPADEK CYWILIZACJI – CZY NASZ ŚWIAT PODZIELI LOS ATLANTYDY ?

Niektórzy z nas skupiają się na globalnych poziomach CO2, inni na szerszych miarach dewastacji środowiska. Jeśli nie znasz  książki Elizabeth Kolbert , to dokumentuje ona, że ​​gatunki wymierają obecnie w tempieniespotykanym. 

Reakcja łańcuchowa ginących gatunków będzie kontynuowana, pozostawiając bardzo zubożały globalny ekosystem, który może, ale nie musi, być w stanie utrzymać ludzkie życie.

Podejrzewam, że już nie będziemy mieli luksusu iluzji normalności. Spojrzymy wstecz na rok 2020 i powiemy, że był to rok, w którym wszystko zaczęło robić się dziwnie….

Aby umieścić nasz obecny kryzys w kontekście, pomocne może być przeanalizowanie dowodów na to, że zaawansowana technicznie, globalna cywilizacja istniała w głębokiej przeszłości i nagle zniknęła…

Wydarzenie ”Młodszy Dryas”

Geolodzy wiedzą, co wydarzyło się 12700 lat temu. Po prostu nie wiemy, co to spowodowało ani jak szybko to się stało. Nazywa się to Wydarzeniem Młodszego Dryasa. 

Ostatnia epoka lodowcowa skończyła się nagle. Ameryka Północna była w połowie pokryta lodowcem o grubości 2 mil, który został wrzucony do oceanów. Poziom morza podniósł się o 100 metrów. Niektórzy twierdzą, że stało się to w ciągu kilku tygodni. Najlepszy geologiczny dowód przemocy tego wydarzenia znajduje się w  wąwozie rzeki Columbia

Naturalne jest utożsamianie tego wydarzenia z mitami o potopie z wielu kultur, w tym z potopem Noego. Platon  pisał o zaginionej cywilizacji Atlantydy, która zakończyła się w czasie, który dokładnie odpowiada wydarzeniu Młodszego Dryasu.

Graham Hancock  poświęcił swoją życiową pracę dokumentowaniu dowodów na istnienie globalnej, zaawansowanej technicznie cywilizacji. Byłaby to cywilizacja zniszczona w wydarzeniu Młodszego Dryasu. 

Piramidy są znacznie starsze niż dynastie egipskie (5000 YBP). Nie mogły one powstać przy pomocy technologii Egipcjan, ani też dzisiejszej technologii budowlanej. 

Dzisiaj moglibyśmy wyciąć miliony identycznych bloków kamienia i dopasować je do siebie, ale piramidy są zbudowane z kamieni, które są jedyne w swoim rodzaju, a jednak pasują do siebie tak ciasno, że nie da się między nimi wcisnąć kawałka papieru. Zastanawiam się, czy można było to zrobić bez komputerów i oczywiście potężnych dźwigów.

Podobnie piramidy i inne megality istnieją na całym świecie, Wyspa Wielkanocna, Chiny, Europa Wschodnia, Machu Picchu. 

Precyzyjnie rzeźbione posągi , symetryczne do ułamka milimetra, znajdują się w muzeum w Kairze. Nie mogły być wyrzeźbione ręcznie. 

Otwory rdzeniowe zostały znalezione w twardym kamieniu, gdzie można zobaczyć ślady wiertła wskazujące skok wiertła, w Sakkarze oraz w wielu egipskich artefaktach. Te wiertła były potężniejsze niż te, które mamy dzisiaj. UnchartedX Wideo

Colossus Ramzesa jest dowodem samym w sobie. Posąg starożytnego egipskiego króla Ramzesa II stoi wśród ruin świątyni w Luksorze. Egipt. 

Kultura Atlantydy

To jest dla mnie najciekawsze pytanie ze wszystkich, ale prawie nic nie wiemy. Wiemy, że mieli potężne i precyzyjne maszyny. Możemy być całkiem pewni, że mieli globalną komunikację, ponieważ istnieją architektoniczne podobieństwa w megalitycznych strukturach na całym świecie. Są wszelkie powody, by sądzić, że podróżowali po całym świecie.

Ale co myśleli, kiedy budowali piramidy lub posągi na Wyspie Wielkanocnej? Czy mieli przekonania religijne niepodobne do żadnej dzisiejszej religii? Czy piramidy zostały zbudowane w celach religijnych, czy były to sieć wież Tesli , czy coś, czego nie możemy sobie wyobrazić? 

Ile różnych kultur wypełniło kulę ziemską? A może kultury zostały zhomogenizowane przez sieci komunikacyjne, jak to się dzieje w dzisiejszym świecie?

