Świat jest inny

”LASEROWE NIEBO” – OBCY CZY ROSYJSKIE TESTY NOWEJ BRONI ?

”LASEROWE NIEBO” – OBCY CZY ROSYJSKIE TESTY NOWEJ BRONI ?

Wieczorem 4 października w przygranicznym rosyjskim mieście Biełgorod, które znajduje się w odległości 74 km na wschód od Charkowa, zaobserwowano tajemniczy promień żółtego światła.

Nadal nie ma więcej informacji o tym zjawisku, ponieważ niektórzy lokalni blogerzy uważają, że jest to test jakiejś nowej broni laserowej armii rosyjskiej lub pewnego rodzaju sustemu obrony przeciwlotniczej. Niektórzy obawiali się również, że tak zwana „kolumna laserowa” może być jakimś nadprzyrodzonym zjawiskiem.

Podobno były co najmniej dwa promienie, widziano je z całego miasta. W każdym razie, jeśli jest to test jakiegoś systemu, to Rosjanie nie dołożyli szczególnych starań, aby go ukryć.

Na tym świecie nie ma nic przypadkowego, a nawet jeśli Rosja ma jakiś system obrony powietrznej z żółtymi wiązkami laserowymi, to nigdy nie zaobserwowano nic takiego związanego z obroną powietrzną, chociaż są informacje, że w 2017 roku samobieżne systemy laserowe przybyły do eksperymentalnej służby bojowej w rosyjskich siłach zbrojnych.

Test broni laserowej czy kosmici?  Żółty promień z ziemi „rozerwał” niebo w przygranicznym rosyjskim mieście Biełgorod 2
Rosyjskie systemy laserowe „Peresvet”

Tajemnicza kolumna promieni, według rosyjskich mediów, była tylko wizualnym zjawiskiem spowodowanym emisją gazów z miasta.

O czym doniesiono w czasopiśmie  Sciencealert  o zjawisku optycznym obserwowanym w Rosji w przeszłości:

„Kiedy fala zimna nadchodzi z Arktyki, w powietrzu tworzą się płaskie kryształki lodu i wiszą tam. Każde źródło światła jest odbijane przez kryształy, tworząc olśniewający pokaz jasnych pasków świetlnych, znanych jako słupy świetlne.

Nie jest to jednak wyjaśnienie, które wydaje się wielu przekonywać. Gdyż zjawisko zaobserwowano to również w innych zaludnionych obszarach Rosji w godzinach wieczornych.

Istnieje oczywiście niewielka możliwość, że kosmici są w jakiś sposób związani z tymi promieniami, ponieważ podobne promienie widuje się od czasu do czasu na obszarach walk lub w miejscach szalejących żywiołów. 

Można nawet przypuszczać, że zainteresowanie kosmitów wiąże się w jakiś sposób z kolejnym aktem machania pałką nuklearną przez rosyjskich przywódców.

Udostępnij

”LASEROWE NIEBO” – OBCY CZY ROSYJSKIE TESTY NOWEJ BRONI ?

Globalna Świadomość21 października 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”TABLETKI Z JODKIEM” NIEZNANEGO POCHODZENIA ? OTO NATURALNE PRODUKTY CHRONIĄCE PRZED PROMIENIOWANIEMNastępny artykułGŁEBOKA ANALIZA ZAGADNIENIA ADRENOCHROMU – DEEP STATE,

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA UJAWNIAJĄ MROCZNY PROCEDER CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”LASEROWE NIEBO” – OBCY CZY ROSYJSKIE TESTY NOWEJ BRONI ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?