Niewygodnie informacje

JAK PRZEŻYĆ PO ZA ”WIELKIM RESETEM ?

JAK PRZEŻYĆ PO ZA ”WIELKIM RESETEM ?

W dzisiejszych czasach niekończącego się cyklu wiadomości i przenośnego gadżetu w naszych rękach, który zawsze nam o tym przypomina, łatwo dać się wciągnąć. Konsekwencją jest niemal nieustanny niepokój i stres związany z obecnym stanem świata.

Co robimy z wszystkimi wiadomościami o suszy, głodzie, chorobach, pestycydach i plastiku we wszystkim, co spożywamy? Możemy przekształcić tę niespokojną energię w coś produktywnego — i zacząć się przygotowywać.

Uprawianie własnej żywności

Najprawdopodobniej będzie to pierwsza rzecz, o której wszyscy pomyślą, gdy zaczną przygotowywać się do końca świata. W jaki sposób zapewnię jedzenie dla siebie lub mojej rodziny, jeśli nie mogę pojechać do sklepu spożywczego i przeciągnąć karty? Na szczęście dla nas Ziemia zapewnia nam wszystko, czego potrzebujemy, aby zacząć uprawiać własną żywność, bez względu na to, czy mamy własną działkę, na której możemy się kopać, czy też musimy zacząć trochę mniej.

Skorzystaj z Internetu już teraz (nigdy nie wiesz, kiedy nie będziesz mieć do niego dostępu) i zapisz wszystko, czego się nauczysz. Chociaż Dokumenty Google są przydatne, jeśli internet ulegnie awarii, cała Twoja wiedza będzie niedostępna. Zdobycie papierowej kopii almanachu farmera również uratuje ci życie.

Rozpocznij teraz swój stos kompostu. Kompostowanie wymaga czasu, więc im szybciej się zacznie, tym szybciej będziesz miał bogaty w składniki odżywcze kompost, w który możesz się kopać, aby wyhodować własne owoce i warzywa.

Znajdź źródło wody

Chociaż życie ze świeżej, filtrowanej wody z butelek może być kuszące, jest to po prostu niewykonalne. Musisz zacząć szukać własnej wody. Dobrze, że planeta, na której żyjemy, dostarcza nam go niemal bez przerwy.

Czy kiedykolwiek skuliłeś się na kanapie z ciepłym kubkiem gorącej czekolady, podczas gdy na zewnątrz szaleje burza, w pełni bezpiecznie i przytulnie w zaciszu własnego domu? Cóż, te dni to idealny czas na uzupełnienie zapasów wody. Nauczenie się, jak zbierać własną deszczówkę, sprawi, że każdy sąsiad, który nie przygotował się na koniec świata, będzie zazdrosny o to, jak promienna jest Twoja skóra!

Jednak ważne jest, aby nie tylko ustawiać dzbanki do zbierania wody deszczowej, ale także nauczyć się jej właściwej filtracji.

Jeśli mieszkasz w pobliżu oceanu, naucz się filtrować słoną wodę do bezpiecznej, nawilżającej wody pitnej. W rzeczywistości, nawet jeśli nie mieszkasz w pobliżu oceanu, naucz się, jak to zrobić. Nigdy nie wiesz, dokąd zaprowadzą Cię Twoje podróże w naszej apokaliptycznej przyszłości!

Wygeneruj własną moc

Choć może być ekscytujące stanie na zewnątrz podczas burzy z kluczem na sznurku latawca, czując wiatr we włosach, istnieją znacznie lepsze sposoby na przechwytywanie energii elektrycznej i przekształcanie jej w energię.

Jesteśmy w nowej erze technologicznej i istnieje kilka sposobów na utrzymanie mocy, aby sprawdzić apokalipsę TikTok. Wiatr, woda, energia słoneczna, możliwości są nieograniczone! Niezależnie od tego, czy mierzysz się z tym sam, czy w grupie ocalałych, budujących własną społeczność, będziesz potrzebować władzy.

Najłatwiejszym sposobem na rozpoczęcie przygotowań do tego jest zaopatrzenie się w panele słoneczne, póki jeszcze można je kupić. Jeśli nie możesz sobie na nie teraz pozwolić, rozejrzyj się w miejscach, które już je mają, gdy cywilizacja upadnie.

Jednak posiadanie paneli słonecznych nie wystarczy. Co zrobić, jeśli Twój kombajn nie ma elektryka wykwalifikowanego w naprawie uszkodzonego panelu słonecznego? Naucz się podstaw, wydrukuj schematy, dowiedz się, jak rozwiązać wszelkie problemy, które mogą się pojawić w przypadku awarii panelu słonecznego.

Najprawdopodobniej nie będziesz miał nieskrępowanego dostępu do samochodu napędzanego energią. Dobra wiadomość dla ciebie, wszystko czego potrzebujesz to rurka i możesz wyssać własny gaz podczas apokalipsy, aby utrzymać samochód w ruchu, gdy odjeżdżasz od ścigającej cię grupy kanibali. Możesz się na to przygotować, przyzwyczajając się do smaku benzyny — nie ma czasu na kneblowanie i robienie min, gdy ludzie łakną twojego ciała!

