Niewygodnie informacje

JUŻ Z TYM NIE KRYJĄ – BESTIA W ONZ, MOLOCH W RZYMIE I SZTANISTYCZNA SZOPKA W KAPITOLU

Czas przedświąteczny był okresem, w którym nie każdy z nas, ale większość osób poszukuje czegoś innego, jakichś nowych doznań. Szał zakupów, promocje, przeceny, wypieki na stół wigilijny, spotkania w gronie rodziny, z przyjaciółmi i tak dalej i tak dalej. I jak byśmy na to wszystko nie patrzyli to nigdy, ale to nigdy nie możemy zapomnieć, że w tym wszystkim, to jest w Świętach Bożego Narodzenia, chodzi o Jezusa Chrystusa, Boga- Człowieka. Jeżeli On będzie na pierwszym miejscu, wówczas wszystko inne będzie na miejscu odpowiednim.

Otóż świąteczna wystawa satanistycznej świątyni ponownie pojawiła się pod kopułą Kapitolu stanu Illinois ze sceną żłóbka „Bafometa”, przedstawiającą narodziny samego Szatana. Jak wiemy USA to doskonałe miejsce na tego typu „szopki”, gdyż USA powstało na fundamentach okultystycznych, satanistycznych. W wielu objawieniach Maryjnych jest mowa o tym, że Stany Zjednoczone Ameryki są krajem szatana. Zatem nie wiem jak was, ale mnie wyżej wspomniana „demoniczna szopka” wcale nie dziwi, podobnie jak nie dziwi mnie ból całkowicie zepsutego zęba, który należy wyrwać.

O wyżej wspomnianej „wystawie” rozpisują się największe portale typu: ABC, FOX, NyPost, NewsChannel, ReligionNews, Loudwire, BBC, WashingtonPost i wiele innych. Co interesujące, zazwyczaj opisują pozytywnie to „religijne wydarzenie”, jak de facto same to określają. I tutaj ponownie nie dziwi mnie to wcale, gdyż znam naturę wyżej wspomnianych mediów „głównego nurtu”, oraz naturę ich właścicieli. Jest to natura całkowicie zdeprawowana, aby nie napisać czegoś więcej.

Reasumując, członkowie Satanistycznej Świątyni w Illinois przybyli do Springfield w stanie Illinois, aby zainstalować w rotundzie wystawę satanistyczną. Instalacja przedstawia bóstwo Bafometa jako dziecko. Członkowie Satanic Temple powiedzieli, że pokaz ma reprezentować wielość, jedność, współczucie i empatię, i opisali to jako „pokaz pozytywnych wartości”. Mistrzostwo prawda? I XXI wieku rzeczy powiązane z demonami określa się mianem: „pokazu pozytywnych wartości”.

„Kapitol każdego roku wita różne religie, aby wystawiać świąteczne posągi w okresie świątecznym, więc chcieliśmy się do tego przyłączyć.” Powiedział minister Adam z Satanic Temple of Illinois. Posąg Bafometa jest wypożyczony z Satanistycznej Świątyni w Salem, Mass. Wszystko to łączy się w całość, otóż, jeżeli zdamy sobie sprawę z tego, że żyjemy w „czasach ostatecznych” to zgodnie z proroctwami Biblijnymi, to właśnie w tych czasach objawi się Antychryst. Więc zamiłowanie satanizmem oraz jawne jego wkraczanie do życia codziennego, nie może zaskakiwać.

Organizacja Narodów Zjednoczonych odsłania statuę „Strażnika Międzynarodowego Pokoju i Bezpieczeństwa”, która wygląda jak „coś” z Apokalipsy. „Strażnik międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa” przebywa na placu dla zwiedzających przed siedzibą ONZ. Strażnik jest połączeniem jaguara i orła i został podarowany przez rząd stanu Oaxaca w Meksyku. Przypadek czy jednak może coś więcej?

