Otwórz oczy

ELEKTROSMOG W POLSCE – JAK CHRONIĆ SIĘ PRZED PROMIENIOWANIEM 5G I WIFI ?

ELEKTROSMOG W POLSCE – JAK CHRONIĆ SIĘ PRZED PROMIENIOWANIEM 5G I WIFI ?

1 Stycznia 2020 w Polsce podniesiono dopuszczalne normy natężenia emisji mikrofal z nadajników i masztów GSM stokrotnie (x100).  Odbyło się to tuż przed wprowadzeniem technologii 5G na teren naszego kraju.  11 maja 2020 roku, operator  sieci komórkowej Plus wprowadził pierwszą usługę sieci  5G w Polsce.  

Początkowo uruchomiono 100 stacji bazowych z planem szybkiego zwiększenia tej liczby do aż 600. Podobnych działań możemy spodziewać się od pozostałych operatorów – PLAY, Orange, T-Mobile. Ja grzyby po deszczu rosną na miejskich dachach nadajniki o stokrotnie większej mocy tworząc nienaturalne dla człowieka środowisko mikrofalowe.

Może i obejrzysz szybciej filmik na telefonie… ale czy bezustanne, wieloletnie przebywanie w  takim mikrofalowym środowisku jest dobre dla naszego zdrowia?

Przypatrzmy się bliżej tej kwestii, a pod koniec artykułu znajdziesz kilka praktycznych rozwiązań odnośnie profilaktyki ochrony przez długotrwałą ekspozycją na smog mikrofalowy.

Zakaz WiFi w przedszkolach

Pomimo zapewnień operatorów sieci komórkowych o nieszkodliwości mikrofal emitowanych przez nadajniki GSM, telefony komórkowe, routery Wi-Fi, laptopy, Smart TV, kamery przemysłowe, automatyczne bramy itp., wiele krajów na całym świecie całkowicie zakazało korzystania z telefonów komórkowych i bezprzewodowego internetu w szkołach podstawowych oraz przedszkolach.

Wydaje się, że świadomość w Europie rozwija się szybciej niż świadomość w Ameryce Północnej. Weźmy na przykład Francję, która w 2015 roku uchwaliła zakaz używania WiFi we wszystkich przedszkolach.

Pamiętajmy o tym, że nie tak dawno w USA kiedy świadomość społeczna była jeszcze bardzo niska, palenie papierosów było reklamowane jako wybór lekarzy… Za komuny cukier „biała śmierć” był reklamowany jako wzmacniający kości dziecka, a alkohol – najbardziej wyniszczająca użytkownika i jego otoczenie używka – jest do dzisiejszego dnia szeroko reklamowany w TV, gazetach i na bilbordach. Dlaczego? Ponieważ przynosi ogromne zyski koncernom.

A jaka jest prawda na temat mikrofal?

Były prezydent Microsoftu Frank Clegg (Microsoft – producent systemu Windows i jedna z największych firm technologicznych na świecie) w wywiadzie dla CTV zadeklarował otwarcie:

„Byłem w przemyśle technologicznym całe swoje życie i nigdy nie miałem w domu WiFi, ponieważ nie uważałem tego za bezpieczne”

To daje do myślenia….

Tak samo jak eksperyment przeprowadzony przez uczniów szkoły w USA , który pokazuje jaki wpływ na rozwój kiełkowania żywych nasion ma promieniowanie WiFi.

Dr. Deva Davis z Uniwersytetu w Melbourne (naukowiec z ponad 40 leni stażem w największych instytucjach naukowych na świecie; ekspertka w dziedzinie promieniowania elektromagnetycznego;

– autorka ponad 200 publikacji naukowych i autorka 3 popularnych książek) przedstawiła badania, które udowadniają, że promieniowanie z telefonów komórkowych i WiFi – bardzo szkodliwie wpływa na męskie nasienie (osłabia witalność plemników) oraz prowadzi do uszkodzeń DNA.

