Przekraczając Rubikon

TAJEMNICZE AKTYWNOŚCI UFO W KONFLIKCIE NA UKRAINIE

TAJEMNICZE AKTYWNOŚCI UFO W KONFLIKCIE NA UKRAINIE

W niedawnej historii „ekspert” od istot pozaziemskich i UFO zasugerował, że powodem, dla którego Rosja najechała Ukrainę, było zdobycie „ arki kosmicznej obcych ”, której istnienie zostanie potwierdzone, gdy wynurzy się ze swojej podziemnej kryjówki i wzleci w powietrze. W chwili pisania tego tekstu wydarzenie to nie zostało zgłoszone w mediach głównego nurtu, wojskowych ani w mediach społecznościowych. 

Jednak odnotowano wiele obserwacji UFO, które zostały zgłoszone i zarejestrowane – w tym jedna, w której UFO wydawało się angażować w walkę z rosyjskimi czołgami. Czy kosmici, jak sugeruje jedna strona, próbują zapobiec wojnie nuklearnej, która dotknie nie tylko Ziemię, ale i resztę Układu Słonecznego? A może są to zwykłe wizualizacje bitew powietrznych prowadzonych przez nieznane lub tajne samoloty i drony w zadymionej ciemności, które czynią z nich UFO?

Znajdziesz nas też na TELEGRAMIE bez cenzury: https://t.me/globalnainfo

Chmury czy statek kosmiczny?

„Powiedział: „Zdarzył się jakiś cud. Wyglądało to jak atak (na Rosjan) ze statku kosmicznego. Z nieba wystrzelił jakiś piorun. I wszędzie rozchodziły się iskry”.

Relację tę przekazał CBN News jej ukraiński dyrektor Konstantyn Łytwynenko, który otrzymał ją od ojca ukraińskiego żołnierza, który zadzwonił, by powiedzieć, że on i jego żołnierze są w rozpaczliwej i pozornie przegranej bitwie. 

Podczas gdy żołnierze na scenie nazywali to pomocą ze „statku kosmicznego”, reżyser wiadomości pozostawił ją również otwartą na „boską interwencję”. Albo jedno i drugie – jest wielu, którzy popierają ideę, że wiele „cudów” w tekstach religijnych mogło być obcymi spotkaniami.

Albo pareidolia – istnieje wiele doniesień o chmurach w kształcie aniołów lub bóstw, jak w tym tweecie ( zobacz to tutaj ). Obserwacje takie jak zielona kula w tym filmie , o którym mówi się z Kijowa, sprawiły, że niektórzy ludzie zastanawiali się nad odpowiedzią na często zadawane pytanie – dlaczego obcy nie interweniują lub nie uratują nas. Ciekawy respondent udziela odpowiedzi z perspektywy ET:

„Często zadajesz naszemu operatorowi następujące pytanie: „dlaczego te istoty pozaziemskie nie interweniują, aby rozwiązać nasze problemy związane z wiekiem?”. Pytamy Cię: według Ciebie, ziemski, jak powinniśmy interweniować? Czy zmuszasz się do zaakceptowania naszych wartości naukowych, społecznych, moralnych i religijnych? 

Prawdę mówiąc, powiedz nam: jakie byłyby twoje reakcje, gdybyśmy to zrobili, naruszając w ten sposób twoją wolność, twoją wolną wolę? Robiąc to, chcielibyśmy wiedzieć, czy wierzysz nam lepiej czy gorzej niż ty, przyzwyczajony tak jak ty do przymusu, przemocy, narzucania interesów politycznych i ekonomicznych w celach egoistycznych i blaspickich. Chcielibyśmy wiedzieć!” (Tłumaczenie Google)

Czy zamiast tego wziąłbyś krowę?

Uratowaliśmy cię… teraz musisz podążać za naszymi naukami/przywództwem/religią. Jak często w naszej historii ludzie robili to samo innym ludziom? Ukraina nie jest osamotniona w obserwacji UFO – UFO zarejestrowane nad Petersburgiem.

Świadek powiedział, że jest zbyt szybkie i zbyt jasne jak na helikopter. Kolejny niezidentyfikowany okręt wojenny czy coś innego? Kolejny nad Omskiem miał kształt cygara, a jeden w niezidentyfikowanym obszarze wydawał się być trójkątny . Tajny rosyjski odrzutowiec? Stany Zjednoczone nie mogą być jedynym krajem posiadającym samoloty w kształcie trójkąta – prawda?

Te obserwacje powinny nam przypomnieć, jak straszna jest wojna – kiedy ludzie chcą interwencji obcych, a nawet mają nadzieję, że zobaczą statki z innej planety, a nie wroga. Czy naprawdę bylibyśmy gotowi wymienić nasze człowieczeństwo za pomoc od istot pozaziemskich?

Niestety nadszedł ten czas, google zablokował nam możliwość zarabiania z reklam powołując się na nierzetelne informacje medyczne…

W tym miejscu choć nie chcemy, zwracamy się do ciebie drogi czytelniku, prosimy o dobrowolne wpłaty i pomoc materialną od której zależne jest nasze być albo nie być !

Nie poddajemy się i walczymy dalej, dziękujemy za waszą pomoc i pozdrawiamy… jeśli chcesz nam pomóc:

Nr. konta: 43 1870 1045 2078 1002 4318 0001
Tytułem: ”zwrot zaliczki”

Dla wpłacających z zagranicy:Kod BIC (Swift):NESBPLPW

IBAN: PL43 1870 1045 2078 1002 4318 0001

Przelewy blik na nr. telefonu : 666642378

Tu możesz wesprzeć naszą działalność kupując nam pizzę;)

https://www.buymeacoffee.com/globalna.info

Znajdziesz nas też na TELEGRAMIE bez cenzury: https://t.me/globalnainfo

Udostępnij

TAJEMNICZE AKTYWNOŚCI UFO W KONFLIKCIE NA UKRAINIE

Globalna Świadomość14 marca 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”MGŁY WO7NY” – TEATR TRWA, ZMIENIŁ SIĘ TYLKO SPEKTAKLNastępny artykułKIM JESTEM – KIM JEST C(ZŁO)WIEK ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICZE AKTYWNOŚCI UFO W KONFLIKCIE NA UKRAINIE
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?