AGENDA 2030

CZY POJĘCIE ”DEPOPULACJA” JEST JESZCZE ”TEORIĄ SPISKOWĄ” ?

CZY POJĘCIE ”DEPOPULACJA” JEST JESZCZE ”TEORIĄ SPISKOWĄ” ?

Czy pojęcie: „depopulacja”, może jeszcze być uznawane za tak zwaną: „teorię spiskową”, jeżeli mówią o niej czołowi „prorocy”, współczesności? Jednym z takich proroków jest Yuval Noah Harari, wielki „przyjaciel” Mateusz Morawieckiego, oraz wysłannik globalistów, typu Klaus Schwab. W mojej ocenie to już nie jest: „teoria”, ale to się po prostu dzieje. Kto ma oczy ten widzi, kto ma uszy, ten słyszy.

I dlatego właśnie, teraz staje się oczywiste, jaka będzie następna faza dla osiągnięcia globalnego wyludnienia. Faza broni biologicznej „szczepionki mRNA”, osiągnęła już pewien poziom chorobliwego „sukcesu” w oczach globalistów, prawdopodobnie zabijając 1 – 2 miliardy ludzi w ciągu następnej dekady (każdy kto się poddał tej terapii genowej), ponieważ skokowe uszkodzenie białka zbiera swoje żniwo już dziś! Zatem co będzie za kilka lat?

Ale nawet to nie jest wystarczające dla „demonicznych istot kontrolujących naszą planetę” (po przez „zaprzedanych ludzi”), ponieważ szukają one czegoś bliższego 90% całkowitej redukcji populacji ludzkiej (odsyłamy Was do tego co zostało zawarte na słynnym już Monumencie z Georgii, nazywanym mianem: „Pomnika Nowego Porządku Świata). I nagle ich strategia staje się krystalicznie czysta. „Zastrzyki mRNA” z białkiem kolcowym powodują około 90% supresji mechanizmu naprawy DNA znanego jako: NHEJ (Non-Homologous End-Joining).

Czym jest „Supresja DNA”? Jest to mechanizm komórkowy, który istnieje wewnątrz komórek ludzi, zwierząt i roślin, aby utrzymać integralność genetyczną – niezbędny warunek życia. Napiszę to jeszcze raz, takimi słowami: białko kolca „szczepionki mRNA” na COVID-19, wnika do jąder komórkowych, tłumi mechanizm naprawy DNA ludzkiego ciała, wyzwala eksplozję raka, niedobór odporności, zaburzenia autoimmunologiczne i przyspieszone starzenie. Spójrzcie na źródło:


Źródło: http://medicine.news/2021-11-02-science-horror-vaccine-spike-protein-enters-cell-nuclei-suppresses-dna-repair-engine-of-the-human-body-cancer-aging.html

Kochani, zawsze gdy czytam tego typu publikacje, które są oparte na badaniach niezależnych naukowców i badaczy, a nie przez tych „cwaniaków w białych kitlach”, zaprzedanych mafiom farmaceutycznym, to dziękuję Bogu, że Dał mi tę łaskę (o którą prosiłem w modlitwie), rozeznania z czym tak naprawdę mamy do czynienia, gdy te tak zwane „Szczepionki mRNA”, na COVID-19, były promowane i „wciskane nam na chama”Dziękuję Bogu, że nie dałem się „zatruć” tą „trucizną”.

Dzięki mechanizmowi NHEJ jesteśmy w stanie automatycznie naprawić: „pęknięcia dwuniciowe” (DSB) w naszych chromosomach, gdy jesteśmy poddawani promieniowaniu jonizującemu. Typowe źródła promieniowania jonizującego obejmują ekspozycję na światło słoneczne, komercyjne loty odrzutowcami i mammografie. Kiedy nasz silnik NHEJ pracuje normalnie, chromosomy uszkodzone przez promieniowanie jonizujące są naprawiane i nie stają się guzami nowotworowymi. Ale kiedy NHEJ jest tłumiony, organizm nie może naprawić uszkodzeń DNA i zaczynają rosnąć mikro guzy w naszym organizmie.

