Przekraczając Rubikon

CZY SUMEROWIE ZAMIESZKIWALI PRZEDRESETOWĄ ANTARKTYDĘ ?

CZY SUMEROWIE ZAMIESZKIWALI PRZEDRESETOWĄ ANTARKTYDĘ ?

Antarktyda była tropikalnym, zaawansowanym rajem znanym naszym przodkom. Pod grubą pokrywą lodową Antarktydy kryją się pozostałości zaawansowanej cywilizacji zagubionej w historii. Istnieje coraz więcej dowodów na to, że zaawansowane cywilizacje podrózowały po świecie w odległej przeszłości. W miarę dekodowania historii odkrywamy, że nasi „prymitywni przodkowie” mieli luksus pływania po całym świecie, ciesząc się własną wolnością, a przede wszystkim ich czyny przewyższały wiele z tego, co osiągnęliśmy przy użyciu nowoczesnej technologii.

Te dawno zapomniane ludy żyły w innym świecie niż ten reprezentowany w dzisiejszej historii. Ponieważ Antarktyda jest jedynym całkowicie niezamieszkanym kontynentem na świecie, wydaje się, że nie ma tam nic do zobaczenia poza wyjącym wiatrem, który uderza w twoje ciało i twarz oraz kilka pingwinów. A może jest cos więcej? Warto wspomnieć, że Antarktyda została odkryta dopiero w 1911 roku, kiedy Norwegowie w końcu po wyścigu z Brytyjczykami dotarli na Biegun Południowy.

Wcześniej kapitan James Cook i jego załoga zdołali dotrzeć na obrzeża tego tajemniczego kontynentu w 1773 roku, kiedy odkryli pobliskie wyspy, ale nigdy nie dotarli do rzeczywistej masy lądowej. Obecnie przyjmuje się, że biegun południowy był ledwo osiągalny na początku XX wieku i został nazwany Ant-Arktic-a ze względu na wcześniejsze odkrycie bieguna północnego wraz z jego regionem arktycznym. Po przybyciu Europejczyków wysłano kilka ekspedycji, aby zbadać ten obszar w poszukiwaniu zasobów.

Nie jest ukrytym faktem, że naziści przez lata i do dzisiaj bardzo interesowali się zamarzniętą pustynią, także Amerykanie pod przywództwem admirała Byrda i wielu innych grup i organizacji. Po dokładnym przeanalizowaniu powierzchni Antarktydy naukowcy doszli do wniosku, że ten wyludniony kontynent był niegdyś tropikalnym rajem . Obejmował wszystko, od słonecznych plaż, ciepłych wód po bujne środowisko, które pokrywało wszystkie doliny i góry. W odległej przeszłości Antarktyda była idealnym miejscem do życia.

Jednak współczesna nauka po raz kolejny twierdzi, że taki okres miał miejsce dziesiątki milionów lat temu. . Nie tak dawno historycy odkryli dwie starożytne mapy, które ujawniają wolny od lodu region Antarktydy. Jedna z map, Piri Reis , znanego XVI-wiecznego admirała tureckiego, pokazuje część Antarktydy, znaną dziś jako Kraina Królowej Maul, całkowicie wolna od lodu. Druga mapa, Oronteus Finaeucs, ukazuje cały kontynent bez lodu. Ale jak to możliwe, skoro Antarktydę odkryto po prostu sto lat temu? A co ważniejsze, dlaczego nie ma lodu? Mapa Piri Reisa Aby to wyjaśnia.

Mapa Piri Reisa została odkryta w 1929 roku, została narysowana na skórze gazeli, a analiza wykazała, że ​​jest to autentyczny dokument sporządzony przez podwładnych Piri Reisa w 1513 roku. Admirał był cenionym oficerem marynarki wojennej, który miał przywilej dostępu do wspaniałych miejsc nauki. Ze względu na tureckie pochodzenie miejscem, w którym znajdowało się najwięcej zasobów, była Cesarska Biblioteka Konstantynopola.

W jego dzienniku marynarskim wspomina się, że mapa została skompilowana z wielu innych map starożytnego pochodzenia, niektóre z nich z IV wieku p.n.e. , a nawet wcześniej. Podczas gdy niektóre listy zostały narysowane przez współczesnych marynarzy do admirała, inne zostały zebrane z Królewskiej Biblioteki Aleksandryjskiej , najważniejszej biblioteki starożytności.

Podobno po jej zniszczeniu kopie dokumentów wraz z niektórymi listami z oryginalnych źródeł wywieziono do innych ważnych ośrodków kulturalnych, w tym do Konstantynopola. Wiedza pozostała zamknięta do 1204, roku Czwartej Krucjaty. Kiedy Wenecjanie oblegali Konstantynopol, duża liczba tomów i map została wyrwana z tureckiej biblioteki cesarskiej i wpadła w ręce europejskich marynarzy.

Chociaż większość map dotyczyła Morza Śródziemnego i Morza Czarnego, były też inne oceany obu Ameryk, Arktyki i Antarktyki. Jak więc to możliwe, skoro ląd Antarktydy został odkryty dopiero w XX wieku? Mapa Piri Reis całkowicie dyskredytuje tę hipotezę, ponieważ północna część kontynentu została zmapowana, zanim pokrył ją lód.

Oznacza to dwie rzeczy: albo istoty ludzkie z zaawansowanymi możliwościami tworzenia grafiki istniały miliony lat temu, co jest niemożliwe zgodnie z naszym obecnie przyjętym paradygmatem; albo mapa została narysowana tysiące, jeśli nie dziesiątki tysięcy lat temu, kiedy ludzie wciąż używali zaawansowanych technik mapowania. Uwzględniając drugą hipotezę, przeczy to również temu, co współczesna nauka ma do powiedzenia o pierwszej znanej cywilizacji: Sumerach .

O ile wiadomo, pojawiły się szybko na obszarze Bliskiego Wschodu około 6000 lat temu, ale nie posiadały zdolności żeglarskich ani morskich. Co ciekawe, mówią o starożytnych ludziach, których traktowali jak „bogów” ze względu na ich niezwykłe zdolności i są znani jako Anunnaki . Jeśli spojrzymy na nowsze badania Antarktydy, możemy zobaczyć, że ostatni okres bez lodu na tym obszarze zakończył się około 6000 lat temu, co oznacza, że ​​niektórzy starożytni żeglarze musieli wcześniej wykonać mapę tego regionu.

Biorąc to pod uwagę, wydaje się, że już 4000 lat p.n.e. ., być może nawet wcześniej, istniały złożone mapy świata. Dokumenty te zostały później zebrane na przechowanie w Bibliotece Aleksandryjskiej, co również wskazuje, że starożytni egipscy uczeni badali te przestarzałe dziedzictwo. Po zniszczeniu tego słynnego centrum kulturalnego z miasta uciekło tylko kilka tomów, a wiedza jest teraz rozproszona i skąpa.

Udostępnij

CZY SUMEROWIE ZAMIESZKIWALI PRZEDRESETOWĄ ANTARKTYDĘ ?

Globalna Świadomość2 grudnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPEDOFILIA ELIT – DLACZEGO PAPIEŻ BŁOGOSŁAWIŁ EPSTEINANastępny artykułJAK CAŁY ŚWIAT PADŁ OFIARĄ KONTROLI UMYSŁU NOWEJ GENERACJI.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? KANYE WEST UJAWNIA JAK DZIAŁA ”MK ULTRA” W HOLLYWOOD

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY SUMEROWIE ZAMIESZKIWALI PRZEDRESETOWĄ ANTARKTYDĘ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?