Przekraczając Rubikon

TWÓRCA NIEPOKOJĄCO MISTYCZNEGO FLIMU ”11B X 1371” KTÓRY PRZEWIDZIAŁ PANDEMIĘ W 2015 ROKU POWRACA

TWÓRCA NIEPOKOJĄCO MISTYCZNEGO FLIMU ”11B X 1371” KTÓRY PRZEWIDZIAŁ PANDEMIĘ W 2015 ROKU POWRACA

W 2015 roku zagadkowe nagranie jakie zostało upublicznione przez stronę GadgetZZ.com, powoli zdobywało coraz większy rozgłos w internecie. Jego niepokojąca zawartość i ukryte sprytnie wskazówki wywołały niemałą konsternację wśród internautów i skłaniały do solidnej refleksji nad tym „Co autor miał na myśli ? „.

Wszystko zaczęło się od zwyczajnego listu, który został wysłany z Warszawy na adres szwedzkiego blog technologicznego. Zawierał on w sobie tylko płytę CD, która była zapisana dziwnym kodem, jak gdyby był to jakiś klucz bądź szyfr. Na samej płycie nagrany był jedynie jeden plik z dziwnym nagraniem, które trudno byłoby opisać inaczej niż jako niepokojące. Odbiorca przesyłki przedstawiający się jako John przekazał sprawę do zabawy użytkownikom reddita prosząc o pomoc w rozgryzieniu tej zagadki dzięki czemu sprawa szybko nabrała rozpędu. 

IB Image

Prędko okazało się, że to bynajmniej nie GadgetZZ było pierwszym odbiorcą tego nagrania a dużo wcześniej pojawiło się ono na portalu 4chan 9 Maja 2015 roku. Zgodniem z oryginalnym postem użytkownika, który umieścił ten film na 4chanie znalazł on go na ławce w parku i zdecydował się zadać sprawę z pomocą internetu. Niestety wtedy to wideo nie cieszyło się tak dużym zinteresowaniem jak teraz. 

Nie trzeba było długo czekać by przekonać się, że film ten pojawił się na Youtubie również 9 Maja tak samo jak post na 4chanie. Autor zarzeka się, że również odnalazł go na ławce w parku. Jest to o tyle zaskakujące, że wskazuje na to iż samo nagranie pojawiło się w conajmniej kilku źródłach naraz bez wywoływania zbytniego zainteresowania. 

https://www.youtube.com/embed/UDSfMmwNU2wW samym filmie internauci odkryli szereg ukrytych przekazów i tekstów, wskazujących na to, że każdy gest i każdy odgłos ma za cel przekazanie konkretnego komunikatu. Występują tam nie tylko dziwaczne obrazy, ale i alfabet morsa, język binarny czy nawet szyfr z enigmy. Pomimo tego stale okrywane są nowe informacje, a każda z nich stawia to dziwne nagranie w nowym świetle. 

Oto i kilka z nich: Gdy tylko pierwszy użytkownik wrzucił podejrzane jego zdaniem pliki do spektrogramu jasne okazało się, że jest tego dużo więcej. Pierwszy obraz przedstawiał dosyć wyraźny ( chociaż ucięty przy końcu ) napis „You are dead”. Po przetworzeniu w spektrogramie dźwięku z menu naszym oczom ukazuje się dość wyraźna czaszka razem z ciągiem liczb i dziwnych znaków wyglądających jak swego rodzaju szyfr. 

IB Image
IB Image

Jednym z ciekawszych odkryć w tym zakresie był obraz odkryty przed paroma dniami przedstawiający ciąg zer i jedynek ( oczywiście język binarny ) z przekazem „You still have one year or less” oraz kilka grafik z maskami podobnymi o tej jaką posiadała postać w filmie.  

IB Image

Poza obrazami ukrytymi w dźwięku, również i w samym wideo można było odnaleźć tajne przekazy a nawet adres Białego Domu. Szczególnie interesująco brzmi zdekodowana przez jednego z internautów wiadomość, która wygląda tak.  

IB Image

“Powstaje nowy porządek. Dołączysz bądź upadniesz. Wirus rozprzestrzenił się zbyt daleko; musi zostać powstrzymany. Wyrwiemy go z korzeniem. 13 i 50 spłoną.”Nie upłynęło dużo czasu gdy nasi polscy internauci odnaleźli miejsce akcji tajemniczego filmu, które okazało się być odwiedzonym już przezemnie Opuszczonym Szpitalem dla umysłowo chorych w Otwocku. Jedno poprowadziło do drugiego i poprzez liczenie….  średniej wysokości cegieł internauci doszli do wniosku, że postać przedstawiona na filmie ma około 1,4m wzrostu. 

