Alternatywna historia świata

CZY PRZED 1 WOJNĄ ŚWIATOWĄ ISTNIAŁA CYWILIZACJA POSIADAJĄCA NIEZNANE TECHNOLOGIE ENERGETYCZNE ?

CZY PRZED 1 WOJNĄ ŚWIATOWĄ ISTNIAŁA CYWILIZACJA POSIADAJĄCA NIEZNANE TECHNOLOGIE ENERGETYCZNE ?

Imperium Tartarskie obejmowało znaczną część Ziemi, a darmowa energia była dostępna dla wszystkich aż do około 150-200 lat temu… ich architektura była taka sama na całym świecie. Obecny Światowy Rząd Kultowego Watykanu wymazał to ze swoich podręczników szkolnych i karmił nas kłamstwami, fałszywymi narracjami, fałszywymi osiami czasu i fałszywymi wojnami … wymazali naszą wiedzę o sobie i wszechświecie …

Tartarzy zrozumieli, jak wykorzystać darmową energię z atmosfera wykorzystująca inteligentną architekturę …”Greco Roman” Architektura, która znajduje się na całym świecie, to w rzeczywistości budynki z tego wielkiego imperium, które zniszczyli … wiek klamstw …

Tesla po prostu miał informacje, które były w użyciu na długo przed nim … targi światowe są świetnymi przykładami tego, co zniszczył obecny rząd światowy … miasto po mieście było niszczone, aby zatuszować oczywiste powiązania stylu architektonicznego… Masoni uznawali te struktury na całym świecie za własne i tworzyli wokół nich fałszywe narracje..Stąd wszystkie wielkie konstrukcje kopuł i kościoły podbite przez rząd, obecnie używane do kontroli umysłu okultystycznej magii. Podbili imperium, aby rządzić światem..

Dlaczego ta sama kolosalna architektura była naśladowana w miastach na całym świecie?

Columbian Exposition Administration Building to kopuła o powierzchni 16764 metrow kwadratowych, w której mieściły się biura organizatorów targów. Był to pierwszy budynek, który widzieli uczestnicy targów po zapłaceniu 50 centów za wstęp.Powtarzająca się architektura nie była przypadkowa ani zwykłą imitacją — wszystkie te elementy składają się na coś, co obejmuje MOC!Pobieranie energii elektrycznej z atmosfery może być stosunkowo proste, jeśli twoje miasto zostało zaplanowane z budynkami zaprojektowanymi tak, aby odpowiednio przyciągać, gromadzić i rozprowadzać nagromadzony prąd.

Jest określany jako „ Antiqui-Tech ”.Mówimy o konwencjonalnej, nowoczesnej wersji przewodowej energii elektrycznej używanej do obsługi typowych urządzeń oszczędzających pracę. Koncepcja Antiqui-Tech polega na tworzeniu form architektonicznych, które przyciągają i rozprowadzają naturalny statyczny ładunek elektryczny obecny w atmosferze lub Atmosferyczną Energię Eterową (AEE), subtelną siłę natury, która działa niezależnie od tego, czy w to wierzymy, czy nie. Obecnie nauka klasyfikuje AEE jako „ ciemną materię ”, aby wyjaśnić tę wszechobecną substancję, która wymyka się konwencjonalnej fizyce.

Tak więc teoria głosi, że jeśli zostaną prawidłowo zebrane, Antiqui-Tech może wykorzystać i skierować AEE do budynków i przestrzeni publicznych, aby generować światło, regulować temperaturę i tworzyć pole energetyczne, które zabija szkodliwe bakterie. Niektóre projekty budynków mogą gromadzić rodzaj wyrafinowanej, duchowej energii, która tworzy zdrowe, kontrolowane klimatem, dobrze oświetlone środowisko dla jego mieszkańców.

Na przyklad miejsce kultu (katedry, meczety i synagogi), są to najbardziej oczywiste struktury w każdym mieście, które powinny generować korzystne źródło energii. Tak więc podstawową strategią zbierania AEE jest zbudowanie ładnej, wysokiej wieży (lub dwóch lub więcej) zwieńczonej antenami (zwanymi dalej Fiddly Bits) wykonanymi z materiału przewodzącego zaprojektowanego tak, aby przyciągać ładunek AEE z atmosferycznego pola elektryczności statycznej i skierować go do struktury.

