Otwórz oczy

AUSTRALIĘ OGARNĘŁO TOTALITARNE PANDEMICZNE SZALEŃSTWO – LUDZIE STAWIAJĄ CZOŁA TYRANII

Nie ma chyba kraju na świecie gdzie korona-terror został rozkręcony bardziej niż w Australii. Lista absurdów pandemicznych jakie pojawiają się na antypodach nie ma końca, a poziom zamordyzmu jest tak wielki, że przynosi skojarzenia z czasami nazistowskimi.

Totalitarna pandemiczna władza w Australii dokręca śrubę od dwóch lat i wydawało się, że nie ma końca represjom. Jednak przebrała się miarka i ogłoszony przymus szczepień spowodował powstanie ludzi nazywanych w mediach „pracownikami budowlanymi”.

Jak donosi Newspunch (https://newspunch.com/unvaccinated-people-need-to-be-controlled-restricted-says-australian-mp/), Frank Pangallo domaga się, aby rząd australijski, który zasygnalizował, że nie będzie wprowadzał obowiązkowego paszportu szczepionkowego, uczynił go obowiązkowym w przypadku dostępu do „obiektów hotelowych, miejsc publicznych, miejsc pracy i podróży”, donosi Reclaim the Net .

„Podczas gdy ludzie nadal mogą mieć wybór, czy chcą się zaszczepić, czy nie, to, co mogą zrobić w społeczności, będzie musiało być kontrolowane i ograniczone” – powiedział.

Według Summit News : Pangallo twierdzi, że „vaxports” (paszporty szczepienne) będą miały kluczowe znaczenie dla uniknięcia „katastrofy zdrowotnej i gospodarczej”.

„Podczas gdy ludzie mogą nadal mieć wybór, czy chcą się zaszczepić, czy nie, to, co mogą zrobić w społeczności, będzie musiało być kontrolowane i ograniczone” – powiedział poseł.

Innymi słowy, ci, którzy odmawiają przyjęcia szczepionki, powinni stać się obywatelami drugiej kategorii, być dyskryminowani i pozostawać de facto w zamknięciu na czas nieokreślony.

Powołując się na groźbę nowych mutacji mitycznego wirusa, Pangallo stwierdził: „Rozumiem, że ludzie pomyślą, że jest to dość drastyczny i drakoński krok, ale ta pandemia nadal ewoluuje w sposób nieprzewidywalny.

Mimo że do tej pory zaszczepiono tylko 13% populacji Australii, Pangallo powiedział, że „szczepionka” była koniecznością, aby „zapobiegać zablokowaniu całego kraju”.

Australia prowadzi drastycznie głupią politykę „zero COVID”, która doprowadziła do zamknięcia całych miast i miasteczek po odkryciu tylko pojedynczych przypadków infekcji, oczywiście przy założeniu, że takowy wirus i takowe infekcje w ogóle istnieją.

Jak zwykle, postulowane metody „walki z pandemią”, są powielane w identyczny sposób od państwa do państwa. Również taktyka ich publicznego anonsowania jest wszędzie identyczna.

Najpierw „władze” ogłaszają, że nie mają zamiaru wprowadzać takich czy innych restrykcji. Po co to ogłaszają publiczne zamiast po prostu przemilczeć swą decyzję o NIE zmienianiu NICZEGO?! Potem głos zabiera „zafrasowany oficjel”, który domaga się zastosowania tych ograniczeń, oczywiście z powodu katastrofalnych konsekwencji ich niewprowadzania. Rozgorzewa „medialna polemika”, w wyniku której następuje kolejne dokręcenie śruby.

Farsa ta dokonuje się na tle rzekomej „pandemii”, której śmiertelność zgodnie z oficjalnymi danymi (WHO, CDC, DHS, etc.) waha się w granicach sezonowej grypy około 0,02% w odniesieniu do osób powyżej 82 roku życia!

Na którą to (nów według oficjalnych danych) zmarło na świecie 3 miliony, podczas gdy z głodu zmarło w tym czasie 9 milionów osób, które łatwo można by uratować dostarczając odrobiny żywności, której produkcję, z decyzji poszczególnych władz państwowych, ogranicza się lub eliminuje całkowicie!

Tylko człowiek całkowicie głupi, ślepy i głuchy nie odkryje w powyższym scenariuszu PRAKTYKI SPISKOWEJ ZMIERZAJĄCEJ DO WYNISZCZENIA RODZAJU LUDZKIEGO!

I tylko powyżej opisani osobnicy nie zjednoczą się w celu obalenia tyranii globalistycznej w poszczególnych państwach świata, fizycznej likwidacji milionów zbrodniarzy różnego szczebla, w niej uczestniczących i uratowania Ludzkości i Świata od zagłady!