IB Image

https://www.youtube.com/embed/9D_BKpoxhJMOczywiście teorie pojawiły się równo z rozpowszechnieniem się wideo i jedną z pierwszych, które wykluczono była ta zakładająca, że mamy doczynienia z seryjnym zabójcą. Obrazy katowanych kobiet przedstawiane w spektrogramie prędko okazały się jedynie zdjęciami bądź znalezionymi w internecie co definitywnie wyklucza, że może to być jakaś rozbudowana groźba bądź próba pochwalenia się swoimi wyczynami. 

Zdaniem jednego z internautów odpowiedzialny za to nagranie może być Skrillex, DJ znany ze swojego zamiłowania do umieszczania tematyki illuminati i satanizmu w swojej twórczości. Odkryta wiadomość w alfabecie morsa o treści „RED LIPSLIFE TENTH” miałaby być więc aluzją do jego piosenki „Red Lips”, która dziwnym trafem wyszła akurat w Maju 2015 roku. Bez wątpienia byłaby to ciekawa kampania reklamowa ale na ten moment nic o tym nie wiadomo. 

IB Image

Pojawiła się nawet taka teoria wedle której „RED LIPSLIFE TENTH” miałoby być anagramem do „KILL THE PRESIDENT”. Nieco naciągane, ale nie da się ukryć, że trafne. Przedstawione w jednym z przekazów liczby 13 i 50, które miały spłonąć, zdaniem niektórych mogą również nawiązywać do 13 pasków i 50 gwiazdek na amerykańskiej fladze. Można mówić co się chce ale na ten moment ta teoria zdaje się najbliżej prawdy. 

IB Image

Nawiązania do symboli pokroju trójkątów, liczby 3 czy oka z wpisaną w środek literką G skłoniły niektórych do sugestii, że mogą one być swoistym zaproszeniem do jednego z tajnych stowarzyszeń. Trudno zrozumieć dlaczego takie zaproszenia znajdywano na ławkach w parku bądź zostały one wysyłane do jakiegoś szwedzkiego blogera niemniej nie można niczego wykluczyć, dopóki nie znajdziemy jakiegokolwiek wyjaśnienia.

Możliwe, że jest to coś pokroju strony Magibon.com i kto wie, może jest to nawet twór pochodzący od tych samych ludzi. Jedno jest pewne, dzięki temu nagraniu internet wreszcie ma temat do rozważań. Polecam obserwowanie batalii redditu z tym filmem a ludzi bardziej uzdolnionych zachęcam do spróbowania swoich sił w rozwikłaniu tej zagadki.

Co więcej, sprawa miała też wątek polski, a list został na adres szwedzkiego bloga technologicznego, za pośrednictwem poczty w Warszawie. Płyta DVD, była zapisana dziwnym kodem, który okazał się być szyfrem. Na płycie nagrany był wyłącznie plik z dziwnym nagraniem, które trudno byłoby opisać inaczej niż jako niepokojące. Odbiorca przesyłki, przekazał nagranie do zabawy użytkownikom reddita, prosząc o pomoc w rozgryzieniu tej zagadki. Sprawa bardzo spodobała się redditowcom i szybko nabrała rozgłosu.

Wkrótce okazało się, że to nie GadgetZZ było pierwszym odbiorcą tego nagrania, a dużo wcześniej pojawiło się ono na 4chanie. Doszło do tego na kilka miesięcy wcześniej, bo aż 9 Maja 2015 roku. Zgodniem z oryginalnym postem użytkownika, który umieścił tam ten film , znalazł on go na ławce w parku i zdecydował się zbadać sprawę z pomocą internautów. Wówczas, wideo nie cieszyło się jednak tak dużym zinteresowaniem. Co więcej, tego samego dnia, film pojawił się na Youtube, co doprowadziło wielu ludzi do sugestii, że autor nagrania jest autorem obydwu wpisów.

W samym filmie internauci odkryli szereg ukrytych przekazów i tekstów, wskazujących na to, że każdy gest i odgłos miały za cel przekazanie konkretnego komunikatu. Występowały tam nie tylko dziwaczne obrazy, ale i alfabet morsa, język binarny czy nawet szyfr z enigmy. Tajemnice skrywały się nawet w ścieżce dźwiękowej, a spektrogram nagrania był pełen szyfrów ilustracji i komunikatów.

W samym wideo można było odnaleźć tajne przekazy, a nawet adres Białego Domu i nawoływania do pozbawienia życia prezydenta. Szczególnie interesująco, (tym bardziej z perspektywy naszych czasów) brzmiała zdekodowana przez jednego z internautów wiadomość, która brzmiała w następujący sposób: 

“Powstaje nowy porządek. Dołączysz bądź upadniesz. Wirus rozprzestrzenił się zbyt daleko; musi zostać powstrzymany. Wyrwiemy go z korzeniem. 13 i 50 spłoną.” 

