Otwórz oczy

TRWAJĄCE MEGAKRYZYSY GOSPODARCZE I HUMANITARNE – NARODZINY PRAWDZIWEGO NWO

TRWAJĄCE MEGAKRYZYSY GOSPODARCZE I HUMANITARNE – NARODZINY PRAWDZIWEGO NWO

Jak z mgły powoli wyłaniają się złowróżbne cienie. Przed nami wizja kryzysu gospodarczego, humanitarnego, celem jest zdewaluowanie wszelkich wartości, rozpętanie walki o ogień, wtedy życie ludzkie przestaje mieć jakąkolwiek wartość.

Mocarstwa, reprezentujące nieliczną, ponadnarodową elitę, bawią się w grę kosztem milionów ludzi, depcząc życie, pokój i godność , realizują szalony plan przebudowy świata, chcą zniszczyć istniejący porządek do fundamentów i zapisać życie od nowa, jak czystą kartkę.

Znajdziesz nas też na TELEGRAMIE bez cenzury: https://t.me/globalnainfo

Bezczelne sfałszowanie wyborów w USA powinno już być dla świata ostrzeżeniem, u władzy są ludzie którzy zorganizowali rewolucje w Rosji i w Chinach, rzeźnicy którzy byli zdolni wymordować 200 mln ludzi, przygotować, wywołać i przeprowadzić dwie wojny światowe i niezliczone konflikty po 1945 roku.

Czy sądzicie, że dziś, kiedy ci ludzie chcą tę rewolucje rozciągnąć na cały świat, czy zawahają się zgładzić 5 – 6 mld ludzi ? Oni już stworzyli oś zła, jak od początku XX wieku, Rosja, Chiny, kim posłużą się do tego by zrealizować swoje plany, posłużą się właśnie nimi, tak jak zawsze, jak wtedy komunizmem i faszyzmem, by nikt nie pomyślał że projektantem tej kolejnej , najpotworniejszej w historii zbrodni są ludzie z Waszyngtonu, Londynu, Berlina, Paryża i innych stolic świata zachodu.

Kilka razy opisywałem Wam ten proces, przygotowania rozpoczęto już na początku lat 70-tych, przystępując do likwidacji utworzonego bloku wschodniego. Plan budowy ZSSR stworzył żydowski bankier z Nowego Jorku Otto Khan, z kolei Chiny budował inny projektant wielkich przemian Sydney B.Ford.

W tych samym biurze projektowym naszkicowano scenariusz rewolucji Solidarności , a w głównych rolach obsadzono ludzi komunistycznej : cywilnej i wojskowej bezpieki, którym powierzono misję pogrzebania PRL-u.

Pisałem także o tym , że najważniejszą częścią planu było skorumpowanie klasy średniej i wyższej. Proces ten nieco inaczej przeprowadzono w państwach byłego bloku wschodniego i inaczej na zachodzie. Za żelazną kurtyną korumpowano tę klasę za pomocą kija i marchewki, synonimem tego systemu był telefon na biurkach ludzi bezpieki, sędziów, prokuratorów, adwokatów, inżynierów, policjantów.

Dzwonek oznaczał nagrodę za podłość, nikczemność, za nadgorliwość i wierną służbę. Bezpieka PRL-u wyhodowała sobie klasę średnią i wyższą i ten proces był intensywnie kontynuowany po 1989 roku. Pisałem wiele razy, że nie było nigdy komunizmu ani socjalizmu, to był system redystrybucji dóbr stworzony przez kapitał świat zachodu, uwięzienie milionów w systemie który nie generował niczego poza patologią.

Na zachodzie klasy średnia i wyższa były najpierw elicie potrzebne, by pilnowały żeby nikt nie dorobił się majątku, nie doszlusował do elity arystokratycznych rodzin i arystokracji pieniądza, jakie na początku XX wieku uformowały ponadnarodową elitę.

