Przekraczając Rubikon

JAK ROZPOCZNIE SIĘ 3 WOJNA ŚWIATOWA – W JEDNYM WSZYSCY PROROCY SĄ ZGODNI

JAK ROZPOCZNIE SIĘ 3 WOJNA ŚWIATOWA – W JEDNYM WSZYSCY PROROCY SĄ ZGODNI

Radziecki artysta Wolf Messing, który zasłynął z łatwego odczytywania myśli publiczności podczas swoich występów, znany jest również ze swoich przepowiedni. Jasnowidz z czasów sowieckich ostrzegał, co dokładnie wywoła trzecią wojnę światową w XXI wieku. Złowieszcze przepowiednie dotyczące początku trzeciej wojny światowej są teraz tak aktualne, że często cytują je nawet analitycy.

Messing ostrzegał przed początkiem i końcem II wojny światowej, przepowiadał śmierć Stalina i siebie samego. Do tej pory opublikowano zapisy, które mówią o nadchodzącej katastrofie, ale nikt go nie słuchał.

„Globalny konflikt, który przerodzi się w wielką wojnę, rozpocznie się od Chin. Rozpocznie atak nuklearny na Japonię i Tajwan” – powiedział Messing.

„Rosja przyjdzie z pomocą tym krajom, stając się głównym przeciwnikiem Imperium Niebieskiego. Konfrontacja militarna rozpocznie się po 2021 roku i potrwa jeszcze długo” – dodał Wolf.

Predyktor zwrócił uwagę, że Chiny, chowając się przez długi czas za maską uśmiechu, mogą nagle stać się głównym zagrożeniem, podczas gdy Stany Zjednoczone mogą tarzać się we własnych problemach, bez „pomocy” z zewnątrz.

Być może był jedynym, który wyraźnie dostrzegł zagrożenie ze strony komunistycznych Chin jeszcze w czasach ZSRR, kiedy wschodnie smoki zdecydowały się pójść własną drogą, wysuwając nawet roszczenia do kraju, który uczynił je wielkimi.

O tym, że globalny konflikt jest nieunikniony, powiedział nie tylko Wolf Messing, ale także inni jasnowidze, którzy opowiadali, jak i kiedy wszystko się zacznie.

Schema-Archimandrite Christopher: „Petersburg zejdzie pod wodę”

Twierdził on, że Chiny rozpoczną III wojnę światową:

„Gdy Chiny pójdą, wszystko się zacznie”. Rosja zostanie wciągnięta w konflikt, po którym „Petersburg zejdzie pod wodę”, a Moskwa częściowo „spadnie” pod ziemię – „tam, gdzie jest mauzoleum i dalej, za rzeką”.

Gunhilda Smelhus: „Świątynie będą puste”

90-letnia Gunhilda Smelhus została nazwana „Norweską Wangą” za prawdziwość swoich proroctw. Jej słowa zostały nagrane przez jednego z najbardziej wpływowych kaznodziejów ewangelickich w Norwegii, pastora Emmanuela Tollefsen-Minos.

Według przewidywań Gunhildy, zmiany na świecie poprzedzą wojnę:

„świątynie staną się puste i zamienią się w miejsca rozrywki”, mężczyźni i kobiety zaczną żyć ze sobą nieślubnie, „do Europy przybędą ludzie z biednych krajów”.

Jednocześnie sama III wojna, jak powiedział Smelhus, nie będzie naznaczona kryzysami politycznymi i rozpocznie się niespodziewanie, stając się największą katastrofą w historii ludzkości.

Sarah Hoffman: „Rakiety będą latać z jednego kraju do drugiego”

Amerykanka Sarah Hoffman zaczęła widzieć przyszłość po tym, jak próbowała popełnić samobójstwo, przeżyła śmierć kliniczną, ale została zreanimowana przez lekarzy. Według niej III wojna światowa rozpocznie się na Bliskim Wschodzie: Irańczycy rozpoczną atak nuklearny na Izrael, po którym „pociski zaczną latać z jednego kraju do drugiego, a to szybko rozprzestrzeni się po całym świecie”.

Mitar Tarabich: „Naukowcy wymyślą dziwne kule armatnie”

Mitar Tarabić jest niepiśmiennym serbskim chłopem, który podyktował swoje przepowiednie miejscowemu księdzu Zachariowi Zachariczowi. Mitar przewidział zabójstwo serbskiego króla, zwycięstwo ZSRR w II wojnie światowej oraz wynalezienie telewizji i Internetu.