Uważam za godne uwagi, że nie zachowały się żadne pisemne zapisy z tego okresu. Może to wszystko było na papierze, a oni myśleli, że ich literatura jest bezpiecznie wsparta na Chmurze. A może ich komunikacja opierała się na wysoce rozwiniętej wersji tego, co nazywamy „telepatią”.

Jaki był ich związek z Naturą? Możemy być pewni, że nie zniszczyli globalnego ekosystemu, ponieważ tak wiele z tego, czego dokonała dzisiejsza „cywilizacja”, będzie wymagało znacznie więcej niż 12 000 lat, aby Gaia w pełni się odbudowała.

Ciężkie maszyny, które mogłyby wyciąć i podnieść kamień ważący 1000 ton z kamieniołomu, ale bez paliwa kopalnego lub energii jądrowej? Nie tylko ich kultura, ale także ich technologia musiały bardzo różnić się od naszej.

Zastanawiam się, czy mieli wojny i przemoc. Zastanawiam się, czy ich koniec nastąpił w wyniku naturalnej katastrofy, takiej jak meteoryt, wojna nuklearna lub coś, czego nie możemy zrozumieć. Nawet jeśli było to uderzenie komety, jak podejrzewają geolodzy, mogło to być spowodowane przez zaawansowaną technologicznie broń kosmiczną. 

Biblia, Gilgamesz i egipskie tradycje mityczne wskazują, że był to czas moralnej dekadencji; ale jakiekolwiek błędy, które popełnili, bardzo różniły się od błędów, które popełniamy dzisiaj.

Powódź

Wyobraź sobie, że jutro poziom mórz podniesie się o 100 metrów. Większość światowej populacji mieszka w nadmorskich miastach i utonęłaby, a cała globalna infrastruktura, która zapewnia nam jedzenie i zaopatrzenie, zostałaby szybko zmyta. 

Internet nadal będzie działał, ponieważ jest zdecentralizowany. Ale ludzie i towary nie byłyby w stanie się przemieszczać. Nastąpiły niedobory paliwa, przerwy w dostawie prądu i masowy głód. Spodziewam się, że globalna cywilizacja zniknie, ale skupiska ludów plemiennych, które są lokalnie samowystarczalne, przetrwają, by zacząć świat od nowa.

Graham Hancock

To on nauczył mnie tej historii. Nazywa nas „gatunkiem z amnezją”. Jego praca przepisuje ludzką prehistorię. Polecam jego książki, poczynając od najnowszych,  America Before . Ale jego  wywiad z Joe Roganem  dwa lata temu to dobre 3-godzinne wprowadzenie.

W swoich książkach  1491  i  1493 przytacza dowody na to, że niektóre z wielu prekolumbijskich kultur amerykańskich żywiły się systemem, który wyglądał dla Europejczyków jak prymitywny styl życia myśliwego/zbieracza, ale który w rzeczywistości był bardziej wydajny niż ich europejskie rolnictwo.

 Amazończycy subtelnie i mądrze zarządzali naturalnymi, lokalnymi ekosystemami znacznie wzbogaconymi w jadalne rośliny i zwierzęta. Wykracza to nawet poza zrównoważone rolnictwo, jakie znamy dzisiaj,

Związek z teraźniejszością

Przed COVIDem nasze globalne ekosystemy rozpadały się w zwolnionym tempie, prawdopodobnie na krawędzi, ale nieuniknione następstwa nie byłyby katastrofalne przez kilka nadchodzących dziesięcioleci. CO 2  to tylko jeden mały kawałek. 

My, ludzie, wysuszyliśmy drogi wodne, zabiliśmy większość owadów, osuszyliśmy wierzchnią warstwę gleby do oceanów, zamieniliśmy ekosystemy leśne w wióry drzewne, przełowiliśmy i zanieczyściliśmy oceany plastikiem, bezmyślnie rozsiewaliśmy trucizny po całej planecie. 

Sama wojna miała niszczący wpływ na środowisko. Całe siedliska i ekosystemy zostały wymiecione pod uprawy plantacji górniczych. Jest to szóste wydarzenie wielkiego wyginięcia  ( książka ) od początku życia na Ziemi. Domyślam się, że Gaia będzie potrzebowała 10 milionów lat na całkowite wyzdrowienie.

Nasze ludzkie systemy również upadają. Amerykańska hegemonia oparta na sile militarnej i tajnych operacjach zmiany reżimu nie może trwać długo. Wszędzie szykuje się bunt przeciwko amerykańskiemu neokolonializmowi. Chiny są oczywistym spadkobiercą światowego przywództwa, ale Stany Zjednoczone nie pozwolą, aby ta przemiana odbyła się pokojowo. Globalny system bankowy tonie w długach. 