Teraz, gdy AEE jest gromadzony w kopulastych kolektorach na suficie, można go skierować do budynku. Jedna metoda wykorzystuje metalowe pręty przymocowane do kopuł, które kończą się żarnikiem, który świeci pod wpływem tego subtelnego prądu. Należy rozpowszechniać i rozgłaszać uzdrawiające AEE, które nagromadziło się w budynku. Przypominające urny konstrukcje na rogach dachów to prawdopodobnie baterie chemiczne, które gromadzą i rozprowadzają AEE bezprzewodowo.

Najprostszym sposobem na to jest dźwięk. Można to osiągnąć na wiele sposobów, takich jak granie na dużych organach piszczałkowych, aby dostroić i ukierunkować efekty na osoby znajdujące się w środku i dzwonienie dzwonami kościelnymi, aby emitować AEE na całe otoczenie. Budynki te miały niesamowite właściwości akustyczne przed poddaniem ich nowoczesnej przebudowie. Wewnątrz katedry akustyka budynku reaguje z zebranym AEE, tworząc rezonans wibracyjny, który można wykorzystać do leczenia — a być może nawet do ochrony!

Nietrudno znaleźć domy (a konkretniej rezydencje i pałace ), szkoły (najczęściej prywatne akademie ) i budynki obywatelskie (pomyśl o sądach i starych urzędach pocztowych ), które w subtelny sposób obejmują wszystkie te elementy na różne sposoby. Innym interesującym aspektem tych wyszukanych rezydencji i pałaców są kominki bez drewna. Choć na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykły kominek, to po dalszych oględzinach okazuje się, że są one bardzo płytkie i zamiast cegły, tył komory wyłożony jest dużą metalową płytą, zazwyczaj ozdobioną misterną sztuką.

Mają też żelazo, które nie trzyma się krat z bali jak nowoczesne kominki, ale wydawały się służyć jako regulatory i/lub nadajniki. Najwyraźniej funkcje „kontroli klimatu” AEE utrzymywały w pomieszczeniach równomierną temperaturę. Tego typu urządzenia klimatyzacyjne można także wykryć z zewnątrz budynku, ponieważ mają one płaskie, chude kominy, które zajmują się cyrkulacją, zamiast nowoczesnych szerokich kominów, które muszą odprowadzać dym. Być może to wyjaśnia, dlaczego te konstrukcje Antiqui-Tech często zapalają się po przebudowie?

Narracje z Targów Światowych z lat 1851-1915Spójrz na St Louis Expo z 1904 r.Ponad 1200-hektarowe tereny targowe i prawie 1500 budynków powstaly w ciągu około 2 lat, a po targach zostały zniszczone.Ponad 60 krajów i 43 z 45 ówczesnych stanów amerykańskich utrzymało powierzchnie wystawiennicze na targach, w których wzięło udział blisko 19,7 mln osób.

Czerwona rtęć

Przetrwało całkiem sporo niezwykłych artefaktów z pojemnikami na płyn, które obecnie uważa się za religijne pochodzenie i przeznaczenie.Być może jest to właśnie ta „magiczna” substancja, którą alchemicy tak chętnie czerpali z opowieści o kamieniu filozoficznym lub tej samej mistycznej czerwonej rtęci, która oficjalnie nie istnieje, ale może wpędzić cię w kłopoty, jeśli jakoś uda ci się ją zdobyć:Lewy artykuł informacyjny mówi o przemycie czerwonej rtęci z ZSRR po jego upadku.

Właściwy artykuł dotyczy dwóch Gruzinów złapanych na granicy z Turcją za próbę przemytu czerwonej rtęci, cezu i niektórych drogocennych kamieni (złapano ich, ponieważ skanery wykryły promieniowanie).Jeśli pożądaną substancję rzeczywiście można wytworzyć przy użyciu złota i rtęci, to dobrze wyjaśnia, dlaczego złoto jest najbardziej niezawodną i solidną walutą światową (jest jednocześnie drogie i trudne do zdobycia), a także dlaczego rtęć została uznana za niezwykle niebezpieczną.

