extra-terrestrial

CO TWÓRCA BOMBY ATOMOWEJ I NAJMĄDRZEJSZCZY CZŁOWIEK ŚWIATA UKRYWALI O UFO ?

CO TWÓRCA BOMBY ATOMOWEJ I NAJMĄDRZEJSZCZY CZŁOWIEK ŚWIATA UKRYWALI O UFO ?

Niezidentyfikowany obiekt latający lub UFO , w swojej najbardziej ogólnej definicji, to każda widoczna anomalia na niebie, której nie można zidentyfikować jako znany obiekt lub zjawisko.

Chociaż jego definicja obejmuje wszelkie niewyjaśnione zjawiska lotnicze, w kulturze popularnej termin ten na ogół stał się synonimem pozaziemskiego statku kosmicznego.
 


Zdjęcia UFO w prehistorycznym malowidle jaskiniowym.


Obserwacje UFO w całej historii


Obserwacje UFO były zgłaszane w całej zapisanej historii iw różnych częściach świata, co rodzi pytania dotyczące życia na innych planetach i tego, czy istoty pozaziemskie odwiedziły Ziemię.

Stały się głównym przedmiotem zainteresowania i inspiracją dla wielu filmów i książek. Niestety, są one również przedmiotem intensywnego ośmieszenia.

Przez dziesięciolecia istniał ruch, celowy lub nie, zmierzający do zmniejszenia znaczenia UFO i stworzenia publicznego przekonania, że ​​UFO są częścią jakiejś formy wymyślnego oszustwa.

Niemniej jednak, niewyjaśnione obserwacje UFO z powietrza były odnotowywane w całej historii, od czasów prehistorycznych po dzień dzisiejszy.

Niektóre starożytne przedstawienia obiektów latających na niebie miały niewątpliwie charakter astronomiczny, najprawdopodobniej komety, jasne meteory i planety widoczne gołym okiem, czy atmosferyczne zjawiska optyczne, takie jak chmury soczewkowe.

Przykładem jest Kometa Halleya, którą po raz pierwszy zarejestrowali chińscy astronomowie w 240 rpne i prawdopodobnie już w 467 rpne.

Takie obserwacje w historii często były traktowane jako nadprzyrodzone znaki, anioły lub inne religijne wróżby.

Nie możemy jednak po prostu zakładać, że to, co nasi starożytni przodkowie widzieli i zapisali na ścianach jaskiń lub w starożytnych tekstach, były zjawiskami astronomicznymi lub środowiskowymi. Podobnie jak w przypadku dzisiejszych obserwacji, wydaje się, że istnieje niewielki procent obserwacji, które są po prostu niewytłumaczalne.

Wiele zapisów z naszej starożytnej przeszłości z pewnością wzbudza ciekawość, jak na przykład prehistoryczne malowidło jaskiniowe powyżej.

Malowidło jaskiniowe jest uderzająco podobne do obrazów malowanych setki lat później w XVI-wiecznym Gobelinie Letnim Triumfem. Obrazy UFO na tym gobelinie są również ściśle powiązane ze współczesnymi relacjami o UFO.

Istnieją również aborygeńskie malowidła jaskiniowe przedstawiające istoty nieba z Wandjina , które wydają się przedstawiać obcych przybyszów.
 


Sztuka naskalna Aborygenów Wandjina
 

Mitologia bogów nieba jako wczesne obserwacje UFO


Zwolennicy perspektywy starożytnych astronautów wskazują na liczne mity i legendy opowiadające o tak zwanych „bogach nieba” zstępujących z niebios, podczas gdy teksty historyczne sprzed 4000 lat zdają się opisywać latające statki kosmiczne.

W indyjskiej literaturze wedyjskiej, takiej jak Rygweda, Mahabharata i Ramajana, znajduje się wiele opisów latających maszyn zwanych wimanami , które były używane w działaniach wojennych w czasach starożytnych.

Mówi się, że wimany potrafią latać w atmosferze ziemskiej, a także w kosmos, odległe planety i zanurzać się pod wodą.

W piramidach egipskich archeolodzy znaleźli hieroglify, które przypominają UFO opisane w obserwacjach do dnia dzisiejszego.

