Świat jest inny

CZEMU KRAINA ”U” ODGRYWA KLUCZOWĄ ROLĘ W AGENDZIE WIELKIEGO RE:SETU

CZEMU KRAINA ”U” ODGRYWA KLUCZOWĄ ROLĘ W AGENDZIE WIELKIEGO RE:SETU

Konflikt szalejący na Ukrainie może doprowadzić do rozległych zniszczeń, ale niektórzy obserwatorzy ostrzegają, że nie możemy stracić z oczu faktu, że kraj ten wprowadza również w życie tak wiele cech charakterystycznych Wielkiego Resetu Światowego Forum Ekonomicznego .

Sprawę przedstawił Julian Schernthaner w niemieckim serwisie informacyjnym Wochenblick w artykule zatytułowanym: „W cieniu wojny: Ukraina jako wielkie laboratorium resetu globalnej elity technologicznej”.

Autor zauważa, że ci, którzy dążą do radykalnej restrukturyzacji świata, od dawna mają na celowniku Ukrainę.

Przy energicznym udziale prezydenta Wołodymyra Zełenskiego Ukraina stałaby się mekką dla amerykańskich laboratoriów broni biologicznej i utorowałaby drogę do tworzenia sieci cyfrowych, Metaverse i „bez-prywatności” obywateli. Podstawą jest aplikacja do cyfrowego identyfikatora znana jako „Diia”, skrót od „Rząd i ja”.

Niedługo po objęciu urzędu przez Zełenskiego utworzono krajowe Ministerstwo Transformacji Cyfrowej (MDT), którego zadaniem było stworzenie rządowej platformy dla smartfonów. Diia, jak wiadomo, ma ponad 50 aplikacji poświęconych; identyfikacji online, prawach jazdy, legitymacji studenckiej, paszportach szczepień przeciwko COVID, aplikacjom biznesowym i ubezpieczeniowym oraz zarządzaniu świadczeniami socjalnymi.

Jeden z francuskich portali technicznych porównał podejście Ukrainy do chińskiego systemu kredytów społecznych i na tym porównania się nie kończą. W zeszłym roku Zełenski zaoferował równowartość jednej dziesiątej typowej miesięcznej pensji ukraińskiej każdemu, kto przesłał swoje dane dotyczące szczepień do Diia.

Zaledwie dwa tygodnie przed uruchomieniem systemu, szczyt Światowego Forum Ekonomicznego, którego gospodarzem był architekt Wielkiego Resetu, Klaus Schwab, nazwał Zełenskiego gościem honorowym. W przemówieniu ukraińskiego prezydenta pojawiły się modne hasła „nowa normalność”. Wyraził przekonanie, że bezpieczeństwo międzynarodowe wymaga przemyślenia, a obecne globalne instytucje nie są efektywne.

Opisał również swoją wizję Ukrainy, aby stać się wschodnioeuropejską Doliną Krzemową i „mekką inwestycji”. Był to pomysł, który przyjął Schwab i pochwalił reformy już dokonane w kraju, z których wiele zostało zainicjowanych przez WEF. Po apelu WEF, Ukraina zawarła umowę z Apple w sprawie przeprowadzenia w tym roku cyfrowego spisu ludności, a Apple szuka projektów, które będą promować przejście kraju na tryb elektroniczny. 

MDT zawarło również umowę z Microsoft w zakresie dalekosiężnej współpracy w celu opracowania „wysoce bezpiecznego ekosystemu platformy chmurowej”, który wpłynie na „różne branże i będzie promować transformację energetyczną, cyfrową transformację rolnictwa i zrównoważony rozwój”.

Globalne niedobory żywności służą programowi Wielkiego Resetu

Ukraina mogła już podążać tą ścieżką, ale teraz wielu obawia się, że obecne walki między Rosją a Ukrainą służą również agendzie Wielkiego Resetu. Podczas konfliktu prezydent Joe Biden podpisał dekret wzywający do federalnego badania kryptowalut i pilnej eksploracji „nowego cyfrowego dolara”. Biały Dom powiedział, że będzie „pilna potrzeba badań i rozwoju potencjalnego CBDC w Stanach Zjednoczonych, jeśli emisja zostanie uznana za interes narodowy”.

Nie różni się to od globalnej waluty cyfrowej, którą wyobrażali sobie zwolennicy Wielkiego Resetu. Glenn Beck wyjaśnił , dlaczego wszyscy powinniśmy się bać :

„Zamierzają przejść od dolara amerykańskiego do waluty cyfrowej, takiej, którą można śledzić, kontrolować, manipulować i zaprojektować dla, według słów Białego Domu, „sprawiedliwy” dostęp do bezpiecznych i przystępnych cenowo usług finansowych. Będą kontrolować ciebie i twoje życie, a także potrzeby całego społeczeństwa.”

Niestety nadszedł ten czas, google zablokował nam możliwość zarabiania z reklam powołując się na nierzetelne informacje medyczne…

W tym miejscu choć nie chcemy, zwracamy się do ciebie drogi czytelniku, prosimy o dobrowolne wpłaty i pomoc materialną od której zależne jest nasze być albo nie być !

