Przekraczając Rubikon

PROROCTWO WIELKIEJ KONFRONTACJI – LUDZIE KONTRA ”TWÓRCY”

PROROCTWO WIELKIEJ KONFRONTACJI – LUDZIE KONTRA ”TWÓRCY”

Prawdopodobnie większość z was słyszała o tajemniczej krainie Szambali, w której żyją oświeceni Wielcy Nauczyciele, znacznie przewyższający nas pod względem rozwoju duchowego. Posiadający tajemnice wszechświata i wszelaką mądrość starożytnych cywilizacji.

Istnieje tybetańskie proroctwo o wojnie między ”Wielkimi Nauczycielami” a zwykłymi ludźmi. Co więc zagraża krainie Wielkich Nauczycieli? A co stanie się z nami wszystkimi po tej wojnie?

Gdzie znajduje się Szambala?

Mnisi tybetańscy potrafili patrzeć w przyszłość. Od tysiąca lat przechowują proroctwa dotyczące Wielkiej Wojny, która ma się rozpocząć w 2250 roku.

Starożytne zapiski mówią, że w tajemniczej krainie Szambali, krainie wielkich nauczycieli i wtajemniczonych mieszkała tam tylko kasta kapłańska. Naukowcy uważają, że Szambala znajduje się na terytorium Azji Środkowej.

Pierwszy król Szambali był uczniem Buddy Siakjamuny, co oznacza, że ​​Szambala powstała gdzieś w 800 rpne. Budda przekazał pierwszemu królowi Szambali tajemną wiedzę, dzięki której wszyscy mieszkańcy kraju mogli przenieść się do innego wymiaru. Szambala wciąż tam jest i istnieje kilka wejść do tego tajemniczego świata na Ziemi, ale są one ukryte.

Proroctwo tybetańskie o Wielkiej Konfrontacji Nauczycieli z ludźmi

Szambala położona jest w pewnego rodzaju równoległej przestrzeni, a przejścia do niej można otwierać z różnych miejsc na Ziemi, niekoniecznie z Himalajów. Obecny świat istnieje w takim stanie, że bardzo trudno jest dostać się do Szambali w fizycznym ciele.

Proroctwo Wielkiej Kontrowersji

Proroctwo mówi, że ostatni z królów Szambali czeka na Wielką Wojnę, którą rozpocznie pewne globalne imperium. Celem ataku będzie przejęcie duchowego bogactwa Szambalijczyków.

Tybetańczycy opisują zdobywców jako demoniczne imperium w centrum światowego przywództwa gdzie panuje kult władzy, konsumpcjonizm i prymitywne przyjemności cielesne, imperium to ma posiadać władzę nad całym światem.

Z pomocą naukowców podbijające imperium znajdzie portale do innych wymiarów. Najeźdźcy, w przeciwieństwie do mieszkańców równoległego świata, będą uzbrojeni w najnowocześniejsze rodzaje broni. Mieszkańcy Szambali będą próbowali rozwiązać sprawę pokojowo, ale imperium nie będzie chciało się zatrzymać.

Wojna ma mieć miejsce na wielu poziomach i ma być to rodzaj wojny apokaliptycznej.

Szambala zwycięży, ponieważ jej wojownicy mają doskonałą broń, której używały starożytne cywilizacje. Na Ziemi zapanuje Złoty Wiek. Ludzie będą żyć tysiąc lat i będą mieli supermoce.

Trzy miliardy buddystów wierzy w to proroctwo.

Udostępnij

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PROROCTWO WIELKIEJ KONFRONTACJI – LUDZIE KONTRA ”TWÓRCY”

Globalna Świadomość19 października 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNAJNOWSZE RAPORTY BADAWCZE – ”GRILOWANI” PRZEZ 5GNastępny artykułVINETA- POZNAJ HISTORIĘ ”BAŁTYCKIEJ ATLANTYDY”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

DLACZEGO KRÓLOWIE BYLI ”WIELCY” – LISTA PRZEDRESETOWYCH WŁADCÓW ŚWIATA ŻYJĄCYCH PO 200 LAT ! CZY POŁOWA LUDZI NA ZIEMI NOSI

Jeden komentarz

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

KRÓLOWA SATANISTEK BĘDZIE ”RATOWAC DZIECI” W KRAINIE U ”CHOROBA X” – CZY WSZYSTKO PRZEBIEGNIE WEDŁUG ZNANEGO SCENARIUSZA ? MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PROROCTWO WIELKIEJ KONFRONTACJI – LUDZIE KONTRA ”TWÓRCY”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Jeden komentarz
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?