Toksyczny pierwiastek, który należy wyrzucić z użytku domowego. O przypuszczeniu, że te dwa pierwiastki mogą być używane razem do stworzenia specjalnej substancji, świadczy fakt, że złoto i rtęć są sąsiadującymi pierwiastkami w układzie okresowym, co wskazuje na ich podobieństwo na poziomie atomowym. Niemniej jednak prawie niemożliwe jest znalezienie odpowiednich przewodników lub książek wyjaśniających fizyczne lub chemiczne zasady tej technologii. Znaleźć można tylko jeden dowód związany z niezwykłym użyciem rtęci, o którym warto wspomnieć.

Pochodzi on z magazynu do «Scientific American», szczególnie kwestia wydany 21 st stycznia 1888 (dzięki KD od stolenhistory.org do tego stwierdzenia ).Z tekstu jasno wynika, że rtęć wewnątrz rurek nie jest gazowa, lecz płynna , ponieważ mówi wprost o ruchu rtęci po okręgu pod różnymi kątami i jej tarciu o ścianki.

Dlatego zdecydowanie nie jest to lampa wyładowcza. Tekst opisuje również szczegółowo inne rodzaje lamp na początku (jako kontrast), co wyklucza możliwość wyjaśnienia tego zjawiska niektórymi zewnętrznymi źródłami zasilania. Lampy świecą wyłącznie dzięki ruchowi okrężnemu znajdującej się w nich rtęci.

Niezwykle ważną właściwością utraconej technologii (poza wytwarzaniem energii) była możliwość pozytywnego oddziaływania na materię organiczną i nieorganiczną. Bez zagłębiania się na tym etapie w subtelności tego, jak to może działać, możemy powiedzieć, że ten efekt sprawił, że ludzie i inne żywe organizmy były zdrowe i szczęśliwe, a także zneutralizowały szkodliwe wirusy i bakterie.

Ta technologia była bardzo niepożądana dla sił, które przejęły władzę na naszej planecie około 200 lat temu. Rozkwitające i zdrowe społeczeństwo z fizycznego i moralnego punktu widzenia, które ma dostęp do technologii pozyskiwania nieograniczonej, darmowej i czystej energii, absolutnie nie pasowało do planów ciemnych sił okupujących naszą cywilizację. Dlatego technologia została ukryta i zapomniana.

Pomysł, że zaawansowane technologie istniał w przeszłości i był zawsze obecny. Jednak do niedawna uważano, że nie ma żadnych znaczących dowodów ani artefaktów potwierdzających ten pomysł. Jednak rozwój technologii informatycznych, a zwłaszcza Internetu, znacznie uprościł proces przetwarzania i rozpowszechniania informacji, co pozwoliło różnym badaczom-entuzjastom uzyskać dostęp do wszelkiego rodzaju cyfrowych archiwów starych fotografii.

Czy to niedopatrzenie ze strony cenzury, czy czyjeś celowe działania, ale wśród zdjęć, które pojawiły się w domenie publicznej, znalazły się takie, które w ogóle nie pasowały do ​​oficjalnego obrazu historycznego. W szczególności były to fotografie przedstawiające dziwne urządzenia wykonane w formie naczyń/misek/kul.
Z biegiem czasu znaleziono znacznie więcej przykładów, które demonstrowały zastosowanie tych urządzeń w różnych dziedzinach. Najbardziej rozpowszechnionym przypadkiem ich zastosowania okazała się instalacja na dachach budynków.

Wskrzeszenie technologii, która pozwala na pozyskiwanie energii elektrycznej bezpośrednio z eteru.

Ta technologia została wykorzystana na całym świecie, dopóki nie została stracona na początku XX wieku z powodów ekonomicznych i politycznych. Jej zastosowanie obejmowało wszystkie sfery życia, czy to złożone obiekty inżynierskie, czy zwykłe urządzenia domowe. Żywy przykład tej technologii można było znaleźć w starych świątyniach i kościołach, które miały pozytywny i leczniczy wpływ na ludzkie ciało, gdy jeszcze istniał odpowiedni sprzęt.

Poza wyposażeniem, same budynki zostały wykonane w unikalny sposób technologiczny, który umożliwił przekształcenie otaczającej energii eteru w inne formy, takie jak dźwięk i światło. Informacje historyczne obejmujące wyżej wymienione efekty fizyczne są bardzo skąpe, głównie z powodu ich utajnienia lub zniszczenia. Większość konstrukcji i artefaktów związanych z tą technologią spotkał niestety ten sam los.