Moralna i etyczna klasa średnia musiała pilnować państwa, by nie wydarzyło się nic, co mogłoby zakłócić plany elity. Kiedy elita, na przełomie lat 70/80 ubiegłego wieku, posiadła konieczne kapitały, i technologie ( broń elektromagentyczną, geofizyczną, biologiczną ), dzięki stworzonej przez nią żelazanej kurtynie, rywalizacji, przystąpiła jednocześnie do likwidacji pieniądza i do zniszczenia moralności i etykli zachodniej klasy średniej oraz zawłaszczenia reszty majątku świata przez globalizację.

Uczyniła to za pomocą infllacji. Jak pisałem, ten sam dom w latach 70-tych kosztował w USA 40 000 USD, jaki przedstawciele klasy średniej i wyższej mogli kupić po kilku latach pracy, a po 40 latach ten sam dom kosztował w USA już 1 mln USD .

Przyzwyczajona do życia na pewnym poziomie klasa średnia i wyższa, chciały zdobyć te dobra znacznie szybciej, więc stały się podatne na korupcję. Widać to doskonale po orzecznictwie sądów amerykańskich, choćby w sprawie podatku od pracy najemnej. Liczne orzeczenia amerykańskiego SN z lat 20,30,40,50 -tych ubiegłego wieku jednoznacznie przesądziły że wprowadzenie takiego podatku w USA nie ma konstytucyjnej podstawy i jest nielegalne.

Potem, zdemoralizowani i prowadzeni na pasku tajnych organizacji amerykańscy sędziowie niższych instancji, orzekali zupełnie inaczej, drwiąc sobie z amerykańskiej konstytucji i prawa, bo system w USA jest przecież preceednowy, orzeczenie SN tłumaczące prawo są wiążące dla wszystkich. Dlaczego o tym wszystkim tak dokładnie piszę, dlatego że ma to kapitalne znaczenie dla budowy Nowego Porządku.

Ponanarodowa elita jest nieliczna, więc zawsze musi sie kimś posłużyć aby zrealizować swoje plany. Używa do tego ideologii, osi zła, ale przede wszystkim polityków, wojska, służb, rozkazu, polecenia służbowego i tajemnic : państwowej i służbowej. Znakomita większość klasy średniej to Tajni Współpracownicy Służb Specjalnych, z kolei służby specjalne państw tworzą wspólną ponanarodową organizację jaka podlega elicie.

To jest klucz do zrozumienia dlaczego plany elity są tak precyzyjnie wykonywane na całym świecie. Elita planując gruntowną przebudowę tego świata była świadoma, że nie może tego uczynić gwałtownie, musi systematyczne i napuszczać jednych na drugich, klasa na klasę.

Najpierw ta elita, przez swoje służby, przesłała wiadomość klasie średniej i wyższej, że przystępuje do redukcji seniorów i słabszych, że wspierając elitę w tym planie klasy średnia i wyższa nie będą przedmiotem ataku, że to chwalebna misja ratownia planety, w której przyszłość maja tylko ci przydatni, a więc klasa średnia i wyższa.

Wierzcie mi, znam to środowisko, wielu ludzi wyciągniętych z nizin społecznych, sędziowie, prokuratorzy, lekarze wydobyci z ogromniej biedy, z patologii, przywiązani do stabilności, swoich domków, kont i bezpiecznego życia jak pies do budy, niezdolni do jakiegkolwiek oporu., protestu, o walce nie wspomnę. Ci ludzie słuchają bezkrytycznie swoich pułkowników, majorów, kapitanów, a ja już wiele razy pisałem o tym, że wojskowi ludzie służb pójdą w odpowiednim czasie na rzeź, całe ich rodziny, bo są bezpośrednimi świadkami wydarzeń, mogą w przyszłości dać świadectwo prawdzie, dysponują wiedzą groźną dla ich mocodawców.

