Świat jest inny

JAK STOSOWANA JEST BROŃ KLIMATYCZNA NA PRZYKŁADZIE WYDARZEŃ W PAKISTANIE

JAK STOSOWANA JEST BROŃ KLIMATYCZNA NA PRZYKŁADZIE WYDARZEŃ W PAKISTANIE

Jeśli ktoś myśli, że ostatnie skrajne powodzie monsunowe w Pakistanie i zainicjowane przez USA usunięcie pakistańskiego premiera Imrana Khana to czysty zbieg okoliczności, może się całkowicie mylić. W ramach czasowych Agendy ONZ 2030, czyli Wielkiego Resetu, wszystko jest ze sobą połączone.

Podczas niedawnej konferencji w Szwajcarii poświęconej geoinżynierii profesor z jednej z wiodących uczelni technicznych w Europie rozpoczął swoją prezentację słowami: Nie ma potrzeby wyjaśniać, że obecna fala ekstremalnych upałów na półkuli północnej, przez rekordowy okres bez przerwy, jest geoinżynieria. Skupmy się więc na tym, jak to się robi.

W wyniku tego zamachu stanu Pakistańczycy masowo wyszli na ulice. Popularne niepokoje narastały – kiedy uderzył monsun – niezwykły monsun. Według raportów CNN, opady w całym kraju są 2,87 razy wyższe niż średnia krajowa 30-letnia, a niektóre prowincje otrzymują ponad pięć razy więcej opadów niż średnia 30-letnia. Sezon monsunowy w Pakistanie trwa zwykle od lipca do połowy września .

W tym roku zaczęło się w połowie czerwca, „zbiegając się” ze szczytem ludowego powstania. Monsun uderzył z niezwykłą siłą, osiągając szczyt w ostatnim tygodniu sierpnia 2022 r. – i trwa. Islamabad szybko przyjął zachodnią linię maniaków klimatycznych. Minister klimatu Pakistanu ostrzegł, że Pakistan znajduje się na „linii frontu” światowego kryzysu klimatycznego po bezprecedensowych deszczach monsunowych, które pustoszyły kraj od połowy czerwca.

Do tej pory około 5 milionów ludzi zostało bezpośrednio dotkniętych, ponad 1200 osób zostało zabitych przez błyskawice, a do miliona zostało bezdomnych. Associated Press (AP) donosi, że prawie pół miliona ludzi zostało stłoczonych w obozach po utracie domów w wyniku powszechnej powodzi. CNN dodaje, że południowa prowincja Sindh , która została poważnie dotknięta powodzią, poprosiła ONZ o 1 milion namiotów, podczas gdy sąsiednia prowincja Beludżystan – w dużej mierze odcięta od elektryczności, gazu i internetu – poprosiła o 100 000 namiotów.

Ekstremalne powodzie dotknęły w szczególności północno-środkowo-zachodnią część Pakistanu oraz południową prowincję Sindh. Uszkodził mosty i sieci dróg w Pakistanie oraz uprawy rolne. W prowincji Sindh zniknęło 90% rolnictwa. Szkody dla rolnictwa w całym kraju prawdopodobnie spowodują niedobory żywności i spadek dochodów z eksportu. To katastrofa gospodarcza – na wszystkie możliwe sposoby.

Chociaż nie ma solidnych dowodów na to, że ziemia faktycznie się ociepla, ludzie są przekonywani, że do ochłodzenia planety pilnie potrzebne jest ekstremalne użycie chemikaliów. Przecinające się smugi kondensacyjne na niebie, zwane smugami chemicznymi, są fałszywymi „śladami kondensacji”. Zapobiegają naturalnemu tworzeniu się chmur. Całe eskadry samolotów cywilnych i wojskowych blokują lub osłabiają naturalny rozwój chmur i zakłócają je, poprzez rozprzestrzenianie toksycznych i niebezpiecznych związków chemicznych.

Zdarzenia pogodowe, takie jak te, których doświadczamy obecnie w Europie od tygodni i miesięcy z powodu przedłużającej się suszy, nie są, jak wielu może nadal sądzić, zdarzeniami o charakterze naturalnym.

Chociaż trudno w to uwierzyć, są to od dawna zaplanowane elementy układanki, będące częścią planów przewrotu, aby zdominować i kontrolować cały świat i kosmos. Zjawisko smug kondensacyjnych z samolotów, które często pojawiają się na niebie w poprzek, to ingerencja w system klimatyczny. Tak zwane chemtrails są częścią środków geoinżynieryjnych mających na celu „walkę” z „globalnym ociepleniem”.

Katastrofy od ponad dwudziestu lat podejmują się kontrolowania zjawisk pogodowych. Te manipulacje pogodą wchodzą w grę ekonomiczną o dominację i kontrolę nad światowymi zasobami. Co więcej, jest to dochodowy biznes dla spekulantów, którzy w krótkim czasie mogą osiągnąć ogromne zyski na międzynarodowych rynkach finansowych. Kla.TV podsumowuje dla Was, drodzy widzowie, aspekty filmu dokumentalnego „Solarna geoinżynieria – tajna wojna”, które każdy powinien znać.