Niemniej świątynie i kościoły były tylko częścią wyrafinowanych sieci energetycznych, które były obecne w większości miast na świecie. Wiele XIX- wiecznych zdjęć przedstawia różne urządzenia wykorzystujące energię eterową, służącą do wytwarzania i dostarczania światła, ciepła, wody i innych potrzeb użytkowych. Podczas gdy obywatele w niekorzystnej sytuacji ekonomicznej musieli korzystać z komunalnych lub publicznych urządzeń energetycznych, obywatele wyższej klasy mogli sobie pozwolić na osobiste urządzenia energetyczne, w tym luksusowe przedmioty, takie jak kominki i szklarnie.

Rozwój gospodarki spowodował, że technologie energii eterowej zostały przystosowane dla potrzeb przemysłu ciężkiego, budownictwa kolejowego i innych potrzeb tamtych czasów. Później, na początku XX wieku, z różnych powodów, technologia eteru została całkowicie zniszczona i zastąpiona tradycyjnymi generatorami elektrycznymi, które znamy dzisiaj. Innym istotnym czynnikiem była zmiana, jaka zaszła w kręgach naukowych, która zmusiła naukę głównego nurtu do całkowitego zignorowania wszelkiej wiedzy związanej z eterem i technologią związaną z eterem.

Jak uzyskano energie elektryczna za pomocą helu.

Można znaleźć wiele zdjęć starej Europy gdzie budynki miały tzw. kule słoneczne. Zawsze umieszczano je w pewnym odstępie nad „jabłkiem” kopuły. Ich głównym celem, oprócz oświetlenia ulicy w nocy, było wskazanie, że budynek jest „włączony”. Świecące kule były używane na różnego rodzaju budynkach, w tym w parkach rozrywki, ekspozycjach i innych miejscach rozrywki.

Grafika na dole przedstawia słynny nowojorski park rozrywki z początku XX wieku. Nadruk wygląda, jakby był zrobiony z prawdziwego zdjęcia. Ze szczytu zelektryfikowanej wieży widać ciekawy szperacz. Wśród wszystkich dostępnych zdjęć tego miejsca, nie znajdziesz przynajmniej takiego, które pokazywałoby ten reflektor w pracy. Jak dokładnie ta wieża promieniowała? Widać, że ta kula jest podzielona na sekcje. Produkcja tych kul była dobrze dostosowana na początku XX wieku. Jaki był ich sekret?

Odpowiedź jest dość prosta, a nawet leży na szczycie. Musisz tylko zwrócić uwagę na samo słowo helios (hel). (Wikipedia)”..Hel (z greckiego: ἥλιος, latyn.: Helios, dosł. „Słońce”) to pierwiastek chemiczny o symbolu He i liczbie atomowej 2. Jest to bezbarwny, bezwonny, bez smaku, nietoksyczny, obojętny, jednoatomowy gaz, pierwszy w grupie gazów szlachetnych w układzie okresowym.[a] Jego temperatura wrzenia jest najniższa spośród wszystkich pierwiastków. Hel jest drugim najlżejszym i drugim najobficiej występującym pierwiastkiem w obserwowalnym wszechświecie (wodór jest najlżejszym i najbogatszym)..

„Hel może tworzyć niestabilne związki, znane jako ekscymery, z wolframem, jodem, fluorem, siarką i fosforem, gdy zostanie poddany wyładowaniu jarzeniowemu, bombardowaniu elektronami lub zredukowaniu do plazmy w inny sposób. Doprowadzenie prądu do rurki wypełnionej helem powoduje emisję światła o różnych kolorach. Rodzaj koloru zależy głównie od ciśnienia wewnątrz tuby. Zazwyczaj światło ma kolor żółty, ale przy spadku ciśnienia zmienia się na różowy, pomarańczowy i jasnozielony.

Okazuje się więc, że wystarczy napełnić szklaną kulę helem i podłączyć prąd. Ale jak to zrobić, skoro iglica budynku ma tylko jeden biegun elektryczny? Niektóre właściwości helu są ukryte w oficjalnych źródłach. A tak przy okazji, czym są te ekscymery, o których mowa w artykule Wikipedii? Ekscymer (pierwotnie skrót od wzbudzonego dimeru) to krótkożyciowa dimeryczna lub heterodimeryczna cząsteczka utworzona z dwóch rodzajów, z których co najmniej jeden ma całkowicie wypełnioną powłokę walencyjną elektronami (na przykład gazy szlachetne). W tym przypadku tworzenie cząsteczek jest możliwe tylko wtedy, gdy taki atom jest w stanie elektronowo wzbudzonym.