Telefony komórkowe powodują nowotwory mózgu, ale także guzy serca. Fakty są takie, że nowotwór zwany Schwannoma, czyli rak serca występujący u samców szczurów został wywołany promieniowaniem elektromagnetycznym. Ponadto badanie promieniowania wieży komórkowej wykazało również wzrost nowotworów złośliwych mózgu (gleju).

Relacje zwykłych ludzi

Najbardziej wiarygodne wydają się być relacje ludzi, których życie zmieniło się w raz z zainstalowaniem w ich okolicy nadajnika / masztu GSM. W krótkim czasie od instalacji ludzie doświadczają szeregu podobnych objawów. Do głównych objawów należą: przemęczenie, ospałość, otępienie, osłabiona koncentracja, zanik motywacji, niepokój, drażliwość, większa podatność na stres, depresja, problemy z zasypianiem, bezsenność.

W dzisiejszych oprócz coraz większego zagęszczenia nadajników mikrofalowych na dachach bloków oraz w mieszkaniach (WiFi) największym problemem staje się długotrwała ekspozycja na nienaturalny smog mikrofalowy, który przechodzi nawet przez ściany budynków. Taki stan rzeczy zmusza na do postawienia pytania:

W jaki sposób skutecznie ochronić się przed nienaturalnymi źródłami mikrofal?

Takie pytanie zadał sobie Vincenty Docent (pseudonim na Youtube). Aktywista przebudzeniowy, który od 2010 roku działa w internecie na rzecz rozwoju świadomości jednostki w Polsce, tworząc tłumaczenia przebudzonych nauczycieli takich jak Eckhart Tolle, Mooji, OSHO, Adyashanti czy Sadhguru oraz nagrywając własne przekazy z duchowej ścieżki Youtube : https://www.youtube.com/c/DOCENTCompany

Pytanie które sobie zadał ostatecznie doprowadziło go stworzenia prozdrowotnego produktu. Produktu, którego jak mówi „sam szukał” dlatego stworzył go dla siebie. Kiedy okazało się, że produkt zdaje egzamin, a jednocześnie podoba się innym ludziom, Vincenty uznał, że udostępni swój produkt w sprzedaży przez Internet.

Na stronie firmowej  Atronic Electromagnetic Shield™ można znaleźć również porady w jaki sposób można ochronić się przed elektrosmogiem stosując codzienną profilaktykę oraz bardziej praktyczne rozwiązania. Jeżeli zastanawiasz się nad ochroną przed mikrofalowym smogiem ta strona jest dla Ciebie. Przy okazji możesz wesprzeć polskiego aktywistę.

OCHRONA PRZED ELEKROSMOGIEMhttps://atronic.store/ochrona-przed-elektrosmogiem/

STRONA GŁÓWNAhttps://atronic.store/

SKLEPhttps://atronic.store/sklep/a-czapka-ochrona-przed-gsm-3g-4g-5g-oraz-wifi-idealna-do-spania-w-miescie-grafitowa-z-logo/

Udostępnij

ELEKTROSMOG W POLSCE – JAK CHRONIĆ SIĘ PRZED PROMIENIOWANIEM 5G I WIFI ?

Globalna Świadomość8 sierpnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułAGENDA 2030 JAK WPROWADZĄ KOLEJNE ETAPY ?Następny artykułCZĘSTOTLIWOŚĆ 440 HZ – JAK ROCKEFELLER WPŁYNĄŁ NA TO JAK SŁUCHASZ MUZYKI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WEF : ”MOŻLIWOŚĆ PODRÓŻOWANIA W 2024 ROKU ZOSTANIE DRASTYCZNIE ZMNIEJSZONA” 3 LATA PÓŹNIEJ – CZY WYNALAZCA TECHNOLOGI mRNA MIAŁ RACJĘ

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ELEKTROSMOG W POLSCE – JAK CHRONIĆ SIĘ PRZED PROMIENIOWANIEM 5G I WIFI ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?