Oto wiersze w rękopisie:

„Naukowcy wymyślą najbardziej różnorodne i dziwne kule armatnie. Wybuchając, zamiast zabijać, oczarują wszystkie żywe istoty. Według Tarabicha III wojna światowa nie dotknie tylko jednego państwa – „kraju na samym końcu świata, otoczonego wielkimi morzami” (mowa prawdopodobnie o Australii).

Veronica Luken: „Trzy czwarte świata zostanie zniszczone…”

Amerykańska gospodyni domowa Veronica Luken powiedziała, że ​​była Maryją Dziewicą, Jezusem i świętymi, którzy prosili o przekazanie swoich słów innym ludziom. Według proroctw Lukena wybuch III wojny światowej zależy od jednego kraju:

„Syria ma klucz do pokoju lub do trzeciej wojny światowej. Po uderzeniu skóra zapomni, że znajdowała się na kościach człowieka i odleci, jakby nigdy jej nie było! Trzy czwarte świata zostanie zniszczone…”

Matthias Stromberger: „Trzecia wojna będzie końcem wielu narodów”

Matthias Stromberger nazywany był „prorokiem z bawarskiej puszczy” – urodził się w chłopskiej rodzinie i został władcą z kamienia młyńskiego, który podróżował po kraju oferując swoje usługi. Mattias nie umiał pisać, a jego przepowiednie zebrał w jednej książce ksiądz Johann Georg Mühlbauer.

Mattias opisał różne rzeczy, które pojawiły się po jego śmierci: sterowiec, elektryczność, kolej. Mówił też o III wojnie światowej: poprzedzi ją gorączka budowlana, kiedy domy „jak plastry miodu” będą budowane wszędzie. Sama wojna, według Strombergera, zniszczy miliony ludzi, a wezmą w niej udział prawie wszystkie kraje.

Alois Irlmeier: „Chiny podbiją Indie”

Alois Irlmeier był budowniczym fontann, który pomagał w poszukiwaniach zaginionych żołnierzy. Irlmeier twierdził, że często ogląda obrazy z przyszłości. Podczas II wojny światowej zadziwiał mieszkańców swojego rodzinnego miasta wiedząc z góry, gdzie spadną bomby.

Oto jak Alois opisał początek globalnej katastrofy:

„Wojska muzułmańskie ruszą na Europę Zachodnią, Chiny podbiją Indie, Iran zaatakuje Turcję”. 

Według proroka pokój przyniesie „trzecią dziewiątkę”.

Albert Pike: „Islam i Izrael wzajemnie się unicestwiają”

Amerykanin Albert Pike był wysokiej rangi masonem w „Najwyższej Radzie Świata”. Przepowiedział, że III wojna światowa będzie ostatnią i rozpocznie się na Bliskim Wschodzie z powodu konfliktu między Arabami a Izraelczykami. Po zakończeniu konfliktu zostanie ustanowiona światowa dyktatura – władza jednego rządu dla całej planety.

Udostępnij

JAK ROZPOCZNIE SIĘ 3 WOJNA ŚWIATOWA – W JEDNYM WSZYSCY PROROCY SĄ ZGODNI

Globalna Świadomość9 sierpnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZAS PRZYSPIESZYŁ , ZIEMIA OBRACA SIĘ SZYBCIEJ I NIKT NIE WIE DLACZEGONastępny artykułNA ZLECENIE WEF, YT, META, MICROSOFT I

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

DLACZEGO KRÓLOWIE BYLI ”WIELCY” – LISTA PRZEDRESETOWYCH WŁADCÓW ŚWIATA ŻYJĄCYCH PO 200 LAT ! CZY POŁOWA LUDZI NA ZIEMI NOSI

Ostatnie wpisy

KLAUS SCHWAB PRZYZNAJE ŻE AGENDA 2030 SYPIE SIĘ NA KAWAŁKI ! PRZEDRESETOWY ŚWIAT – CZY KOŚCIOŁY I KATERDY BYŁY ODBIORNIKAMI

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JAK ROZPOCZNIE SIĘ 3 WOJNA ŚWIATOWA – W JEDNYM WSZYSCY PROROCY SĄ ZGODNI
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?