Koncentracja bogactwa sprawiła, że ​​demokracja stała się dekoracją fasadową w większości krajów zachodnich. Różnorodna, wolna prasa, która wspiera nasz Globalny Mózg, była przedmiotem wrogiego przejęcia przez kapitalistycznych propagandystów.

Celowe wywołanie upadku

Istnieje niewielka, elitarna grupa miliarderów, pracujących w tajemnicy przez ostatnie dekady, może stulecia. Nie wiem kim oni są, ale jest kilku dobrych kandydatów. Catherine Austin Fitts  nazywa ich „Mr. Globalny”, więc ja też. Każdy, kto wychwala Wielki Reset, jest kandydatem. Zauważyli słusznie, że jeśli ludzka cywilizacja ma upaść, im szybciej to nastąpi, tym mniej będzie szkód…

Pan Global miał rację. Ale pomylił się, że sądzi, że może kontrolować upadek i poprowadzić świat, który zostanie po nim. Mr. Global jest mądry, ale niemądry ale niewystarczająco do „zarządzania” globalnymi ekosystemami. Jego pomysły opierają się na korporacyjnym modelu odgórnej kontroli, decydowania o tym, co ma żyć, a co umrzeć. 

Pożyteczne dla nas gatunki będą hodowane w niekończących się rzędach, wszystko inne będzie musiało zniknąć. Mr Global nie ma pojęcia, jak współzależne jest całe życie i nie rozumie, że ekosystemy żyją własnym życiem. Są to samoorganizujące się, samoregulujące systemy. Zarządzanie odgórne nigdy nie zadziała. Upewnijmy się, że nigdy nie będzie miał szansy na nauczenie się tej lekcji na własnej skórze.

Pandemia

Pandemia jest pierwszym etapem niszczenia ludzkiej kultury i ekonomii przez Mr Global. Reiner Fuellmich i  Richard Fleming zgromadzili między innymi dowody na to, że COVID19 został zaprojektowany, a następnie celowo uwolniony. Podejrzewam, że COVID został po raz pierwszy wydany jako broń biologiczna wycelowana w Chiny, tak jak SARS w 2003 roku.

Ale tym razem, niczym mistrz kung fu, Chiny wyeksportowały wirusa, by nękać jego twórców. Kiedy Mr Global zobaczył rozpoczynającą się pandemię postanowił wykorzystać ją do swoich celów…

Celem Mr. Global jest kontrola naszych myśli i zachowań. To był największy motyw COVID. To była wymówka, by sparaliżować nasze myślenie strachem, trzymać nas w izolacji od siebie i zamykać kulturę i sztukę, obezwładniać nasz kolektywny ludzki geniusz, abyśmy mogli być oszukiwani i kontrolowani jeden po drugim. Nie mam wątpliwości, że Mr Global przekonał sam siebie, że jest to zło konieczne.

Oszustwo sprawdziło się na światowej inteligencji. Ale są duże grupy, które to widzą. A na całym świecie istnieje sieć odważnych naukowców, lekarzy, niezależnych dziennikarzy i prawników, którzy są ze sobą w kontakcie i nieustannie unikają cenzury, by szerzyć prawdę. 

Na przykład w tym tygodniu ich celem jest ujawnienie niedostatecznego zgłaszania skutków ubocznych szczypawek, w tym zgonów. Oficjalne liczby z ostatnich 7 miesięcy sa większe niż suma wszystkich zgonów poszczypawkowych w ciągu ostatnich 30 lat, a prawda jest znacznie gorsza niż mówią oficjalne liczby.

COVID to tylko jeden z elementów wieloaspektowej tajnej wojny przeciwko wszystkim żywotnym systemom, które wspierają ludzkie życie. Na przykład manipulacja pogodą to dojrzała, tajna technologia firmy DARPA. Pogoda została wykorzystana do zniszczenia zwierząt gospodarskich i upraw w  zeszłym roku. 

Inny przykład: kiedy okazało się, że hydroksychlorochina jest bezpiecznym i skutecznym wczesną metodą leczenia COVID,  fabryka chemiczna na Tajwanie,  która produkuje jej surowiec, w tajemniczy sposób eksplodowała.

Protesty BLM i impreza z 6 stycznia DC zostały zainscenizowane przez agentów prowokatorów z CIA.

Wszystko to byłoby niemożliwe bez wojny informacyjnej. Przetrwanie wszystkich reżimów totalitarnych zależy od kontrolowania informacji, które otrzymują ludzie. Internet jest zatem naszą najważniejszą bronią więc Mr Global pracuje po godzinach, aby zalegalizować cenzurę Internetu. Na dzień dzisiejszy istnieją dwa strumienie literatury naukowej/medycznej, a także dwa strumienie wiadomości.