Wieki później mamy przedkolumbijskie złote artefakty z Quimbaya znalezione w Ameryce Środkowej, które wydają się być doskonałymi modelami latających rzemiosł. Później, w średniowieczu, powstało mnóstwo dzieł sztuki, które wydają się przedstawiać UFO na niebie. Jak słusznie zauważają demaskatorzy, żaden z tych starożytnych przedstawień sam nie może być traktowany jako rozstrzygający dowód na istnienie życia pozaziemskiego.

Ale przynajmniej podnoszą możliwość, że istoty pozaziemskie rzeczywiście odwiedziły Ziemię i że tak jak ludzie dzisiaj regularnie zgłaszają obserwacje niezidentyfikowanych obiektów na niebie, tak też nasi starożytni przodkowie mogli napotkać obiekty, których nie potrafili ani zidentyfikować, ani zidentyfikować. wyjaśnić.
 


Fragment obrazu z XIV wieku  zatytułowanej Ukrzyżowanie, znajduje się nad ołtarzem w Klasztor Visoki Decani w Kosowie.
 


Debata naukowa na temat UFO, śledztwo i raport Oppenheimera-Einsteina


Biorąc powyższe pod uwagę, wydaje się rozsądne, że UFO powinny być przedmiotem debaty naukowej i badań naukowych.

Zamiast tego widzimy dzisiaj internet pełen fałszywych obrazów, fałszywych filmów, sensacyjnych hollywoodzkich filmów i dezinformacji, które praktycznie uniemożliwiają prawowitym badaczom oddzielenie faktów od bardzo dużego stosu fikcji.

Wydaje się również, że nasze rządy nie są zbyt otwarte, jeśli chodzi o oferowanie informacji o własnych badaniach w tej sprawie.

Wystarczy spojrzeć na ogłoszenie CIA z sierpnia 2013 r., że Strefa 51 istnieje , pomimo dziesięcioleci zaprzeczania jej istnieniu, jednocześnie wymachując każdym, kto odważył się zasugerować, że jest tylko teoretykiem spiskowym.

Na szczęście istnieją pewne organizacje naukowe, takie jak SETI i MUFON (Mutual UFO Network), które przyjmują obiektywne podejście do badania UFO.
 


Alberta Einsteina i Roberta Oppenheimera w 1947 roku.

To prowadzi nas do niesklasyfikowanego, ściśle tajnego dokumentu, napisanego przez Roberta Oppenheimera , amerykańskiego fizyka teoretycznego, i Alberta Einsteina , niemieckiego fizyka teoretycznego.

Wspólnie napisali wspólny raport zatytułowany „ Stosunki z mieszkańcami ciał niebieskich ”.

Sześciostronicowy dokument jest pierwszym dowodem archiwalnym, w którym użyto wyrażenia „pozaziemskie jednostki biologiczne” lub EBE s.

Datowany na czerwiec 1947 r. raport Oppenheimera-Einsteina stwierdza, że ​​obecność niezidentyfikowanych statków kosmicznych jest de facto akceptowana przez wojsko.

Raport Oppenheimera-Einsteina dotyczy kwestii związanych z UFO i istotami pozaziemskimi:

Skąd mogą pochodzić istoty pozaziemskie, co mówi o tym prawo, co powinniśmy zrobić w przypadku kolonizacji i/lub integracji ludów i dlaczego są tutaj.

Dokument sugeruje, że w przypadku chęci osiedlenia się przez EBE na ziemi, nastąpi:

„głęboka zmiana w tradycyjnych koncepcjach” prawa i możliwa potrzeba nowego „Prawa wśród ludów planetarnych”.


Sekcja 1947 Raport Oppenheimera i Einsteina. 

Znaczenie raportu Oppenheimera-Einsteina dla stypendium UFO


Ten dokument jest ważny z dwóch powodów.

Pierwszym powodem jest to, że odnosi się do możliwości życia na innych planetach w bardzo logiczny i spójny sposób, przed zbadaniem, co taka świadomość oznaczałaby.

Rodzi również pytania o:

dlaczego, skoro tak szanowani naukowcy jak Oppenheimer i Einstein potrafią podejść do tematu w sposób akademicki, to nie potrafimy dziś prowadzić tak sensownej dyskusji?

Analiza przedstawiona przez Oppenheimera i Einsteina wskazuje, że „ujawnienie” egzystencji pozaziemskiej może spowodować nieodwracalne szkody dla społeczeństwa.