W naszych czasach, każde nawiązanie do wirusów wydaje się być przepowiednią, dlatego odradzam wyciągnie pochopnych wniosków. Mało kto pamięta, że jeden z szyfrów o treści 2015 THERE WILL BE THREE był już uznawany za proroctwo. Komunikat ten nie zdawał się wskazywać na nic szczególnego, aż do momentu gdy jeden z użytkowników zwrócił uwagę na fakt, że w roku 2015 będą 3 piątki trzynastego.

Ostatni z nich wypadał na 13 Listopada i doszło wtedy do serii zamachów terrorystycznych w Paryżu. Niezależnie od tego jak traktujemy rewelacje Parkera, trudno nie przyznać (cytując premiera Morawieckiego) że na naszych oczach faktycznie „wykuwa się nowy porządek świata, po koronawirusie”.  

Nie upłynęło dużo czasu nim polscy internauci odnaleźli miejsce akcji tajemniczego filmu. Okazało się ono być Opuszczonym Szpitalem dla umysłowo chorych w Otwocku. Zidentyfikowano również autora filmu, który przedstawił się jako Parker Warner Wright. W kilka miesięcy później w sieci pojawiła się kolejna część nagrania, która ponownie wzbudziła dyskusje internautów, choć w o wiele mniejszej skali. Autor sam komunikował się z deszyfrantami dając im wskazówki i porady co do rozwiązania niezrozumiałych bądź uszkodzonych fragmentów nagrania.

Co więcej, z wysłanych przez niego komentarzy na Facebooku, wynikało jasno, że on sam ukrył w Warszawie kilka pendrivów z oryginalnymi nieuszkodzonymi kompresją fragmentami nagrania. Po raz kolejny ukryte przekazy nie znajdowały się tylko w dźwięku, ale i w obrazie. Internauci odnaleźli tam wiele z poprzednich szyfrów oraz kilka dodatkowych utrudnień, takich jak choćby szyfr masoński. Wielu ludzi sugerowało wówczas, że Parker aspiruje swoimi filmam do stworzenia takiego samego zamieszania jak sławna inicjatywa Cykada 3301. Nie był to jednak koniec jego aktywności. 

Dwa lata temu pojawił się kolejny film Parkera, który został umiejscowiony w lesie samobójców w Japonii. Ponownie skrywał on liczne szyfry i obrazy w spektrogramie i video. Szczególnie wartym uwagi z tamtego filmu jest zapisany szyfrem masońskim przekaz:

Out of small germs giant things have risen (Z niewielkich zarazków, powstały wielkie rzeczy), który również można rozumieć na dwojaki sposób biorąc pod uwagę wydarzenia z 2020 roku. W filmie były również wzmianki o broni biologicznej i antywirusach (widoczne jedynie przy analizie vectorscopowej), co zdaniem wielu osób miało świadczyć o tym, że autor miał świadomość tego co nadejdzie. W ramach przypomnienia, film pojawił się 7 kwietnia 2019 roku.

Aktywność Parkera ma swoją kontynuację, a dosłownie wczoraj, w sieci pojawił się kolejny film jego autorstwa. Wyraźnie różni się on od poprzednich ponieważ próżno szukać w nim oczywistych przekazów ukrytych w spektrogramie bądź nawet samym wideo. Nawet tytuł nowego dzieła wyraźnie odbiega od przyjętej przez Parkera reguły. Po filmach 11B X 1371, 11B 3 1369, 11B 45 1T8 czwarty klip nosi nazwę The Trigger. Pobieżna analiza nagrania sugeruje iż składa się on raczej z nawiązań do dawnych produkcji Parkera, aniżeli zestawu nowych szyfrów.

Wiele z osób obserwujących poczynania Parkera Warnera Wrighta, uważa jego produkcje to jedynie artystyczna wizja. Czysty przypadek doprowadził do tego, że jej profetyczna historia, skupia na sobie uwagę tysięcy ludzi. Wszelkie osoby chętne do przeanalizowania nowego nagrania, zapraszam na discorda naszego portalu, na którym można dzielić się przemyśleniami, wnioskami i ustaleniami związanymi z nowym filmem Parkera oraz wieloma innymi zagadnieniami.

Udostępnij

TWÓRCA NIEPOKOJĄCO MISTYCZNEGO FLIMU ”11B X 1371” KTÓRY PRZEWIDZIAŁ PANDEMIĘ W 2015 ROKU POWRACA

Globalna Świadomość15 listopada 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułZAGADKA ELTANINA – ANTENA NADAWCZA OBCYCH ODNALEZIONA NA DNIE MORZA ARKTYCZNEGO ?Następny artykuł”JEDNO POKOLENIE TO WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJĄ” –

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TWÓRCA NIEPOKOJĄCO MISTYCZNEGO FLIMU ”11B X 1371” KTÓRY PRZEWIDZIAŁ PANDEMIĘ W 2015 ROKU POWRACA
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?