extra-terrestrial

RZĄD USA POTWIERDZA – LUDZKIE HYBRYDY I I KOBIETY ZAPŁADNIANE PRZEZ OBCYCH

RZĄD USA POTWIERDZA – LUDZKIE HYBRYDY I I KOBIETY ZAPŁADNIANE PRZEZ OBCYCH

Na początku kwietnia 2022 rząd USA odtajnił 1500 stron badań związanych z UFO w ramach prośby, albo prawnego wniosku FOIA (Freedom of Information Act). Mija już prawie miesiąc, kiedy piszemy ten tekst, od ufologicznej sensacji, i to na skalę światową, a w polskojęzycznych mediach cisza ! Co tam takiego ujawniono ?

W dokumentach można przeczytać, że tzw. „spotkania z UFO” powodowały u porwanych Amerykanów cierpienia z powodu oparzeń popromiennych, uszkodzeń mózgu i układu nerwowego, a nawet notowano, i tu uwaga: „niewyjaśnione ciąże” !!! Ktoś na wysokim stanowisku w Pentagonie, a może to jeszcze zasługa prezydenta Trumpa, puścił w obieg sensację.

Jest to ogromna baza danych raportów rządu USA o istotach z kosmosu, albo z innych wymiarów, czy zamieszkujących Układ Słoneczny, która została niedawno upubliczniona w ramach wspomnianego wniosku Freedom of Information Act (FOIA).

Wkrótce po ujawnieniu istnienia AATIP amerykańska placówka brytyjskiego tabloidu The Sun złożyła wniosek FOIA o wszelkie dokumenty związane z programem. Cztery lata później — 5 kwietnia 2022 r. — po prawnej batalii, Amerykańska Agencja Wywiadu Obronnego (DIA) spełniła prośbę, udostępniając The Sun kolejne 1574 strony materiału.

Według The Sun w dokumentach znajdują się raporty na temat (strasznych) biologicznych skutków obserwacji UFO na ludzi, badania nad zaawansowanymi technologiami, takimi jak peleryny-niewidki, oraz plany eksploracji i kolonizacji kosmosu. Niektóre fragmenty dokumentów zostały „częściowo wymazane czarnym flamastrem” ze względu na kwestie prywatności i poufności, powiedział rzecznik programu AATIP.

Raport opisuje 42 przypadki z akt medycznych i 300 „niepublikowanych” przypadków, w których ludzie doznali obrażeń po spotkaniu z „anormalnymi pojazdami”, w tym UFO. W niektórych przypadkach ludzie wykazywali obrażenia od oparzeń, lub inne ciężkie stany związane z promieniowaniem elektromagnetycznym – mówi raport – niektóre z nich wydawały się być spowodowane przez „systemy napędowe związane z energią”.

W raporcie odnotowano również przypadki uszkodzenia mózgu, uszkodzenia nerwów, kołatania serca i bólów głowy związanych z nietypowym kontaktem z pojazdem – patrz przypadek z Lasu Rendlesham, gdzie porwani przez UFO wojskowi doznali ciężkich uszkodzeń organów, prowadzących do wieloletnich ciężkich chorób.

Raport zawiera również listę biologicznych skutków obserwacji UFO na ludzkich obserwatorach w latach 1873-1994, sporządzoną przez Mutual UFO Network (MUFON) — cywilną grupę non-profit, która bada doniesienia o obserwacjach UFO. Zgłaszane skutki spotkań z UFO obejmują „niewyjaśnione ciąże”, „uprowadzenia do UFO”, paraliż i doświadczenia telepatii, teleportacji i lewitacji.

Informacje te nie dziwią ufologów, czytelników portali Innemedium, czy Argonauty, mogą jednak stanowić poważny problem natury mentalnej-duchowej, dla osób poddanych od dzieciństwa psychomanipulacji ewolucjonizmem Darwina, czy innym fałszem systemu edukacji ! Wszyscy zdajemy sobie sprawę z wielkiego przełomu do jakiego się zbliżamy.

Prawdopodobnie chodzi o datę „Agendy 2030”, do tego czasu wszystko ma się na Ziemi zmienić, nawet religia, co jest również fałszem, bo rok końca świata to rok 2075, licząc dobrze udokumentowanym kalendarzem Esseńczyków.

Wróćmy jednak to raportu z roku 2022. To co nas najbardziej ciekawi to publiczne ujawnienie zapładniania ludzkich kobiet przez istoty UFO ! Pisaliśmy już kilka razy o znanym ufologu Davidzie Jacobsie, prowadzącym badania nad uprowadzonymi do UFO.

Jacobs ma wysoki autorytet w dziedzinie ufologii. Przez kilkadziesiąt lat wykładał o tym zjawisku szeroko, udzielał licznych wywiadów i brał udział w sporej liczbie programów telewizyjnych i radiowych na temat uprowadzeń przez kosmitów i tworzenia przez nich hybryd.

David Jacobs napisał pięć książek na temat UFO i uprowadzeń przez tzw. „kosmitów”. W ostatnich latach Jacobs publicznie argumentował, że dowody z jego badań, które czasami obejmują wykorzystanie hipnotycznej regresji z uprowadzonymi przez kosmitów wraz z tradycyjnymi technikami przeprowadzania wywiadów, wskazują, że hybrydy kosmitów i ludzi były zaangażowane w tajny program infiltracji społeczeństwa ludzkiego z ostatecznym celem przejęcia Ziemi (patrz grafika powyżej).

Twierdzi, że niektóre z jego obiektów badawczych (ludzie porwani) uczą te hybrydy, jak wtopić się w ludzkie społeczeństwo, aby nie można było ich odróżnić od ludzi i że dzieje się to na całym świecie !

Udostępnij

RZĄD USA POTWIERDZA – LUDZKIE HYBRYDY I I KOBIETY ZAPŁADNIANE PRZEZ OBCYCH

Globalna Świadomość17 maja 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY HORUS POWRÓCIŁ NA ZIEMIĘ – W KOLORADO ZFILMOWANO PŁONĄCE, LATAJĄCE STWORZENIENastępny artykuł”WIELKI RESET” WPROWADZANY W POLSCE – PIENIĄDZE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSIRIS-REX – NASA SPROWADZIŁA ”COŚ” DZIWNEGO NA ZIEMIĘ ZAGADAKA WODY – SNOWDEN UJAWNIA PRAWDĘ O ”WIZYTACH OBCYCH” W MEKSYKAŃSKIM PARLAMENCIE

Ostatnie wpisy

CZYM BĘDZIE NOWY ”JAD” – 160 LABORATORIÓW PRODUKUJE ”BROŃ BIOLOGICZNĄ” 24 GODZ. NA DOBĘ ANTYCHRYST – CYFROWA WALUTA I WIELKIE

Kategorie

AGENDA 2030 (186) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • RZĄD USA POTWIERDZA – LUDZKIE HYBRYDY I I KOBIETY ZAPŁADNIANE PRZEZ OBCYCH
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?