Rodzi to możliwość, że nasze rządy mogą już wiedzieć o istnieniu pozaziemskim, ale rozważyły ​​te same kwestie poruszone przez Oppenheimera i Einsteina i orzekły przeciwko publicznemu ujawnieniu.
 

Gdyby powiedziano ludzkości, że inteligentne istoty pozaziemskie nie tylko istnieją, ale odwiedzają nasze planety od tysięcy lat, co by się stało.

Czy to możliwe, że skonfrontowanie z takimi dowodami spowodowałoby wstrząs społeczny w dziedzinie religii, społeczeństwa, prawa i finansów?

Jeśli nie zostanie odpowiednio zaadresowane, czy może to spowodować chaos na planecie Ziemia?

Jest wiele pytań, które wciąż wymagają odpowiedzi.

Dokument sugeruje, że EBEs mogą być bardziej inteligentne i technologicznie zaawansowane niż my, i pyta:

Dlaczego, gdyby tak było, w pierwszej kolejności przybyli na Ziemię?

Czy byłoby to podbicie i zamieszkanie na Ziemi, pokojowa współpraca z ludźmi, czy też badanie nas w ten sam sposób, w jaki badamy każdy nowy gatunek, który napotkamy?

Dokument rozważa, jeśli ich cywilizacja jest bardziej zaawansowana niż nasza, jak możliwe byłoby współokupowanie Ziemi?
 


Część Raport Oppenheimera i Einsteina, napisany w 1947 roku.
 

Czy ludzkość poradzi sobie z dostępem do zaawansowanej technologii pozaziemskiej?

Wyobraź sobie sytuację, w której nasza cywilizacja otrzymuje zaawansowaną technologię – potężne systemy obronne, nieograniczoną energię, urządzenia maskujące, podróże kosmiczne do innych układów słonecznych, natychmiastowe urządzenia transportowe i tak dalej.

Biorąc pod uwagę obecny stan naszej cywilizacji i ludzi, którzy nią rządzą, co oznaczałoby takie uwolnienie technologii?

Jedno słowo: Chaos…

Drugim powodem , dla którego raport Oppenheimera-Einsteina jest ważny, jest fakt, że dotyczy on obecności obcych UFO na naszej planecie jako faktu znanego wojsku.

Następnie łączy tę wiedzę z naszym wynalazkiem bomb atomowych – jedynej broni, która może wyeliminować życie na Ziemi na wiele tysięcy lat.
Nietrudno zrozumieć, że jeśli UFO są ukrywane przed opinią publiczną, dzieje się tak z wielu powodów, które logicznie omówiono w tym dokumencie.

To z tych powodów możemy nigdy nie zobaczyć ujawnienia pozaziemskiej egzystencji w naszym życiu.

Tymczasem wydaje się, że najrozsądniejszym podejściem jest zachowanie otwartego umysłu.

Zwykle jest tak, że debata toczy się między dwiema przeciwstawnymi skrajnościami.

  • Jedna strona chce całym sercem wierzyć, że sztuka jaskiniowa i relacje mitologiczne są opisami spotkań z kosmitami i obserwacji UFO. 
  • Tymczasem druga strona jest tak gotowa nie wierzyć, że cokolwiek istnieje poza zakresem ich rozumu, że zignorują nawet najbardziej rażące ujawnienie.

Jeśli naukowcom uda się przezwyciężyć kpiny i lekceważące uwagi, które pojawiają się przy badaniu tematu, być może pewnego dnia znajdziemy niepodważalne dowody na istnienie UFO i istot pozaziemskich .

Udostępnij

CO TWÓRCA BOMBY ATOMOWEJ I NAJMĄDRZEJSZCZY CZŁOWIEK ŚWIATA UKRYWALI O UFO ?

Globalna Świadomość10 listopada 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICE IV RZESZY – NOWA SZWABIA, PAKT Z OBCYMI, TAJNE ZAKONY, NWONastępny artykułANALIZA ”BOHEMIAN GROVE” – MROCZNY KULT SOWY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CO TWÓRCA BOMBY ATOMOWEJ I NAJMĄDRZEJSZCZY CZŁOWIEK ŚWIATA UKRYWALI O UFO ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?