Szaleństwo „PLANdemii”, narastający chaos i terror sanitarny, wzrost napięć globalnych, wojny, konflikty, katastrofy naturalne, i myślisz, że nic więcej nie może się wydarzyć, to jednak zgadnij, co…? Wówczas wydarzenia jeszcze bardziej przyspieszają i odsłaniają przed nami kolejne puzzle układanki, w jakiej przyszło nam żyć. Dziś tym puzzlem jest wyżej wspomniana „postać”, w mojej opinii całkowicie „demoniczna postać”Spójrzcie:

Tak, więc powyższy strażnik międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa”, na który patrzysz, stoi teraz na „straży” przed Centrum dla odwiedzających ONZ i wykonuje żmudne zadanie zapewnienia „międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa” dla naszego globalnego społeczeństwa „Jednego Świata”Biorąc pod uwagę demoniczną naturę Organizacji Narodów Zjednoczonych, to ma sens, że mieliby stworzenie, które wygląda tak, jakby wyszło z Księgi Objawienia, przebywa właśnie na placu przed siedzibą ONZ. Ponad to, czy wiesz, że „Narody Zjednoczone” i ich ostateczne przeznaczenie są zapisane w Starym Testamencie? Spójrz:

Dlatego oczekujcie dnia – mówi Pan – w którym wystąpię jako oskarżyciel. Bo mam zamiar zgromadzić narody, zebrać królestwa, aby wylać na nie swoją popędliwość, cały żar swojego gniewu. Zaprawdę, cała ziemia będzie pożarta ogniem mojej żarliwości.”

Księga Sofoniasza.

Organizacja Narodów Zjednoczonych została założona w 1945 roku po II wojnie światowej przez 51 krajów „zaangażowanych w utrzymanie międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa”. Następnie powstaje państwo Izrael 14 maja 1948 roku. Nazistowskie Niemcy i wydarzenia, które miały miejsce podczas II wojny światowej (oraz powstanie państwa Izrael), były kolejnym „apokaliptycznym ostrzeżeniem” przed nadchodzącym czasem wielkiego ucisku, co samo w sobie spełniło kilkanaście proroctw biblijnych, zatem zegar czasów ostatecznych tyka z coraz większą zaciekłością.

A teraz poświęć trochę czasu na „odświeżenie się” przy pomocy Księgi Daniela rozdziały 2, 4 i 7, Księgi Objawienia rozdziały 12 i 13 oraz Księgi Izajasza rozdział 6, aby zobaczyć, jak strasznie wyglądające hybrydowe bestie odgrywają ważną rolę w proroctwach biblijnych czasów ostatecznych, które jeszcze się nie spełniły. Rozumiem, że ten posąg w ONZ to prezent od Meksyku i tak dalej, ale rozumiem również, że ten „demoniczny posąg”, który nazwali „strażnikiem międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa”, jest idealnym symbolem czasów, w których żyjemy.

Moloch na tronie

Szokujące rzeczy dzieją się w Europie i na Świecie tak od paru lat. Wylew LGBT i szeroko pojętej ideologii Gender, napływ uchodźców vel nachodźców i siłowe wprowadzanie multi kulturowości, siłowa rekonstrukcja społeczeństwa także w Polsce. Ponad to powstające liczne bramy Baala (kolejnego demona), w różnych częściach świata. Nie ulega wątpliwości, że zło poszerza swoje horyzonty i napiera, ale wraz z naporem zła ludzie zaczynają dostrzegać satanizm elit.

W Rzymie w dniu 28  października 2019 roku przed wejściem do Koloseum, miejsca męczeństwa chrześcijan, ustawiono szatański pomnik niesławnego boga zwanego Molochem. Kult Molocha objawiał się  składaniem ofiar  z dzieci. Wzmianka o nim pojawia się w Biblii (2 Kl 23.10). Czczony jakoby pod postacią byka. Średniowieczna demonologia uznaje Molocha za jednego z najpotężniejszych demonów. Trwająca wystawa przed Koloseum w Rzymie obejmuje rekonstrukcję Molocha, starożytnego bóstwa.

