Świat jest inny

SPEKTAKL NA GRANICY POLSKIEJ – CO DZIEJĘ SIĘ W KRAJU POD PRZYKRYWKĄ SZTUCZNIE WYWOŁANEGO ”KRYZYSU MIGRACYJNEGO” ?

SPEKTAKL NA GRANICY POLSKIEJ – CO DZIEJĘ SIĘ W KRAJU POD PRZYKRYWKĄ SZTUCZNIE WYWOŁANEGO ”KRYZYSU MIGRACYJNEGO” ?

Media głównego ścieku jak i te rzekomo niezależne zalewają Polski Naród informacjami o sytuacji na wschodniej granicy która jest również narzędziem do propagandy w krajach ościennych pokazując tym samym, że niczym się nie różnią. Natłok informacji sprawia, że wszyscy zapomnieli już, że setki irakijczyków było ściągniętych samolotami do Polski za pieniądze Polaków. A tu tych kilka tysięcy osób których liczba tak właściwie może być mocno zawyżona i robi się wielkie halo. Czym się różnią ci ściągnięci do Polski od tych statystów robiących zamieszanie na wschodniej granicy?

Ogólnie to niczym, ale potrzebna była kolejna zasłona dymna do działań realizowanych pod kurtyna plandemii. W sieci pojawia się cała masa paradoksów jak to np. uchodźcy ubrani są w drogie kurtki lub noszą drogie zegarki. To wszystko jest wyreżyserowane tylko po to aby odwrócić Naszą uwagę od miejsc i działań o których jest totalna cisza. W tym samym czasie do Polski wciąż wjeżdża ciężki sprzęt bojowy który jest upychany na bazach szczurów z uSSarmy.

W tym samym czasie na terytorium Polski wydzielane są kolejne obszary z przeznaczeniem na teren wojskowy do którego cywile nie mają wstępu. W tym samym czasie wielu młodych Polaków nagle umiera z niewiadomych przyczyn. W tym samym czasie na zachodniej granicy kończony jest ostatni odcinek płotu chroniącego rzekomo przed migracją dzików chorych na ASF. Jeszcze nie jest pod napięciem ale jak już wspominałem w poście z 21 kwietnia w innych landach graniczących z Polską płot jest pod napięciem które w każdej chwili można zwiększyć.

Dodatkowo pamiętać należy, że obszar stanu wyjątkowego to nie tylko to jedno miejsce na którym koczują statyści. To ponad 400 km na którym obowiązuje zakaz filmowania i mogą być tam wykonywane prace o których nigdzie nie usłyszysz i nie zobaczysz, a które mogą mieć kluczowe znaczenie w przygotowaniach do niespodzianki jaka jest Nam szykowana. Jeśli masz informacje, materiały filmowe lub zdjęcia związane z ruchami szczurów z uSSarmy w Polsce i obawiasz się je opublikować to podeślij je na wartojest@protonmail.comMam do Was małą prośbę.

W Usnaszu Górnym bez zmian. Dalej prowadzone są skoordynowane działania których głównym celem jest pokazanie widzom mediów różnego ścieku, że sytuacja jest bardzo poważna oraz, że reżim Łukaszenki prowadzi jakąś wojnę hybrydową której celem jest zalanie Europy garstką statystów. Tu jakimś laserkiem poświecili na Polski patrol, tu rzucą kamieniem i normalnie koniec Świata.

To może wydawać się śmieszne, ale jakieś argumenty trzeba podać opinii publicznej na Świecie, żeby nie było, że bez powodu wprowadza się do Polski ciężki sprzęt bojowy który jest rozstawiany na wysokości poligonów w pobliżu Grodna (przedstawię w najbliższym czasie analizę tego terenu). Przypominam, że tam sprzęt również był zwożony przez Naszych sąsiadów już od dawna pod pretekstem np. manewrów „Słowiańskie Braterstwo” dokładnie w tym samym czasie kiedy u Nas ściągano sprzęt pod przykrywką manewrów „Defender”.

Przygotowania do obecnej sytuacji trwały kilka ładnych lat tylko okłamywano Nas z celem zwożenia tego sprzętu do Polski. Jest to schemat na który nabrano Naszych Przodków przy okazji IIWŚ gdzie najpierw uzbrojono Nas aby zbrojna agresja na Naszą Rasę nie wyglądała na krucjatę. W tym samym czasie prowadzona jest bardzo poważna propaganda w mediach na Białorusi i RoSSji która przybiera charakter zagrzewania do boju przeciwko Polakom.