Słowo chemtrails ma pochodzenie wojskowe i znajduje się w ustawie o ochronie przestrzeni kosmicznej. W 2002 roku kongresmen Stanów Zjednoczonych przedstawił projekt ustawy o porzuceniu wszelkiej broni niekonwencjonalnej, w tym smug chemicznych.

Przez broń niekonwencjonalną rozumiemy broń opracowaną w celu, z jednej strony, zniszczenia przestrzeni kosmicznej, naturalnych ekosystemów lub klimatu, a z drugiej strony zniszczenia docelowej populacji lub regionu na Ziemi lub w kosmosie. Projekt ustawy został z pewnością zatwierdzony, ale z drastycznymi cięciami. Usunięto odniesienie do jakiejkolwiek niekonwencjonalnej broni.

Dziś te konkretne smugi chemiczne można uznać za nielegalne praktyki geoinżynieryjne. Dokument złożony w 1996 roku zatytułowany „Narodowy Program” Zalecany do „Modyfikacji Współczesnej Pogody” jest do dziś uważany za przytłaczający dowód na istnienie ogromnych zmian klimatycznych i pogodowych. Powinna to być mocna pobudka dla tych, którzy nadal zaprzeczają istnieniu chemtrails. Dokument szczegółowo opisuje liczne programy modyfikacji pogody w Stanach Zjednoczonych. Mówi się również o specjalnej komisji koordynującej rządowe destrukcyjne działania geoinżynieryjne z władzami, niezależnymi i uniwersytetami.

W dokumencie czytamy dalej: „W 1995 roku Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych przeprowadziła szeroko zakrojone badania, które obejmowały dziesiątki dokumentów na temat konkretnych technik projektowania globalnej kontroli. Dokument ten znany jest jako „Własność pogody w 2025 roku”. Badanie twierdzi, że jest tylko teoretyczne, ale po zapoznaniu się ze schematami i obrazami wywnioskowaliśmy, że już w 1995 roku operacje kontroli klimatu i pogody były już zintegrowane z zaawansowaną implementacją faza [wdrożenie: wprowadzenie, wdrożenie czegoś]. W rzeczywistości nasze niebo było smugi, pochmurne i zamglone od co najmniej 1995 roku”.

Co dokładnie się dzieje, gdy samoloty rozprzestrzeniają smugi chemiczne?
Chemtrails składają się ze zwykłego paliwa lotniczego [nafty] i dodatku. Edward Teller, wynalazca bomby wodorowej, zaproponował na konferencji klimatycznej, która odbyła się na Sycylii w 1997 roku, aby zastosować dodatki w paliwie dla lotnictwa cywilnegoOd tego czasu chemikalia te są rozpylane nie tylko przez samoloty wojskowe, ale także przez samoloty pasażerskie.

Samoloty, które wykazują wyjątkowo długie i mniej lub bardziej stabilne smugi kondensacyjne, latają na niskich i bardzo niskich wysokościach, gdzie kondensacja jest całkowicie niemożliwa. Jest udowodnionym i niepodważalnym faktem, że dodatki były dodawane do paliwa lotniczego.

Fizyk Penna Corrado opisuje, że nie ma wiele do obliczenia, aby zbadać różnicę między smugami chemicznymi a smugami kondensacyjnymi. Istnieją książki i teksty meteorologiczne, które dobrze wyjaśniają, że smugi kondensacyjne to zjawiska zachodzące na wysokości 8000 m, przy temperaturze co najmniej -40°C i wilgotności co najmniej 60%. Dlaczego więc i tak pojawiają się smugi?

Pojawiają się, ponieważ są produkowane sztucznie! Nie jest to kondensacja, ale spalanie tych dodatków w nafcie. Powoduje to powstawanie fałszywych smug kondensacyjnych i opadanie polimerów [substancji chemicznej złożonej z makrocząsteczek] w postaci cienkich włókien – jak pajęcza sieć.

Analizy tych substancji wykazały obecność baru, glinu, manganu i szeregu innych pierwiastków. Biolodzy zwracają uwagę, że nie są to normalne elementy atmosfery. Potwierdzają: „Chemtrails to sztuczne zjawisko! Bar powoduje poważne problemy z regeneracją mięśni oraz uszkadza serce i narządy wewnętrzne.

Aluminium to metal nerwowy, który ma negatywny wpływ na układ nerwowy. Przyczynia się do demencji i wywołuje choroby, takie jak choroba Alzheimera i Parkinsona. Stwierdzono również obecność dibromku etylenu, środka owadobójczego sklasyfikowanego przez Agencję Ochrony Środowiska jako zagrożenie dla zdrowia. Produkty te, rozprzestrzeniane przez samoloty cywilne i wojskowe, dość szybko spadają na ziemię.

