Przekraczając Rubikon

CZY HORUS POWRÓCIŁ NA ZIEMIĘ – W KOLORADO ZFILMOWANO PŁONĄCE, LATAJĄCE STWORZENIE

CZY HORUS POWRÓCIŁ NA ZIEMIĘ – W KOLORADO ZFILMOWANO PŁONĄCE, LATAJĄCE STWORZENIE

Tajemnicze latające istoty widywane był w wielu rejonach kraju przez wiarygodnych ludzi. Nikt nie wie, czym lub kim były. Spotkania z nimi były jednak zaskakująco realne, a czasem szokujące. To, co przydarzyło się ludziom, o których piszemy może przyprawiać o dreszcze. Czy spotkali oni „zwiadowców” z innego świata?

Niezwykłego wydarzenia była świadkiem pary ze Stanów Zjednoczonych. Wszystko działo się na niebie nad Mount Colorado. Oglądając zachód słońca, małżonkowie obserwowali dwa niezwykle jasne światła padające z nieba.

Dwóch partnerów życiowych uciekło z domu i zabrało ze sobą aparat firmy Canon. Mężczyźni byli w stanie zrobić kilka zdjęć, a nawet film przy użyciu dwóch świateł. Gdy się zbliżyli, stało się jasne, że te światła nie były dwoma UFO, ale raczej skrzydlatymi humanoidalnymi ludźmi.

Wielu specjalistów po zapoznaniu się z informacjami zarejestrowanymi przez dwoje małżonków ustaliło, że jeden z dwóch podmiotów odpowiada legendarnemu Horusowi.

Udostępnij

CZY HORUS POWRÓCIŁ NA ZIEMIĘ – W KOLORADO ZFILMOWANO PŁONĄCE, LATAJĄCE STWORZENIE

Globalna Świadomość16 maja 202216 maja 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułWIKILEAKS UJAWNIA – SOROS W WATYKANIE I TAJEMNICE ABDYKACJI PAPIEŻANastępny artykułRZĄD USA POTWIERDZA – LUDZKIE HYBRYDY I I KOBIETY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

INWAZJA PORYWACZY CIAŁ – LUDZIE NIE WIEDZĄ CO W SOBIE NOSZĄ PRAWDZIWE ZNACZENIE LUSTER W DAWNYCH CYWILIZACJACH ELON MUSK I

O czym myślisz?

  • CZY HORUS POWRÓCIŁ NA ZIEMIĘ – W KOLORADO ZFILMOWANO PŁONĄCE, LATAJĄCE STWORZENIE
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • O czym myślisz?