AGENDA 2030

AGENDA 2030 JAK WPROWADZĄ KOLEJNE ETAPY ?

AGENDA 2030 JAK WPROWADZĄ KOLEJNE ETAPY ?

Przecież to wszystko jest w planie, tak miało być, program rządu programem narodu. Struktury powołane do dbania o życie i zdrowie i bezpieczeństwo miały odbierać to życie i zdrowie i zaatakować obywateli. Wszystko zgodnie z planem. Przy tym gorliwość polskich wykonawców tego planu jest godna pozazdroszczenia.

Polski sport to dno, Polska przedsiębiorczość nie wygenerowała jakiejkolwiek marki, za to maszyna śmierci jedną z najbardziej wydajnych na świecie. Brawo, tylko pozazdrościć takiej organizacji i to wszystko tak zawodowo zakonspirowane, SS-mani patrzą z zazdrością. To nic osobistego, tak mówi każdy zbrodniarz złapany za rękę.

Karykaturalność tej całej operacji pokazują wydarzenia w Holandii. I znowu teoria spiskowa okazała się prawdą. Ile już tych teorii spiskowych wcielono w życie, można napisać książkę. Naprodukowano filmów z których wynika , że zmiany klimatu spowodowane są tym że ludzie jedzą za dużo mięsa, co powoduje, że trzeba powiększać stada bydła, wycinać lasy pod nowe pastwiska .

Zwierzęta z hodowli wydalają z organizmu metan i on odpowiada za prawie 60% efektu cieplarnianego. Trochę to dziwne, przy takiej skali chemtrails, przy gmeraniu w prądach morskich kształtujących klimat na Ziemi, przy przekierowywaniu wielkich mas powietrza by dobrać się do złóż na Grenlandii , na biegunach i w Syberii kumulacja tych wszystkich negatywnych zjawisk powinna zabić już dawno całą populację. Cud, żyjemy.

Jak elity zdecydowały się rozwiązać tę trudną łamigłówkę ? Otóż ludzie mają mniej jeść mięsa, a raczej w ogóle, tego naturalnego oczywiście. Proponują że zmniejszą produkcję rolną i zaczną produkować sztuczne mięso wprost z laboratoriów Rockefeller Corporation. Metoda ta przypomina łapanie muchy za pomocą chwytaka dużej koparki.

Elity szczycą sie że dysponują kosmicznymi technologiami. Może okazać się że te gigantyczne pieniądze podatników wydatkowano na stworzenie kosmicznych technologii zabijania ludzi, a nie na rozwiązywanie rzeczywistych problemów ludzkości.

Nie dziwmy się że problem z uprawą i chodowlą ma być rozwiązany przez ludobójstwo ludzi, używają tego co mają pod ręką. To szokujące , zamiast zmienić DNA zwierząt, stworzyć wysokowydajne uprawy, zmieniają ludziom DNA i usuwają mięso z jadłospisu. Do tego mordują masowo ludzi.

Czy można problem rozwiązać inaczej ? NA MILION SPOSOBÓW. Gdybyśmy przeznaczyli tylko 40% wydatków jakie idą na tworzenie broni biologicznej, hipersonicznej, kosmicznej, geofizycznej, laserowej, skierowanej energii, broni nanotechnologicznej ( roje ), jądrowej, i otwarcie zebrali najlepsze umysły świata, rozwiązalibyśmy wszystkie problemy ludzkości w dwa miesiące, bez potrzeby uciekania się do zbrodni i ludobójstwa.

Elity jakie rządzą światem od dwustu lat nie myślą jednak o niczym innym jak tylko o tym jak utrzymać swoją przewagę nad społeczeństwami , która gwarantuje im pełnię władzy. Tworzą i żyją z konfliktów, a motorem napędowym tej chorej cywilizacji jest przemysł zbrojeniowy. Jest tak jak pisałem, potrzebowali nas do stworzenia nowych technologii, kapitałów , wykorzystali nas jak tanią dziwkę, ogłupiając ludzi pieniądzem, ideologią i religią.

Oczywiście wszystkich od razu nie zabiją, to oczywiste, ludzie rzuciliby się im do gardeł. Najpierw pod nóż pójdą ci słabsi, dlatego przejęli pełne archiwa zdrowia publicznego, stworzyli serwerownie gdzie przetwarzają dane ofiar, jak w kancelarii obozu koncentracyjnego.

Tam tworzą listy odpadu ludzkiego. Te listy trafiają następnie do wyselekcjonowanych delegatur wojska i służb specjalnych i przygotowywany jest atak bronią biologiczną i elektromagnetyczną. Oczywiście równolegle z nimi zabijani będą seniorzy obciążający budżet państwa, ci którzy pracowali ciężko całe życie.

Trzeba ich zabić a zabijając odebrać im to co wypracowali na starość. Niezwykle ważną sprawą na tym początkowym etapie ludobójstwa jest zatrzymanie prokreacji przez wysterylizowanie ludzi gorszych, dzieci, młodzieży. Definicję ludzi gorszych znajdziecie w litereturze eugeniki. Wszystko jest w dedykowanych do wieku niespodziankach

Dlaczego wyszczepienie wszystkich jest takie ważne. Brak wyobraźni moi drodzy, u wielu ludzi. Przed nami kolejne etapy, każdy z nich przeobrazi nasze życie i wygeneruje kolejne masy do uboju. Wprowadzenie pieniądza cyfrowego całkowicie zmieni nasze życie, szybko okaże się że do rzeźni powinni trafić ludzie bez majątków, z ulic, domokrążcy, część przedsiębiorców, z nimi cześć sędziów, prokuratorów, policjantów, ludzi służb, masa urzędników, bo zniknie wiele problemów jakie rozwiązywali do tej pory ludzie.