Znajomość podstaw budowy i naprawy

Co zrobisz, jeśli jedna ze ścian w twojej tandetnej bazie zawali się lub cenny pojazd popada w ruinę? Musisz znać umiejętności, aby rozwiązać te problemy, jeśli się pojawią (i będą).

YouTube będzie Twoim najlepszym przyjacielem w nauce podstaw naprawy domu i konserwacji samochodu. Istnieją tysiące filmów, które pomogą Ci zacząć, a jeśli chcesz pójść o krok dalej i rozpocząć drobne projekty budowlane w swoim domu, istnieje wiele ofert na elektronarzędzia na Facebook Marketplace od niedawno oszukanych żon.

Co zrobić, jeśli nie chcesz zostać robotnikiem fizycznym i wolisz mieć wyznaczoną osobę do tej roli? Jeśli jesteś kobietą, masz trochę szczęścia, bo łatwo znaleźć mężczyznę, który zrobi to za Ciebie. Nie wiesz, gdzie go znaleźć? Oto wskazówka: idź do dowolnego Home Depot i zaparkuj na parkingu. Otwórz maskę samochodu i pociągnij za przypadkowe przewody lub wtyczki. Zrób swoją najlepszą seksowną twarz, która jest w niebezpieczeństwie, i poczekaj, aż pełnosprawni i ciężko pracujący mężczyźni zaroją się od ciebie, oferując swoją pomoc. Wybierz swoją ulubioną i masz nowego kumpla z apokalipsy!

Ostatnie chwile

Przez całą ludzką cywilizację bogaci pieprzą się z biednymi. Nie jest to nowa koncepcja dla społeczeństwa i najprawdopodobniej nigdy nie zostanie w pełni wykorzeniona. W tej nowej epoce przeładowania informacjami łatwo jest zostać przytłoczonym niesprawiedliwością tego świata. W końcu jesteśmy tylko ludźmi, aw naszej naturze leży troska o innych walczących ludzi. Ważne jest, aby cofnąć się o krok i zdać sobie sprawę, że na raz możesz zrobić tylko tyle.

Wyłącz powiadomienia z telefonu komórkowego o każdej nowej katastrofie na świecie. Nie potrzebujesz aktualizacji w czasie rzeczywistym o katastrofach i tragediach oddalonych o pół świata. Wyjdź na zewnątrz i weź głęboki oddech świeżego powietrza, które tak hojnie dostarcza nam Ziemia.

Dla twojej psychicznej stabilności ważne jest, aby od czasu do czasu odłączyć się. Nie musisz wrzucać telefonu do najbliższego jeziora (chociaż jeśli chcesz tego dramatycznego momentu, śmiało!), ale cofnij się i zastanów nad wszystkimi pięknymi rzeczami, które życie zawsze nam oferuje.

Możesz spędzić czas z najbliższymi. Nadal możesz wychodzić na drinka z przyjaciółmi i śmiać się, aż boli cię boki. Możesz uprawiać seks i się zakochać. Rano słychać śpiew ptaków, a późną letnią noc ogłuszającą orkiestrę robali. Możesz zobaczyć słońce odbijające się od wody, leżeć w trawie i tworzyć kształty z chmur. Życie jest piękne i ważne jest, aby docenić te chwile w chaosie dzisiejszego świata.

A więc jeśli masz pytania na jakikolwiek temat poruszony na naszej stronie, lub jakiekolwiek inne pytanie zapraszamy cię na naszą zaprzyjaźniona stronę: cukor.pl

Na tym nowoczesnym forum internetowym znajdziesz ludzi myślących podobnie jak ty, z którymi możesz toczyć fascynujące dyskusję na głębokie tematy dotyczące wszelakich aspektów rzeczywistości w której żyjemy 

Poniżej znajdziesz link do naszej grupy na cukor.pl wystarczy, że się zarejestrujesz i możesz działać. Tak więc zapraszamy wszystkich do budowy ,nowej społeczności, która nie podlega cenzurze !;)

https://cukor.pl/kategorie-pytan/globalna-wiedza/

Udostępnij

JAK PRZEŻYĆ PO ZA ”WIELKIM RESETEM ?

Globalna Świadomość13 sierpnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAK ZADZIAŁA TECHNOKRATYCZNY I TRANSHUMANICZNY PLAN SCHWABANastępny artykułNASZE NIEBO JEST PEŁNE ”NIEWIDZIALNYCH UFO”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

NAJWIĘKASZA TAJEMNICA NOWOTWORÓW – RAK NIE JEST CHOROBĄ JEST SYMPTOMEM CZY ”OLIMP” UPADNIE – BUDOWA TAJEMNICZEGO MURU OTACZAJĄCEGO BIAŁY DOM

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JAK PRZEŻYĆ PO ZA ”WIELKIM RESETEM ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?