Otwórz oczy

TAJEMNICA ”CARA” – CO SIĘ DZIEJE Z PUTINEM ?

TAJEMNICA ”CARA” – CO SIĘ DZIEJE Z PUTINEM ?

Ostatnie publiczne pojawienie się Władimira Putina stało się pożywką do spekulacji na temat jego stanu zdrowia.

Zarówno Putin jak i Siergiej Szojgu, wyglądają dziwnie, jakby zmagali się z jakimiś problemami zdrowotnymi. Co do Szojgu sprawa jest jasna – generał przeszedł zawał serca. Co zatem trapi Putina?

Wszystkie publiczne pojawienia sie Putina sa analizowane na wszystkie możliwe sposoby. Nie inaczej jest z najnowszym nagraniem ustawianej, niby rozmowy, między Putinem a Szojgu.

Rzuca się w oczy, że Putin cały czas kurczowo trzyma się biurka co zostało odebrane jako dowód na rzekoma chorobę Parkinsona jaka miałaby przytrafić się rosyjskiemu przywódcy.

ZAPRASZAM NA MOJĄ NOWĄ INICJATYWĘ https://www.facebook.com/Altermajk/

Zwrócono również uwagę na oszczędną mimikę Putina. Wyglądał jak ktoś zmęczony walką, ktoś kto znalazł się w pozycji defensywnej, albo próbuje coś ukryć.

Czyżby chodziło o ruchy mimowolne i drżenie kończyn? Niektórzy spekulują, że to dlatego Putin zaciskał rękę na biurku przez całe nagranie. A może to zbyt daleko idące doszukiwanie się niekonsekwencji? 

Gdyby popatrzeć na to nagranie z powyżej perspektywy można uznać, że nagranie Putina i Szojgu to deep fake, bo głowa Putina nie pasuje do pozycji tułowa, a Szojgu dziwnie zastyga jak w stopklatce.

Ikoniczne spotkanie Putina i jego generała zostało też zauważone przez internautów, którzy w memach cieszą się, że Putin skrócił wreszcie stoły wizytowe a zarazem dystans do swoich współpracowników. 

Udostępnij

TAJEMNICA ”CARA” – CO SIĘ DZIEJE Z PUTINEM ?

Globalna Świadomość23 kwietnia 202228 kwietnia 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPAXLOVID – PFISSER FORSUJE ”MAGICZNĄ” PIGUŁKĘ NA ”CELEBRYTĘ”Następny artykułCZASY OSTATECZNE – JAK UMIERAJĄ CYWILIZACJE ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ROSJA, NATO POLSKA I USA – KTO JEST PANEM KTO SŁUGĄ ? JAK ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 ZMIENIĄ NASZ ŚWIAT ?

O czym myślisz?

  • TAJEMNICA ”CARA” – CO SIĘ DZIEJE Z PUTINEM ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • O czym myślisz?