Otwórz oczy

CO UJAWNIA RAPORT Z 12 AUTOPSJI OFIAR NAJPOPULARNIEJSZEJ OBECNIE ”CHOROBY”

We wszystkich 12 przypadkach autopsji ofiar koronawirusa przyczyną zgonu były patologie płuc lub naczyń płucnych. Ci, którzy nie zmarli z powodu dużej zatorowości płucnej, zmarli z powodu rozległego zapalenia płuc, czyli zapalenia płuc z ARDS.(zespół ostrej niewydolności oddechowej). 

W tych przypadkach autopsji płuca były mokre i ciężkie, podobnie jak gąbka nasączona wodą. Powierzchnie płuc często wykazywały wyraźny nieregularny wzór, z bladymi obszarami na przemian z lekko wystającymi i jednolitymi czerwono-niebieskimi obszarami hiperkapilarnymi. 

Wskazuje to na obszary intensywnego stanu zapalnego z dysfunkcją śródbłonka, którą można zaobserwować na poziomie mikroskopowym. Badając skrawki płuc pod mikroskopem, stwierdzono rozsiane zmiany pęcherzykowe w 8 przypadkach autopsji. 

Zaobserwowano też tworzenie się szklistych błon i maleńkich skrzepów w naczyniach włosowatych wypełnionych czerwonymi krwinkami, a także inne oznaki stanu zapalnego. 

Wszystkie te wyniki reprezentują ARDS – zespółostrej niewydolności oddechowej. Znaleziono również limfocyty, rodzaj białych krwinek, które naciekały obszary płucne. Odpowiada to obrazowi patogenezy wirusowej.

Zbadano również gardła denatów. Wyściółka gardła była przekrwiona, co oznacza, że ​​była bardzo zaczerwieniona i podrażniona, mikroskopowo zaobserwowano inwazję limfocytów, co wskazuje na infekcję wirusową. W jednym z przypadków limfocyty zaatakowały mięsień sercowy, co odpowiada tak zwanemu wirusowemu zapaleniu mięśnia sercowego. 

Ponad połowa sekcji w tym badaniu wykazała duże skrzepy krwi. Jedna trzecia pacjentów miała zatorowość płucną, która była bezpośrednią przyczynA śmierci. Wszyscy pozostali zmarli z powodu intensywnego zapalenia płuc ARDS (zespół ostrej niewydolności oddechowej). 

Ostatnie badania wykazały że około 1/3 pacjentów z COVID pod ciężką postacią ma zakrzep krwi. W innym badaniu z udziałem 191 pacjentów z koronawirusem, połowa miała zakrzepy. Jest więc całkiem jasne, że wirus SARS-CoV-2 tworzy wszekliego rodzaju zakrzepice.

Pacjenci z koronawirusem, u których zdiagnozowano zakrzepy z zespołem przeciwciał antyfosfolipidowych, powinni przyjmować leki rozrzedzające krew.

Trzeba przyznać, że istnieje cały łańcuch nawarstwionych kłamstw związanych z fałszywą pandemią, takich jak: fałszywe modele prognoz zachorowalności, robione powszechnie fałszywe testy , fałszywe statystki zachorowalności i zgonów, że epidemia rozpoczęła się w Chinach, że koronawirus przenosi się przez kontakty międzyludzkie, poprzez dyskredytowanie użyteczności skutecznych leków, promowanie powszechnych przymusowych szczepień i wiele innych.

To że pandemia jest fałszywa ( ze względu na skalę zasięgu i skutków), to nie znaczy, że problem koronawirusa nie istnieje, chociaż skutki są mniejsze, lub co najwyżej takie same jak sezonowej grypy, nawet ze sfałszowanymi w dużej części przyczynami zgonów, przypisywanymi koronawirusowi.

„Wirus” to nie jest coś żywego, jest to wymaz w komórkach i jeżeli komórka jest zanieczyszczona, to wypuszcza taki płyn do spłukiwania. To nie jest żywa substancja. Ona zawiera genom, ponieważ każdy dotyk pozostawia ślad genetyczny.