Zostały one wyraźnie zidentyfikowane jako polimery, które łączą się we włókna. Już w 2012 roku włókna te zostały przeanalizowane przez zatwierdzone francuskie laboratorium, a wyniki zostały zapisane w raporcie z analizy. Są to złożone organizmy polimerowe wykonane z syntetycznych chemikaliów. Należy pamiętać, że stanowią zagrożenie dla zdrowia publicznego i zanieczyszczenie środowiska. »

Cztery analizowane próbki zawierały różne związki: toksyczne produkty syntetyczne. Trzy z nich zawierały DEHP, budzący postrach plastyfikator, który wpływa na układ hormonalny i może być niebezpieczny dla reprodukcji. Konsekwencje nielegalnej geoinżynierii są odczuwalne w populacjach: Choroby neurodegeneracyjne, udary i nowotwory pogorszyły się w ciągu ostatnich dziesięciu lat.

Ale kto korzysta z „broni klimatycznej” geoinżynierii?

Nieustanne przemieszczanie się samolotów na niebie można wytłumaczyć jako działalność, w której urzędnicy tacy jak linie lotnicze, międzynarodowe firmy farmaceutyczne, laboratoria badawcze, przemysł zbrojeniowy, ośrodki akademickie itp. . mają różne zainteresowania.

Głównym celem jest stworzenie, poprzez wyrzuty, atmosfery odpowiadającej wymaganiom wojskowym i cywilnym w zakresie komunikacji bezprzewodowej. Tlen i para wodna w atmosferze osłabiają warunki komunikacji radiowej, jakość odbioru satelitów, radarów, GPS, anten przekaźnikowych WiFi. Geoinżynieria powinna usprawnić komunikację radiową.

Kontrolowanie zjawisk pogodowych oznacza kontrolowanie gospodarki i kontrolowanie zasobów. Na przykład uprawy mogą zostać uszkodzone lub zniszczone z powodu przedłużającej się suszy lub ulewnych deszczy. Ale dodatkowo, międzynarodowe koncerny przemysłu spożywczego opracowują genetycznie zmodyfikowane nasiona, które mogą przetrwać w strefach suszy!!! Ogromne zyski przynosi także spekulacja na rynkach finansowych.

Podczas gdy firmy muszą radzić sobie z nieoczekiwanymi kryzysami, jest cała masa ludzi, którzy bogacą się na giełdzie w niewiarygodnym tempie. Planowanie i ustalanie cen i podaży to sposób na wygórowane zyski. Nielegalna geoinżynieria to „gigantyczne ciasto”. Jego wartość jest astronomiczna. Po tym, jak huragan Katrina zdewastował Luizjanę, milionerzy z „młodszego kręgu” Busha wygrywali aukcje na odbudowę fabryk.

Więc jakie są wyzwania, przed którymi stoimy i jak możemy działać?

Musimy najpierw zrozumieć, że tylko sprzeciwiać się temu oznacza zajmować się tylko przyszłymi pokoleniami. Powinniśmy raczej starać się angażować biologów, lekarzy, farmaceutów, ekologów, poważnych i szczerych polityków i prosić ich, aby z całą swoją wiedzą i umiejętnościami przyczynili się do rozwiązania problemów. Musimy położyć kres temu nielegalnemu rozwojowi i nie pozwalać już na ukrywanie się. 

Geoinżynieria to tyle samo zanieczyszczenia, co azbest, ale jest 10 000 razy silniejsze i obejmuje prawie całą planetę. Ponadto, cały szereg komitetów odgrywa ważną rolę we wdrażaniu tych programów geoinżynieryjnych, których członkowie i uznani naukowcy nieustannie rozpowszechniają propagandę.

Trzeba ich zdemaskować, jak również zawodowych negujących opłacanych przez państwo i tych, którzy tworzą kryzysy, a następnie czerpią gigantyczne zyski z nędzy. Dlatego musimy dotrzeć do jak największej liczby osób, zaczynając od naszych sąsiadów, krewnych i przyjaciół. Bo nie chodzi tylko o nasze zdrowie, ale przede wszystkim o zdrowie i życie przyszłych pokoleń oraz naszą piękną ziemię, którą człowiek systematycznie i sztucznie manipuluje.

Udostępnij

4 komentarze

  1. Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JAK STOSOWANA JEST BROŃ KLIMATYCZNA NA PRZYKŁADZIE WYDARZEŃ W PAKISTANIE

Globalna Świadomość27 września 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ PRZYSZŁOŚĆ GLOBALNA.INFO ?Następny artykułLINIE KRWI – ”COŚ” KONTROLUJE ELITY TEGO ŚWIATA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

W EUROPIE POWSTAJE NOWY CERN, KTÓRY PRZYĆMI SWOJEGO POPRZEDNIKA ! DZIWNE WYDARZENIA PO ZAĆMIENIU SŁOŃCA – TAJEMNICZA ANOMALIA ANTARKTYCZNA TAJNA

4 komentarze

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JAK STOSOWANA JEST BROŃ KLIMATYCZNA NA PRZYKŁADZIE WYDARZEŃ W PAKISTANIE
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • 4 komentarze
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?