Owa wystawa z jawną rysą okultyzmu, budzi wielkie kontrowersje, wśród włoskich katolików. Ta niecodzienna inicjatywa obejmuje rekonstrukcję boga Molocha (starożytnego demona, któremu w ramach ofiary składano dzieci) w wydrążonym brązie. Forma posągu zaczerpnięta została z filmu Cabiria, z 1914 roku, wyreżyserowanego przez pionierskiego reżysera Giovanniego Pastrone i nakręconego w Turynie.

Kolejnym aspektem budzącym niepokój, jest fakt, że w obrębie Koloseum odprawiana jest również droga krzyżowa, zatem publicyści zadają pytanie o to czy obecny papież złoży pokłon Molochowi, czy też będzie modlił się tuż obok. Wielu publicystów włoskich nawołuje do przebudzenia, ponieważ współczesny kościół coraz częściej wspominany jest jedynie przy okazji pedofilskich skandali, a obecnie bałwochwalczego posągu demona Molocha, ustawionego w miejscu zbrodni na chrześcijanach.

Wracając do filmu Cabiria, należy wspomnieć o jednej z najbardziej szokujących scen. Otóż widzowi przedstawiana jest wielka świątynia Molocha, przed którą czeka sto małych dzieci gotowych zginąć jako ofiary dla złego boga Molocha. Ponad to wewnątrz świątyni znajdujemy kolosalny posąg uskrzydlonego boga Molocha. Posąg wzorowany na wyżej wspomnianym z filmu, obecnie wystawiony jest przed wejściem do Koloseum.

Podczas gdy niektórzy uważają przedstawienie Molocha przy wejściu do Koloseum za nieszkodliwą część wystawy, inni są zaniepokojeni sytuacją. Natomiast nam pozostaje się zastanawiać, czy nie jest to zapowiedź wylania na Rzym Gniewu Bożego, czyli wypełnienia proroctwa apokalipsy: 

„Upadł, upadł Babilon – stolica. I stała się siedliskiem demonów i kryjówką wszelkiego ducha nieczystego, i kryjówką wszelkiego ptaka nieczystego i budzącego wstręt, bo winem zapalczywości swojego nierządu napoiła wszystkie narody, i królowie ziemi dopuścili się z nią nierządu, a kupcy ziemi doszli do bogactwa przez ogrom jej przepychu.”

Drodzy Czytelnicy, szokujące rzeczy dzieją się w Europie i na Świecie tak od paru lat. Wylew LGBT i szeroko pojętej ideologii Gender, napływ uchodźców vel nachodźców i siłowe wprowadzanie multi kulturowości, siłowa rekonstrukcja społeczeństwa także w Polsce. Ponad to powstające liczne bramy Baala (kolejnego demona), w różnych częściach świata. Nie ulega wątpliwości, że zło poszerza swoje horyzonty i napiera, ale wraz z naporem zła ludzie zaczynają dostrzegać satanizm elit.

Udostępnij

JUŻ Z TYM NIE KRYJĄ – BESTIA W ONZ, MOLOCH W RZYMIE I SZTANISTYCZNA SZOPKA W KAPITOLU

Globalna Świadomość13 stycznia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułHOMO CAPENSIS – UKRYTY GATUNEK KTÓRY RZĄDZI OD LAT LUDZKOŚCIĄ ?Następny artykułWYSOKI RANGĄ OKULTYSTA WYJAŚNIA CO SIĘ STANIE Z

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

JAK PRZEŻYĆ PO ZA ”WIELKIM RESETEM ? NAJWIĘKASZA TAJEMNICA NOWOTWORÓW – RAK NIE JEST CHOROBĄ JEST SYMPTOMEM CZY ”OLIMP” UPADNIE

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JUŻ Z TYM NIE KRYJĄ – BESTIA W ONZ, MOLOCH W RZYMIE I SZTANISTYCZNA SZOPKA W KAPITOLU
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?