Cząsteczki heterojądrowe i cząsteczki, które mają więcej niż dwa rodzaje, są również nazywane cząsteczkami ekscyplex (pierwotnie skrót od wzbudzonego kompleksu). Ekscymery są często dwuatomowe i składają się z dwóch atomów lub cząsteczek, które nie łączyłyby się, gdyby oba były w stanie podstawowym.

Żywotność ekscymera jest bardzo krótka, rzędu nanosekund. Wiązanie większej liczby wzbudzonych atomów tworzy skupiska materii Rydberga, których czas życia może przekraczać wiele sekund. Heterodimeryczne kompleksy dwuatomowe zawierające gaz szlachetny i halogenek, taki jak chlorek ksenonu, są powszechne w konstrukcji laserów ekscymerowych , które są najczęstszym zastosowaniem ekscymerów .

Lasery te wykorzystują fakt, że komponenty ekscymerowe mają atrakcyjne oddziaływania w stanie wzbudzonym i odpychające w stanie podstawowym. Emisja cząsteczek ekscymerowych jest również wykorzystywana jako źródło spontanicznego światła ultrafioletowego ( lampy ekscymerowe ).Obrazy stają się wyraźniejsze. Lampy ekscymerowe istnieją od dawna, ale w pewnym momencie zostały ukryte.

Były zasilane ładunkiem, który gromadził się na iglicy, a nie z obwodu dwuprzewodowego. Teraz wszystko zaczyna mieć sens. Pożądaną barwę światła można uzyskać poprzez ustawienie odpowiedniego ciśnienia wewnątrz emitera światła wypełnionego gazem. Z kolei ładunek został zebrany przez najbliższe urządzenie energetyczne w kształcie kopuły. Tak można wytłumaczyć te niezwykłe światła na zdjęciu.techdancer.info

Udostępnij

CZY PRZED 1 WOJNĄ ŚWIATOWĄ ISTNIAŁA CYWILIZACJA POSIADAJĄCA NIEZNANE TECHNOLOGIE ENERGETYCZNE ?

Globalna Świadomość6 listopada 20216 sierpnia 2023

Dlaczego ta sama kolosalna architektura była naśladowana w miastach na całym świecie?

Columbian Exposition Administration Building to kopuła o powierzchni 16764 metrow kwadratowych, w której mieściły się biura organizatorów targów. Był to

Czerwona rtęć

Przetrwało całkiem sporo niezwykłych artefaktów z pojemnikami na płyn, które obecnie uważa się za religijne pochodzenie i przeznaczenie.Być może jest

Wskrzeszenie technologii, która pozwala na pozyskiwanie energii elektrycznej bezpośrednio z eteru.

Ta technologia została wykorzystana na całym świecie, dopóki nie została stracona na początku XX wieku z powodów ekonomicznych i politycznych.

Jak uzyskano energie elektryczna za pomocą helu.

Można znaleźć wiele zdjęć starej Europy gdzie budynki miały tzw. kule słoneczne. Zawsze umieszczano je w pewnym odstępie nad „jabłkiem”

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY ELITY CHCIAŁY WYWOŁAĆ OGROMNE TSUNAMI BOMBARDUJĄC WULKAN NA LA PALMA ?Następny artykułCO POKAZUJE NAM KULTOWA BAJKA Z LAT

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WIELKI RESET CYWILIZACJI I ZAGADKA PIRAMID TAJEMNICE TARTARII – JAK WYGLĄDAŁ ŚWIAT PO ŚREDNIOWIECZNYM POTOPIE ? PRZED RESETOWE WOJNY NUKLEARNE

Ostatnie wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG”

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • CZY PRZED 1 WOJNĄ ŚWIATOWĄ ISTNIAŁA CYWILIZACJA POSIADAJĄCA NIEZNANE TECHNOLOGIE ENERGETYCZNE ?
 • Dlaczego ta sama kolosalna architektura była naśladowana w miastach na całym świecie?
 • Czerwona rtęć
 • Wskrzeszenie technologii, która pozwala na pozyskiwanie energii elektrycznej bezpośrednio z eteru.
 • Jak uzyskano energie elektryczna za pomocą helu.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?