Główny nurt informacji jest ściśle kontrolowany. Wiadomości są w większości kontrolowane, ale nie tak ściśle jak prasa liberalna. Załóżmy, za kulisami każdego punktu informacyjnego trwa walka. Jestem pewien, że makabryczna historia Juliana Assange’a skłoniła wielu odważnych i uczciwych dziennikarzy do zastanowienia się nad wypowiedzeniem się.

Spodziewam się, że nasilające się represje i nowe, wymyślone kryzysy będą nas straszyć i trzymać w izolacji. Już teraz definicja „terrorysty” została rozszerzona o każdego, kto chce dyskutować na temat nauk medycznych. Już teraz zbudowano obozy internowania, w których przechowuje się dysydentów i niewykłótych.

Nasza siła tkwi w liczbach, ale musimy działać wspólnie. Organizacja i pokojowy opór są jużwwielumiejscach na świecie na porządku dziennym. Szeroko udostępniaj informacje. Buduj więzi wzajemnego zaufania.Ten kryzys zjednoczył ludzi z lewicy i prawicy, którzy nie wydają się być naturalnymi sojusznikami.

Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że przyszłość nie jest jeszcze określona i że każdy z nas ma swój udział w jej współtworzeniu. Od nas zależy, czy nadchodzący kryzys zakończy naszą cywilizację, czy ją przekształci. 

Nie myśl o „nadziei”, ale proaktywnie buduj przyszłość, jakiej pragniszdlasiebie i swoich bliskich.

Mamy zaszczyt przeżyć wydarzenie tak znaczące, jak ”młodszy Dryas”, ale nie musi ono kończyć się zapaścią i masową śmiercią. Celujmy w to, co Charles Eisenstein nazywa „Piękniejszym światem, o którym nasze serca wiedzą, że jest możliwy”. 

Musimy na nowo odkryć źródło energii, które przeniosło 100-tonowe kamienne bloki bez paliw kopalnych i uranu. Musimy ponownie dowiedzieć się, co plemiona rdzennych Amerykanów wiedziały o zarządzaniu solidnymi ekosystemami wzbogaconymi w żywność i zioła, aby natura zaspokajała wszystkie nasze potrzeby.

Ostatnie wpisy

Kategorie

UPADEK CYWILIZACJI – CZY NASZ ŚWIAT PODZIELI LOS ATLANTYDY ?

1 września 2021 / Możliwość komentowania UPADEK CYWILIZACJI – CZY NASZ ŚWIAT PODZIELI LOS ATLANTYDY ? została wyłączona

Wydarzenie ”Młodszy Dryas”

Geolodzy wiedzą, co wydarzyło się 12700 lat temu. Po prostu nie wiemy, co to spowodowało ani jak szybko to się stało. Nazywa

Kultura Atlantydy

To jest dla mnie najciekawsze pytanie ze wszystkich, ale prawie nic nie wiemy. Wiemy, że mieli potężne i precyzyjne maszyny. Możemy być

Powódź

Wyobraź sobie, że jutro poziom mórz podniesie się o 100 metrów. Większość światowej populacji mieszka w nadmorskich miastach i utonęłaby, a

Graham Hancock

To on nauczył mnie tej historii. Nazywa nas „gatunkiem z amnezją”. Jego praca przepisuje ludzką prehistorię. Polecam jego książki, poczynając od najnowszych,  America Before . Ale

Związek z teraźniejszością

Przed COVIDem nasze globalne ekosystemy rozpadały się w zwolnionym tempie, prawdopodobnie na krawędzi, ale nieuniknione następstwa nie byłyby katastrofalne przez

Celowe wywołanie upadku

Istnieje niewielka, elitarna grupa miliarderów, pracujących w tajemnicy przez ostatnie dekady, może stulecia. Nie wiem kim oni są, ale jest kilku

Pandemia

Pandemia jest pierwszym etapem niszczenia ludzkiej kultury i ekonomii przez Mr Global. Reiner Fuellmich i  Richard Fleming zgromadzili między innymi dowody na to,

Może Ci się spodobać

WSZYSCY PREZYDENCI USA WYWODZĄ SIĘ Z JEDNEGO PRADAWNEGO RODU. 29 stycznia 2020

 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • UPADEK CYWILIZACJI – CZY NASZ ŚWIAT PODZIELI LOS ATLANTYDY ?
 • Wydarzenie ”Młodszy Dryas”
 • Kultura Atlantydy
 • Powódź
 • Graham Hancock
 • Związek z teraźniejszością
 • Celowe wywołanie upadku
 • Pandemia
 • Może Ci się spodobać