Otwórz oczy

SANEPID NOKAUTOWANY W SĄDACH – OBOSTRZENIA BYŁY NIELEGALNE !

SANEPID NOKAUTOWANY W SĄDACH – OBOSTRZENIA BYŁY NIELEGALNE !

Warto posłuchać, Polska niezwykle bogaty kraj jest dziadem, i my jesteśmy dziadami. W każdym suwerennym kraju to wszystko byłoby spożytkowane DLA NARODU, dla naszych kochanych dzieci, dla naszych żon, matek i ojców, by żyli godnie i w spokoju.

Musicie sobie usiąść i postawić sobie pytanie : CO TU JEST KURWA GRANE ?! Przecież wiecie kto nas od 1945 roku terroryzuje, jest nas 35 milionów i daliśmy się zastraszyć nielicznej BANDZIE, czy wiecie jaką siłę stanowi 35 mln Polaków ? To dlatego ten mały karzeł nigdy nie dopuści Polaków do broni, bo byśmy szybko odzyskali swoje państwo i oni nie mogli by dalej kraść.

Nie może być tak że jakaś zakonspirowana kurwa traktuje nasz kraj jak swój folwark, a Polaków jak bydło. Pozwoliliśmy im w 1981 roku się zastraszyć i rozbić, niestety, tak wychowaliście swoje dzieci, że te przystawiły wtedy broń do głowy swoim ojcom i matkom.

Nie ma takiego rozkazu jak rozkaz przeciwko narodowi, taki rozkaz nie obowiązuje i nie może być przez kogokolwiek wykonany . Jesteśmy w stanie ich nakryć czapkami, trzeba zrobić tu porządek, wypielić chwasty, wyrwać z korzeniami. Teraz kiedy nadchodzi trudny czas warto sobie uzmysłowić tę prawdę, że nie musimy żyć jak dziady, więc ruszcie dupy, bo wiele zależy tylko od nas.

Mało czasu nam zostało, za chwilę rozpierdolą nasz kraj do reszty i nie będzie już co zbierać.

Dlaczego Jacek Kurski został zwolniony z TVP? Spekulacje nie ustają. My zaglądamy dzisiaj na początek w przeglądzie mediów do Onetu dlatego, że Onet od źródeł w PiS dowiaduje się, że: Kurski stracił czujność.

„Prezes go przeczołga”. Jacek Kurski po 6 latach w TVP poczuł się zbyt pewnie, dlatego Jarosław Kaczyński zdecydował się go odwołać. Tak wynika z informacji Onetu. Niedawno na zamkniętym spotkaniu miał też otwarcie krytykować premiera Morawiekiego w obecności prezesa PiS. Kaczyński uznał, że Kurski przekroczył granicę – mówi Karol Plewa.

Sanepid przegrywa w sądzie z Polakami

Redaktor porusza inny wątek: – Teraz covidowa klęska sanepidu. Sanepid przegrywa w sądzie z Polakami. Jak informuje RMF 24: sanepid poniósł sromotną porażkę, walcząc z C19. Z sądów zwycięsko wychodzą obywatele, właściciele restauracji czy basenów. Sanepid wygrał jedynie 7 procent spraw związanych z zakazami i nakazami covidowymi, głównie w przypadkach złamania kwarantanny przez obywatela.

Zmarnowane pieniądze z winy rządu


Zmarnowano, co najmniej, pół miliona złotych publicznych pieniędzy, a koszty postępowań sądowych rosną lawinowo. Wszystko przez złe przepisy przyjęte przez rząd. Zakazy przemieszczenia, resetowanie lasów czy siłowe ograniczanie działalności przedsiębiorców, to pierwsze efekty reakcji państwowego aparatu podczas pandemicznego szoku w 2022 roku – ujawnia Karol Plewa.

Redaktor Plewa mówi dalej: – Rezultat jest taki, że mamy seryjne przegrane sanepidu. Sądy wojewódzkie rozpatrzyły jak dotąd 192 sprawy. W 152 starciach obywatele były górą. Tylko z 14 rozpraw sanepid wyszedł obronną ręką. Warto to podkreślić. W pozostałych przypadkach braki formalne uniemożliwiły rozpoczęcie postępowania. Sanepid w wojewódzkich sądach administracyjnych wygrał jedynie 7 procent spraw.

Sanepid przegrał już 93% spraw ws. nielegalnych rządowych obostrzeń! Sądy masowo uwzględniają skargi obywateli.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SANEPID NOKAUTOWANY W SĄDACH – OBOSTRZENIA BYŁY NIELEGALNE !

Globalna Świadomość17 września 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTRWAJĄCE, NIEWIDZIALNE ZMIANY NA ŚWIECIENastępny artykuł5G/EMF – JAK SIĘ CZUJESZ PO 2 LATACH PODNIESIENIA LIMITÓW PROMIENIOWANIA ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WEF : ”MOŻLIWOŚĆ PODRÓŻOWANIA W 2024 ROKU ZOSTANIE DRASTYCZNIE ZMNIEJSZONA” 3 LATA PÓŹNIEJ – CZY WYNALAZCA TECHNOLOGI mRNA MIAŁ RACJĘ

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • SANEPID NOKAUTOWANY W SĄDACH – OBOSTRZENIA BYŁY NIELEGALNE !
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?