Przekraczając Rubikon

HISTORIA DZIENNIKARZY KTÓRZY UJAWNILI ”PROJEKT BLUE BEAM”

HISTORIA DZIENNIKARZY KTÓRZY UJAWNILI ”PROJEKT BLUE BEAM”

Nowoczesne technologie wizualnego oszustwa w ostatnim czasie przewyższyły najśmielsze prognozy i oczekiwania. Przykładami są; Technologia „deepfake”, która pozwala za pomocą sztucznej inteligencji dosłownie odtworzyć nieodróżnialny od oryginału wizerunek z kilku zdjęć. 

Kolejny krok to Holografia, która pozwala stworzyć nie tylko obraz obiektu, ale nawet gigantyczny obraz jakiegoś zjawiska na niebie czy na lądzie dla ogromnej liczby obserwatorów. Ogólnie rzecz biorąc, można teraz bez końca oszukiwać ludzi.

W 1994 roku niezależny dziennikarz Serge Monast przedstawił w Centrum Prasowym Quebecu raport, który nazwał NASA’s Blue Beam Project. W tym raporcie Serge ujawnił istnienie spisku, mającego na celu oszukanie opinii publicznej, aby uwierzyła w niebiańskie Znaki i „cuda” jako dowód podważania ich własnych przekonań religijnych lub ich braku, w celu zasiania religii New Age. Taki akt będzie potrzebny do ogłoszenia Mesjasza i ustanowienia Nowego Porządku Świata.

Hologramy, hiperrealistyczne maski i deepfake to narzędzia do zmiany globalnej agendy?  2

Wkrótce potem Serge, oraz inny dziennikarz, który pomagał mu w przygotowaniu raportu a także ich rodziny zaczęły otrzymywać groźby, oraz były szykanowane… obaj dziennikarze zginęli w dziwnych okolicznościach…

Monast argumentował, że ostatecznym celem projektu Blue Beam jest zorganizowanie gigantycznej planetarnej mistyfikacji, która będzie symulować holograficzne projekcje przyjścia Jezusa i wykorzystywać fale o niskiej częstotliwości do kontroli umysłu. To wszystko jest częścią planu budowy nowej satanistycznej religii New Age w nowym świecie. 

Monast twierdził, że ma niezbite dowody na swoje odkrycia – dokumenty, które zostały mu przekazane przez osoby zaangażowane w rozwój projektu. Monast zmarł w podejrzanych okolicznościach.

W 1994 roku powiedział w wywiadzie, że był wielokrotnie straszony przez premiera Kanady i przedstawicieli Watykanu. Pewnego dnia kiedy Serge, który nigdy nie miał problemów doznał rozległego zawału serca po którym zmarł. 

Wkrótce zmarł inny dziennikarz, który pomógł Serge’owi. W trakcie śledztwa ustalono, że dziennikarz zmarł na tę samą przypadłość…. może przypadek ?

„W ten globalny projekt oszukania mieszkańców ziemi zaangażowani są nie tylko naukowcy i politycy. Do elity światowego rządu należą także reżyserzy, którzy potrafią przenieść tworzyć odpowiednie obrazy, zmuszając człowieka do uwierzenia w to, co się dzieje. Ponadto w rządzie światowym znajdują się przywódcy religijni, którzy od dawna rozwijają koncepcję jednej religii światowej”,

pisze Serge Monast w swoim raporcie.

Złowieszcza strategia Projektu Blue Beam składa się z 4-etapowego planu ustanowienia jednej planetarnej religii w Nowym Porządku Świata z Mesjaszem-Antychrystem na czele.

Pierwszy krok ma na celu wyrzeczenie się wszystkich wcześniejszych danych archeologicznych, koncepcji religijnych, naukowych i historycznych. Nowe odkrycia powinny pokazać ludziom fundamentalny błąd wszystkich przeszłych doktryn.

Drugim krokiem jest wykorzystanie gigantycznej przestrzeni scenicznej, za pomocą hologramów optycznych 3D i dźwięku, za pomocą laserowej projekcji obrazów holograficznych w różnych miejscach na ziemi. Każdy otrzyma obraz, który będzie odpowiadał dominującym przekonaniom w tym kraju. Każdy wyraźnie usłyszy nowy głos Boga, przemawiający we wszystkich językach.

Trzecim krokiem jest oddziaływanie telepatyczne, kiedy fale o wysokiej i niskiej częstotliwości mogą dotrzeć do każdego człowieka bezpośrednio w jego świadomości. Takie promieniowanie, rozchodzące się z satelitów i instalacji naziemnych, takich jak HAARP, może tworzyć tzw. „rozproszoną sztuczną myśl”. W niektórych przypadkach impuls o niskiej częstotliwości może generować sygnały dźwiękowe dla osób, które nie są nawet słyszalne dla osób znajdujących się w pobliżu.

Czwarty krok obejmuje nadprzyrodzone zdarzenia wywołane zaawansowaną technologią . „Inwazja obcych” wydarzy się w każdym większym mieście na świecie. „Zmartwychwstanie” i spotkanie z „Bogiem” będą symulowane, gdy „Bóg” przybędzie na Ziemię, aby uwolnić jej mieszkańców od ”zła”.

Ten „Bóg” będzie musiał wyeliminować wszelką opozycję wobec Nowego Porządku Świata. Wtedy nastąpi przymusowe użycie wszelkich środków komunikacji w celu psychicznej destabilizacji ludzi za pomocą indywidualnych i zbiorowych halucynacji.

I teraz zaczyna się jazda bez trzymanki…. według wiedzy jaką posiadali zmarli dziennikarze Po „nocy tysiąca gwiazd” mieszkańcy Ziemi będą gotowi przyjąć nowego mesjasza (Antychrysta), który za wszelką cenę przywróci na ziemi pokój i porządek, łącznie z likwidacją wszelkiej formy wolności. 

„Wyższe moce” w postaci ”duchów” trafią do każdego domu poprzez kable, środki elektroniczne i preinstalowane mikroczipy. Te „duchy” będą musiały w końcu stłumić wolę oporu ludności i rzucić ludzi na kolana, pogrążając ich w otchłani morderstw, samobójstw i trwałych zaburzeń psychicznych. 

Kontrola nad wszystkim będzie w rękach arcykapłanów i technokratów, którzy będą bezlitośnie rządzić światem w imię „Boga”. Celem tej dyktatury jest kontrolowanie wszystkich ludzi i zasobów ziemi.

Udostępnij

HISTORIA DZIENNIKARZY KTÓRZY UJAWNILI ”PROJEKT BLUE BEAM”

Globalna Świadomość6 sierpnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICZY ZAKUP HOTELU – EWAKUACJA POLSKICH ELIT ?Następny artykułAGENDA 2030 JAK WPROWADZĄ KOLEJNE ETAPY ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

25 LAT MATRIXA – UKRYWANA PRAWDA O POWSTANIU FILMU ! CZY 'PLANDEMIA’ BYŁA OKULRYSTYCZNYM RYTUAŁEM O PODŁOŻU SATANISTYCZNYM ? CZY

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • HISTORIA DZIENNIKARZY KTÓRZY UJAWNILI ”PROJEKT BLUE BEAM”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?