Co do Marszu Niepodległości 2021 to został on wykorzystany jako propaganda której celem było usprawiedliwienie działań na wschodniej granicy oraz obudzenie poczucia obowiązku obrony Polski wśród Patriotów co zostało skutecznie wprogramowane do głów Polaków oglądających reżimowe media. Ostrzeżenie dla osób chcących wstąpić do WP lub WOT: wymuszają tam przyjęcia szprycy co jest zdradą Polski! To właśnie wyszcypawkowanie najsilniejszych przedstawicieli Naszej Rasy zdolnych do obrony swojego Narodu jest celem korporacji.

Tymczasem niespełna 50 km od miejsca koczowania statystów które cały czas jest pokazywane przez wszystkie media dzieją się rzeczy których nie można nagrywać ani fotografować. Co właśnie dzięki Polakom z krwi i kości których reżim się boi możemy zobaczyć na załączonym obrazku. Mobilne stacje rzekomej tarczy antyrakietowej która jak już wiemy od samego początku nie miała charakteru defensywnego z czym również Naród Polski który sfinansował tą inwestycje został oszukany.

Oraz filmik który podepnę w komentarzu na którym widać sprzęt rozstawiony pomiędzy Augustowem, a miejscowością Lipsk. Oczywiście to zapewne sprzęt do uciszania imigrantów bo przecież władze reżimu które właśnie trenowały ewakuację z Polski na wypadek zagrożenia na pewno by poinformowały swoich sponsorów czyli Polski Naród o jakimś zagrożeniu. To są Patrioci i na pewno nie uciekliby tak jak to miało miejsce przed IIWŚ.

Cały spektakl na wschodniej granicy jest stworzony właśnie po to abyśmy rozkminiali czy „ta kurtka to oryginał czy nie”,”jaka może być jej cena przed promocją, a jaka po”,”czy jest WARta swojej ceny”, „czy jest czysta czy brudna” itp. nie po to aby tracić na to czas w komentarzach tylko po to aby zdać sobie sprawę, że coś tu nie gra i, że komuś właśnie na tym zależy aby powielać te treści i się na nich skupiać dlatego trzeba robić całkiem odwrotnie i nie koncentrować się na tym. Sorry ale od gości WAR wymagam tylko tyle aby zrozumieli przekaz, a jeśli puścisz go dalej to pomożesz sobie, innym, a przede wszystkim Polsce. Nie trać energii na komentarze które nie wnoszą nic do sprawy.

Na stronie Narodowe Siły Zbrojne opublikowno informację która ma na celu pomóc reżimowi we wprowadzaniu ciężkiego sprzętu bojowego wskazując, że Świadomi Polacy, Patrioci którzy robią zdjęcia lub filmują transporty ciękiego sprzętu bojowego „wspierają szpiegów łukaszenki”.

Tyle dobrze, że udostępniając taką informację potwierdzają, że jednak coś się dzieje skoro są ruchy sprzętu wojskowego, a dodatkowo jest to ukrywane. Każdy kto pomaga ukrywać przed Narodem Polskim przygotowania do działań militarnych narażając w ten sposób Polaków na niebezpieczeństwo z tym związane jest zdrajcą! Powtórzę to kolejny raz: Nie ma czegoś takiego jak konflikt wschód-zachód, roSSja-uSSa,itp. (wpisy programujące tego typu podziały/konflikty są wynikiem niewiedzy lub zdrady i są destrukcyjnie powielanym kłamstwem).

Reżimy ze sobą współpracują ponieważ są odgórnie sterowane przez korporacje w myśl dewizy divide et impera. Nabrano na ten numer Naszych Przodków którzy przelali krew za Wolna Polskę której nie ma, czego dowodem są właśnie tego typu wpisy na rzekomo Patriotycznej stronie.

Powinno to dać do myślenia zainteresowanym osobom. Jestem skłonny rzucić wyzwanie każdej rzekomo patriotycznej stronie: przez tydzień będę publikował dla swoich odbiorców wspomnienia o Naszych Przodkach którzy zawalczyli o Niepodległą lub o tym, że ze sklepu wyrzucono kogoś za brak maseczki, ale później przez tydzień chciałbym aby dana strona publikowała informacje np. o pladze zgonów wśród młodych Polaków jaka obecnie ma miejsce, albo Polskich złożach na których rozlokowano bazy okupantów z uSSarmy.