To co nadciąga ze wschodu powinno uświadomić klasie średniej i wyższej że za chwilę straci wszystko, to o co tak bardzo się troszczy i z jakiego powodu zdolna jest do najbardziej podłych kompromisów. Po utracie majątków klasom wyższej i średniej nie pozostanie nic innego jak wierna służba za darowanie życia.

Podobny proces zajdzie w masach i tak klasa wyższa i średnia zostaną włączone do jednej klasy z masami, bo w przyszłym świecie będą tylko dwie klasy, masy i elita. Jeżeli się tym wojskowym, ludziom służb, sędziom, prokuratorom, policjantom wydaje że jakoś to przetrwają, że lawirując dotrwają do przyszłości, to już WAM piszę że WAM SIĘ NIE UDA.

Elity dysponują technologią zdolną zajrzeć do WASZYCH mózgów, odtworzyć WASZE ŻYCIE, wystarczy jedna niepokorna myśl, WASZA, lub członków WASZYCH RODZIN. Poza tym celem elity jest uśpienie znacznej części populacji, jak w MATRIXIE, podłączenie śpiących do systemu kreowanego przez sztuczną inteligencję. Ludzie nie zorientują się że przechodzą ze świata rzeczywistego do świata wirtualnego.

MATRIX był nie tylko filmem dokumentalnym, ale przede wszystkim był wizją świata jaki nas czeka, dlatego jestem zdumiony, że do tej pory nie wybuchła światowa rewolucja, po tym jak Elon Musk zapowiedział bezpośrednie podłączenie, za pomocą modemu wszczepionego w mózg, każdego człowieka do interentu.

Ludzie są tak głupi że nie są zdolni dostrzec że za tym projektem kryje się śmierć za życia, odebranie nam nie tylko kontroli nad procesami biologicznymi w naszym organiźmie, ale przejęcie absolutnej kontroli nad naszą świadomością. To będzie finał pocesu przechodzenia do ery technotronicznej.

Niestety nadszedł ten czas, google zablokował nam możliwość zarabiania z reklam powołując się na nierzetelne informacje medyczne…

W tym miejscu choć nie chcemy, zwracamy się do ciebie drogi czytelniku, prosimy o dobrowolne wpłaty i pomoc materialną od której zależne jest nasze być albo nie być !

Nie poddajemy się i walczymy dalej, dziękujemy za waszą pomoc i pozdrawiamy… jeśli chcesz nam pomóc:

Nr. konta: 43 1870 1045 2078 1002 4318 0001
Tytułem: ”zwrot zaliczki”

Dla wpłacających z zagranicy:Kod BIC (Swift):NESBPLPW

IBAN: PL43 1870 1045 2078 1002 4318 0001

Przelewy blik na nr. telefonu : 666642378

Tu możesz wesprzeć naszą działalność kupując nam pizzę;)

https://www.buymeacoffee.com/globalna.info

Znajdziesz nas też na TELEGRAMIE bez cenzury: https://t.me/globalnainfo

Udostępnij

TRWAJĄCE MEGAKRYZYSY GOSPODARCZE I HUMANITARNE – NARODZINY PRAWDZIWEGO NWO

Globalna Świadomość9 marca 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułDZIWNE ZJAWISKA NA UKRAIŃSKIM NIEBIE – UFO, ANIOŁY CZY TAJNA BROŃ PUTINA ?Następny artykułMARZENIE ELIT POWOLI SIĘ WYPEŁNIA –

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GEOINŻYNIERIA I ”PŁUCA CHEMTRAILS” – ZOBACZ CZYM ODDYCHASZ ! EUROPA ŚPI ! ZOBACZ JAK JAPONIA WALCZY Z TYRANICZNYM 'TRAKTATEM PANDEMICZNYM’

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TRWAJĄCE MEGAKRYZYSY GOSPODARCZE I HUMANITARNE – NARODZINY PRAWDZIWEGO NWO
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?