Australijskie władze ogarnęło covidowe szaleństwo

Nie jest dużą przesada stwierdzenie, że Australia powróciła do swojej pierwotnej roli – wielkiego więzienia. Rządzący nakazali ludziom zamknąć się w domach i nie rozmawiać nawet z sąsiadami aby nie zarazić się modnym przeziębieniem wirusowym. Australijczycy znosili te wszystkie fanaberie zadziwiająco długo a inne rządy o totalitarnych zapędach obserwują Australię dokładnie aby przekonać się jak jeszcze może pognębić obywateli.

Niektórzy twierdzą, że dzisiejsza Australia zaczyna wyglądać jak film SF klasy B. Inni dodają, że to nie przypadek, iż to tam rozgrywała się fabuła filmu katastroficznego Mad Max. Rzeczywiście kraj ten jest prymusem w pandemicznej paranoi. Niemal od dwóch lat trwa tam lockdown. Wprowadzono też zakaz przemieszczania się.

Na porządku dziennym są już aresztowania za brak maseczki. Nie da się też przejechać ze stanu do stanu. Na dodatek rząd prowadzi stały nasłuch wypowiedzi obywateli w sieciach społecznościowych i jeśli ktoś pisze rzeczy niewłaściwe, albo dołącza się do organizacji protestów, to może zostać odwiedzony rano przez smutnych panów z policją i wyjechać z nimi w kajdankach.

Terror państwowy jaki zastosowały australijskie władze jest niesamowity i cały czas dochodzi do eskalacji bestialskich zachowań ze strony policji i służb. Internet obiegają nagrania brutalnych aresztowań, wyrywania dziecka matce, obrazki te nieprzyjemnie przypominają to co działo się na ulicach europejskich miast w czasie II wojny światowej. Australijczycy jednak jakoś to znosili, ale do czasu.

Czarę goryczy przepełnił przymus szczepień ogłaszany sukcesywnie w kolejnych branżach. Wspomniani robotnicy budowlani rozpoczęli antycowidowe powstanie blokując autostradę oraz maszerując na Melbourne. Stało się to po tym, gdy nakazano zamknięcie placów budowy na 2 tygodnie. Władze próbowały ich zmusić do podporządkowania się i wstrzyknięcia eksperymentalnej szczepionki przeciw Covid. Do nich zaczęli przyłączać się kolejni obywatele i powstał wielki ruch protestu – wręcz rewolucja.

Australijskie władze na ową rewolucję zareagowały w sposób typowy dla totalitarnych reżimów. Po prostu na protestujących wysłano siły policyjne, które jednak nie radziły sobie z tłumem. Co więcej w kilku przypadkach policjanci z bijących zmienili się w bitych. Starcia były momentami bardzo brutalne. Skończyło się na tym, że w kolejnych starciach policjanci strzelali w plecy do protestujących ludzi, którzy starali się uciekać!

Media w Australii otrzymały zakaz używania śmigłowców i dronów do filmowania protestów i demonstracji. Reżim rządzący Australią nie chce stymulować protestów pokazując ich masowość. Zamiast tego w telewizji deprecjonuje się protesty i demonizuje się demonstrantów przedstawiając ich w najgorszym świetle. Zresztą te techniki znamy doskonale również z Polski, chociażby w kontekście Marszu Niepodległości.  

Dzisiaj okazało się, że w stanie Victoria odcięto Internet. To dowód na powagę sytuacji. Internet odegrał wielką rolę w powodzeniu rewolucji w ramach Arabskiej Wiosny i jego ograniczenie ma zapewne na celu utrudnienie organizowania się protestujących. Czy australijska anty-covidowa rewolucja ma szansę na powodzenie? Powinniśmy trzymać kciuki za Australijczyków, bo jeśli oni polegną, za chwilę będzie to czekało nas wszystkich.

Spójrzcie samico się wyprawiana ulicach !!!

https://www.facebook.com/watch/?v=571013440982431

Ostatnie wpisy

Kategorie

AUSTRALIĘ OGARNĘŁO TOTALITARNE PANDEMICZNE SZALEŃSTWO – LUDZIE STAWIAJĄ CZOŁA TYRANII

25 września 2021 / Możliwość komentowania AUSTRALIĘ OGARNĘŁO TOTALITARNE PANDEMICZNE SZALEŃSTWO – LUDZIE STAWIAJĄ CZOŁA TYRANII została wyłączona

Australijskie władze ogarnęło covidowe szaleństwo

Nie jest dużą przesada stwierdzenie, że Australia powróciła do swojej pierwotnej roli – wielkiego więzienia. Rządzący nakazali ludziom zamknąć się

Może Ci się spodobać

CERTYFIKATY COVID MAJĄ JUŻ W CZIPACH – TAK ŻYJE SPOŁECZNOŚĆ LUDZI, KTÓRZY PRZYJELI ”ZNAMIĘ BESTII” 22 listopada 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • AUSTRALIĘ OGARNĘŁO TOTALITARNE PANDEMICZNE SZALEŃSTWO – LUDZIE STAWIAJĄ CZOŁA TYRANII
  • Australijskie władze ogarnęło covidowe szaleństwo
  • Może Ci się spodobać