Otwórz oczy

OSTATECZNIE TO JESZCZE NIE NASZA WO?NA !

OSTATECZNIE TO JESZCZE NIE NASZA WO?NA !

Jest propozycja żeby samoloty wojskowe ( 70 ) przekazane Ukrainie przez NATO startowały z lotnisk w Polsce. Czy jeszcze ktoś ma wątpliwości że propozycję tę złożyli nam nasi sojusznicy z Londynu i Waszyngtonu ? Nie trzeba tęgiego umysłu żeby zrozumieć, że tej pomocy wojskowej nie ma jak przekazać Ukrainie, bo ona nie ma już ani jednego lotniska.

Znajdziesz nas też na TELEGRAMIE bez cenzury: https://t.me/globalnainfo

Ktoś chce nas w ten konflikt wplątać, pewnie dlatego Putin namówił Łukaszenkę na wojskowe wsparcie, licząc że Polacy będą się na ten przykład się powoływać. To wszystko widać jak na dłoni. Zachód dysponuje rewolucyjnymi technologiami inwigilacji, są w stanie dostroić się do fal mózgowych i zajrzeć do głowy. Przed nimi nic i nikt się nie ukryje, twierdzenie że Putin zaskoczył wszystkich inwazją na Ukrainę, to zwyczajne kłamstwo.

Kiedy zachód podjął działania, kiedy 64 kilometrowa kolumna wojsk rosyjskich znalazła się pod Kijowem, kiedy Rosjanie zniszczyli lotniska na Ukrainie i infrastrukturę, a strategiczne punkty zostały przez wojsko rosyjskie opanowane ?

Pytanie jaki jest sens pomocy wojskowej, w jaki sposób ta pomoc dotrze w rejonowy walk, skoro Rosjanie kontrolują przestrzeń powietrzną , a ich satelity szybko wyłapią konwój ze sprzętem, a rakiety samosterujące dokonają dzieła ?

Jak podawałem, amerykańscy dziennikarze śledczy uzyskali informacje że USA zwinęły 15 baz- laboratoriów już w roku 2020 z Ukrainy. Sześć lat pracowali i nagle wszystko zostało pozamiatane ? Co ciekawe, Rosjanie wiedząc o tym, strzelali do pustych obiektów. Nie wiem czy Państwo żeście widzieli ostrzały w Syrii. W wielu przypadkach okazało się ze strzelano do piachu na pustyni.

Chodziło tylko o to żeby wyrwać z budżetu USA kolejne środki na walkę z groźnym wrogiem ( czytaj dżinem w butelce ). W Waszyngtonie doskonale o tym wiedzą że pomoc w obecnej chwili dla Ukrainy to musztarda po obiedzie, 6 mld USD piechota. jednak nie chodzi. Kiedy jeszcze nikt nie był pewny ataku amerykańska ambasada w Kijowie przerzuciła swój personel do Lwowa.

Obserwując przebieg wypadków kierujcie się logiką. Zachód zdecydował się na sankcje ekonomiczne, one miałyby sens gdyby konflikt się przedłużał, tymczasem wszystko wskazuje na to że lada dzień Putin zdobędzie Kijów, a rząd Ukrainy i jego Prezydent uciekną za granicę.

Te sankcje, jak pisałem, będą jedynie przydatne zachodowi do rozmów handlowych z Rosją, do wytargowania lepszych cen gazu, ropy, zboża, owoców i co tam jeszcze Rosja ma do zaoferowania światu. Ta opieszałość, nie jest przypadkowa.

Przykładowo rząd Niemiec opierał się tak długo, aż stało stało się jasne, że poważnej pomocy wojskowej nie uda się już dostarczyć na miejsce walk. To wszystko jest bardzo ładnie zsynchronizowane w czasie.

Teraz będziemy świadkami zaciskani pętli na szyi Rosji, nie chodzi jednak o to żeby uratować Ukrainę, ale to by jak najwięcej wytargować od Rosji, USA i Wielka Brytania będą żądać neutralności Rosji w rywalizacji z Chinami , a Unia będzie chciała wydusić wieloletnie kontrakty na dostawy gazu i ropy z dobrymi cenami.

Jest duża szansa że uda się po drodze przetrącić rząd PIS w Warszawie, na czym zależy dzisiaj administracji Bidena, Niemcom, Francji i Brukseli. Jak pisałem, awanturą, wojną w naszej części Europy, zawsze żywotnie zainteresowany był Londyn.

To ostatecznie nie nasza wojna.

Żadna wojna nie była wolą większości ludzi, większości narodu. Ludzie zasadniczo wola się dogadać niż się napierdalać. Ci na górze ostatecznie i tak będą siedzieć w bezpiecznych bunkrach. Ginąć będą młodzi chłopcy, którzy mogliby się zakochać, zdobyć wykształcenie i mieć rodzinę. Ginąć będą dzieci i kobiety. A Ci, którzy przeżyją zostaną z traumą. Jeżeli sami jej nie przepracują, to będą nią nieść ich potomkowie.