Ale oczywiście takie coś nie nastąpi ponieważ taka jest ich rola aby odwracać uwagę swoich odbiorców od zagrożenia jakie przemycano do Polski za Naszymi plecami okłamując Nas, że to „na manewry”. Dlaczego? Ponieważ tego typu grupy o charakterze patriotycznym skupiają uwagę Prawdziwych Patriotów niejednokrotnie potomków Żołnierzy którzy dali się nabrać na ten korporacyjny manewr i wiedząc o tym, że za śmierć ich Przodków byli odpowiedzialni zdrajcy tworzący ówczesny rząd szybką połączą kropki i staną po właściwej stronie. Chciałbym aby każdy zrozumiał, że organizacje posługujące się jedną symbolika są na szczycie połączone, a osoby należące do danej organizacji jak Żołnierze różnych krajów są trzymani z dala od tej wiedzy.

Zdaję sobie sprawę z tego, ze skala tego przekrętu jest przeogromna, ale nikt nie mówi, że będzie łatwo. Jak już jesteśmy przy NSZ to WARto wspomnieć, że oficjalnie można odszukać informacje o współpracy tych struktur w czasie IIWŚ z okupantem i to nie jest tak, że historia się powtarza, ona się nie zmienia. Bo po co zmieniać algorytmy działań skoro są skuteczne. Wszystko czego jesteśmy obecnie świadkami to powtórka działań poprzedzających wybuch IIWŚ. Zmieniono jedynie loga firm, rozwinięto technologię oraz usprawniono programowanie i inżynierię społeczną.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że to Polacy utrzymują wojsko amerykańskie stacjonujące w Polsce, sfinansowali przygotowania do obecnej sytuacji oraz zapłacą za to co reżim ma do wykonania w swoim scenariuszu. Z aktualnych informacji w Polsce to do Szczecina wpłynęła na weekend flota okrętów wojennych NATO kierująca się w stronę Litwy. Na granicy z Białorusią jeszcze nie zaczęła się wojna, a już zginął kolejny Polski Żołnierz. Szkoda, że nie informują czy byli zaszczepieni bo może być to kluczowym elementem który jak wiadomo przez WP oraz media głównego ścieku zostanie pominięty lub spreparowany.

Śledztwo prowadzi Żandarmeria Wojskowa więc na prawdę nie ma co liczyć, ale jednym z WARiantów jakie należy uwzględnić jest to, że nie chcieli oni uczestniczyć w tym spektaklu. Przypominam, że Żandarmeria jest to twór powstały z rozbicia Wojskowej Służby Wewnętrznej którego drugi odłam to WSI (obecnie Służba Kontrwywiadu Wojskowego).

A te wszystkie zmiany nazw i tworzenie metamorfoz są wprowadzane tylko po to aby nie było na kogo zgonić winy na obecną sytuację bo przecież „to nie my, to ci poprzedni” a tak na prawdę jest to ciągłość działań które pochłonęły miliony Ludzi którzy dali się oszukać poprzez wcześniejsze wprogramowanie do ich głów haseł typu „Bóg, Honor i Ojczyzna”. Problem jest taki, że osoby odpowiedzialne za programowanie takimi hasłami nie wierzą w Boga, nie mają Honoru, Ojczyzny a przede wszystkim rozumu.

Sztucznie spreparowany kryzys migracyjny jest na chwilę obecną podstawą „rozważań”(czyt. wszystko było już zaplanowane zanim jeszcze statyści koczujący na wschodniej granicy dowiedzieli się, że będą mieli tam do odegrania spektakl) do wprowadzenia jakiegoś art. 4 NATO którego następstwem może być zbrojna atak na kraj który stanowi zagrożenie (art.5), jak również zostanie to wykorzystane przez media w krajach będących rzekomym zagrożeniem dla Polski jako propaganda do podburzania R1a zamieszkujących pozostałe reżimy.

Zapraszamy do polubienia strony: WAR – co każdy Polak wiedzieć powinien

Udostępnij

SPEKTAKL NA GRANICY POLSKIEJ – CO DZIEJĘ SIĘ W KRAJU POD PRZYKRYWKĄ SZTUCZNIE WYWOŁANEGO ”KRYZYSU MIGRACYJNEGO” ?

Globalna Świadomość16 listopada 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”JEDNO POKOLENIE TO WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJĄ” – CZY PLANY ZACZIPOWANIA LUDZKOŚCI DO 2025 ROKU SĄ REALNE ?Następny artykułNEFILIM TO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W USA ! TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? CZYM

Ostatnie wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG”

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • SPEKTAKL NA GRANICY POLSKIEJ – CO DZIEJĘ SIĘ W KRAJU POD PRZYKRYWKĄ SZTUCZNIE WYWOŁANEGO ”KRYZYSU MIGRACYJNEGO” ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?