Obecnie cała nasza działalność stanęła pod znakiem zapytania…. prowadzenie strony to koszty związane z:

– opłatą za serwery

– opłatą za elastyczne skalowanie strony

 opłata za hosting

 połata za certyfikat SSL

– opłata dla administratora technicznego strony

Nie poddajemy się i walczymy dalej, dziękujemy za waszą pomoc i pozdrawiamy… jeśli chcesz nam pomóc:

Nr. konta: 43 1870 1045 2078 1002 4318 0001
Tytułem: ”zwrot zaliczki”

Dla wpłacających z zagranicy:Kod BIC (Swift):NESBPLPW

IBAN: PL43 1870 1045 2078 1002 4318 0001

Przelewy blik na nr. telefonu : 666642378

Tu możesz wesprzeć naszą działalność kupując nam pizzę;)

https://www.buymeacoffee.com/globalna.info

Znajdziesz nas też na TELEGRAMIE bez cenzury: https://t.me/globalnainfo

Co więcej, globalne niedobory żywności wywołane… (przez sankcje dopow.) grają prosto w ręce globalistów. Ponieważ walki w europejskim spichlerzu pozostawiają wiele krajów z niedoborami zbóż, a rosnące ceny nawozów wpływają na rolników w USA i na całym świecie, gwałtownie rosnące koszty produkcji żywności są przenoszone na konsumentów w sklepach spożywczych.

Przemawiając w jednym z odcinków „American Journal”, Harrison Hill Smith zauważył: „Kiedy masz niedobory, masz racjonowanie. Kiedy już masz racjonowanie, zwłaszcza na… takie rzeczy jak jedzenie, lekarstwa, które teraz również racjonują, masz w zasadzie całkowitą kontrolę”.

„Niedobór zostanie ponownie wykorzystany do ustalenia, kto dostaje, a kto nie otrzymuje żywności potrzebnej do przetrwania. To całkiem proste.”
Istnieją również obawy, że te niedobory kluczowej żywności, takiej jak oleje roślinne i zboża, utorują drogę biotechnologii do odegrania większej roli , wraz z przeprojektowaniem systemów żywnościowych i większą liczbą osób spożywających uprawy z edytowanymi genami tylko po to, by „przeżyć”.

Tajny plan „misji pokojowej” , stworzony przez polskie Ministerstwo Obrony, przewiduje prawdopodobnie wysłanie na Ukrainę międzynarodowego kontyngentu liczącego do 10 tysięcy żołnierzy…

Rząd pragnie zagłady Polski i śmierci miliony Polaków… „misje pokojowe” w byłej Jugosławii, czy Libii – zawsze polegały na morderstwach i masowej zbrodni, a tu chodzi o coś więcej, cała Polskę chcą zaangażować w wojnę – czyli chcą śmierci Polaków ..

Rosyjski polityk Aleksiej Żurawliow, przewodniczący centrowej partii Rodina, zagroził w państwowym radiu atakiem nuklearnym na Warszawę i wojska NATO, które ośmielą się przekroczyć granicę z Ukrainą rzekomo z „misją pokojową”.

Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg stwierdził, że użycie broni jądrowej zmieni przebieg konfliktu, a Rosja „nigdy nie wygra wojny jądrowej”. To prawda, ale Rosja może przetrwać taki konflikt nuklearny znacznie lepiej, ponieważ może ukryć i chronić 45 milionów obywateli pod ziemią. W krajach NATO prawie nie ma takich schronów (masoni mają).

Co więcej, za pomocą tego rodzaju twardych słów Sojusz próbuje ukryć fakt, że w rzeczywistości jest przerażony połączeniem rosyjskich pocisków hipersonicznych i wysoce zaawansowanych systemów obrony przeciwrakietowej, zdolnych do przechwycenia zachodnich pocisków jądrowych – czyli NATO nie ma szans, USA może Europe wystawić, a w kluczowym momencie opuścić …

Udostępnij

CZEMU KRAINA ”U” ODGRYWA KLUCZOWĄ ROLĘ W AGENDZIE WIELKIEGO RE:SETU

Globalna Świadomość1 kwietnia 20221 kwietnia 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKTO ZAKULISOWO WYWOŁAŁ ”DZIWNĄ WO7NĘ” ?Następny artykułCO SKRYWA NADCHODZĄCY ”TRAKTAT PANDEMICZNY” WHO ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

PRAWDZIWE RELIGIJNE KSIEGI UKRYWANE PRZEZ KOŚCIÓŁ KATOLICKI DLACZEGO ROSJA NE WYKORZYSTUJE FUTURYSTYCZNEJ BRONI ? PO CO PODNIESIONO STUKROTNIE NORMY PROMIENIOWANIA

O czym myślisz?

  • CZEMU KRAINA ”U” ODGRYWA KLUCZOWĄ ROLĘ W AGENDZIE WIELKIEGO RE:SETU
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • O czym myślisz?