A może tak społeczność międzynarodowa w postaci głosu ludu powinna zamknąć w jednym pokoju prezydenta Chin, USA, ROSJI, IRANU i innych zaangażowanych w ten konflikt jak i pozostałe te w Syrii, w Palestynie i wszędzie tam, gdzie jest wojna z założeniem, że mają się dogadać. Jeżeli po 24 godzinach by się nie dogadali to jest każdemu obcinany jeden palec. Po kolejnych 24 godzinach kolejny palec i tak do skutku.

Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie. Jak jeszcze studiowałem nauki polityczne to jeden z wykładowców powiedział wprost, że badania pokazują, że do polityki pchają się psychopaci i osobowości narcystyczne w około 70 %.To nie jest nasza wojna. To wojna wataszków na górze. Tak samo było w przypadku każdej wojny.

My jesteśmy w tą wojnę wciągani. Nie znaczy to, że nie należy pomagać dzisiaj Ukraińcom. Sam mam tam rodzinę i jestem w stałym kontakcie gotowy do dania im pomocy. W tej wojnie nie ma wygranych. I nie będzie. Przegrywają wszyscy, a najbardziej cierpią Ci na dole. Aktualna narracja w tv jest tak samo manipulująca z jednej jak i z drugiej strony.

Tutaj nie ma dobrych i złych, bo na górze są po prostu psychopaci. A na dole martwi ludzie, kobiety, dzieci, rozwalone firmy, domy, mieszkania, i życia. To jak to jest przedstawiane to socjotechnika. I nie wierzę, że po zakończeniu tego konfliktu będzie spokój.

Stop War ! To krok pierwszy. Drugi to znalezienie formy kontroli społeczeństwa nad tymi, którzy mają moc decyzyjna angażować nasze dzieci, do swoich interesów. Jak na to patrzę to mam wrażenie, że jesteśmy wsadzani z jednego konfliktu w drugi, abyśmy wciąż byli w strachu.

Mam też wrażenie, że aby ukryć bankructwo sytemu finansowego tworzy się wydarzenia, które odwracają nasza uwagę od rzeczy ważnych. Mam też wrażenie, że musimy zrozumieć, że jeżeli sam o siebie nie zadbasz, to nikt o Ciebie nie zadba.

Mam też wrażenie, że jako ludzkość mamy założone klapki na oczy. Jakbyśmy byli w matrycy systemowej wciąż na poziomie świadomości dziecka (społeczeństwo), które jest traumatyzowane przez psychopatycznych chorych rodziców (rządy).

Mam nadzieję, że jak najszybciej dorośnie MY. I mam świadomość, że to nie stanie się w jeden dzień. Ta wojna pokazuje też poprzez emocje jakie w sobie doświadczamy nasz środek. Co Ty byś zrobił jakbyś miał do przeprowadzenia dobry interes albo może nawet interes swojego życia (Niemcy, gaz, surowce) z mordercą i psychopata (Putin).

Co Ty byś zrobił jakbyś miał umierać za kogoś w nie swoim konflikcie ?Co Ty byś zrobił, jakbyś miał podjąć decyzję o obronie swego kraju – zostalbyś czy wyjechał ?Albo na poziomie mikro. Co. Ty byś zrobił jakbyś silniejszy tłukł słabszego.

Być może na innym poziomie jest to po prostu kolejna faza zaglądania w siebie, na pewno tak to co się dzieje można wykorzystać. Jakie są moje odpowiedzi na te pytania ? Jak ja się mam do tego co się tam dzieje.

Niestety nadszedł ten czas, google zablokował nam możliwość zarabiania z reklam powołując się na nierzetelne informacje medyczne…

W tym miejscu choć nie chcemy zwracamy się do ciebie drogi czytelniku, prosimy o dobrowolne wpłaty i pomoc materialną od której zależne jest nasze być albo nie być !

Nie poddajemy się i walczymy dalej, dziękujemy za waszą pomoc i pozdrawiamy… jeśli chcesz nam pomóc

Nr. konta: 43 1870 1045 2078 1002 4318 0001
Tytułem: ”zwrot zaliczki”

Dla wpłacających z zagranicy:Kod BIC (Swift):NESBPLPW

IBAN: PL43 1870 1045 2078 1002 4318 0001

Przelewy blik na nr. telefonu : 666642378

Tu możesz wesprzeć naszą działalność kupując nam pizzę;)

https://www.buymeacoffee.com/globalna.info

Znajdziesz nas też na TELEGRAMIE bez cenzury: https://t.me/globalnainfo

Udostępnij

OSTATECZNIE TO JESZCZE NIE NASZA WO?NA !

Globalna Świadomość10 marca 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułMARZENIE ELIT POWOLI SIĘ WYPEŁNIA – CO SIĘ STANIE GDY NA ŚWIECIE ZOSTANIE WYCOFANA GOTÓWKA ?Następny artykułCZY SYTUACJA NA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GEOINŻYNIERIA I ”PŁUCA CHEMTRAILS” – ZOBACZ CZYM ODDYCHASZ ! EUROPA ŚPI ! ZOBACZ JAK JAPONIA WALCZY Z TYRANICZNYM 'TRAKTATEM PANDEMICZNYM’

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • OSTATECZNIE TO JESZCZE NIE NASZA WO?NA !
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?