Komórka ludzkiego ciała wystawiona jest na działanie pól EMF, tym bardziej z częstotliwościami 60 Ghz, którą Bill Gates nazwał paradoksalnie częstotliwością Wi. Dla mnie oznacza to, że wirus bez wątpienia ma częstotliwość Wi ( 60 Ghz) która jest 100 razy bardziej toksyczna niż częstotliwość 4G.

Ciało jest zanurzone w tych wszystkich elektromagnetycznych urządzenia: mikrofale, telefony komórkowe, wieże elektromagnetyczne. Więc zastanawiam się jakim cudem my jeszcze nie chorujemy, bo pszczoły od tego umierają. A bez pszczół co zrobimy, przecież one zapylają rośliny i są niezbędne do regeneracji życia. Nasza planeta umiera, a my umieramy jako rezultat tego.

I to wszystko próbujemy zamknąć w teorii o zarazkach Ludwika Pasteura, która nigdy nie była udowodnioną.

Dlaczego komórki zbijają się w skrzepy ? Dlaczego to zrobiły ? Nie dlatego, że są zainfekowane, ale dlatego, żyją zanurzone w polu brudów. ( tu pokazane są w filmie zdjęcia skrzepów; w poniższym artykule jest zamieszczone zdjęcie skrzepu krwi nauczycielki po kilku godzinach pracy w polach elektromagnetycznych m.in. Wi-Fi ).

Płyny naszego ciała są zatrute przez to co: JEMY, PIJEMY, ODDYCHAMY, W JAKIM ŚRODOWISKU ŻYJEMY, CO MYŚLIMY, CO CZUJEMY I W CO WIERZYMY !

A na szczycie tego wszystkiego żyjemy w zupie elektromagnetycznego zatrucia promieniowaniem i oczekujemy, że to przetrwamy. To dlatego, gdy ludzie jadą na wakacje, jadą na plaże. Smuci mnie to, że je teraz zamykają. To najlepsze lekarstwo, jakie teraz możesz zdobyć.

Możesz chodzić, oddychać, gdy te fale się rozbijają, sól się wtedy unosi, wdychasz ją, a to jest najlepsze lekarstwo. Czym jest sól ? Sól odnosi się bezpośrednio do twojego ducha. Sól jest klejem, który powoduje, że ludzkie ciało połączone jest z ciałem subtelnym. Jeśli zabierzesz z diety sól – umrzesz. Jak możesz zabrać z diety sól, możesz ją ograniczyć i dodać w zamian cukier.

Oni dodają wszystko co najgorsze do naszych codziennych produktów, dodają aluminium. Kiedy to przyjmujesz te cząsteczki aluminium działają jak anteny, które przyciągają więcej promieniowania kwaśno-twórczego do twoich komórek.

Stajesz się wieżą przyciągającą te trucizny. To dlatego ludzie mają te symptomy jak: bóle, czy zawroty głowy, zanik pamięci, depresje, zimne dłonie i stopy, ponieważ to się dzieje, gdy promieniowanie wpada do twojego ciała z wieży komórkowej, czy z Wi-Fi, czy z telefonu komórkowego.

To promieniowanie uszkadza błonę komórkową i uszkadza takie komórki ( obraz czarnych komórek). Pewnie się zastanawiacie jak wyglądają zdrowe komórki ? Zdrowe komórki maja równy kolor równy kształt ( pokazane zdjęcie luźnych komórek z białymi plamami w środku).

Więc gdy błony są uszkodzone, mamy zjawisko odwróconej polaryzacji. Normalnie jest + w środku, a – na zewnątrz. Polaryzacja odwraca: – jest w środku, a + na zewnątrz. Sprawia to, że komórki zaczynają się sklejać (obraz sklejonych komórek) i są złączone łańcuchem. Gdy one się tak sklejają, nie mogą przemieścić się po systemie, aby transportować tlen ( chodzi o krew).

Więc jak masz tzw. chorobę korona, to nie jest żadna infekcja wewnętrzna, lecz zewnętrzna, z powodu tych wszystkich czynników, które psują twoje środowisko, powodując efekt korona. Powodując, że komórki się sklejają i nie cyrkulują do głowy, do rąk, do stóp, masz bóle głowy , zimne kończyny, bo masz zatory, a ciało nie może podtrzymać swojej zasadowości, bo fluidy ciała nie mogą płynąć, ponieważ są posklejane. A płynąć mogą wtedy, gdy są pojedyncze. A gdy są posklejane, nie mogą wyłapać tlenu z płuc jako grupa. Muszą to robić pojedynczo.”