Tak więc w tej chwili, na całym świecie, jest około pięciu miliardów ludzi, którzy otrzymali zastrzyki ze „szczepień covidowych”, które są w rzeczywistości eksperymentalnymi terapiami genowymi, które zmieniają DNA i tłumią mechanizmy naprawy DNAWszystko, co jest konieczne, aby globaliści zabili te pięć miliardów ludzi, to uwolnienie nowego źródła nisko poziomowego promieniowania jonizującego, a potem niech fizyka zrobi resztę. Zaczynasz już rozumieć, jak źli są ci globaliści?

Zatem, ten nikczemny cel (depopulacja) może zostać osiągnięty przez globalistów w jeden z następujących sposobów: po pierwsze rozpętanie nowej „awarii” nuklearnej na Ukrainie lub gdziekolwiek indziej, po drugie podłożenie bomby atomowej w dowolnym miejscu na półkuli północnej, w tym uczynienie z tego wydarzenia na przykład „operacją fałszywej flagi”, aby obwiniać Rosję (teraz to jest najłatwiejsze), i po trzecie zdetonowanie brudnej bomby w dowolnym miejscu na półkuli północnej, potencjalnie jako akt terroryzmu nuklearnego.

W każdym z tych trzech scenariuszy promieniowanie jonizujące jest uwalniane i rozprzestrzenia się po całym świecie z powodu wiatrów. Różne radioizotopy, które mogą zostać uwolnione w tych wydarzeniach, obejmują jod-131, cez-137, stront-90, pluton-241 i inne. Izotopy te mają różne okresy półtrwania, które uwalniają intensywną ekspozycję: na jod-131 przez około 10 tygodni, a następnie cez-137, który zanieczyści glebę, drogi wodne i zaopatrzenie w żywność przez około 300 lat. Stront-90 ma podobny okres półtrwania i czas rozpadu. Nikt nie będzie w stanie uciec przed ekspozycją na promieniowanie na półkuli północnej.

Mówiłem o tym wiele razy wcześniej, ale dopiero teraz wiele osób widzi, jak łączą się kropki. Teraz jest oczywiste, że ataki na ludzkość zostały zaplanowane tak, aby miały miejsce w wielu wektorach: ekonomicznym, biologicznym, radiologicznym, psychologicznym i tym podobne. Kiedy są one nakładane razem na nieprzygotowane lub słabe osoby, wynik może być tak niszczycielski, że ich życie szybko się kończy.

Poniżej znajdziesz link do naszej grupy na cukor.pl wystarczy, że się zarejestrujesz i możesz działać. Tak więc zapraszamy wszystkich do budowy ,nowej społeczności, która nie podlega cenzurze !;)

https://cukor.pl/kategorie-pytan/globalna-wiedza/

Wpadaj też na nasze inne media na fb, telegramie youtube i rumble!

https://www.facebook.com/globalna.info

https://www.facebook.com/Altermajk/?ref=pages_you_manage

https://t.me/globalnainfo

https://www.youtube.com/channel/UCJrk4aE4N5I0NcyRvgDA2BA

https://rumble.com/c/RESETOWIEC

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CZY POJĘCIE ”DEPOPULACJA” JEST JESZCZE ”TEORIĄ SPISKOWĄ” ?

Globalna Świadomość28 sierpnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułSCHWAB I HARARI – ”BĘDZIECIE NOSIĆ CZUJNIKI BIOMETRYCZNE PODŁĄCZONE DO FACEBOOK I GOOGLE”Następny artykułCHIPY MÓZGOWE – BEZGOTÓWKOWA WALUTA CYFROWA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE OSTATECZNY BUNT PRZECIW AGENDZIE 2030 – LISTA POLSKICH FIRM

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY POJĘCIE ”DEPOPULACJA” JEST JESZCZE ”TEORIĄ SPISKOWĄ” ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?