Następny etap to likwidacja przemysłu samochodowego, naprawczego, paliwowego, transportu wszelkiego rodzaju, razem z nimi upadnie wielka infrastruktura, miliony przedsiębiorców, dalej całe rolnictwo, turystyka, przemysł ciężki, maszynowy, rybactwo, gastronomia, i tu miliony zostaną przeznaczone do rzeźni, na końcu tych trudnych etapów jest własność, bo ona dotknie każdego. Jak policzymy to ofiar będą miliardy.

Nie trzeba chyba wyjątkowego umysłu żeby pojąć że na każdym z tych trudnych etapów dojdzie do buntu, do walki. Z każdym dniem ta walka będzie coraz bardziej zażarta , w pewnym momencie na ulice będa chciały wyjść miliony. Macie przykład, to co dzieje się w Holandii.

To namiastka tego co nas czeka. Dlatego ONI osaczają ludzkość z każdej strony, szczepią, tam są lokalizatory, związki jakie można uruchomić za pomocą fal elektromagnetycznych, wszystkich widać z satelity, chcą by jak najwięcej ludzi była schorowanych, by uszkodzić im kręgosłupy i mózgi, wywołać choroby autoimmunologiczne, rzucić w otchłań depresji i zniechęcenia, by nie byli zdolni do oporu, po to te wyprodukowane w fabrykach śmierci zarazki, po to te mobilne urządzenia do ataków bronią skierowanej energii, elektromagnetyczna.

Tysiące pistoletów elektromagnetycznych dla służb, także dla ABW i SKW, dla polskiego wojska. Zabijać tak, ale okaleczać na masową skalę, po to wymyślono tę Long Zarazę. Macie cierpieć przez lata, wić sie z bólu, nie myśleć o buncie, błagać i modlić się o powrót do zdrowia. .


W tym samym celu budują sieć 5G, satelity Muska, systemy GWEEN i HAARP. Kiedy domkną system nie będzie już ucieczki, dlatego przyspieszają szczepienia a zarazki będą coraz bardziej groźne, by wywołać strach i panikę. Ten co nadciąga będzie naprawdę groźny, podałem z resztą patent do tego „wynalazku”.

To oczywiste że nie da się za pomocą tych igieł, anten, satelit, nadajników sterować ludźmi , ale da się wywołać potworny ból, zwiększyć radykalnie ciśnienie krwi, zaburzyć funkcjowanie mózgu, hormonów, zmienić fale mózgowe, doprowadzić do wyuczonej bezradności, sparaliżować , zastraszyć, wywołać stany paniki i haosu, zatrzymać serce, wywoac wylew, zabić.

Dziś bunt ma jeszcze sens, sami widzicie jak wygląda przebieg protestów w Holandii. ONI dlatego przygotowali tego skurywysyna Putina, tę lalkę na kabalistycznych sznurkach, ta wojna na Ukrainie będzie się ciągnąć, jeżeli uznają że sprawa wymyka się spod kontroli, będa eskalować wojnę, rozciągać ją na kolejne państwa i stwarzać zagrożenie, militaryzować państwa, zdolnych do protestów wsadzą w kamasze, wprowadzą stany wojenne i odbiorą prawa do protestu, a w ostateczności zrobią nam tu III wojnę światową.

Jeżeli jeszcze jakaś polska kreatura będzie tu wychwalać tego skurwysyna Putina to zróbcie z tym porządek, zablokujcie i usuńcie z przestrzeni publicznej.

Wszystko odbędzie się tak jak tu napisałem, to ostatnia chwila, nikt nie przyjdzie i nie uratuje NAS, albo zaczniecie działać wspólnie i w porozumieniu albo czekajcie na swoją kolej. Mogę pocieszyć, długo to nie potrwa

Udostępnij

AGENDA 2030 JAK WPROWADZĄ KOLEJNE ETAPY ?

Globalna Świadomość7 sierpnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułHISTORIA DZIENNIKARZY KTÓRZY UJAWNILI ”PROJEKT BLUE BEAM”Następny artykułELEKTROSMOG W POLSCE – JAK CHRONIĆ SIĘ PRZED PROMIENIOWANIEM 5G I WIFI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ANTYCHRYST – CYFROWA WALUTA I WIELKIE ZWIEDZENIE AGENDY 2030 TAJEMNICE MEDYCZNE ”OSTATNICH LAT” – CZY GIGANCI ”BIG PHAPMY” WIEDZIELI OD

Ostatnie wpisy

CZYM BĘDZIE NOWY ”JAD” – 160 LABORATORIÓW PRODUKUJE ”BROŃ BIOLOGICZNĄ” 24 GODZ. NA DOBĘ ANTYCHRYST – CYFROWA WALUTA I WIELKIE

Kategorie

AGENDA 2030 (186) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • AGENDA 2030 JAK WPROWADZĄ KOLEJNE ETAPY ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?