Pierwszym który powiązał wiele „puzli” z różnych dyscyplin naukowych w całość był Robert David Steel, analityk amerykańskiego wywiadu wojskowego (napisał 2000 recenzji do książek i artykułów oraz był nominowany w 2017 r do pokojowej Nagrody Nobla)

Pokazując powiązania: ataku „fałszywej flagi” koronawirusem w Chinach, z technologią 5G, próbą wywołania wojny lub załamania gospodarczego Chin i wywołania globalnego kryzysu finansowo-gospodarczego,  z globalną psychozą strachu przez media,  z bronią biologiczną w postaci szczepionek, przepływami na rynkach finansowych i wielu innych aspektów.

David Icke był drugą osobą, która powiązała wiele puzli z interdyscyplinarnych zagadnień w całość, razem planowanymi zamierzeniami na przyszłość oraz związek koronawirusa z promieniowaniem elektromagnetycznym 5G i przymusowymi szczepionkami,  w wywiadzie z nim z dnia 6 kwietnia 2020 w LONDONREAL.TV.

To nagranie obejrzało w ciągu 2 dni ponad 7 milionów, więc zostało usunięte najpierw  z youtube i  vimeo, a następnie po pewnym czasie usunięto jego całe konto z Facebooka pod pretekstem upowszechniania „teorii spiskowych”. 

Mendia głównego ścieku określają to „teoriami spiskowymi”, fejk newsami, działaniami „szkodliwymi dla zdrowia” itp. Trzeba tu zauważyć, że knebel w postaci „teorii spiskowych” wymyśliło CIA po zabójstwie prezydenta USA Kennedy’ego, dla ośmieszania tych co kwestionowali oficjalną, prymitywną i fałszywą wersję jego śmierci.

Od tego czasu stosowano ten knebel bardzo często do ośmieszania każdej prawdy,  często bardzo niewygodnej dla rządzących w każdym kraju i w świecie. Choć ten knebel się mocno już zużył dzięki internetowi. Ścierwomedia jednak w dalszym ciągu go używają, nie tylko do wymienionych fundamentalnych kłamstw.

Nie ma czegoś takiego jak wirus. Tzw. „wirus” to wydzielina z żywych komórek, do której dochodzi w akcie detoksykacji tych komórek. Komórki pozbywają się zatrucia, toksyn, obumarłe ich cząstki można nazwać wirusem.

00:00 – Prezentacja
02:38 – Punkt wyjścia analizy autopsji
COVID 04:10 – Dlaczego otrzymujemy fałszywie ujemny test na COVID
04:34 – Pozostała
część analizy autopsji COVID 09 część: 45 – Ważne wnioski z wyników to badanie z autopsji
12:30 – Zminimalizuj ryzyko poważnej choroby, jeśli zachorujesz na COVID

Oto link do głównego badania tego filmu:
https://www.acpjournals.org/doi/10.7326/M20-2003

Playlista wideo COVID YouTube:   https://www.youtube.com/watch?v=y6h8TIxeg1g

Ostatnie wpisy

Kategorie

CO UJAWNIA RAPORT Z 12 AUTOPSJI OFIAR NAJPOPULARNIEJSZEJ OBECNIE ”CHOROBY”

10 września 2021 / Możliwość komentowania CO UJAWNIA RAPORT Z 12 AUTOPSJI OFIAR NAJPOPULARNIEJSZEJ OBECNIE ”CHOROBY” została wyłączona

Może Ci się spodobać

ZBRODNICZA ORGANIZACJA ONZ URUCHOMIŁA STRONĘ O NAZWIE ”NOWY PORZĄDEK ŚWIATA” 30 czerwca 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • CO UJAWNIA RAPORT Z 12 AUTOPSJI OFIAR NAJPOPULARNIEJSZEJ OBECNIE ”CHOROBY”
  • Może Ci się spodobać