Skok w króliczą norę

PEDOFILIA ELIT – DLACZEGO PAPIEŻ BŁOGOSŁAWIŁ EPSTEINA

PEDOFILIA ELIT – DLACZEGO  PAPIEŻ BŁOGOSŁAWIŁ EPSTEINA

Film z nalotu policji z 2005 roku na skazany przestępca seksualny Jeffreya Epsteina w rezydencji na Florydzie zawierał szereg zdjęć na wystawie – jedno z nich przedstawiało Epsteina i  papieża Jana Pawła II , a inne przedstawiało Fidela Castro z  Kuby .

Nie było do końca jasne, czy zdjęcia były legalne. Jednak były prezydent Kolumbii Andrés Pastrana powiedział, że Epstein udał się na Kubę na zaproszenie Castro, donosi Miami Herald , dodając, że podróż prawdopodobnie miała miejsce w 2003 roku.

Zdjęcie po lewej przedstawiało Ghislaine Maxwell i Fidela Castro, a zdjęcie po prawej przedstawiało Epsteina i Maxwella z papieżem Janem Pawłem II.  (Biuro Prokuratora Stanowego hrabstwa Palm Beach)

Przez lata Epstein otaczała skarbnica znanych i głośnych nazwisk, w tym prezydenta Trumpa i byłego prezydenta Billa Clintona.

Artykuł z 2002 roku w New York Magazine przytacza wypowiedź Trumpa o Epsteinie: „Jest dużo zabawy z nim przebywać. Mówi się nawet, że lubi piękne kobiety tak samo jak ja, a wiele z nich jest po młodszej stronie”.

Jednak dokumenty sądowe z 2011 roku wykazały, że Trump miał wyrzucić Epsteina ze swojego kurortu Mar-a-Lago na Florydzie za napaść seksualną na dziewczynę.

lipcu administracja Trumpa bagatelizowała powiązania Trumpa z Epsteinem. Doradca Białego Domu Kellyanne Conway powiedziała, że ​​Trump powiedział jej, że nie rozmawiał z Epsteinem ani nie widział go od 10 czy 15 lat.

Wideo nagrane przez policję w rezydencji Epsteina w Palm Beach pokazało również, że dom był częściowo ozdobiony wyraźnymi zdjęciami i wizerunkami młodych kobiet, podał w czwartek Fox News .Wideo

Epstein został oskarżony o molestowanie dziesiątek nieletnich dziewcząt w rezydencji w Palm Beach, a do 2006 roku śledczy przeprowadzili wywiady z ponad 30 młodymi kobietami – niektóre z nich były nieletnie w czasie domniemanego molestowania.

W końcu prokuratorzy i prawnicy Epsteina wynegocjowali tajną wówczas ugodę, w wyniku której Epstein odsiedział zaledwie 13 miesięcy w więzieniu na podstawie zwolnienia z pracy, co pozwoliło mu pracować w swoim biurze sześć dni w tygodniu.

Przyznał się do oskarżenia o prostytucję dziecięcą i zarejestrował się jako przestępca seksualny.

Jedno zdjęcie widziane w domu Epsteina w Palm Beach wydawało się przedstawiać jego ówczesną dziewczynę i rzekomą panią, Ghislaine Maxwell , topless na plaży. Maxwell również wydawał się być drugą osobą na pierwszym planie zdjęcia z Castro.Wideo

Zdjęcie po lewej przedstawiało Ghislaine Maxwell i Fidela Castro, a zdjęcie po prawej przedstawiało Epsteina i Maxwella z papieżem Janem Pawłem II. 

Według pozwów wniesionych przez oskarżycieli finansisty, który popełnił samobójstwo w zeszłym miesiącu, gdy przebywał w więzieniu, czekając na proces pod zarzutem handlu ludźmi w celach seksualnych, 57-letnia osoba z towarzystwa rzekomo zwerbowała dziewczyny, aby zaspokoić seksualne apetyty Epsteina.

Jedna z oskarżycieli Epsteina, Virginia Giuffre , powiedziała w pozwie, że pracowała w Mar-a-Lago w wieku 15 lat, kiedy Maxwell zwrócił się do niej o sposób na zarabianie pieniędzy: naucz się masażu i poznaj Epsteina jako człowieka, który potrafi dać jej świetlaną przyszłość.

W złożonym pod przysięgą oświadczeniu Giuffre powiedziała, że ​​poleciała prywatnymi samolotami Epsteina do jego posiadłości w Nowym Meksyku, Stanach Zjednoczonych, na Virgin Island, Paryżu i Nowym Jorku. Guiffre powiedział również, że Maxwell zorganizował spotkania seksualne w Londynie i innych miejscach z brytyjskim księciem Andrew .

Andrew powiedział, że zarzuty były fałszywe, a Pałac Buckingham zaprzeczył jakimkolwiek wykroczeniom księcia. Co najmniej jedno zdjęcie w aktach sądowych przedstawiało księcia Andrzeja z ramieniem obejmującym talię Giuffre z uśmiechem Maxwella w tle.

Pod koniec zeszłego miesiąca Andrew przerwał milczenie na temat Epsteina, aby zaprzeczyć, że kiedykolwiek był świadkiem kryminalnego zachowania skazanego przestępcy seksualnego podczas „ograniczonego czasu”, który spędzili razem.Wideo

Powiedział w oświadczeniu, że ich przyjaźń rozpoczęła się w 1999 roku i że to był „błąd i pomyłka” zobaczyć Epsteina w 2010 roku. Ta wizyta miała miejsce rok po tym, jak Epstein skończył odsiadywać wyrok za nagabywanie nieletniego do prostytucji.

W zeszłym miesiącu pojawił się materiał wideo, na którym Andrew macha na pożegnanie młodej kobiecie przed drzwiami rezydencji Epsteina na Manhattanie podczas tej niesławnej wizyty w 2010 roku.

Maxwell zaprzeczył również twierdzeniom Guiffre’a i innym w dokumentach sądowych, mówiąc w 2011 roku: „Oskarżenia postawione przeciwko mnie są odrażające i całkowicie nieprawdziwe i proszę, aby przestali”.

Nieuchwytny były współpracownik Epsteina, który nie został oskarżony o żadne przestępstwo, nie powiedział nic publicznie od śmierci Epsteina i nie można było uzyskać od niego komentarza.

Prokuratorzy federalni potwierdzili w zeszłym tygodniu, że śledztwo w sprawie współspiskowców Epsteina jest w toku i będzie kontynuowane pomimo faktu, że sprawa karna przeciwko Epsteinowi została umorzona teraz, gdy on nie żyje.

Bryan Llenas z Fox News, Tamara Gitt, Robert Gearty i The Associated Press przyczynili się do powstania tego raportu.

Udostępnij

PEDOFILIA ELIT – DLACZEGO PAPIEŻ BŁOGOSŁAWIŁ EPSTEINA

Globalna Świadomość30 listopada 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPRAWDZIWA SYMBOLIKA I ZNACZENIE KRZYŻA – CZYM BYŁO UKRZYŻOWANIE ”MESJASZA”Następny artykułCZY SUMEROWIE ZAMIESZKIWALI PRZEDRESETOWĄ ANTARKTYDĘ ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”TUNELE RABINA” – TYSIĄCE DZIECI ZNIKAJĄ KAŻDEGO MIESIĄCA CO SKRYWAJĄ TAJNE TUNELE POD SYNAGOGĄ W NOWYM JORKU ? GŁĘBOKIE AKTA

Ostatnie wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PEDOFILIA ELIT – DLACZEGO PAPIEŻ BŁOGOSŁAWIŁ EPSTEINA
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?