Świat jest inny

DLACZEGO PREPERS ADOLF KUDLIŃSKI I DR. HAŁAT MUSIELI ”ZNIKNĄĆ” ?

DLACZEGO PREPERS ADOLF KUDLIŃSKI I DR. HAŁAT MUSIELI ”ZNIKNĄĆ” ?

Powoli, jak oliwa, wypływa to o czym pisałem od lat, o tym jak Rosja, Chiny, Niemcy przygotowują się do czegoś apokaliptycznego. Francja nie musi, koszt wygenerowania prądu we Francji jest 12 razy tańszy od tego w Polsce, w Niemczech trzy razy. Pisałem o tym, że Niemcy zgromadzili wielkie zapasy, wygenerowali od 2008 roku blisko 200 mld EUR nadwyżki budżetowej, w tym czasie zbudowali swoje bezpieczeństwo energetyczne, silny sektor zielonej energii. Wszędzie rządy dbały o swoich.

Rząd Niemiec ogłosił wielki program dla Niemiec, by te nie odczuły kryzysu, by nikt tam nie zaznał zimna, by niemieckie przedsiębiorstwa, nie tknięte, przeszły suchą stopą przez kryzys. Stworzony przez Niemcy Fundusz sięga 200 mld EUR, tyle ile Niemcy oszczędzili przez ostatnie lata, Pisałem o tym tyle razy , ostrzegałem od lat, ze Niemcy, Rosjanie i Chińczycy tworzą wielkie rezerwy . Wybitne umysły pochyliły się nad moim wpisami i stwierdziły że to CIEKAWA KONCEPCJA.

Co w tym czasie robiły rządy, z PO, PSL, PIS, SLD, Nowoczesnej, bo żydzi prowadzą te partie polityczne ? Co robili żydowscy prezydenci ? W drugą stronę, wojskowi, media, służby, sądy, prokuratury, opanowane przez obcą agenturę, wrogie Polsce i Polakom, prześladowały polskich patriotów alarmujących że władza niszczy państwo i przyszłość.

Przez 15 lat rządów POPIS i PSL wygenerowano 10 bilionów długu, zniszczono polską energetykę, nie mamy żadnych kryzysowych zapasów, Polska ma fatalny bilans słodkiej wody, a w ustawach wpisano że w czasie kryzysu rządzić będą Polską generałowie obcych armii. Sądzicie że będą działać dla Polski ?

Teraz wiecie dlaczego zamordowali tak brutalnie prepersa Adolfa Kudlińskiego, bo on uczył żyć w kryzysie, dlaczego zamordowali dr Hałat, bo leczył ludzi i dbał o ich zdrowie, dlaczego prześladują Jaśkowskiego i Czerniaka, bo uczą jak żyć bez leków, jak leczyć się samemu i dbać samemu o zdrowie. To jest wojna jaką prowadza przeciwko narodowi. WOJNA.

Polski naród wyróżnia się tym od innych, że walczy dopiero jak ma nóż na gardle. Raz się uda, ale sto razy nie. Polski naród przystępuje do negocjacji nie na początku, tylko kiedy stoi już przy ścianie. Okazuje się że uszkodzono nie tylko Nord Stream, ale także kabel energetyczny łączący Polskę i Szwecję, za pomocą którego oba kraje mogły wymieniać się mocą, prądem. Zrobiono to dlatego że konserwatyści wygrali w Szwecji i mogliby pomóc Polsce.

Od dawna piszę że to wspólna robota USA, Unii i Rosji, wszystko to co widzicie ma zamglić obraz, ukryć prawdziwego sprawcę polskiego nieszczęścia jakim są Anglia, USA i Żydzi. Tym wszystkim steruje jedna i ta sama ręka, która od 1939 roku napuszcza Niemcy i Rosję na Polskę, na Europę Środkowo-Wschodnią, by Niemcy i Rosja nie ingerowały w wyłączne strefy wpływów Wielkiej Brytanii i USA, by wspierały budowę Wielkiego Syjonu, by wszyscy oni wspólnie strzegli swoich pozycji i siły.

Taki pakt zawarto w 1945 roku i on ma moc, rozdzielono kolonie między siebie i Rosja oraz Niemcy domagają się respektowania traktatów . Wszyscy razem uzgodnili przejęcie polskich złóż, by pakt odżył trzeba rzucić Polaków na kolana, w biedzie nie będą skorzy do buntu i pozbędą się swoich aspiracji, będą się przepychać do pańskiej ręki, jak po 1945 roku, nie podejmą walki, bo to tchórze. Polacy to nie Afgańczycy, czy Irańczycy, po wojowniczym i twardym narodzie pozostało tylko wspomnienie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DLACZEGO PREPERS ADOLF KUDLIŃSKI I DR. HAŁAT MUSIELI ”ZNIKNĄĆ” ?

Globalna Świadomość9 października 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY TAJNI WŁADCY ŚWIATA POZWOLĄ NA KONFLIKT ATOMOWY ?Następny artykułJAKIE ZMIANY PRZYNIESIE ZE SOBĄ AGENDA TRANS/LUDZKA ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA UJAWNIAJĄ MROCZNY PROCEDER CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • DLACZEGO PREPERS ADOLF KUDLIŃSKI I DR. HAŁAT MUSIELI ”ZNIKNĄĆ” ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?